x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loopbanden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Lifemaxx loopband

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loopband categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Lifemaxx Crossmaxx Runner Pro - Gratis montage
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147673543.jpg
      Lifemaxx Lifemaxx Crossmaxx Runner Pro - Gratis montage Crossmaxx Runner Pro - Gratis montage Crossmaxx Runner Pro - Gratis montage Ga een stapje verder en haal nóg meer uit jezelf met de Lifemaxx Crossmaxx Runner Pro. Deze zelfaangedreven loopband met gebogen loopvlak geeft je de mogelijkheid om op je maximale capaciteit te sprinten. Hoe harder jij rent, hoe sneller de loopband gaat. Door deze techniek verbrand je tot 30% meer calorieën in vergelijking met andere loopbanden. En omdat je je gehele lichaam traint, is de Runner Pro uitermate geschikt voor HiiT trainingen. Aangedreven door je eigen loopbeweging De Lifemaxx C... (1)
      Lifemaxx Crossmaxx Runner Pro - Gratis montage
      5
      4399.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Life fitness DEFAULT
        • life_fitness
      • Kettler DEFAULT
        • kettler
      • Tunturi DEFAULT
        • tunturi
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Life fitness (life_fitness)
      • Kettler (kettler)
      • Tunturi (tunturi)
      • Matrix (matrix)
      • Proform (proform)
      • Adidas (adidas)
      • Assault (assault)
      • BH Fitness (bh_fitness)
      • Bowflex (bowflex)
      • Christopeit Sport (christopeit_sport)
      • Dkn technology (dkn_technology)
      • Ergo-Fit (ergo_fit)
      • FINNLO (finnlo)
      • Finnlo by HAMMER (finnlo_by_hammer)
      • Flow Fitness (flow_fitness)
      • Focus fitness (focus_fitness)
      • Gymost (gymost)
      • Horizon Fitness (horizon_fitness)
      • Lifemaxx (lifemaxx)
      • Nautilus (nautilus)
      • Nohrd (nohrd)
      • NordicTrack (nordictrack)
      • Octane (octane)
      • Precor (precor)
      • Pro-Form (pro_form)
      • Reebok (reebok)
      • Senz Sports (senz_sports)
      • Sole (sole)
      • Sole Fitness (sole_fitness)
      • Sportplus (sportplus)
      • Stamm Bodyfit (stamm_bodyfit)
      • Toorx (toorx)
      • U.N.O. Fitness (u_n_o_fitness)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VirtuFit (virtufit)
      • Vision Fitness (vision_fitness)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €750 (budget)
      • €750 - €1250 (low)
      • €1250 - €2000 (medium)
      • > €2000 (high)
    • Loopsnelheid (maximale_snelheid_vooruit_):
      • < 15 km/u (slow)
      • 15 - 20 km/u (medium)
      • > 20 km/u (fast)
    • Aanbevolen gebruik (aanbevolen_gebruik):
      • Professioneel (professioneel)
      • Thuisgebruik (thuisgebruik)
    • Opties voor Loopbanden (opties_voor_loopbanden):
      • Bidonhouder (bidonhouder)
      • Demping (demping)
      • Handmatige Trainingsprogramma's (handmatige_trainingsprogramma_s)
      • Hartslag Monitor (hartslag_monitor)
      • Hartslaggestuurd Trainingsprogramma (hartslaggestuurd_trainingsprogramma)
      • Ingebouwde Motor (ingebouwde_motor)
      • Ingebouwde Speakers (ingebouwde_speakers)
      • Ingebouwde Ventilator (ingebouwde_ventilator)
      • Inklapbaar (inklapbaar)
      • Interval Training (interval_training)
      • Met Wieltjes (met_wieltjes)
      • Meting Vetpercentage (meting_vetpercentage)
      • Noodstop (noodstop)
      • Schermverlichting (schermverlichting)
      • Smartphone Ondersteuning (smartphone_ondersteuning)
      • Tablethouder (tablethouder)
      • Training Programmering (training_programmering)
      • Waterpas Instelbaar (waterpas_instelbaar)
    • Display Weergave (display_modes):
      • Afstand (afstand)
      • Calorieen (calorieen)
      • Gemiddelde snelheid (gemiddelde_snelheid)
      • Hartslag (hartslag)
      • Helling (helling)
      • Programma progressie (programma_progressie)
      • Slagen per minuut (rpm) (slagen_per_minuut_rpm_)
      • Snelheid (snelheid)
      • Stappenteller (stappenteller)
      • Tijd (tijd)
      • Timer (timer)
      • Wattage (wattage)
      • Weerstand (weerstand)
    • Aantal Vooraf Ingestelde Trainingsprogramma's (aantal_programma_s):
      • < 10 (aantal_programma_s_10)
      • 10 - 19 (aantal_programma_s_10_19)
      • 19 - 30 (aantal_programma_s_19_30)
      • ≥ 30 (aantal_programma_s_30)
    • Compatibel met (platform):
      • Android (android)
      • iOS (ios)
    • Maximale Hellingshoek (geschikt_voor_hellingen_tot):
      • 0 % (geschikt_voor_hellingen_tot_0.0)
      • 3 % (geschikt_voor_hellingen_tot_3.0)
      • 6 % (geschikt_voor_hellingen_tot_6.0)
      • 8 % (geschikt_voor_hellingen_tot_8.0)
      • 10 % (geschikt_voor_hellingen_tot_10.0)
      • 12 % (geschikt_voor_hellingen_tot_12.0)
      • 15 % (geschikt_voor_hellingen_tot_15.0)
      • 19 % (geschikt_voor_hellingen_tot_19.0)
      • 20 % (geschikt_voor_hellingen_tot_20.0)
      • 40 % (geschikt_voor_hellingen_tot_40.0)
    • Lengte Loopvlak (lengte_loopvlak):
      • < 130 cm (lengte_loopvlak_130)
      • 130 cm - 145 cm (lengte_loopvlak_130_150)
      • 145 cm - 155 cm (lengte_loopvlak_150_160)
      • ≥ 155 cm (lengte_loopvlak_160)
    • Breedte Loopvlak (breedte_loopvlak):
      • < 43 cm (breedte_loopvlak_43)
      • 43 cm - 50 cm (breedte_loopvlak_43_50)
      • 50 cm - 51 cm (breedte_loopvlak_50_51)
      • ≥ 51 cm (breedte_loopvlak_51)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart-Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Zilver (zilver)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Staal (staal)
    • Maximale Gebruikersgewicht (maximum_gewicht):
      • < 125 kg (maximum_gewicht_130)
      • 125 kg - 140 kg (maximum_gewicht_130_140)
      • 140 kg - 165 kg (maximum_gewicht_140_170)
      • ≥ 165 kg (maximum_gewicht_170)
    • Inklapbaar (inklapbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Trainingsfunctie (training_programmering):
      • Ja (ja)
    • Smartphone-ondersteuning (smartphone_ondersteuning):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Waterpas Instelbaar (inclusief_waterpas):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Tablethouder (tablet_stand):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Schermverlichting (schermverlichting):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Noodstop (noodstop):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Meting Vetpercentage (lichaamsvet_analyse):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Interval training (interval_training):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Ingebouwde Motor (motor_inbegrepen):
      • Ja (ja)
    • Hartslaggestuurd Trainingsprogramma (hartslaggestuurd_trainingsprogramma):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Handmatige Trainginsprogramma's (handmatige_trainingsprogramma_s):
      • Ja (ja)
    • Bidonhouder (flessenrek):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Met Wieltjes (met_wielen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Apparaat Connectiviteit (apparaat_connectiviteit):
      • 3.5 mm jack (3_5_mm_jack)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • NFC (nfc)
      • USB (usb)
    • Ingebouwde Speakers (ingebouwde_luidsprekers):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl