x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
x Categorieën
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er lipglosses verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Dior lipgloss

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in lipgloss categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Dior Rouge Dior Brillant 999 Brilliant
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/8/6/4/dior-rouge-dior-brillant-999-brilliant-70483864.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/3/8/8/dior-rouge-dior-brillant-999-brilliant-89105388.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/1/8/6/dior-rouge-dior-brillant-999-brilliant-100726186.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/8/6/4/dior-rouge-dior-brillant-999-brilliant-70483864.jpg?m=Ly9wYy52ZXJnZWxpamsubmwvNTAweDUwMC8zLzgvNi80L2Rpb3Itcm91Z2UtZGlvci1icmlsbGFudC05OTktYnJpbGxpYW50LTcwNDgzODY0LmpwZw==
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/3/8/8/dior-rouge-dior-brillant-999-brilliant-89105388.jpg?m=Ly9wYy52ZXJnZWxpamsubmwvNTAweDUwMC81LzMvOC84L2Rpb3Itcm91Z2UtZGlvci1icmlsbGFudC05OTktYnJpbGxpYW50LTg5MTA1Mzg4LmpwZw==
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/1/8/6/dior-rouge-dior-brillant-999-brilliant-100726186.jpg?m=Ly9wYy52ZXJnZWxpamsubmwvNTAweDUwMC82LzEvOC82L2Rpb3Itcm91Z2UtZGlvci1icmlsbGFudC05OTktYnJpbGxpYW50LTEwMDcyNjE4Ni5qcGc=
      Dior Rouge Dior Brillant 999 Brilliant (1)
      Dior Rouge Dior Brillant 999 Brilliant
      Bol.com Bol.com
      7.883753412944989 (690)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.71.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      51.89, 2w (offer_sdt_2_weeks)
      Bol.com Bol.com
      7.883753412944989 (690)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.71.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      51.89, 2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
      most_sold
    • Populair (quick_questions):
      • Dior DEFAULT
        • dior
      • Chanel DEFAULT
        • chanel
      • Clarins DEFAULT
        • clarins
      • Nyx DEFAULT
        • nyx
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Dior (dior)
      • Clarins (clarins)
      • L'Oreal (l_oreal)
      • L'oréal (l_ore_al)
      • Clinique (clinique)
      • BE (be)
      • Be Creative Make Up (be_creative_make_up)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Borlind (borlind)
      • Bourjois (bourjois)
      • Chanel (chanel)
      • Collistar (collistar)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Lady Green (lady_green)
      • Lancome (lancome)
      • Max Factor (max_factor)
      • Nyx (nyx)
      • Pupa (pupa)
      • Sensai (sensai)
      • Shunga (shunga)
      • Sisley (sisley)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Willie (willie)
      • Wunderbrow (wunderbrow)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Prijs (price):
      • < €13 (budget)
      • €13 - €21 (low)
      • €21 - €31 (medium)
      • > €31 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Bruin (bruin)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
    • Maat (maat):
      • 24 (24)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl