x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er legpuzzels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    legpuzzel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in legpuzzel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Goula Fruittoren
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115723857.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144343399.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/85293151.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140053146.jpg
      Goula Goula Fruittoren Fruittoren Fruittoren Goula fruittoren evenwichtsspel Bouw jouw eigen fruittoren met behulp van de verschillende stukjes en plaatjes. Probeer hem steeds hoger te bouwen zonder het fruit te laten vallen. Speel het alleen of samen met jou vriendjes. Specificaties: Kleur: multicolor Materiaal: hout Geslacht: junior Afmetingen verpakking: 22.5 x 22.5 x 5 cm Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Inhoud: 60 Bouwonderdelen (1)
      Goula Fruittoren
      • 08421914551990
      2
      deal
      31.99 EUR
    • Goula legpuzzel brandweer 16 stukjes
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98869440.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115722385.jpg
      Goula Goula legpuzzel brandweer 16 stukjes legpuzzel brandweer 16 stukjes legpuzzel brandweer 16 stukjes Goula Puzzel Brandweer - van Goula in de categorie Educatief spel. (1)
      Goula legpuzzel brandweer 16 stukjes
      • 08410446530450
      2
      deal
      16.98 EUR
    • Goula Domino spel voertuigen 28 stenen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133935944.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157107279.jpg
      Goula Goula Domino spel voertuigen 28 stenen Domino spel voertuigen 28 stenen Domino spel voertuigen 28 stenen Goula domino spel Super leuk domino spel met vrolijke afbeeldingen van voertuigen. Ontdek op deze manier tijdens het spelen alle verschillende voertuigen! Specificaties: Leeftijd: 2+ jaar Aantal stukjes: 28 Materiaal: hout Afmetingen per steen: 5 x 35 x 70 mm Afmetingen doos: 14,5 x 25 x 4 cm Gewicht: 425 gram Kleur: blank Inhoud: 28 Dominostenen 1 Opbergzak 1 Handleiding (1)
      Goula Domino spel voertuigen 28 stenen
      • 08421914502640
      1
      36.27 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Jumbo DEFAULT
        • jumbo
      • Ravensburger DEFAULT
        • ravensburger
      • Dieren thema DEFAULT
        • dieren
      • Landkaarten thema DEFAULT
        • landkaarten
    • Merk (brand):
      • Jumbo (jumbo)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • Schmidt (schmidt)
      • Castorland (castorland)
      • Winning Moves (winning_moves)
      • Wrebbit (wrebbit)
      • Janod (janod)
      • ALPEXE (alpexe)
      • Babblarna (babblarna)
      • Baby einstein (baby_einstein)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • Barbapapa (barbapapa)
      • Barbo Toys (barbo_toys)
      • Blue Bird (blue_bird)
      • Blue Lagoon (blue_lagoon)
      • BRIO (brio)
      • Bumba (bumba)
      • Clementoni (clementoni)
      • Clown Games (clown_games)
      • Cobble Hill (cobble_hill)
      • Crocodile Creek (crocodile_creek)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Deltas (deltas)
      • Diset (diset)
      • Disney (disney)
      • Djeco (djeco)
      • Educa (educa)
      • Edushape (edushape)
      • Eeboo (eeboo)
      • Eitech (eitech)
      • Eureka (eureka)
      • Eurographics (eurographics)
      • Everearth (everearth)
      • Galt (galt)
      • Geomag (geomag)
      • Geotoys (geotoys)
      • Gepe (gepe)
      • Gibson (gibson)
      • Gibsons (gibsons)
      • Goki (goki)
      • Goliath (goliath)
      • Goula (goula)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Haba (haba)
      • Hape (hape)
      • Happy (happy)
      • Happy Cube (happy_cube)
      • Heye (heye)
      • House of Holland (house_of_holland)
      • Jigsaw (jigsaw)
      • Johntoy (johntoy)
      • Just games (just_games)
      • Just2Play (just2play)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • King (king)
      • King international (king_international)
      • Larsen (larsen)
      • LG-Imports (lg_imports)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Luna (luna)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Maps International (maps_international)
      • Maya de Bij (maya_de_bij)
      • MEGABLEU (megableu)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Micki (micki)
      • Mudpuppy (mudpuppy)
      • Nanostad (nanostad)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Philos (philos)
      • Plus plus (plus_plus)
      • PRIME 3D (prime_3d)
      • Princess (princess)
      • Puzzelman (puzzelman)
      • Puzzlika (puzzlika)
      • Quercetti (quercetti)
      • Rubo Toys (rubo_toys)
      • Scratch (scratch)
      • Selecta spellen (selecta_spellen)
      • Small Foot (small_foot)
      • SmartGames (smartgames)
      • Spin Master (spin_master)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Tactic (tactic)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Trefl (trefl)
      • Universal (universal)
      • USAopoly (usaopoly)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • Wembley (wembley)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Varianten (group):
      • Jan van Haasteren (jan_van_haasteren)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €40 (medium)
      • €40 of meer (high)
    • Type puzzel (type_puzzel):
      • 3D Puzzels (3d_puzzels)
      • Blokpuzzels (blokpuzzels)
      • Legpuzzels (legpuzzels)
      • Vloerpuzzels (vloerpuzzels)
      • Vormenpuzzels (vormenpuzzels)
    • Thema (thema):
      • Cartoon (cartoon)
      • Dieren (dieren)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Fantasie (fantasie)
      • Frozen (frozen)
      • Geschiedenis (geschiedenis)
      • Kunst en Religie (kunst_en_religie)
      • Landkaarten (landkaarten)
      • Landschap (landschap)
      • Minnie Mouse (minnie_mouse)
      • Ridders (ridders)
      • Steden (steden)
      • Televisie en Film (televisie_en_film)
      • Vakantie (vakantie)
      • Walt Disney (walt_disney)
    • Aantal puzzel stukken (aantal_delen):
      • < 30 Stuks (aantal_delen_1)
      • 30 Stuks - 1000 Stuks (aantal_delen_2)
      • ≥ 1000 Stuks (aantal_delen_3)
    • Aanbevolen leeftijd (min) (leeftijdsindicatie):
      • 1 jaar en ouder (1_jaar_en_ouder)
      • 1½+ (1_)
      • 2+ (2_)
      • 3+ (3_)
      • 4+ (4_)
      • 5+ (5_)
      • 6+ (6_)
      • 7+ (7_)
      • 8+ (8_)
      • 9-12 (9_12)
      • 12+ (12_)
      • 13+ (13_)
      • Alle leeftijden (alle_leeftijden)
    • Aanbevolen leeftijd (max) (aanbevolen_maximum_leeftijd_jaar):
      • < 10 jaar (aanbevolen_maximum_leeftijd_jaar_1)
      • 10 jaar - 100 jaar (aanbevolen_maximum_leeftijd_jaar_2)
      • ≥ 100 jaar (aanbevolen_maximum_leeftijd_jaar_3)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Foam (foam)
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Textiel (textiel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl