x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er legpuzzels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Just games legpuzzel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in legpuzzel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Just games Snelwegpuzzel (6 meter)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140014339.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116544341.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146878986.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146878985.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95234555.jpg
      Just games Just games Snelwegpuzzel (6 meter) Snelwegpuzzel (6 meter) Snelwegpuzzel (6 meter) Deze snelwegpuzzel bevat 30 zware kwaliteit puzzelstukken om 6 meter snelweg te kunnen maken! Leuk en creatief! Op de ene kant van de stukken zie je de snelweg, op de andere kant een spoorweg. (6)
      Just games Snelwegpuzzel (6 meter)
      • 08718866200275
      1
      14.94 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Jumbo DEFAULT
        • jumbo
      • King DEFAULT
        • king
      • Ravensburger DEFAULT
        • ravensburger
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Jumbo (jumbo)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • Schmidt (schmidt)
      • Castorland (castorland)
      • Winning Moves (winning_moves)
      • Wrebbit (wrebbit)
      • Janod (janod)
      • 4D Cityscape (4d_cityscape)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • BRIO (brio)
      • Bumba (bumba)
      • Cityscape (cityscape)
      • Clementoni (clementoni)
      • Clown Games (clown_games)
      • Crocodile Creek (crocodile_creek)
      • Crystal Puzzle (crystal_puzzle)
      • Disney (disney)
      • Djeco (djeco)
      • Edushape (edushape)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Eureka (eureka)
      • Eurographics (eurographics)
      • Everearth (everearth)
      • Galt (galt)
      • Geomag (geomag)
      • Geotoys (geotoys)
      • Gibsons (gibsons)
      • Goki (goki)
      • Goula (goula)
      • Haba (haba)
      • Hape (hape)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Just games (just_games)
      • King (king)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • MEGABLEU (megableu)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Metal Earth (metal_earth)
      • Mudpuppy (mudpuppy)
      • Nanostad (nanostad)
      • Philos (philos)
      • Plus plus (plus_plus)
      • Professor puzzle (professor_puzzle)
      • Puzzelman (puzzelman)
      • Spin Master (spin_master)
      • Stamp (stamp)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Tactic (tactic)
      • Wembley (wembley)
      • Wooden City (wooden_city)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €40 (medium)
      • €40 of meer (high)
    • Type puzzel (type_puzzel):
      • 3D Puzzels (3d_puzzels)
      • Blokpuzzels (blokpuzzels)
      • Legpuzzels (legpuzzels)
      • Tegelpuzzel (tegelpuzzel)
      • Vloerpuzzels (vloerpuzzels)
      • Vormenpuzzels (vormenpuzzels)
    • Thema (thema):
      • Bloemen (bloemen)
      • Cartoon (cartoon)
      • Dieren (dieren)
      • Fantasy (fantasy)
      • Geschiedenis (geschiedenis)
      • Kunst en Religie (kunst_en_religie)
      • Landkaarten (landkaarten)
      • Landschap (landschap)
      • Manege (manege)
      • Ridders (ridders)
      • Steden (steden)
      • Televisie en Film (televisie_en_film)
      • Vakantie (vakantie)
      • Walt Disney (walt_disney)
      • Zee (zee)
      • Zomer (zomer)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 1-3 (1_3)
      • 1 jaar en ouder (1_jaar_en_ouder)
      • 2-6 (2_6)
      • 2-4 (2_4)
      • 2+ (2_)
      • 3-8 (3_8)
      • 3-6 (3_6)
      • 3-5 (3_5)
      • 3-4 jaar (3_4_jaar)
      • 3+ (3_)
      • 4-8 (4_8)
      • 4-7 (4_7)
      • 4 - 6 jaar (4_6_jaar)
      • 4+ (4_)
      • 5-12 (5_12)
      • 5-10 (5_10)
      • 5+ (5_)
      • 6-12 maanden (6_12_maanden)
      • 6-10 (6_10)
      • 6+ (6_)
      • 7-12 (7_12)
      • 7+ (7_)
      • 8+ (8_)
      • 9-12 (9_12)
      • 9+ (9_)
      • 10 jaar en ouder (10_jaar_en_ouder)
      • 12+ (12_)
      • 13+ (13_)
      • 14+ (14_)
      • Alle leeftijden (alle_leeftijden)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl