x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er laptop tassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Caselogic laptop tassen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in laptop tas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Caselogic Case Logic Jaunt Backpack 15.6in midnight
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137737636.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/111285652.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134507843.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134508711.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134507891.jpg
      Caselogic Caselogic Case Logic Jaunt Backpack 15.6in midnight Case Logic Jaunt Backpack 15.6in midnight Case Logic Jaunt Backpack 15.6in midnight Case Logic Jaunt 15.6 laptoptas rugzak. Het artikel is uitgevoerd in de kleur 'blauw'. Probeer jouw Case Logic Jaunt 15.6 laptoptas rugzak rustig thuis uit. Niet goed? Gratis retour. Achteraf betalen mogelijk! (1)
      Caselogic Case Logic Jaunt Backpack 15.6in midnight
      • 00085854238663
      • WMBP115MID
      • WMBP115MID, WMBP-115 MIDNIGHT
      • 0085854238663
      • 4849839
      2
      25.99 EUR
    • Caselogic Case Logic Huxton 15/6i-laptop attache/Blue
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133136920.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99639878.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134849401.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141243932.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141243930.jpg
      Caselogic Caselogic Case Logic Huxton 15/6i-laptop attache/Blue Case Logic Huxton 15/6i-laptop attache/Blue Case Logic Huxton 15/6i-laptop attache/Blue Reist u veel met uw laptop of tablet, bijvoorbeeld voor uw werk? Met deze handige laptoptas kunt u een laptop tot maar liefst 15.6 inch en daarnaast een tablet tot 10.1 inch met u meedragen. Ideaal toch? Ga veilig op stap met uw kostbare gadgets! * Vervaardigd van duurzaam polyester * Geschikt voor een laptop tot max. 15.6 inch * Apart vak voor een iPad® of een 10.1 inch tablet * Gevoerde handgrepen voor draagcomfort * Verwijderbare schouderriem is op maat verstelbaar * Met een bagageband kan... (1)
      Caselogic Case Logic Huxton 15/6i-laptop attache/Blue
      • 00085854235778
      • HUXA115B
      2
      deal
      35.67 EUR
    • Caselogic Case Logic Laps Sleeve 16i Boxcar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146618879.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146777928.jpg
      Caselogic Caselogic Case Logic Laps Sleeve 16i Boxcar Case Logic Laps Sleeve 16i Boxcar Case Logic Laps Sleeve 16i Boxcar Case Logic LAPS-116 15.6 laptop sleeve. Het artikel is uitgevoerd in de kleur 'rood'. Probeer jouw Case Logic LAPS-116 15.6 laptop sleeve rustig thuis uit. Niet goed? Gratis retour. Achteraf betalen mogelijk! (1)
      Caselogic Case Logic Laps Sleeve 16i Boxcar
      • 00085854245951
      • 0085854245951
      1
      27.95 EUR
    • Caselogic Case Logic Laps Sleeve 16i Midnight
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146618841.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146782514.jpg
      Caselogic Caselogic Case Logic Laps Sleeve 16i Midnight Case Logic Laps Sleeve 16i Midnight Case Logic Laps Sleeve 16i Midnight Case Logic LAPS-116 15.6 laptop sleeve. Het artikel is uitgevoerd in de kleur 'lichtblauw'. Probeer jouw Case Logic LAPS-116 15.6 laptop sleeve rustig thuis uit. Niet goed? Gratis retour. Achteraf betalen mogelijk! (1)
      Caselogic Case Logic Laps Sleeve 16i Midnight
      • 00085854245616
      • 0085854245616
      1
      27.95 EUR
    • Caselogic Case Logic Laps Sleeve 16i Galaxy
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148812047.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146768275.jpg
      Caselogic Caselogic Case Logic Laps Sleeve 16i Galaxy Case Logic Laps Sleeve 16i Galaxy Case Logic Laps Sleeve 16i Galaxy Case Logic LAPS-116 15.6 laptop sleeve. Het artikel is uitgevoerd in de kleur 'paars'. Probeer jouw Case Logic LAPS-116 15.6 laptop sleeve rustig thuis uit. Niet goed? Gratis retour. Achteraf betalen mogelijk! (1)
      Caselogic Case Logic Laps Sleeve 16i Galaxy
      • 00085854245609
      • 0085854245609
      1
      27.95 EUR
    • Snel filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Targus DEFAULT
        • targus
      • Case Logic DEFAULT
        • case_logic
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Belkin DEFAULT
        • belkin
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • Acer DEFAULT
        • acer
    • Schermmaat (maximale_compatibiliteit_voor_schermgrootte):
      • < 13 inch (11_12_inch)
      • 13 inch (13_inch)
      • 14 inch (14_inch)
      • 15 inch (15_inch)
      • 16 inch (16_inch)
      • > 17 inch (17_inch)
    • Type tas (type_tas):
      • Aktetas (aktetas)
      • Crossbodytas (crossbodytas)
      • Handtas (handtas)
      • Laptop cover (laptop_cover)
      • Laptoptas (laptoptas)
      • Rugtas (rugtas)
      • Schoudertas (schoudertas)
      • Sportieve schoudertas (sportieve_schoudertas)
      • Trolley (trolley)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €85 (price_40_85)
      • €85 - €160 (price_85_160)
      • > €160 (price_160)
    • Merk (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • Case Logic (case_logic)
      • Targus (targus)
      • Burkely (burkely)
      • HP (hp)
      • Plevier (plevier)
      • Incase (incase)
      • Knomo (knomo)
      • Acer (acer)
      • Acme (acme)
      • Alumaxx (alumaxx)
      • American Tourister (american_tourister)
      • AMPBAG (ampbag)
      • Apple (apple)
      • Artwizz (artwizz)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • B&W (b_w)
      • Bagan (bagan)
      • BALR (balr)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Bear design (bear_design)
      • Belkin (belkin)
      • Billingham (billingham)
      • BLUEBAUM (bluebaum)
      • Booq (booq)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burton (burton)
      • Burton Dg (burton_dg)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Canon (canon)
      • Carlton (carlton)
      • Caselogic (caselogic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chabo Bags (chabo_bags)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chiarugi (chiarugi)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Chrome (chrome)
      • Cluty (cluty)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • D&N (d_n)
      • Dakine (dakine)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Decent (decent)
      • Decoded (decoded)
      • Delsey (delsey)
      • Dermata (dermata)
      • Douchebags (douchebags)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dstrct (dstrct)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Eminent (eminent)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Esprit (esprit)
      • Esquire (esquire)
      • Everki (everki)
      • Ewent (ewent)
      • F-Stop (f_stop)
      • Filson (filson)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Gabbag (gabbag)
      • Gecko (gecko)
      • Gembird (gembird)
      • Giudi (giudi)
      • Golla (golla)
      • Greenburry (greenburry)
      • Greenland (greenland)
      • Greenland Nature (greenland_nature)
      • Hama Est. 1923 (hama_est_1923)
      • Hardware (hardware)
      • Harold's (harold_s)
      • Hauptstadtkoffer (hauptstadtkoffer)
      • Head (head)
      • Herschel (herschel)
      • HEX (hex)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • ICarer (icarer)
      • IMoshion (imoshion)
      • ISY (isy)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Jost (jost)
      • Kata GDC (kata_gdc)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kensington (kensington)
      • Kipling (kipling)
      • Laauw (laauw)
      • Lancaster (lancaster)
      • Landleder (landleder)
      • Laut (laut)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lightpak (lightpak)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manfield (manfield)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Mobilize (mobilize)
      • Moleskine (moleskine)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Mujjo (mujjo)
      • Mutsaers (mutsaers)
      • MW (mw)
      • MyK. (myk_)
      • Myomy (myomy)
      • Nanuk (nanuk)
      • Nitro (nitro)
      • O'Neill (o_neill)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Ona (ona)
      • Osprey (osprey)
      • Packenger (packenger)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • PanzerGlass (panzerglass)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pedea (pedea)
      • Peli (peli)
      • PICARD (picard)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Piké (pike_)
      • Piquadro (piquadro)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Port Designs (port_designs)
      • Qialino (qialino)
      • Qwstion (qwstion)
      • Rains (rains)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Rivacase (rivacase)
      • Roar (roar)
      • Roncato (roncato)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Sacha (sacha)
      • Samantha Look (samantha_look)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sansibar (sansibar)
      • Securit (securit)
      • Shop4 (shop4)
      • Smartphonehoesjes.nl (smartphonehoesjes_nl)
      • Socha (socha)
      • Soyan (soyan)
      • Speck (speck)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • STM (stm)
      • Strellson (strellson)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Sun-Sniper (sun_sniper)
      • Szuna (szuna)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Temium (temium)
      • Tenba (tenba)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Tony Perotti (tony_perotti)
      • Travelite (travelite)
      • TruBlue (trublue)
      • Trust (trust)
      • Tucano (tucano)
      • Tumi (tumi)
      • TwelveSouth (twelvesouth)
      • Uag (uag)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Urban Armor Gear (urban_armor_gear)
      • Vaude (vaude)
      • VCM (vcm)
      • Verbatim (verbatim)
      • Victorinox (victorinox)
      • VOi (voi)
      • Wenger (wenger)
      • Wimona (wimona)
      • Woodcessories (woodcessories)
      • Wou-Wou (wou_wou)
      • Wouf (wouf)
      • X-Zone (x_zone)
      • XCCESS (xccess)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Creme (creme)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
    • Hardcase of softcase (hardcase_of_softcase):
      • Hardcase (hardcase)
      • Softcase (softcase)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Clipsluiting (clipsluiting)
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Gesp (gesp)
      • Klittenband (klittenband)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Ethylene vinyl acetate EVA (ethylene_vinyl_acetate_eva)
      • Glas (glas)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Microfiber (microfiber)
      • neoprene (neoprene)
      • Neoprene CR (neoprene_cr)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyetheen PE (polyetheen_pe)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Tweed (tweed)
      • Vilt (vilt)
      • Viscose (viscose)
    • Met voorvak (voorvak):
      • Ja (ja)
    • Populairste producten (group):
      • Acer Predator (acer_predator)
      • Eastpak Evanz (eastpak_evanz)
      • Herschel Classic (herschel_classic)
      • Herschel Dawson (herschel_dawson)
      • Herschel Heritage (herschel_heritage)
      • Herschel Retreat (herschel_retreat)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Trust Handtassen (trust_handtassen)
      • Trust Rugzakken (trust_rugzakken)
      • Velbon Ex (velbon_ex)
    • Familie (family):
      • Kingston Technology ValueRAM (kingston_technology_valueram)
      • Knomo InvisibleShield (knomo_invisibleshield)
      • Zagg InvisibleShield (zagg_invisibleshield)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl