x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er legpuzzels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Professor puzzle legpuzzel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in legpuzzel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Professor puzzle Great Minds - Da Vinci's Helicopter Puzzel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/79537041.jpg
      Professor puzzle Professor puzzle Great Minds - Da Vinci's Helicopter Puzzel Great Minds - Da Vinci's Helicopter Puzzel Great Minds - Da Vinci's Helicopter Puzzel Deze houten Helicopter Puzzle wordt gelinkt aan Leonardo Da Vinci. The Great Minds puzzelserie van Professor Puzzle bestaat uit een reeks metalen en houten puzzels die gelinkt worden aan grote denkers uit onze geschiedenis. Elke puzzelbox bevat naast de puzzel ook informatie over het personage en zijn link met de puzzel. Moeilijkheidsgraad: 3 (uit 5) (1)
      Professor puzzle Great Minds - Da Vinci's Helicopter Puzzel
      • 05060036531270
      2
      most_sold
      13.94 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Jumbo DEFAULT
        • jumbo
      • King DEFAULT
        • king
      • Ravensburger DEFAULT
        • ravensburger
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Jumbo (jumbo)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • Schmidt (schmidt)
      • Castorland (castorland)
      • Winning Moves (winning_moves)
      • Wrebbit (wrebbit)
      • Janod (janod)
      • 4D Cityscape (4d_cityscape)
      • BRIO (brio)
      • Clementoni (clementoni)
      • Clown Games (clown_games)
      • Crocodile Creek (crocodile_creek)
      • Crystal Puzzle (crystal_puzzle)
      • Cubicfun (cubicfun)
      • Disney (disney)
      • Djeco (djeco)
      • Edushape (edushape)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Eureka (eureka)
      • Everearth (everearth)
      • Fehn (fehn)
      • Galt (galt)
      • Geomag (geomag)
      • Geotoys (geotoys)
      • Gibsons (gibsons)
      • Goki (goki)
      • Goula (goula)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Haba (haba)
      • Hape (hape)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Just games (just_games)
      • King (king)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Light Stax (light_stax)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Metal Earth (metal_earth)
      • Mudpuppy (mudpuppy)
      • Nanostad (nanostad)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Philos (philos)
      • Plus plus (plus_plus)
      • Professor puzzle (professor_puzzle)
      • Puzzel (puzzel)
      • Puzzelman (puzzelman)
      • Quercetti (quercetti)
      • Scratch (scratch)
      • Small Foot (small_foot)
      • Stamp (stamp)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Tactic (tactic)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Wooden City (wooden_city)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €40 (medium)
      • €40 of meer (high)
    • Aantal puzzelstukjes (aantal_stuks):
      • 60 stukjes of minder (mini)
      • 60 - 360 stukjes (klein)
      • 360 - 1000 stukjes (medium)
      • 1000 stukjes of meer (groot)
    • Thema (thema):
      • Bloemen (bloemen)
      • Cartoon (cartoon)
      • Dieren (dieren)
      • Fantasy (fantasy)
      • Fotografie (fotografie)
      • Geschiedenis (geschiedenis)
      • Kunst en Religie (kunst_en_religie)
      • Landkaarten (landkaarten)
      • Landschap (landschap)
      • Steden (steden)
      • Televisie en Film (televisie_en_film)
      • Vakantie (vakantie)
      • Walt Disney (walt_disney)
      • Zee (zee)
      • Zomer (zomer)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 0-6 maanden (0_6_maanden)
      • 0-2 (0_2)
      • 1-4 (1_4)
      • 1-3 (1_3)
      • 1 jaar en ouder (1_jaar_en_ouder)
      • 2-6 (2_6)
      • 2-5 (2_5)
      • 2-4 (2_4)
      • 2+ (2_)
      • 3-10 (3_10)
      • 3-8 (3_8)
      • 3-6 (3_6)
      • 3-4 jaar (3_4_jaar)
      • 3+ (3_)
      • 4-99 (4_99)
      • 4-7 (4_7)
      • 4 - 6 jaar (4_6_jaar)
      • 4+ (4_)
      • 5-12 (5_12)
      • 5-10 (5_10)
      • 5+ (5_)
      • 6-12 maanden (6_12_maanden)
      • 6-10 (6_10)
      • 6+ (6_)
      • 7-12 (7_12)
      • 7+ (7_)
      • 8+ (8_)
      • 9-12 (9_12)
      • 9+ (9_)
      • 10-12 (10_12)
      • 10 jaar en ouder (10_jaar_en_ouder)
      • 12+ (12_)
      • 13+ (13_)
      • 14+ (14_)
      • Alle leeftijden (alle_leeftijden)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl