x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Belkin LapTop CushDesk Pitch Black/Soft Gr

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Belkin LapTop CushDesk Pitch Black/Soft Gr
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Belkin LapTop CushDesk Pitch Black/Soft Gr
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Belkin LapTop CushDesk Pitch Black/Soft Gr
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155962564.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200289483.jpg?ts=1
Belkin Belkin LapTop CushDesk Pitch Black/Soft Gr LapTop CushDesk Pitch Black/Soft Gr LapTop CushDesk Pitch Black/Soft Gr Belkin Notebook CushDesk - Zwart / Grijs (1)
  • 05054533264175
  • 00722868711668
  • F8N143EAKSG
2
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Kunststof
  • 22.48 39.99 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Voor gebruik b.v. op de bank of in bed Antislipstrips voorkomen dat de laptop naar beneden glijdt Ideale hoek voor comfortabel gebruik Af...22.48, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Belkin Notebook CushDesk - Zwart / Grijs39.99, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Rain Design mBar Pro Plus vouwbare MacBook Stand - Spacegrijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128024385.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203490517.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182751687.jpg?ts=1
      Rain Design Rain Design mBar Pro Plus vouwbare MacBook Stand - Spacegrijs mBar Pro Plus vouwbare MacBook Stand - Spacegrijs mBar Pro Plus vouwbare MacBook Stand - Spacegrijs Draagbare vouwstandaard. Lichtgewicht en slank: 205 gram en 12,4 mm wanneer gevouwen. Elevates laptop van 140 mm. Precisie aluminium unibody, geanodiseerd om Macbooks. Inclusief svelte draagmouw. Verhoogt de luchtstroom rond laptop voor een betere koeling. Past op de meeste laptops. (1)
      Rain Design mBar Pro Plus vouwbare MacBook Stand - Spacegrijs
      • 00891607000926
      • 10085-
      3
    • NeoMounts NSMONITOR10 Monitorstandaard Transparant
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153587248.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233406017.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159136939.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155336510.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225709034.jpg?ts=1
      NeoMounts NeoMounts NSMONITOR10 Monitorstandaard Transparant NSMONITOR10 Monitorstandaard Transparant NSMONITOR10 Monitorstandaard Transparant Met de Neomounts by Newstar NSMONITOR10 Monitorstandaard Transparant creëer je ruimte op je bureau. Plaats jouw monitor op de standaard en ruim je toetsenbord eronder op wanneer je hem niet gebruikt. Zo heb je altijd een opgeruimde werkplek. Met een hoogte van 8 centimeter zet je jouw monitor daarnaast op de juiste kijkhoogte. Dankzij het glazen oppervlak zie je in 1 oogopslag wat er onder de standaard ligt en houd je overzicht. (3)
      NeoMounts NSMONITOR10 Monitorstandaard Transparant
      • 08717371445478
      • 6305338
      • NSMONITOR10
      3
    • Trust GXT 278 Notebook Cooling Standaard
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134554871.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134554849.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134554872.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144434133.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134554848.jpg?ts=1
      Trust Trust GXT 278 Notebook Cooling Standaard GXT 278 Notebook Cooling Standaard GXT 278 Notebook Cooling Standaard Met de Trust GXT 278 koelstandaard houd je jouw laptop koel tijdens intensieve gaming sessies. De standaard is geschikt voor laptops tot 17,3 inch en bevat 4 verlichte ventilators met regelbare snelheid. Voor optimaal comfort stel je de standaard in op 1 van de 3 posities, want de standaard is in hoogte verstelbaar. (1)
      Trust GXT 278 Notebook Cooling Standaard
      • 08713439208177
      • 20817
      • 3417183
      2
    • Fellowes Maxi Cool Laptopstandaard
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154180594.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158379756.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158379755.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210050736.jpg?ts=1
      Fellowes Fellowes Maxi Cool Laptopstandaard Maxi Cool Laptopstandaard Maxi Cool Laptopstandaard Deze laptopstandaard van Fellowes is voorzien van een stille ventilator die gevoed wordt door zijn USB-aansluiting. Zo houdt hij uw laptop koel terwijl u er op werkt. Tevens geeft hij uw notebook een helling van 75mm om comfortabel en ergonomisch te typen. Hij is geschikt voor laptops tot 17. (1)
      Fellowes Maxi Cool Laptopstandaard
      • 00043859613069
      • 262601
      • 8018901
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 22.48
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 22.48
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 22.48
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 22.48
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 22.48
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 22.48
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 22.48
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 22.48
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 22.48
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 22.48
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 22.48
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 22.48
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 22.48
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 22.48
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 22.48
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 22.48
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 22.48
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 22.48
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 22.48
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 22.48
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 22.48
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 22.48
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 22.48
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 22.48
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 22.48
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 21.48
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 22.48
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 22.48
    • partner@vergelijk.nl