x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Hama 53059 Notebook-stand Aluminium, grijs

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Hama 53059 Notebook-stand Aluminium, grijs
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Hama 53059 Notebook-stand Aluminium, grijs
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Hama 53059 Notebook-stand Aluminium, grijs
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151223845.jpg?ts=1
Hama Hama 53059 Notebook-stand Aluminium, grijs 53059 Notebook-stand Aluminium, grijs 53059 Notebook-stand Aluminium, grijs Hama Notebook-stand Aluminium Zilver (1)
  • 04007249530592
  • 00053059
2
  • Design
    • Kleur: Zilver
  • 29.22 29.81 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Notebookhouder in stijlvol design: comfortabel gebruik van het apparaat op tafel of op het werk dankzij de schuine positie. Gemakkelijk t...29.22, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Hama Notebook-stand Aluminium Zilver29.81, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Trust Azul Laptop Cooling Standaard
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134554839.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134554852.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144434529.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146775230.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144434526.jpg?ts=1
      Trust Trust Azul Laptop Cooling Standaard Azul Laptop Cooling Standaard Azul Laptop Cooling Standaard Met de Trust Azul Laptop Cooling Standaard voorkom je dat je laptop oververhit raakt. Hij is door het grote oppervlak geschikt voor alle laptops tot en met 17.3 inch. Je sluit de standaard aan via de usb poort van je laptop. De laptopstandaard functioneert ook als usb hub, zodat je altijd een usb aansluiting vrij houdt. Er zitten 2 ventilatoren in die blauw oplichten wanneer je de standaard aansluit op je laptop. Wanneer je de laptopstandaard niet gebruikt heb je geen last van de kabel, door ... (1)
      Trust Azul Laptop Cooling Standaard
      • 08713439201048
      • 20104
      • 2295352
      3
      deal
    • Griffin Elevator Laptop Stand Zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155161295.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159816859.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155352627.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134554825.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134554834.jpg?ts=1
      Griffin Griffin Elevator Laptop Stand Zilver Elevator Laptop Stand Zilver Elevator Laptop Stand Zilver Griffin Elevator - Notebookstandaard - opgeruwd aluminium (1)
      Griffin Elevator Laptop Stand Zilver
      • 00685387410095
      • GC16034-2
      1
    • Trust GXT 278 Notebook Cooling Standaard
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134554871.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134554849.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134554872.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144434133.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134554848.jpg?ts=1
      Trust Trust GXT 278 Notebook Cooling Standaard GXT 278 Notebook Cooling Standaard GXT 278 Notebook Cooling Standaard Met de Trust GXT 278 koelstandaard houd je jouw laptop koel tijdens intensieve gaming sessies. De standaard is geschikt voor laptops tot 17,3 inch en bevat 4 verlichte ventilators met regelbare snelheid. Voor optimaal comfort stel je de standaard in op 1 van de 3 posities, want de standaard is in hoogte verstelbaar. (1)
      Trust GXT 278 Notebook Cooling Standaard
      • 08713439208177
      • 20817
      • 3417183
      2
    • NeoMounts NSMONITOR10 Monitorstandaard Transparant
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153587248.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233406017.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159136939.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155336510.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225709034.jpg?ts=1
      NeoMounts NeoMounts NSMONITOR10 Monitorstandaard Transparant NSMONITOR10 Monitorstandaard Transparant NSMONITOR10 Monitorstandaard Transparant Met de Neomounts by Newstar NSMONITOR10 Monitorstandaard Transparant creëer je ruimte op je bureau. Plaats jouw monitor op de standaard en ruim je toetsenbord eronder op wanneer je hem niet gebruikt. Zo heb je altijd een opgeruimde werkplek. Met een hoogte van 8 centimeter zet je jouw monitor daarnaast op de juiste kijkhoogte. Dankzij het glazen oppervlak zie je in 1 oogopslag wat er onder de standaard ligt en houd je overzicht. (3)
      NeoMounts NSMONITOR10 Monitorstandaard Transparant
      • 08717371445478
      • 6305338
      • NSMONITOR10
      3
    • min
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 26.89
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 26.89
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 26.89
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 26.89
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 35.36
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 35.46
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 35.46
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 29.81
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 29.81
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 29.81
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 29.81
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 29.81
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 29.81
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 29.81
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 29.81
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 29.81
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 29.81
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 29.81
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 29.81
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 29.81
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 29.81
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 29.81
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 29.81
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 29.81
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 25.34
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 25.34
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 25.34
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 25.34
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 25.34
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 24.75
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 24.30
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 24.48
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 25.34
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 25.34
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 25.34
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 25.34
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 25.34
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 29.81
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 29.81
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 29.81
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 29.81
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 29.81
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 29.72
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 29.81
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 29.44
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 29.81
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 29.81
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 29.32
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 29.81
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 29.81
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 29.81
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 29.81
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 29.81
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 29.81
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 29.28
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 29.34
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 28.95
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 29.30
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 29.47
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 29.28
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 29.22
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 29.22
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 29.22
    • partner@vergelijk.nl