x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er laptop tassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Everki laptop tassen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in laptop tas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Everki Onyx Laptop Backpack 15.6 Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152490917.jpg
      Everki Everki Onyx Laptop Backpack 15.6 Black Onyx Laptop Backpack 15.6 Black Onyx Laptop Backpack 15.6 Black Laptoprugzak uit de Onyx serie van Everki. De Onyx laptop rugtas is een van de meest functionele, georganiseerde en stijlvolle laptop rugtassen. Zeer geschikt voor alle elektronische apparatuur en benodigdheden, met diverse opbergmogelijkheden. De rugtas is voorzien van drie ruime compartimenten, gevoerd en verstelbaar 11-15.6 laptopvak (tot 39.5x27 cm) welke middels rits volledig te openen is (checkpoint friendly), georganiseerde voorvakken en ergonomisch gevoerde en verstelbare rugzakriemen... (1)
      Everki Onyx Laptop Backpack 15.6 Black
      • 00874933002666
      • EV-40840
      2
      314.94 EUR
    • Everki Laptoptas
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147595738.jpg
      Everki Everki Laptoptas Laptoptas Laptoptas Deze laptopbeschermhoes biedt doordacht minimalisme in een slanke vorm. De vulling van traagschuim beschermt tegen stoten en de handgrepen zorgen voor een evenwichtige gewichtsverdeling Geschikt voor laptops tot 15,6 inch / MacBook Pro 15 inch (max. Afmetingen laptop: 39,5 x 3,5 x 27 cm Deze beschermhoes is ontwikkeld met een hoogwaardig buitenmateriaal, een beschermende vulling van traagschuim en een zachte binnenvoering die de notebook beschermt tegen stoten Elk Everki product is voorzien v... (1)
      Everki Laptoptas
      • 00874933002574
      • EV-72601
      • EKF861S15
      • 72601
      2
      50.59 EUR
    • Everki ContemPro Sleeve 13.3" Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171133802.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117630915.jpg
      Everki Everki ContemPro Sleeve 13.3" Black ContemPro Sleeve 13.3" Black ContemPro Sleeve 13.3" Black De ContemPRO Laptop-Sleeve biedt een doordacht ontwerp gebaseerd op minimalisme in een slanke vorm, met binnenin een vulling van traagschuim ter bescherming tegen stoten en een evenwichtige gewichtsverdeling. Het biedt ook geselecteerde functies om je te helpen bij het organiseren van jouw meest essentiële items. Eenvoudige functionaliteit, elegante stijl. (1)
      Everki ContemPro Sleeve 13.3" Black
      • 00874933002550
      • EV-72599
      • EKF861S13
      2
      44.51 EUR
    • Everki Titan notebooktas 46,7 cm (18.4'') Rugzakhouder Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161752661.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139039148.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139038641.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139040423.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139038579.jpg
      Everki Everki Titan notebooktas 46,7 cm (18.4'') Rugzakhouder Zwart Titan notebooktas 46,7 cm (18.4'') Rugzakhouder Zwart Titan notebooktas 46,7 cm (18.4'') Rugzakhouder Zwart Everki Titan. Type etui: Rugzakhouder, Maximumafmetingen schermcompatibiliteit: 46,7 cm (18.4''). Gewicht: 2,01 kg. Kleur van het product: Zwart (1)
      Everki Titan notebooktas 46,7 cm (18.4'') Rugzakhouder Zwart
      • 04923123101316
      1
      136.70 EUR
    • Everki Urbanite Vertical Messenger 14.1 Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166538828.jpg
      Everki Everki Urbanite Vertical Messenger 14.1 Black Urbanite Vertical Messenger 14.1 Black Urbanite Vertical Messenger 14.1 Black Everki Urbanite 14.1''. Type etui: Documententas, Maximumafmetingen schermcompatibiliteit: 35,8 cm (14.1''). Gewicht: 1,27 kg. Kleur van het product: Zwart (1)
      Everki Urbanite Vertical Messenger 14.1 Black
      • 00874933002079
      • EV-95331
      1
      99.95 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Snel filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Targus DEFAULT
        • targus
      • Case Logic DEFAULT
        • case_logic
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Dell DEFAULT
        • dell
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • Belkin DEFAULT
        • belkin
    • Schermmaat (maximale_compatibiliteit_voor_schermgrootte):
      • < 13 inch (11_12_inch)
      • 13 inch (13_inch)
      • 14 inch (14_inch)
      • 15 inch (15_inch)
      • 16 inch (16_inch)
      • > 17 inch (17_inch)
    • Type tas (type_tas):
      • Aktetas (aktetas)
      • Crossbodytas (crossbodytas)
      • Handtas (handtas)
      • Laptop cover (laptop_cover)
      • Laptoptas (laptoptas)
      • Rugtas (rugtas)
      • Schoudertas (schoudertas)
      • Trolley (trolley)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €40 (price_40)
      • €40 - €85 (price_40_85)
      • €85 - €160 (price_85_160)
      • > €160 (price_160)
    • Merk (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • Case Logic (case_logic)
      • Targus (targus)
      • Burkely (burkely)
      • HP (hp)
      • Plevier (plevier)
      • Incase (incase)
      • Knomo (knomo)
      • AA Commerce (aa_commerce)
      • Abbrazzio (abbrazzio)
      • Accessorize (accessorize)
      • Acer (acer)
      • Acme (acme)
      • Adidas (adidas)
      • Adj (adj)
      • AEVOR (aevor)
      • Alumaxx (alumaxx)
      • American Tourister (american_tourister)
      • AMPBAG (ampbag)
      • Apple (apple)
      • Artwizz (artwizz)
      • Asus (asus)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bag2Bag (bag2bag)
      • Bagan (bagan)
      • BakkerElkhuizen (bakkerelkhuizen)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Be.Ez (be_ez)
      • Bear design (bear_design)
      • Belkin (belkin)
      • Berba (berba)
      • Bestway (bestway)
      • Billingham (billingham)
      • Billy The Kid (billy_the_kid)
      • BLUEBAUM (bluebaum)
      • BlueBuilt (bluebuilt)
      • Bluelounge (bluelounge)
      • Bombata (bombata)
      • Booq (booq)
      • BOSS (boss)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Built (built)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Canon (canon)
      • Caribee (caribee)
      • Carlton (carlton)
      • Caselogic (caselogic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chabo Bags (chabo_bags)
      • Charm (charm)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Cluty (cluty)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Dakine (dakine)
      • Dal Negro (dal_negro)
      • Davidt's (davidt_s)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Decent (decent)
      • Decoded (decoded)
      • Dell (dell)
      • Delsey (delsey)
      • Dermata (dermata)
      • Devia (devia)
      • Dicota (dicota)
      • Diesel (diesel)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dstrct (dstrct)
      • DUX (dux)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Ellehammer (ellehammer)
      • Eminent (eminent)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Esperanza (esperanza)
      • Esquire (esquire)
      • ESR (esr)
      • Everki (everki)
      • Ewent (ewent)
      • Exacompta (exacompta)
      • F-Stop (f_stop)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Gabbag (gabbag)
      • Gabol (gabol)
      • Gabs (gabs)
      • Game Of Thrones (game_of_thrones)
      • Gear (gear)
      • Gear by Carl Douglas (gear_by_carl_douglas)
      • Gecko (gecko)
      • Gembird (gembird)
      • Genesis (genesis)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Golla (golla)
      • Goobay (goobay)
      • Greenland (greenland)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hama (hama)
      • Harold's (harold_s)
      • Hartmann (hartmann)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • HD Collection (hd_collection)
      • Head (head)
      • Hedgren (hedgren)
      • HEM (hem)
      • Herschel (herschel)
      • HEX (hex)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • Huawei (huawei)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • HyperX (hyperx)
      • I12Cover (i12cover)
      • IDEAL OF SWEDEN (ideal_of_sweden)
      • IMoshion (imoshion)
      • Incipio (incipio)
      • ISY (isy)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Ju-Ju-Be (ju_ju_be)
      • Justifield (justifield)
      • Kensington (kensington)
      • Kipling (kipling)
      • Krusell (krusell)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laimbock (laimbock)
      • Landleder (landleder)
      • Laut (laut)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lightpak (lightpak)
      • Macally (macally)
      • Mango (mango)
      • MAROO (maroo)
      • Marshall (marshall)
      • Marvel (marvel)
      • Maverick (maverick)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • MISS LULU (miss_lulu)
      • Moleskine (moleskine)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • Moshi (moshi)
      • MSI (msi)
      • Mujjo (mujjo)
      • MW (mw)
      • MyK. (myk_)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nanuk (nanuk)
      • Natec (natec)
      • Natec Genesis (natec_genesis)
      • Native Union (native_union)
      • Nedis (nedis)
      • NEW REBELS (new_rebels)
      • NGS (ngs)
      • Nitro (nitro)
      • No name (no_name)
      • O'Neill (o_neill)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Old West (old_west)
      • Ona (ona)
      • ORANGE FIRE (orange_fire)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Pacor pamero (pacor_pamero)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Pantone (pantone)
      • Pedea (pedea)
      • Peli (peli)
      • PICARD (picard)
      • Piké (pike_)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Piquadro (piquadro)
      • Port Designs (port_designs)
      • Presly & Sun (presly_sun)
      • Pride And Soul (pride_and_soul)
      • Protest (protest)
      • Qatrixx (qatrixx)
      • Qwstion (qwstion)
      • Rains (rains)
      • Rat Pack by Orange Fire (rat_pack_by_orange_fire)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Rivacase (rivacase)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • SALZEN (salzen)
      • Samantha Look (samantha_look)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Sansibar (sansibar)
      • SANTINO (santino)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Securit (securit)
      • Shop4 (shop4)
      • Sigel (sigel)
      • Smartphonehoesjes.nl (smartphonehoesjes_nl)
      • Socha (socha)
      • Speck (speck)
      • Speedlink (speedlink)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Spiral (spiral)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Sweex (sweex)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Szuna (szuna)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • The Rat Pack (the_rat_pack)
      • Think Tank (think_tank)
      • Thule (thule)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Toshiba (toshiba)
      • Travelite (travelite)
      • TrendX (trendx)
      • TruBlue (trublue)
      • Trust (trust)
      • Tucano (tucano)
      • Tumi (tumi)
      • TwelveSouth (twelvesouth)
      • Uag (uag)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Urban Armor Gear (urban_armor_gear)
      • V7 (v7)
      • Valentino (valentino)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Verbatim (verbatim)
      • Viabologna (viabologna)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Walk On Water (walk_on_water)
      • WANDRD (wandrd)
      • Wenger (wenger)
      • Wimona (wimona)
      • Woodcessories (woodcessories)
      • Wouf (wouf)
      • X-Zone (x_zone)
      • XCCESS (xccess)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • Xssive (xssive)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Creme (creme)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
    • Hardcase of softcase (hardcase_of_softcase):
      • Hardcase (hardcase)
      • Softcase (softcase)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Clipsluiting (clipsluiting)
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Elastische tailleband (elastische_tailleband)
      • Gesp (gesp)
      • Hangslot (hangslot)
      • Klittenband (klittenband)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Overslag sluiting (overslag_sluiting)
      • Rits (rits)
      • Schuifsluiting (schuifsluiting)
      • Voorkantsluiting (voorkantsluiting)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Ethylene vinyl acetate EVA (ethylene_vinyl_acetate_eva)
      • Fleece (fleece)
      • Foam (foam)
      • Gel (gel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • neoprene (neoprene)
      • Neoprene CR (neoprene_cr)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Stof (stof)
      • Suade (suade)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Vilt (vilt)
      • Viscose (viscose)
    • Met voorvak (voorvak):
      • Ja (ja)
    • Populairste producten (group):
      • Eastpak Evanz (eastpak_evanz)
      • Eastpak London (eastpak_london)
      • Eastpak Out of Office (eastpak_out_of_office)
      • Eastpak Provider (eastpak_provider)
      • Herschel Classic (herschel_classic)
      • Herschel Dawson (herschel_dawson)
      • Herschel Heritage (herschel_heritage)
      • Herschel Retreat (herschel_retreat)
      • HP ENVY (hp_envy)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Trust Handtassen (trust_handtassen)
      • Trust Rugzakken (trust_rugzakken)
      • Vans VAN DOREN III (vans_van_doren_iii)
    • Familie (family):
      • Knomo InvisibleShield (knomo_invisibleshield)
      • Zagg InvisibleShield (zagg_invisibleshield)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl