x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er laptop tassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Trust laptop tassen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in laptop tas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Trust GXT1244 Lido Sleeve 17.3 Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162675134.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169816131.jpg
      Trust Trust GXT1244 Lido Sleeve 17.3 Black GXT1244 Lido Sleeve 17.3 Black GXT1244 Lido Sleeve 17.3 Black Omkeerbare hoes van 17,3 inch met gamingontwerp om uw laptop tegen krassen, stof en vuil te beschermen - Beschermt uw laptop tegen krassen en stoten - Schokdempend neopreen zorgt voor een optimale elasticiteit en duurzaamheid - Omkeerbaar ontwerp: keer de hoes binnenstebuiten voor een volledig zwarte hoes - Zacht, dun en lichtgewicht: past gemakkelijk in elke tas of koffer Langdurige bescherming De GXT 1244 Lido-laptophoes van schokdempend neopreen beschermt uw laptop tegen krassen en deuken.... (1)
      Trust GXT1244 Lido Sleeve 17.3 Black
      • 08713439232455
      • 8713439232455
      1
      most_sold
      18.99 EUR
    • Trust Bari Carry Bag for 13.3" laptops - camouflage
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113921300.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147060150.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124525508.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124525504.jpg
      Trust Trust Bari Carry Bag for 13.3" laptops - camouflage Bari Carry Bag for 13.3" laptops - camouflage Bari Carry Bag for 13.3" laptops - camouflage Deze dunne laptoptas draag je eenvoudig over je schouder met daarin je laptop van 13.3 inch. De tas kun je ook dragen aan het handvat aan de bovenkant. In het voorvak is er plaats voor de nodige accessoires. Kenmerken Trust Bari Laptoptas: Stevige en verstelbare schouderriem. 1 voorvak met ritssluiting voor muis, oplader enz. Met metalen ritssluitingtrekkers. (1)
      Trust Bari Carry Bag for 13.3" laptops - camouflage
      • 08713439211627
      • 21162
      1
      14.50 EUR
    • Trust GXT1242C Lido Sleeve 15.6 Camo
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164259095.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169815922.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169815921.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169815790.jpg
      Trust Trust GXT1242C Lido Sleeve 15.6 Camo GXT1242C Lido Sleeve 15.6 Camo GXT1242C Lido Sleeve 15.6 Camo Omkeerbare hoes van 15,6 inch met gamingontwerp om uw laptop tegen krassen, stof en vuil te beschermen - Beschermt uw laptop tegen krassen en stoten - Schokdempend neopreen zorgt voor een optimale elasticiteit en duurzaamheid - Omkeerbaar ontwerp: keer de hoes binnenstebuiten voor een volledig zwarte hoes - Zacht, dun en lichtgewicht: past gemakkelijk in elke tas of koffer Langdurige bescherming De GXT 1242 Lido-laptophoes van schokdempend neopreen beschermt uw laptop tegen krassen en deuken.... (1)
      Trust GXT1242C Lido Sleeve 15.6 Camo
      • 08713439232431
      • 8713439232431
      1
      22.58 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Snel filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Samsonite DEFAULT
        • samsonite
      • Case Logic DEFAULT
        • case_logic
      • Dell DEFAULT
        • dell
    • Merk (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • Case Logic (case_logic)
      • Targus (targus)
      • Burkely (burkely)
      • HP (hp)
      • Plevier (plevier)
      • Incase (incase)
      • Knomo (knomo)
      • AA Commerce (aa_commerce)
      • Abbrazzio (abbrazzio)
      • Acer (acer)
      • Acme (acme)
      • Adventure bags (adventure_bags)
      • AEVOR (aevor)
      • American Tourister (american_tourister)
      • AMPBAG (ampbag)
      • Apple (apple)
      • Artwizz (artwizz)
      • Asus (asus)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bag2Bag (bag2bag)
      • Bagan (bagan)
      • Bagbase (bagbase)
      • BakkerElkhuizen (bakkerelkhuizen)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Be-ez (be_ez)
      • Bear design (bear_design)
      • Belkin (belkin)
      • Berba (berba)
      • Bestway (bestway)
      • Billingham (billingham)
      • BlueBuilt (bluebuilt)
      • Bluelounge (bluelounge)
      • Bombata (bombata)
      • Booq (booq)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Built (built)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Caribee (caribee)
      • Carlton (carlton)
      • Caselogic (caselogic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chabo Bags (chabo_bags)
      • Charm (charm)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Cluty (cluty)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Dakine (dakine)
      • Dal Negro (dal_negro)
      • Davidt's (davidt_s)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Decent (decent)
      • Decoded (decoded)
      • Dell (dell)
      • Delsey (delsey)
      • Dermata (dermata)
      • Devia (devia)
      • Dicota (dicota)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dstrct (dstrct)
      • DUX (dux)
      • Dx (dx)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Eminent (eminent)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Esquire (esquire)
      • Everki (everki)
      • Ewent (ewent)
      • F-Stop (f_stop)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Gabbag (gabbag)
      • Gabol (gabol)
      • Game Of Thrones (game_of_thrones)
      • Gear (gear)
      • Gear by Carl Douglas (gear_by_carl_douglas)
      • Gecko (gecko)
      • Genesis (genesis)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Golla (golla)
      • Goobay (goobay)
      • Greenland (greenland)
      • Grundig (grundig)
      • GUESS (guess)
      • H.j. de rooy (h_j_de_rooy)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hama (hama)
      • Hama Est. 1923 (hama_est_1923)
      • Harold's (harold_s)
      • Hartmann (hartmann)
      • HD Collection (hd_collection)
      • Head (head)
      • Hedgren (hedgren)
      • HEM (hem)
      • Herschel (herschel)
      • HEX (hex)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • I12Cover (i12cover)
      • IDEAL OF SWEDEN (ideal_of_sweden)
      • IMoshion (imoshion)
      • Incipio (incipio)
      • ISKN (iskn)
      • ISY (isy)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Jump (jump)
      • Justifield (justifield)
      • Kensington (kensington)
      • Kipling (kipling)
      • Krusell (krusell)
      • Laimbock (laimbock)
      • Landleder (landleder)
      • Laut (laut)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lightpak (lightpak)
      • Logilink (logilink)
      • Mango (mango)
      • Manhattan (manhattan)
      • Marshall (marshall)
      • Maverick (maverick)
      • Maxxions (maxxions)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • MSI (msi)
      • Mujjo (mujjo)
      • MW (mw)
      • MyK. (myk_)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nanuk (nanuk)
      • Natec (natec)
      • Natec Genesis (natec_genesis)
      • Native Union (native_union)
      • Nedis (nedis)
      • NEW REBELS (new_rebels)
      • Noi-Noi (noi_noi)
      • O'Neill (o_neill)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Old West (old_west)
      • Olivia Lauren (olivia_lauren)
      • Ona (ona)
      • ORANGE FIRE (orange_fire)
      • Pacor pamero (pacor_pamero)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Pantone (pantone)
      • Piace Molto (piace_molto)
      • PICARD (picard)
      • Piké (pike_)
      • Piquadro (piquadro)
      • Port Designs (port_designs)
      • Presly & Sun (presly_sun)
      • Qatrixx (qatrixx)
      • Qwstion (qwstion)
      • Rains (rains)
      • Rat Pack by Orange Fire (rat_pack_by_orange_fire)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rivacase (rivacase)
      • Roncato (roncato)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Samantha Look (samantha_look)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sansibar (sansibar)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Shop4 (shop4)
      • Sigel (sigel)
      • Smartphonehoesjes.nl (smartphonehoesjes_nl)
      • Socha (socha)
      • Soyan (soyan)
      • Speck (speck)
      • Speedlink (speedlink)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Spiral (spiral)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Szuna (szuna)
      • Tech21 (tech21)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • The Rat Pack (the_rat_pack)
      • Think Tank (think_tank)
      • Thule (thule)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Travelite (travelite)
      • Travelz (travelz)
      • TrendX (trendx)
      • TruBlue (trublue)
      • Trust (trust)
      • Tucano (tucano)
      • Tumi (tumi)
      • TwelveSouth (twelvesouth)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Verbatim (verbatim)
      • Verhaak (verhaak)
      • Viabologna (viabologna)
      • Victorinox (victorinox)
      • Visconti (visconti)
      • Walk On Water (walk_on_water)
      • WANDRD (wandrd)
      • Wenger (wenger)
      • Wimona (wimona)
      • Woodcessories (woodcessories)
      • Wouf (wouf)
      • X-Zone (x_zone)
      • XCCESS (xccess)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • Xssive (xssive)
    • Prijs (price):
      • < €40 (price_40)
      • €40 - €85 (price_40_85)
      • €85 - €160 (price_85_160)
      • > €160 (price_160)
    • Type tas (type_tas):
      • Aktetas (aktetas)
      • Crossbodytas (crossbodytas)
      • Handtas (handtas)
      • Laptop cover (laptop_cover)
      • Laptoptas (laptoptas)
      • Rugtas (rugtas)
      • Schoudertas (schoudertas)
      • Trolley (trolley)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Creme (creme)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
    • Schermmaat (maximale_compatibiliteit_voor_schermgrootte):
      • < 13 inch (11_12_inch)
      • 13 inch (13_inch)
      • 14 inch (14_inch)
      • 15 inch (15_inch)
      • 16 inch (16_inch)
      • > 17 inch (17_inch)
    • Hardcase of softcase (hardcase_of_softcase):
      • Hardcase (hardcase)
      • Softcase (softcase)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Clipsluiting (clipsluiting)
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Elastiek (elastiek)
      • Gesp (gesp)
      • Hangslot (hangslot)
      • Klittenband (klittenband)
      • Koordsluiting (koordsluiting)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Overslag sluiting (overslag_sluiting)
      • Rits (rits)
      • Schuifsluiting (schuifsluiting)
      • Trekkoord (trekkoord)
      • Voorkantsluiting (voorkantsluiting)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Ethylene vinyl acetate EVA (ethylene_vinyl_acetate_eva)
      • Fleece (fleece)
      • Foam (foam)
      • Gel (gel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • neoprene (neoprene)
      • Neoprene CR (neoprene_cr)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Siliconen (siliconen)
      • Stof (stof)
      • Suade (suade)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vilt (vilt)
      • Viscose (viscose)
    • Met voorvak (voorvak):
      • Ja (ja)
    • Populairste producten (group):
      • Eastpak Evanz (eastpak_evanz)
      • Eastpak Floid (eastpak_floid)
      • Eastpak Out of Office (eastpak_out_of_office)
      • Eastpak Padded Pak'r (eastpak_padded_pak_r)
      • Fjällräven Foldsack No. 1 (fja_llra_ven_foldsack_no_1)
      • Herschel Classic (herschel_classic)
      • Herschel Dawson (herschel_dawson)
      • Herschel Heritage (herschel_heritage)
      • Herschel Retreat (herschel_retreat)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Lenovo Yoga (lenovo_yoga)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Trust Handtassen (trust_handtassen)
      • Trust Rugzakken (trust_rugzakken)
      • Vans VAN DOREN III (vans_van_doren_iii)
    • Familie (family):
      • Knomo InvisibleShield (knomo_invisibleshield)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl