x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er laptop tassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Presly & Sun laptop tassen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in laptop tas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Presly & Sun 16.4 inch leren laptoptas cognac
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161531186.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156236126.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156236122.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149024587.jpg
      Presly & Sun Presly & Sun 16.4 inch leren laptoptas cognac 16.4 inch leren laptoptas cognac 16.4 inch leren laptoptas cognac Deze heren tas van Presly & Sun is gemaakt van leer en heeft een effen kleur. De tas beschikt over een ritssluiting. De tas heeft een verstelbare schouderband. (1)
      Presly & Sun 16.4 inch leren laptoptas cognac
      • 08720039016217
      1
      most_sold
      139.95 EUR
    • Presly & Sun Laptoptas 'Diel'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161531285.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173628827.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155890004.jpg
      Presly & Sun Presly & Sun Laptoptas 'Diel' Laptoptas 'Diel' Laptoptas 'Diel' Leren laptoptas voor mannen. Vintagelook canvas gecombineerd met leer. Het army groene waxed canvas heeft dankzij een speciale bewerking een opvallende look gekregen. In combinatie met het vintage leer zorgt dit voor een bijzondere uitstraling. De laptoptasl is met veel oog voor detail afgewerkt en voorzien van mooie extras in het design, prachtig kleuren combi en stoere lederen handvaten. De tas biedt plaats aan een 17 inch laptop die opgeborgen kan worden in het aparte laptopvak. Daarnaast ... (1)
      Presly & Sun Laptoptas 'Diel'
      • 08720039016231
      • 3447448
      1
      115.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Snel filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Samsonite DEFAULT
        • samsonite
      • Case Logic DEFAULT
        • case_logic
      • Dell DEFAULT
        • dell
    • Merk (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • Case Logic (case_logic)
      • Targus (targus)
      • Burkely (burkely)
      • HP (hp)
      • Plevier (plevier)
      • Incase (incase)
      • Knomo (knomo)
      • AA Commerce (aa_commerce)
      • Abbrazzio (abbrazzio)
      • Acer (acer)
      • Acme (acme)
      • Adidas (adidas)
      • Adventure bags (adventure_bags)
      • AEVOR (aevor)
      • Alumaxx (alumaxx)
      • American Tourister (american_tourister)
      • AMPBAG (ampbag)
      • Apple (apple)
      • Artwizz (artwizz)
      • Asus (asus)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bag2Bag (bag2bag)
      • Bagan (bagan)
      • Bagbase (bagbase)
      • BakkerElkhuizen (bakkerelkhuizen)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Be-ez (be_ez)
      • Bear design (bear_design)
      • Belkin (belkin)
      • Berba (berba)
      • Bestway (bestway)
      • Billingham (billingham)
      • Billy The Kid (billy_the_kid)
      • BLUEBAUM (bluebaum)
      • BlueBuilt (bluebuilt)
      • Bluelounge (bluelounge)
      • Bombata (bombata)
      • Booq (booq)
      • BOSS (boss)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Built (built)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Canon (canon)
      • Caribee (caribee)
      • Carlton (carlton)
      • Caselogic (caselogic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chabo Bags (chabo_bags)
      • Charm (charm)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Cluty (cluty)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Dakine (dakine)
      • Dal Negro (dal_negro)
      • Davidt's (davidt_s)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Decent (decent)
      • Decoded (decoded)
      • Dell (dell)
      • Delsey (delsey)
      • Dermata (dermata)
      • Deuter (deuter)
      • Devia (devia)
      • Dicota (dicota)
      • Diesel (diesel)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dstrct (dstrct)
      • DUX (dux)
      • Dx (dx)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Eminent (eminent)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Esquire (esquire)
      • Everki (everki)
      • Ewent (ewent)
      • Exacompta (exacompta)
      • F-Stop (f_stop)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Gabbag (gabbag)
      • Gabol (gabol)
      • Game Of Thrones (game_of_thrones)
      • Gear (gear)
      • Gear by Carl Douglas (gear_by_carl_douglas)
      • Gecko (gecko)
      • Genesis (genesis)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Golla (golla)
      • Goobay (goobay)
      • Greenland (greenland)
      • Grundig (grundig)
      • GUESS (guess)
      • H.j. de rooy (h_j_de_rooy)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hama (hama)
      • Hama Est. 1923 (hama_est_1923)
      • Harold's (harold_s)
      • Hartmann (hartmann)
      • HD Collection (hd_collection)
      • Head (head)
      • Hedgren (hedgren)
      • HEM (hem)
      • Herschel (herschel)
      • HEX (hex)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • HyperX (hyperx)
      • I12Cover (i12cover)
      • IDEAL OF SWEDEN (ideal_of_sweden)
      • IMoshion (imoshion)
      • Incipio (incipio)
      • ISKN (iskn)
      • ISY (isy)
      • Jekyll and Hide (jekyll_and_hide)
      • JINX (jinx)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Jump (jump)
      • Juscha (juscha)
      • Justifield (justifield)
      • Kensington (kensington)
      • Kipling (kipling)
      • Krusell (krusell)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laimbock (laimbock)
      • Landleder (landleder)
      • Laut (laut)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lightpak (lightpak)
      • Logilink (logilink)
      • Macally (macally)
      • Mango (mango)
      • Manhattan (manhattan)
      • MAROO (maroo)
      • Marshall (marshall)
      • Marvel (marvel)
      • Maverick (maverick)
      • Maxxions (maxxions)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • Moleskine (moleskine)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • Moshi (moshi)
      • MSI (msi)
      • Mujjo (mujjo)
      • MW (mw)
      • MyK. (myk_)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nanuk (nanuk)
      • Natec (natec)
      • Natec Genesis (natec_genesis)
      • Native Union (native_union)
      • Nedis (nedis)
      • NEW REBELS (new_rebels)
      • NGS (ngs)
      • Nitro (nitro)
      • Noi-Noi (noi_noi)
      • O'Neill (o_neill)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Ogio (ogio)
      • Old West (old_west)
      • Olivia Lauren (olivia_lauren)
      • Ona (ona)
      • ORANGE FIRE (orange_fire)
      • Pacor pamero (pacor_pamero)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Pantone (pantone)
      • Pedea (pedea)
      • Peli (peli)
      • Piace Molto (piace_molto)
      • PICARD (picard)
      • Piké (pike_)
      • Piquadro (piquadro)
      • Port Designs (port_designs)
      • Presly & Sun (presly_sun)
      • Pride And Soul (pride_and_soul)
      • Protest (protest)
      • Qatrixx (qatrixx)
      • Qwstion (qwstion)
      • Rains (rains)
      • Rat Pack by Orange Fire (rat_pack_by_orange_fire)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rivacase (rivacase)
      • Roncato (roncato)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Samantha Look (samantha_look)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sansibar (sansibar)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Securit (securit)
      • Shop4 (shop4)
      • Sigel (sigel)
      • Smartphonehoesjes.nl (smartphonehoesjes_nl)
      • Socha (socha)
      • Soyan (soyan)
      • Speck (speck)
      • Speedlink (speedlink)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Spiral (spiral)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Szuna (szuna)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tech21 (tech21)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • The Rat Pack (the_rat_pack)
      • Think Tank (think_tank)
      • Thule (thule)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Toshiba (toshiba)
      • Travelite (travelite)
      • Travelz (travelz)
      • TrendX (trendx)
      • TruBlue (trublue)
      • Trust (trust)
      • Tucano (tucano)
      • Tumi (tumi)
      • TwelveSouth (twelvesouth)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Urban Armor Gear (urban_armor_gear)
      • V7 (v7)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Verbatim (verbatim)
      • Verhaak (verhaak)
      • Viabologna (viabologna)
      • Victorinox (victorinox)
      • Visconti (visconti)
      • Walk On Water (walk_on_water)
      • WANDRD (wandrd)
      • Wenger (wenger)
      • White Shark (white_shark)
      • Wimona (wimona)
      • Woodcessories (woodcessories)
      • Wouf (wouf)
      • X-Zone (x_zone)
      • XCCESS (xccess)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • Xssive (xssive)
    • Prijs (price):
      • < €40 (price_40)
      • €40 - €85 (price_40_85)
      • €85 - €160 (price_85_160)
      • > €160 (price_160)
    • Type tas (type_tas):
      • Aktetas (aktetas)
      • Crossbodytas (crossbodytas)
      • Handtas (handtas)
      • Laptop cover (laptop_cover)
      • Laptoptas (laptoptas)
      • Rugtas (rugtas)
      • Schoudertas (schoudertas)
      • Trolley (trolley)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Creme (creme)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
    • Schermmaat (maximale_compatibiliteit_voor_schermgrootte):
      • < 13 inch (11_12_inch)
      • 13 inch (13_inch)
      • 14 inch (14_inch)
      • 15 inch (15_inch)
      • 16 inch (16_inch)
      • > 17 inch (17_inch)
    • Hardcase of softcase (hardcase_of_softcase):
      • Hardcase (hardcase)
      • Softcase (softcase)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Clipsluiting (clipsluiting)
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Elastiek (elastiek)
      • Gesp (gesp)
      • Hangslot (hangslot)
      • Klittenband (klittenband)
      • Koordsluiting (koordsluiting)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Overslag sluiting (overslag_sluiting)
      • Rits (rits)
      • Schuifsluiting (schuifsluiting)
      • Trekkoord (trekkoord)
      • Voorkantsluiting (voorkantsluiting)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Ethylene vinyl acetate EVA (ethylene_vinyl_acetate_eva)
      • Fleece (fleece)
      • Foam (foam)
      • Gel (gel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • neoprene (neoprene)
      • Neoprene CR (neoprene_cr)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Stof (stof)
      • Suade (suade)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vilt (vilt)
      • Viscose (viscose)
    • Met voorvak (voorvak):
      • Ja (ja)
    • Populairste producten (group):
      • Eastpak Evanz (eastpak_evanz)
      • Eastpak Floid (eastpak_floid)
      • Eastpak London (eastpak_london)
      • Eastpak Out of Office (eastpak_out_of_office)
      • Eastpak Padded Pak'r (eastpak_padded_pak_r)
      • Fjällräven Foldsack No. 1 (fja_llra_ven_foldsack_no_1)
      • Herschel Classic (herschel_classic)
      • Herschel Dawson (herschel_dawson)
      • Herschel Heritage (herschel_heritage)
      • Herschel Retreat (herschel_retreat)
      • HP ENVY (hp_envy)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Lenovo Yoga (lenovo_yoga)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Trust Handtassen (trust_handtassen)
      • Trust Rugzakken (trust_rugzakken)
      • Vans VAN DOREN III (vans_van_doren_iii)
    • Familie (family):
      • Kingston Technology ValueRAM (kingston_technology_valueram)
      • Knomo InvisibleShield (knomo_invisibleshield)
      • Zagg InvisibleShield (zagg_invisibleshield)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl