x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er lippenstiften verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Lancome lippenstift

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in lippenstift categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Lancome L'Absolu Rouge Cream Lipstick 4 ml - 132 Caprice
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155816190.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133018600.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122283364.jpg
      Lancome Lancome L'Absolu Rouge Cream Lipstick 4 ml - 132 Caprice L'Absolu Rouge Cream Lipstick 4 ml - 132 Caprice L'Absolu Rouge Cream Lipstick 4 ml - 132 Caprice Lancôme L'Absolue Rouge 132 Caprice van het merk Lancôme. (1)
      Lancome L'Absolu Rouge Cream Lipstick 4 ml - 132 Caprice
      • 03614271426475
      6
      deal
      28.40 EUR
    • Lancome L'Absolu Rouge Cream Lipstick Berry Noir 397
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155809906.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107511661.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122283348.jpg
      Lancome Lancome L'Absolu Rouge Cream Lipstick Berry Noir 397 L'Absolu Rouge Cream Lipstick Berry Noir 397 L'Absolu Rouge Cream Lipstick Berry Noir 397 Lancôme LAbsolu Rouge Matte, 3.4 gr, Lippenstift voor Vrouwen , De lipstick Lancôme LAbsolu Rouge Matte zal je lippen mooi onderstrepen en perfect de dag- en avondmake-up benadrukken.Kenmerken:lippen zien er vol en gezond uitlange houdbaarheidintense pigmentatiehydrateert en verzorgt de lippenmat effectHoe te gebruiken:Breng lippenstift aan op je lippen met zachte strepen vanuit het midden naar de hoeken. (1)
      Lancome L'Absolu Rouge Cream Lipstick Berry Noir 397
      • 03614271386007
      4
      16.82 EUR
    • Lancome Lipgloss Lipstick 6.5 ml Rosegoud
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168118443.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142075032.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140750837.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151506200.jpg
      Lancome Lancome Lipgloss Lipstick 6.5 ml Rosegoud Lipgloss Lipstick 6.5 ml Rosegoud Lipgloss Lipstick 6.5 ml Rosegoud Juicy Shaker Matte van Lancôme is een matte, vloeibare lipgloss. Door een "shake-it" gebaar kunt u de formule shaken, waardoor de pigmenten en de olie in de formule doordringen in het unieke aanbreng-kussentje. Voor alle vrouwen die op zoek zijn naar een matte, hypergepigmenteerde lipgloss, die lang houdt en niet afgeeft en aanvoelt als een tweede huid. Het applicatorkussentje biedt een uiterste precisie voor meer definitie. (1)
      Lancome Lipgloss Lipstick 6.5 ml Rosegoud
      • 03614271684806
      1
      26.82 EUR
    • Lancome L'Absolu Rouge Cream Lipstick 4 ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155814606.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110182626.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122283394.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138876808.jpg
      Lancome Lancome L'Absolu Rouge Cream Lipstick 4 ml L'Absolu Rouge Cream Lipstick 4 ml L'Absolu Rouge Cream Lipstick 4 ml Lancôme LAbsolu Rouge Cream, 3.4 gr, Lippenstift voor Vrouwen , De lipstick Lancôme LAbsolu Rouge Cream zal je lippen mooi onderstrepen en perfect de dag- en avondmake-up benadrukken.Kenmerken:lippen zien er vol en gezond uitlange houdbaarheidhydrateert en verzorgt de lippenvergroot optisch de lippencrèmeachtige textuursatijneffectHoe te gebruiken:Breng lippenstift aan op je lippen met zachte strepen vanuit het midden naar de hoeken. (1)
      Lancome L'Absolu Rouge Cream Lipstick 4 ml
      • 03614271385680
      1
      deal
      36.85 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Rood DEFAULT
        • rood
      • Nude DEFAULT
        • nude
      • Long lasting DEFAULT
        • ja
      • MAC DEFAULT
        • mac
      • Chanel DEFAULT
        • chanel
      • Gucci DEFAULT
        • gucci
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Clinique (clinique)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Collistar (collistar)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Alcina (alcina)
      • Anastasia (anastasia)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Annayake (annayake)
      • Argiletz (argiletz)
      • Artdeco (artdeco)
      • Astonishing (astonishing)
      • Avant (avant)
      • Aveda (aveda)
      • Avril (avril)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • BEAUTY IS LIFE (beauty_is_life)
      • Beauty Made Easy (beauty_made_easy)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Benecos (benecos)
      • Benefit (benefit)
      • Boho (boho)
      • Boho Green Make-Up (boho_green_make_up)
      • Burt´s Bees (burt_s_bees)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Catrice (catrice)
      • Chanel (chanel)
      • Ciate (ciate)
      • Clarins (clarins)
      • Comme Deux (comme_deux)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Declare (declare)
      • Dermacol (dermacol)
      • Diego Dalla Palma Skin Attitude (diego_dalla_palma_skin_attitude)
      • Dior (dior)
      • Doll Face (doll_face)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Dr. swaab (dr_swaab)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Ericson Laboratoire (ericson_laboratoire)
      • Essence (essence)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Excellent (excellent)
      • Freedom Makeup (freedom_makeup)
      • FreshMinerals (freshminerals)
      • Fushi (fushi)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Golden rose (golden_rose)
      • Gosh (gosh)
      • Grande Cosmetics (grande_cosmetics)
      • Gucci (gucci)
      • Guerlain (guerlain)
      • HEMA (hema)
      • Hildegard Braukmann (hildegard_braukmann)
      • Hourglass (hourglass)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ikos (ikos)
      • Ilia (ilia)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • INGLOT (inglot)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • IsaDora (isadora)
      • Jacky M (jacky_m)
      • Jana (jana)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • John van g (john_van_g)
      • Kanebo (kanebo)
      • Kardashian Beauty (kardashian_beauty)
      • Kryolan (kryolan)
      • L.O.V (l_o_v)
      • LA Girl (la_girl)
      • Lab2 (lab2)
      • Lady Green (lady_green)
      • Lancome (lancome)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • Lavertu (lavertu)
      • LE TOUT (le_tout)
      • LH Cosmetics (lh_cosmetics)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Lipstick Queen (lipstick_queen)
      • LORAC (lorac)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • Lumene (lumene)
      • MAC (mac)
      • Mad Beauty (mad_beauty)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Make-up Studio (make_up_studio)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Manuka (manuka)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Masters Colors (masters_colors)
      • Matis (matis)
      • Mavala (mavala)
      • Milani (milani)
      • Miss W (miss_w)
      • MUA (mua)
      • Mádara (ma_dara)
      • Nars (nars)
      • Nouba (nouba)
      • Nude by Nature (nude_by_nature)
      • Nyc (nyc)
      • NYX (nyx)
      • OFRA (ofra)
      • Orofluido (orofluido)
      • Overig (overig)
      • Paese (paese)
      • Paris Berlin (paris_berlin)
      • Patchology (patchology)
      • Perricone MD (perricone_md)
      • PHB (phb)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • Piz buin (piz_buin)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • Reviderm (reviderm)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Rodial (rodial)
      • Sante (sante)
      • Sara Happ (sara_happ)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Sleek MakeUP (sleek_makeup)
      • Smashbox (smashbox)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Susan Posnick (susan_posnick)
      • T.LeClerc (t_leclerc)
      • Terre Doc (terre_doc)
      • Thalgo (thalgo)
      • theBalm (thebalm)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Too Faced (too_faced)
      • Tyro (tyro)
      • Und Gretel (und_gretel)
      • Une (une)
      • Uoga Uoga (uoga_uoga)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Uriage (uriage)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • W7 (w7)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Wibo (wibo)
      • Wunder2 (wunder2)
      • Xlash (xlash)
      • Young Blood (young_blood)
      • ZOEVA (zoeva)
    • Prijs (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €20 (low)
      • €20 - €25 (medium)
      • > €25 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Rood (rood)
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Finish (afwerking):
      • Glans (glans)
    • Afwerking (make_up_effect):
      • Beschermend (beschermend)
      • Effen (effen)
      • Hydraterend (hydraterend)
      • Mat (mat)
      • Metallic (metallic)
      • Verlenging (verlenging)
      • Verzachtend (verzachtend)
      • Voedend (voedend)
    • Longlasting (lang_houdend):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Dermatalogisch getest (dermatologisch_getest):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Productfamilie (family):
      • L’Oréal Paris Make-Up Designer (l_ore_al_paris_make_up_designer)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl