x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Griffin Surface Link autolader 30W

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Griffin Surface Link autolader 30W
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Griffin Surface Link autolader 30W
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Griffin Surface Link autolader 30W
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229598850.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120349296.jpg?ts=1
Griffin Griffin Surface Link autolader 30W Surface Link autolader 30W Surface Link autolader 30W Griffin Vehicle Charger - Stroomadapter voor auto - 30 Watt - 2.5 A - zwart (1)
  • 00191058077547
2
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 69.19 75.70 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      De zeer lichte en compacte autolader past zich perfect aan je dashboard aan. Door de geïntegreerde Surface Connect-aansluiting heb je gee...69.19, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Griffin Vehicle Charger - Stroomadapter voor auto - 30 Watt - 2.5 A - zwart75.70, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Rain Design mBar Pro Plus vouwbare MacBook Stand - Spacegrijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128024385.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203490517.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182751687.jpg?ts=1
      Rain Design Rain Design mBar Pro Plus vouwbare MacBook Stand - Spacegrijs mBar Pro Plus vouwbare MacBook Stand - Spacegrijs mBar Pro Plus vouwbare MacBook Stand - Spacegrijs Draagbare vouwstandaard. Lichtgewicht en slank: 205 gram en 12,4 mm wanneer gevouwen. Elevates laptop van 140 mm. Precisie aluminium unibody, geanodiseerd om Macbooks. Inclusief svelte draagmouw. Verhoogt de luchtstroom rond laptop voor een betere koeling. Past op de meeste laptops. (1)
      Rain Design mBar Pro Plus vouwbare MacBook Stand - Spacegrijs
      • 00891607000926
      • 10085-
      3
    • Rain Design mStand Tabletstandaard Apple Zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158365487.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151738108.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158253539.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158365485.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166034253.jpg?ts=1
      Rain Design Rain Design mStand Tabletstandaard Apple Zilver mStand Tabletstandaard Apple Zilver mStand Tabletstandaard Apple Zilver De schuine stand zorgt voor een comfortabele weergave. Kabeluitgang voor eenvoudig beheer Past op alle iPad en compatibel met de meeste 13-inch en kleinere tablets Houdt iPad vast in portret of landschapmodus. Past iPad met of zonder Apple Smart Cover en Case iPad matching geanodiseerd aluminium Akoestische basis zorgt voor een helder geluid door het geluid van de iPad naar beneden geziende luidspreker voorop (1)
      Rain Design mStand Tabletstandaard Apple Zilver
      • 00891607000674
      • 10050
      2
    • TwelveSouth Curve Laptopstandaard voor MacBook
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203786009.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152489100.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159113799.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159113805.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159113807.jpg?ts=1
      TwelveSouth TwelveSouth Curve Laptopstandaard voor MacBook Curve Laptopstandaard voor MacBook Curve Laptopstandaard voor MacBook Twelve South Curve stand MacBook zwart Functionaliteit en design perfect geïntegreerd, het resultaat een strak ontworpen metalen houder! Afgewerkt met een zwarte coating die naadloos samen gaan met de kleuren van de Macbook. De Curve stand zorgt voor een verhoging van 16 cm, hierdoor ontstaat een betere werkhouding. De stand is daarnaast goed te combineren met een extern scherm. Bescherming tijdens het werken De Curve Macbook standvan twelve southziet er schitterend uit. Daarnaast beschermt h... (1)
      TwelveSouth Curve Laptopstandaard voor MacBook
      • 00811370021607
      • 12-1708
      2
    • NeoMounts NSMONITOR10 Monitorstandaard Transparant
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153587248.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233406017.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159136939.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155336510.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225709034.jpg?ts=1
      NeoMounts NeoMounts NSMONITOR10 Monitorstandaard Transparant NSMONITOR10 Monitorstandaard Transparant NSMONITOR10 Monitorstandaard Transparant Met de Neomounts by Newstar NSMONITOR10 Monitorstandaard Transparant creëer je ruimte op je bureau. Plaats jouw monitor op de standaard en ruim je toetsenbord eronder op wanneer je hem niet gebruikt. Zo heb je altijd een opgeruimde werkplek. Met een hoogte van 8 centimeter zet je jouw monitor daarnaast op de juiste kijkhoogte. Dankzij het glazen oppervlak zie je in 1 oogopslag wat er onder de standaard ligt en houd je overzicht. (3)
      NeoMounts NSMONITOR10 Monitorstandaard Transparant
      • 08717371445478
      • 6305338
      • NSMONITOR10
      3
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 69.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 69.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 71.39
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 71.39
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 71.39
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 71.39
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 71.39
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 71.39
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 71.39
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 71.39
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 71.39
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 71.39
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 71.39
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 71.39
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 71.39
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 71.39
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 71.39
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 71.39
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 71.39
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 71.39
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 71.39
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 71.39
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 71.39
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 71.39
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 71.39
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 71.39
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 71.39
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 71.39
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 71.39
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 71.39
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 71.39
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 71.39
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 71.39
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 71.39
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 71.39
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 71.39
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 71.39
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 71.39
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 71.39
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 71.39
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 68.90
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 71.39
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 71.39
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 71.39
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 71.39
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 71.39
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 71.39
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 71.39
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 71.39
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 71.39
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 71.39
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 71.39
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 71.39
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 69.95
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 71.39
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 71.39
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 71.39
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 73.35
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 73.35
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 73.35
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 73.35
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 73.35
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 73.35
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 73.35
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 73.35
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 73.35
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 73.35
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 73.35
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 73.35
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 73.35
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 73.35
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 73.35
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 73.35
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 69.19
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 69.19
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 69.19
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 69.19
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 69.19
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 69.19
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 69.19
    • partner@vergelijk.nl