x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er legpuzzels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    legpuzzel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in legpuzzel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Edushape Speelmat Letters en Cijfers, Edu-Foam puzzelmat met Alfabet en Nummers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/123534948.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139288395.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139287984.jpg
      Edushape Edushape Speelmat Letters en Cijfers, Edu-Foam puzzelmat met Alfabet en Nummers Speelmat Letters en Cijfers, Edu-Foam puzzelmat met Alfabet en Nummers Speelmat Letters en Cijfers, Edu-Foam puzzelmat met Alfabet en Nummers Edushape Edu-Tiles Letters & Numbers (1)
      Edushape Speelmat Letters en Cijfers, Edu-Foam puzzelmat met Alfabet en Nummers
      • 07290006308078
      • 706150
      2
      54.99 EUR
    • Edushape Edu-Tiles Puzzles
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159219931.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122778194.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122778195.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145482901.jpg
      Edushape Edushape Edu-Tiles Puzzles Edu-Tiles Puzzles Edu-Tiles Puzzles Fabrikant: Edushape (1)
      Edushape Edu-Tiles Puzzles
      • 07290010037537
      2
      26.98 EUR
    • Edushape Edu-Tiles : Hoofdletters
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159623552.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122777281.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122777282.jpg
      Edushape Edushape Edu-Tiles : Hoofdletters Edu-Tiles : Hoofdletters Edu-Tiles : Hoofdletters Edushape Edu-Tiles Letters u/c (1)
      Edushape Edu-Tiles : Hoofdletters
      • 07290005076718
      2
      54.98 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Jumbo DEFAULT
        • jumbo
      • Ravensburger DEFAULT
        • ravensburger
      • Dieren thema DEFAULT
        • dieren
      • Landkaarten thema DEFAULT
        • landkaarten
    • Merk (brand):
      • Jumbo (jumbo)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • Schmidt (schmidt)
      • Castorland (castorland)
      • Winning Moves (winning_moves)
      • Wrebbit (wrebbit)
      • Janod (janod)
      • ALPEXE (alpexe)
      • Babblarna (babblarna)
      • Baby einstein (baby_einstein)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • Barbapapa (barbapapa)
      • Barbo Toys (barbo_toys)
      • Blue Bird (blue_bird)
      • Blue Lagoon (blue_lagoon)
      • BRIO (brio)
      • Bumba (bumba)
      • Clementoni (clementoni)
      • Clown Games (clown_games)
      • Cobble Hill (cobble_hill)
      • Crocodile Creek (crocodile_creek)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Diset (diset)
      • Disney (disney)
      • Djeco (djeco)
      • Educa (educa)
      • Edushape (edushape)
      • Eeboo (eeboo)
      • Eitech (eitech)
      • Eureka (eureka)
      • Eurographics (eurographics)
      • Everearth (everearth)
      • Galt (galt)
      • Geomag (geomag)
      • Geotoys (geotoys)
      • Gepe (gepe)
      • Gibson (gibson)
      • Gibsons (gibsons)
      • Goki (goki)
      • Goliath (goliath)
      • Goula (goula)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Haba (haba)
      • Hape (hape)
      • Happy (happy)
      • Happy Cube (happy_cube)
      • House of Holland (house_of_holland)
      • Jigsaw (jigsaw)
      • Johntoy (johntoy)
      • Just games (just_games)
      • Just2Play (just2play)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • King (king)
      • King international (king_international)
      • Larsen (larsen)
      • LG-Imports (lg_imports)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Luna (luna)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Maps International (maps_international)
      • Maya de Bij (maya_de_bij)
      • MEGABLEU (megableu)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Mudpuppy (mudpuppy)
      • Nanostad (nanostad)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Philos (philos)
      • Plus plus (plus_plus)
      • PRIME 3D (prime_3d)
      • Princess (princess)
      • Puzzelman (puzzelman)
      • Puzzlika (puzzlika)
      • Quercetti (quercetti)
      • Rubo Toys (rubo_toys)
      • Scratch (scratch)
      • Small Foot (small_foot)
      • SmartGames (smartgames)
      • Spin Master (spin_master)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Tactic (tactic)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Trefl (trefl)
      • Universal (universal)
      • USAopoly (usaopoly)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • Wembley (wembley)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Varianten (group):
      • Jan van Haasteren (jan_van_haasteren)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €40 (medium)
      • €40 of meer (high)
    • Type puzzel (type_puzzel):
      • 3D Puzzels (3d_puzzels)
      • Blokpuzzels (blokpuzzels)
      • Legpuzzels (legpuzzels)
      • Tegelpuzzel (tegelpuzzel)
      • Vloerpuzzels (vloerpuzzels)
      • Vormenpuzzels (vormenpuzzels)
    • Thema (thema):
      • Cartoon (cartoon)
      • Dieren (dieren)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Fantasie (fantasie)
      • Fotografie (fotografie)
      • Frozen (frozen)
      • Geschiedenis (geschiedenis)
      • Kunst en Religie (kunst_en_religie)
      • Landkaarten (landkaarten)
      • Landschap (landschap)
      • Minnie Mouse (minnie_mouse)
      • Steden (steden)
      • Televisie en Film (televisie_en_film)
      • Vakantie (vakantie)
      • Walt Disney (walt_disney)
      • Zee (zee)
    • Aantal puzzel stukken (aantal_delen):
      • < 35 Stuks (aantal_delen_1)
      • 35 Stuks - 1000 Stuks (aantal_delen_2)
      • ≥ 1000 Stuks (aantal_delen_3)
    • Aanbevolen leeftijd (min) (leeftijdsindicatie):
      • 1 jaar en ouder (1_jaar_en_ouder)
      • 1½+ (1_)
      • 2+ (2_)
      • 3+ (3_)
      • 4+ (4_)
      • 5+ (5_)
      • 6+ (6_)
      • 7+ (7_)
      • 8+ (8_)
      • 9-12 (9_12)
      • 12+ (12_)
      • 13+ (13_)
      • Alle leeftijden (alle_leeftijden)
    • Aanbevolen leeftijd (max) (aanbevolen_maximum_leeftijd_jaar):
      • < 10 jaar (aanbevolen_maximum_leeftijd_jaar_1)
      • 10 jaar - 100 jaar (aanbevolen_maximum_leeftijd_jaar_2)
      • ≥ 100 jaar (aanbevolen_maximum_leeftijd_jaar_3)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Foam (foam)
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Textiel (textiel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl