x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er legpuzzels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Jan van Haasteren legpuzzel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in legpuzzel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Jan van Haasteren De mars - Puzzel - 2000 stukjes
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/86672733.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/89168332.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/106098820.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/96422997.jpg
      Jan van Haasteren De mars - Puzzel - 2000 stukjes (14)
      Jan van Haasteren De mars - Puzzel - 2000 stukjes
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.81.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      33.9400, 5d (offer_sdt_5_days)
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.81.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      33.9400, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
      good_buy
      deal
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Jumbo DEFAULT
        • jumbo
      • King DEFAULT
        • king
      • Ravensburger DEFAULT
        • ravensburger
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Jumbo (jumbo)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • Schmidt (schmidt)
      • Castorland (castorland)
      • Winning Moves (winning_moves)
      • Wrebbit (wrebbit)
      • Janod (janod)
      • 4D Cityscape (4d_cityscape)
      • BRIO (brio)
      • Cityscape (cityscape)
      • Clementoni (clementoni)
      • Clown Games (clown_games)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Cubicfun (cubicfun)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Eureka (eureka)
      • Everearth (everearth)
      • Geotoys (geotoys)
      • Gibsons (gibsons)
      • Glow2b (glow2b)
      • Goki (goki)
      • Goula (goula)
      • Haba (haba)
      • Hape (hape)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Jan van Haasteren (jan_van_haasteren)
      • King (king)
      • King international (king_international)
      • Light Stax (light_stax)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Metal Earth (metal_earth)
      • Ministeck (ministeck)
      • Noname (noname)
      • Palapeli (palapeli)
      • Philos (philos)
      • Playshoes (playshoes)
      • Simba (simba)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smoby (smoby)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Tactic (tactic)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €40 (medium)
      • €40 of meer (high)
    • Type puzzel (type_puzzel):
      • 3D Puzzels (3d_puzzels)
      • Blokpuzzels (blokpuzzels)
      • Legpuzzels (legpuzzels)
      • Vloerpuzzels (vloerpuzzels)
      • Vormenpuzzels (vormenpuzzels)
    • Aantal puzzelstukjes (aantal_stuks):
      • 60 stukjes of minder (mini)
      • 60 - 360 stukjes (klein)
      • 360 - 1000 stukjes (medium)
      • 1000 stukjes of meer (groot)
    • Thema (thema):
      • Bloemen (bloemen)
      • Bouw (bouw)
      • Cartoon (cartoon)
      • Dieren (dieren)
      • Fantasy (fantasy)
      • Kunst en Religie (kunst_en_religie)
      • Landkaarten (landkaarten)
      • Landschap (landschap)
      • Steden (steden)
      • Televisie en Film (televisie_en_film)
      • Vakantie (vakantie)
      • Walt Disney (walt_disney)
      • Zee (zee)
      • Zomer (zomer)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 3+ (3_)
      • 3-4 jaar (3_4_jaar)
      • 4 - 6 jaar (4_6_jaar)
      • 5+ (5_)
      • 5-12 (5_12)
      • 6+ (6_)
      • 7+ (7_)
      • 7-12 (7_12)
      • 8+ (8_)
      • 9+ (9_)
      • 12+ (12_)
      • 14+ (14_)
      • Alle leeftijden (alle_leeftijden)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl