x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er legpuzzels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Edushape legpuzzel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in legpuzzel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Edushape Edu-Tiles Puzzles
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159219931.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122778194.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122778195.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162339162.jpg
      Edushape Edushape Edu-Tiles Puzzles Edu-Tiles Puzzles Edu-Tiles Puzzles Edushape Edu-tegels Getallen - van edushape in de categorie Boxkleed. (1)
      Edushape Edu-Tiles Puzzles
      • 07290010037537
      3
      25.13 EUR
    • Edushape Edu-Tiles : Hoofdletters
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159623552.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122777281.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122777282.jpg
      Edushape Edushape Edu-Tiles : Hoofdletters Edu-Tiles : Hoofdletters Edu-Tiles : Hoofdletters Edushape Edu-Tiles Letters u/c - van edushape in de categorie Puzzel. (1)
      Edushape Edu-Tiles : Hoofdletters
      • 07290005076718
      2
      39.58 EUR
    • Edushape Speelmat Letters en Cijfers, Edu-Foam puzzelmat met Alfabet en Nummers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/123534948.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139288395.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139287984.jpg
      Edushape Edushape Speelmat Letters en Cijfers, Edu-Foam puzzelmat met Alfabet en Nummers Speelmat Letters en Cijfers, Edu-Foam puzzelmat met Alfabet en Nummers Speelmat Letters en Cijfers, Edu-Foam puzzelmat met Alfabet en Nummers Deze zachte, enorme, in elkaar passende foam vloertegels zijn perfect om een veilig speelveld te maken voor uw kind. En de tegels vormen niet alleen een speelmat, ze zijn ook nog eens heel leerzaam! Je kunt er allerlei creatieve spelletjes mee doen. Alle tegels hebben verwijderbare puzzelstukken in de vorm van letters en getallen. Ook hebben de puzzelstukken textuur voor meer grip en een slipvaste onderkant. Creëer met Edu-tegels een prachtige tent, een opslag-box, een speelmat en nog veel me... (1)
      Edushape Speelmat Letters en Cijfers, Edu-Foam puzzelmat met Alfabet en Nummers
      • 07290006308078
      • 706150
      1
      54.99 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Jumbo DEFAULT
        • jumbo
      • Ravensburger DEFAULT
        • ravensburger
      • Dieren thema DEFAULT
        • dieren
      • Landkaarten thema DEFAULT
        • landkaarten
    • Merk (brand):
      • Jumbo (jumbo)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • Schmidt (schmidt)
      • Castorland (castorland)
      • Winning Moves (winning_moves)
      • Wrebbit (wrebbit)
      • Janod (janod)
      • 4D Cityscape (4d_cityscape)
      • ALPEXE (alpexe)
      • Amewi (amewi)
      • Amigo (amigo)
      • Art puzzle (art_puzzle)
      • Babblarna (babblarna)
      • Baby einstein (baby_einstein)
      • Balvi (balvi)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • Barbapapa (barbapapa)
      • Barbo Toys (barbo_toys)
      • Base Toys (base_toys)
      • Battat (battat)
      • Beleduc (beleduc)
      • Bieco (bieco)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bigjigs (bigjigs)
      • Bino (bino)
      • Blue Bird (blue_bird)
      • Blue Lagoon (blue_lagoon)
      • BRIO (brio)
      • BS Toys (bs_toys)
      • Bsm (bsm)
      • Bumba (bumba)
      • Chicco (chicco)
      • City Puzzle (city_puzzle)
      • Clementoni (clementoni)
      • Clown Games (clown_games)
      • Cobble Hill (cobble_hill)
      • Crocodile Creek (crocodile_creek)
      • Crystal Puzzle (crystal_puzzle)
      • Dal Negro (dal_negro)
      • Dam (dam)
      • Deltas (deltas)
      • Dick bruna (dick_bruna)
      • Dino (dino)
      • Diset (diset)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Djeco (djeco)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Educa (educa)
      • Edushape (edushape)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Eitech (eitech)
      • Elliot (elliot)
      • Engelhart (engelhart)
      • Enigma (enigma)
      • Eureka (eureka)
      • Eurographics (eurographics)
      • Everearth (everearth)
      • Extragoods (extragoods)
      • Falcon (falcon)
      • Fat Brain Toys (fat_brain_toys)
      • Free and Easy (free_and_easy)
      • Fridolin (fridolin)
      • Fun Time (fun_time)
      • Galison (galison)
      • Galt (galt)
      • Galt Toys (galt_toys)
      • Game Of Thrones (game_of_thrones)
      • Geomag (geomag)
      • Geotoys (geotoys)
      • Gerardo`S Toys (gerardo_s_toys)
      • Gibson (gibson)
      • Gibsons (gibsons)
      • Goki (goki)
      • Goliath (goliath)
      • Goula (goula)
      • Grafika (grafika)
      • Grafix (grafix)
      • Haba (haba)
      • Hape (hape)
      • Happy Cube (happy_cube)
      • Happy People (happy_people)
      • Heye (heye)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • House of Holland (house_of_holland)
      • Huzzle (huzzle)
      • Jamara (jamara)
      • Jan van Haasteren (jan_van_haasteren)
      • Jigsaw (jigsaw)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jonotoys (jonotoys)
      • Jouéco (joue_co)
      • Just games (just_games)
      • Kamparo (kamparo)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kids Licensing (kids_licensing)
      • King (king)
      • King international (king_international)
      • Klein (klein)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Koelkastpoezie (koelkastpoezie)
      • Larsen (larsen)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Lena (lena)
      • LG-Imports (lg_imports)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Longfield Games (longfield_games)
      • Luna (luna)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Mandala (mandala)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Maps International (maps_international)
      • Marionette (marionette)
      • Maya de Bij (maya_de_bij)
      • Mega Puzzles (mega_puzzles)
      • MEGABLEU (megableu)
      • Meiya & Alvin (meiya_alvin)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Mentari (mentari)
      • Metal Earth (metal_earth)
      • Ministeck (ministeck)
      • Mudpuppy (mudpuppy)
      • Nanostad (nanostad)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • One Piece (one_piece)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Philos (philos)
      • Piatnik (piatnik)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Playmobil (playmobil)
      • Playshoes (playshoes)
      • Playwood (playwood)
      • Plenty Gifts (plenty_gifts)
      • Plus plus (plus_plus)
      • PRIME 3D (prime_3d)
      • Princess (princess)
      • Professor puzzle (professor_puzzle)
      • Puzzel (puzzel)
      • Puzzelman (puzzelman)
      • Puzzlika (puzzlika)
      • Quercetti (quercetti)
      • Recent toys (recent_toys)
      • Ridley (ridley)
      • Robotime (robotime)
      • Rubbabu (rubbabu)
      • Rubo Toys (rubo_toys)
      • Sambro (sambro)
      • Scratch (scratch)
      • Sebra (sebra)
      • Selecta (selecta)
      • Sevi (sevi)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Small Foot (small_foot)
      • SmartGames (smartgames)
      • Spin Master (spin_master)
      • Stamp (stamp)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Sunsout (sunsout)
      • Tactic (tactic)
      • TecTake (tectake)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • The House of Puzzles (the_house_of_puzzles)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Trefl (trefl)
      • Ugears (ugears)
      • University games (university_games)
      • USAopoly (usaopoly)
      • V-Cube (v_cube)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Viga (viga)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • Vigatoys (vigatoys)
      • Vilac (vilac)
      • Wembley (wembley)
      • Wild & Wolf (wild_wolf)
      • Wooden City (wooden_city)
      • XD Collection (xd_collection)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Varianten (group):
      • Jan van Haasteren (jan_van_haasteren)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €40 (medium)
      • €40 of meer (high)
    • Type puzzel (type_puzzel):
      • 3D Puzzels (3d_puzzels)
      • Blokpuzzels (blokpuzzels)
      • Legpuzzels (legpuzzels)
      • Tegelpuzzel (tegelpuzzel)
      • Vloerpuzzels (vloerpuzzels)
      • Vormenpuzzels (vormenpuzzels)
    • Thema (thema):
      • Bloemen (bloemen)
      • Cars (cars)
      • Cartoon (cartoon)
      • Dieren (dieren)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Fantasie (fantasie)
      • Fotografie (fotografie)
      • Frozen (frozen)
      • Geschiedenis (geschiedenis)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Kunst en Religie (kunst_en_religie)
      • Landkaarten (landkaarten)
      • Landschap (landschap)
      • Minnie Mouse (minnie_mouse)
      • Piraten (piraten)
      • Ridders (ridders)
      • Spider-Man (spider_man)
      • Sprookjes (sprookjes)
      • Stadsleven (stadsleven)
      • Steden (steden)
      • Televisie en Film (televisie_en_film)
      • Vakantie (vakantie)
      • Vliegtuigen (vliegtuigen)
      • Walt Disney (walt_disney)
      • Winter (winter)
    • Aantal puzzel stukken (aantal_delen):
      • < 35 Stuks (aantal_delen_1)
      • 35 Stuks - 1000 Stuks (aantal_delen_2)
      • ≥ 1000 Stuks (aantal_delen_3)
    • Aanbevolen leeftijd (min) (leeftijdsindicatie):
      • 0 tot 1 jaar (0_tot_1_jaar)
      • 1 jaar en ouder (1_jaar_en_ouder)
      • 1½+ (1_)
      • 2+ (2_)
      • 3-4 jaar (3_4_jaar)
      • 3+ (3_)
      • 4+ (4_)
      • 5+ (5_)
      • 6-12 maanden (6_12_maanden)
      • 6+ (6_)
      • 7+ (7_)
      • 8+ (8_)
      • 9-12 (9_12)
      • 12+ (12_)
      • 13+ (13_)
      • 14+ (14_)
      • Alle leeftijden (alle_leeftijden)
    • Aanbevolen leeftijd (max) (aanbevolen_maximum_leeftijd_jaar):
      • < 10 jaar (aanbevolen_maximum_leeftijd_jaar_1)
      • 10 jaar - 100 jaar (aanbevolen_maximum_leeftijd_jaar_2)
      • ≥ 100 jaar (aanbevolen_maximum_leeftijd_jaar_3)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Foam (foam)
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl