x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er laptop tassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Built laptop tassen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in laptop tas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Built Laptop Sleeve - Black (17" )
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160959920.jpg
      Built Built Laptop Sleeve - Black (17" ) Laptop Sleeve - Black (17" ) Laptop Sleeve - Black (17" ) Gebouwd 17 inch hoes voor laptop - zwart (1)
      Built Laptop Sleeve - Black (17" )
      • 00874634001326
      • 00844983003159
      2
      25.00 EUR
    • Built E-LS10-BLK
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162286600.jpg
      Built Built E-LS10-BLK E-LS10-BLK E-LS10-BLK Gemaakt van beschermend neopreen. Zachte binnenvoering ter bescherming. Geschikt voor 9-10 inch. Kleur: zwart. (1)
      Built E-LS10-BLK
      • 00844983000516
      • E-LS10-BLK
      2
      40.45 EUR
    • Built NY, Laptop Portfolio 15.4 inch - groen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160959932.jpg
      Built Built NY, Laptop Portfolio 15.4 inch - groen NY, Laptop Portfolio 15.4 inch - groen NY, Laptop Portfolio 15.4 inch - groen "Deze Built classic laptoptas geeft u vele toepassingsmogelijkheden in een fantastisch jasje. (1)
      Built NY, Laptop Portfolio 15.4 inch - groen
      • 00874634007731
      1
      most_sold
      25.00 EUR
    • Built NY, Laptop Portfolio 15.4 inch (Black)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160956808.jpg
      Built Built NY, Laptop Portfolio 15.4 inch (Black) NY, Laptop Portfolio 15.4 inch (Black) NY, Laptop Portfolio 15.4 inch (Black) "Deze Built classic laptoptas geeft u vele toepassingsmogelijkheden in een fantastisch jasje. (1)
      Built NY, Laptop Portfolio 15.4 inch (Black)
      • 00874634002828
      • E-PC15-BLK
      1
      25.00 EUR
    • Built E-LE10-BLK notebooktas 25,4 cm (10") Opbergmap/sleeve Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167992079.jpg
      Built Built E-LE10-BLK notebooktas 25,4 cm (10") Opbergmap/sleeve Zwart E-LE10-BLK notebooktas 25,4 cm (10") Opbergmap/sleeve Zwart E-LE10-BLK notebooktas 25,4 cm (10") Opbergmap/sleeve Zwart Met de eenvoudige Netbook Enveloppe van Built Ny is je netbook altijd veilig opgeborgen. De enveloppe is geschikt voor netbooks met een scherm van 9-10 inch. Deze enveloppe beschikt over klittenband, waardoor je sneller en gemakkelijker toegang kan krijgen tot je netbook. Verder is de enveloppe voorzien van een binnenzak, voor het opbergen van je muis en alle overige accessoires. Kenmerken: Gemaakt van neopreen Voorzien van binnenzak om accessoires op te bergen Zachte binnenvoering Vlekbesten... (1)
      Built E-LE10-BLK notebooktas 25,4 cm (10") Opbergmap/sleeve Zwart
      • 00844983004132
      • E-LE10-BLK
      1
      43.75 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Snel filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Samsonite DEFAULT
        • samsonite
      • Case Logic DEFAULT
        • case_logic
      • Dell DEFAULT
        • dell
    • Merk (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • Case Logic (case_logic)
      • Targus (targus)
      • Burkely (burkely)
      • HP (hp)
      • Plevier (plevier)
      • Incase (incase)
      • Knomo (knomo)
      • AA Commerce (aa_commerce)
      • Abbrazzio (abbrazzio)
      • Acer (acer)
      • Acme (acme)
      • Adidas (adidas)
      • Adventure bags (adventure_bags)
      • AEVOR (aevor)
      • Alumaxx (alumaxx)
      • American Tourister (american_tourister)
      • AMPBAG (ampbag)
      • Apple (apple)
      • Artwizz (artwizz)
      • Asus (asus)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bag2Bag (bag2bag)
      • Bagan (bagan)
      • BakkerElkhuizen (bakkerelkhuizen)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Be-ez (be_ez)
      • Bear design (bear_design)
      • Belkin (belkin)
      • Berba (berba)
      • Bestway (bestway)
      • Billingham (billingham)
      • Billy The Kid (billy_the_kid)
      • BLUEBAUM (bluebaum)
      • BlueBuilt (bluebuilt)
      • Bluelounge (bluelounge)
      • Bombata (bombata)
      • Booq (booq)
      • BOSS (boss)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Built (built)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Canon (canon)
      • Caribee (caribee)
      • Carlton (carlton)
      • Caselogic (caselogic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chabo Bags (chabo_bags)
      • Charm (charm)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Cluty (cluty)
      • Columbia (columbia)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • Converse (converse)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Dakine (dakine)
      • Dal Negro (dal_negro)
      • Davidt's (davidt_s)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Decent (decent)
      • Decoded (decoded)
      • Dell (dell)
      • Delsey (delsey)
      • Dermata (dermata)
      • Devia (devia)
      • Dicota (dicota)
      • Diesel (diesel)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dstrct (dstrct)
      • DUX (dux)
      • Dx (dx)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Eminent (eminent)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Esquire (esquire)
      • Everki (everki)
      • Ewent (ewent)
      • Exacompta (exacompta)
      • F-Stop (f_stop)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Gabbag (gabbag)
      • Gabol (gabol)
      • Gabs (gabs)
      • Game Of Thrones (game_of_thrones)
      • Gear (gear)
      • Gear by Carl Douglas (gear_by_carl_douglas)
      • Gecko (gecko)
      • Genesis (genesis)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Golla (golla)
      • Goobay (goobay)
      • Greenland (greenland)
      • Grundig (grundig)
      • GUESS (guess)
      • H.j. de rooy (h_j_de_rooy)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hama (hama)
      • Harold's (harold_s)
      • Hartmann (hartmann)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • HD Collection (hd_collection)
      • Head (head)
      • Hedgren (hedgren)
      • HEM (hem)
      • Herschel (herschel)
      • HEX (hex)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • HyperX (hyperx)
      • I12Cover (i12cover)
      • IDEAL OF SWEDEN (ideal_of_sweden)
      • IMoshion (imoshion)
      • Incipio (incipio)
      • ISY (isy)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JINX (jinx)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Jump (jump)
      • Juscha (juscha)
      • Justifield (justifield)
      • Kensington (kensington)
      • Kipling (kipling)
      • Krusell (krusell)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laimbock (laimbock)
      • Landleder (landleder)
      • Laut (laut)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lightpak (lightpak)
      • Logilink (logilink)
      • Macally (macally)
      • Mango (mango)
      • Manhattan (manhattan)
      • MAROO (maroo)
      • Marshall (marshall)
      • Marvel (marvel)
      • Maverick (maverick)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • Moleskine (moleskine)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • Moshi (moshi)
      • MSI (msi)
      • Mujjo (mujjo)
      • MW (mw)
      • MyK. (myk_)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nanuk (nanuk)
      • Natec (natec)
      • Natec Genesis (natec_genesis)
      • Native Union (native_union)
      • Nedis (nedis)
      • NEW REBELS (new_rebels)
      • NGS (ngs)
      • Nitro (nitro)
      • Noi-Noi (noi_noi)
      • O'Neill (o_neill)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Ogio (ogio)
      • Old West (old_west)
      • Olivia Lauren (olivia_lauren)
      • Ona (ona)
      • ORANGE FIRE (orange_fire)
      • Pacor pamero (pacor_pamero)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Pantone (pantone)
      • Pedea (pedea)
      • Peli (peli)
      • Piace Molto (piace_molto)
      • PICARD (picard)
      • Piké (pike_)
      • Piquadro (piquadro)
      • Port Designs (port_designs)
      • Presly & Sun (presly_sun)
      • Pride And Soul (pride_and_soul)
      • Protest (protest)
      • Qatrixx (qatrixx)
      • Qwstion (qwstion)
      • Rains (rains)
      • Rat Pack by Orange Fire (rat_pack_by_orange_fire)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rivacase (rivacase)
      • Roncato (roncato)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Samantha Look (samantha_look)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sansibar (sansibar)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Securit (securit)
      • Shop4 (shop4)
      • Sigel (sigel)
      • Smartphonehoesjes.nl (smartphonehoesjes_nl)
      • Socha (socha)
      • Soyan (soyan)
      • Speck (speck)
      • Speedlink (speedlink)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Spiral (spiral)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Sweex (sweex)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Szuna (szuna)
      • Tech21 (tech21)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • The Rat Pack (the_rat_pack)
      • Think Tank (think_tank)
      • Thule (thule)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Toshiba (toshiba)
      • Travelite (travelite)
      • Travelz (travelz)
      • TrendX (trendx)
      • TruBlue (trublue)
      • Trust (trust)
      • Tucano (tucano)
      • Tumi (tumi)
      • TwelveSouth (twelvesouth)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Urban Armor Gear (urban_armor_gear)
      • V7 (v7)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • VCM (vcm)
      • Verbatim (verbatim)
      • Verhaak (verhaak)
      • Viabologna (viabologna)
      • Victorinox (victorinox)
      • Visconti (visconti)
      • Walk On Water (walk_on_water)
      • WANDRD (wandrd)
      • Wenger (wenger)
      • Wimona (wimona)
      • Woodcessories (woodcessories)
      • Wouf (wouf)
      • X-Zone (x_zone)
      • XCCESS (xccess)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • Xssive (xssive)
    • Prijs (price):
      • < €40 (price_40)
      • €40 - €85 (price_40_85)
      • €85 - €160 (price_85_160)
      • > €160 (price_160)
    • Type tas (type_tas):
      • Aktetas (aktetas)
      • Crossbodytas (crossbodytas)
      • Handtas (handtas)
      • Laptop cover (laptop_cover)
      • Laptoptas (laptoptas)
      • Rugtas (rugtas)
      • Schoudertas (schoudertas)
      • Trolley (trolley)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Creme (creme)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
    • Schermmaat (maximale_compatibiliteit_voor_schermgrootte):
      • < 13 inch (11_12_inch)
      • 13 inch (13_inch)
      • 14 inch (14_inch)
      • 15 inch (15_inch)
      • 16 inch (16_inch)
      • > 17 inch (17_inch)
    • Hardcase of softcase (hardcase_of_softcase):
      • Hardcase (hardcase)
      • Softcase (softcase)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Clipsluiting (clipsluiting)
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Elastiek (elastiek)
      • Elastische tailleband (elastische_tailleband)
      • Gesp (gesp)
      • Hangslot (hangslot)
      • Klittenband (klittenband)
      • Koordsluiting (koordsluiting)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Overslag sluiting (overslag_sluiting)
      • Rits (rits)
      • Schuifsluiting (schuifsluiting)
      • Trekkoord (trekkoord)
      • Voorkantsluiting (voorkantsluiting)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Ethylene vinyl acetate EVA (ethylene_vinyl_acetate_eva)
      • Fleece (fleece)
      • Foam (foam)
      • Gel (gel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • neoprene (neoprene)
      • Neoprene CR (neoprene_cr)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Stof (stof)
      • Suade (suade)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vilt (vilt)
      • Viscose (viscose)
    • Met voorvak (voorvak):
      • Ja (ja)
    • Populairste producten (group):
      • Eastpak Evanz (eastpak_evanz)
      • Eastpak Floid (eastpak_floid)
      • Eastpak London (eastpak_london)
      • Eastpak Out of Office (eastpak_out_of_office)
      • Eastpak Padded Pak'r (eastpak_padded_pak_r)
      • Fjällräven Foldsack No. 1 (fja_llra_ven_foldsack_no_1)
      • Herschel Classic (herschel_classic)
      • Herschel Dawson (herschel_dawson)
      • Herschel Heritage (herschel_heritage)
      • Herschel Retreat (herschel_retreat)
      • HP ENVY (hp_envy)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Lenovo Yoga (lenovo_yoga)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Trust Handtassen (trust_handtassen)
      • Trust Rugzakken (trust_rugzakken)
      • Vans VAN DOREN III (vans_van_doren_iii)
    • Familie (family):
      • Kingston Technology ValueRAM (kingston_technology_valueram)
      • Knomo InvisibleShield (knomo_invisibleshield)
      • Zagg InvisibleShield (zagg_invisibleshield)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl