x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er legpuzzels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Jan van Haasteren legpuzzel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in legpuzzel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Jan van Haasteren De mars - Puzzel - 2000 stukjes
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106098820.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/89168332.jpg
      Jan van Haasteren Jan van Haasteren De mars - Puzzel - 2000 stukjes De mars - Puzzel - 2000 stukjes De mars - Puzzel - 2000 stukjes Materiaalsamenstelling: Materiaal: 100% katoen. Materiaal 2: 92% katoen, 8% polyester; Materiaal: Geruwd sweatmateriaal; Taillehoogte: Normaal; Boord: Ribboorden; Details band: Met elastiek; Voetzoom: (5)
      Jan van Haasteren De mars - Puzzel - 2000 stukjes
      • 08710126130773
      1
      deal
      28.9400 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Jumbo DEFAULT
        • jumbo
      • King DEFAULT
        • king
      • Ravensburger DEFAULT
        • ravensburger
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Jumbo (jumbo)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • Schmidt (schmidt)
      • Castorland (castorland)
      • Winning Moves (winning_moves)
      • Wrebbit (wrebbit)
      • Janod (janod)
      • 4D Cityscape (4d_cityscape)
      • Anker (anker)
      • Blu-ray (blu_ray)
      • Bumba (bumba)
      • Clementoni (clementoni)
      • Clown Games (clown_games)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Crocodile Creek (crocodile_creek)
      • Crystal Puzzle (crystal_puzzle)
      • Cubicfun (cubicfun)
      • Deltas (deltas)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Djeco (djeco)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Eeboo (eeboo)
      • Eureka (eureka)
      • Galt (galt)
      • Geomag (geomag)
      • GeoPuzzle (geopuzzle)
      • Geotoys (geotoys)
      • Gibsons (gibsons)
      • Goki (goki)
      • Goula (goula)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Haba (haba)
      • Hape (hape)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Jan van Haasteren (jan_van_haasteren)
      • Johntoy (johntoy)
      • Just games (just_games)
      • King (king)
      • King international (king_international)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Light Stax (light_stax)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Marionette (marionette)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Metal Earth (metal_earth)
      • Ministeck (ministeck)
      • Nanostad (nanostad)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Philos (philos)
      • Pintoy (pintoy)
      • Plus plus (plus_plus)
      • Professor puzzle (professor_puzzle)
      • Puzzelman (puzzelman)
      • Scratch (scratch)
      • Sevi (sevi)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Stamp (stamp)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Tactic (tactic)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €40 (medium)
      • €40 of meer (high)
    • Aantal puzzelstukjes (aantal_stuks):
      • 60 stukjes of minder (mini)
      • 60 - 360 stukjes (klein)
      • 360 - 1000 stukjes (medium)
      • 1000 stukjes of meer (groot)
    • Thema (thema):
      • Bloemen (bloemen)
      • Cartoon (cartoon)
      • Dieren (dieren)
      • Fantasy (fantasy)
      • Fotografie (fotografie)
      • Geschiedenis (geschiedenis)
      • Kunst en Religie (kunst_en_religie)
      • Landkaarten (landkaarten)
      • Landschap (landschap)
      • Steden (steden)
      • Televisie en Film (televisie_en_film)
      • Vakantie (vakantie)
      • Walt Disney (walt_disney)
      • Zomer (zomer)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 0-6 maanden (0_6_maanden)
      • 1+ (1_)
      • 2+ (2_)
      • 3-4 jaar (3_4_jaar)
      • 3+ (3_)
      • 4-99 (4_99)
      • 4 - 6 jaar (4_6_jaar)
      • 4+ (4_)
      • 5-12 (5_12)
      • 5+ (5_)
      • 6-12 maanden (6_12_maanden)
      • 6+ (6_)
      • 7-12 (7_12)
      • 7+ (7_)
      • 8-14 (8_14)
      • 8+ (8_)
      • 9+ (9_)
      • 10 jaar en ouder (10_jaar_en_ouder)
      • 12+ (12_)
      • 14+ (14_)
      • 18+ (18_)
      • 18 jaar en ouder (18_jaar_en_ouder)
      • Alle leeftijden (alle_leeftijden)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl