x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er laptop tassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Apple laptop tassen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in laptop tas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Apple MacBook Pro / MacBook Air Retina 13" Sleeve Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126280921.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155344972.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117657455.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134403758.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134404315.jpg
      Apple Apple MacBook Pro / MacBook Air Retina 13" Sleeve Black MacBook Pro / MacBook Air Retina 13" Sleeve Black MacBook Pro / MacBook Air Retina 13" Sleeve Black Deze originele Apple MacBook Pro 13" Leather Sleeve gebruik je om je MacBook veilig te vervoeren. Hij is ritsloos, volledig gemaakt van duurzaam leer en past heel precies om je MacBook. Zo is er aan de onderkant ruimte voor de rubberen 'pootjes' van MacBook. De microvezel binnenkant van deze laptophoes beschermt goed tegen krassen. Dit is een origineel Apple accessoire. Let op: deze sleeve is geschikt voor 13 inch MacBook Air met Retina display en 13 inch MacBook Pro met Thunderbolt 3. Let bi... (3)
      Apple MacBook Pro / MacBook Air Retina 13" Sleeve Black
      • 00190198798329
      • MTEH2ZM/A
      2
      179.99 EUR
    • Apple MacBook 12" sleeve Saddle Brown
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137728421.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151067583.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134404449.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134404441.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134403813.jpg
      Apple Apple MacBook 12" sleeve Saddle Brown MacBook 12" sleeve Saddle Brown MacBook 12" sleeve Saddle Brown Deze Sleeve van Apple is gemaakt van Europees kwaliteitsleer Een zachte voering van microvezel beschermt je 12inch MacBook, waar je 'm ook mee naartoe neemt Compatibiliteit: 12inch MacBook Pro (1)
      Apple MacBook 12" sleeve Saddle Brown
      • 00190198491046
      • MQG12ZM/A
      4
      123.68 EUR
    • Apple MacBook 12" sleeve Midnight Blue
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151063525.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137776862.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134403858.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134403852.jpg
      Apple Apple MacBook 12" sleeve Midnight Blue MacBook 12" sleeve Midnight Blue MacBook 12" sleeve Midnight Blue Apple Leren hoes MacBook 12-inch - Middernachtblauw Deze Sleeve van Apple is gemaakt van Europees kwaliteitsleer met een voering van zacht microvezel. Dankzij het handige ontwerp kun je je 12inch MacBook opladen terwijl hij goed beschermd blijft. (1)
      Apple MacBook 12" sleeve Midnight Blue
      • 00190198491022
      • MQG02ZM/A
      3
      143.99 EUR
    • Apple MacBook Pro 16'' Leather Sleeve Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150539059.jpg
      Apple Apple MacBook Pro 16'' Leather Sleeve Zwart MacBook Pro 16'' Leather Sleeve Zwart MacBook Pro 16'' Leather Sleeve Zwart Deze Sleeve van Apple is gemaakt van Europees kwaliteitsleer Een zachte voering van microvezel beschermt je 16inch MacBook Pro, waar je 'm ook mee naartoe neemt Compatibiliteit: 16-inch MacBook Pro (1)
      Apple MacBook Pro 16'' Leather Sleeve Zwart
      • 00190199263239
      • MWVA2ZM/A
      2
      200.43 EUR
    • Apple MacBook Pro 16'' Leather Middernachtblauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150520803.jpg
      Apple Apple MacBook Pro 16'' Leather Middernachtblauw MacBook Pro 16'' Leather Middernachtblauw MacBook Pro 16'' Leather Middernachtblauw Deze Sleeve van Apple is gemaakt van Europees kwaliteitsleer. Een zachte voering van microvezel beschermt je 16inch MacBook Pro, waar je m ook mee naartoe neemt. Compatibiliteit: 16-inch MacBook Pro (1)
      Apple MacBook Pro 16'' Leather Middernachtblauw
      • 00190199263260
      • MWVC2ZM/A
      2
      215.28 EUR
    • Apple MacBook Pro / MacBook Air Retina 13" Sleeve Midnight Blue
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126280923.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155190286.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117657616.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134403693.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134403757.jpg
      Apple Apple MacBook Pro / MacBook Air Retina 13" Sleeve Midnight Blue MacBook Pro / MacBook Air Retina 13" Sleeve Midnight Blue MacBook Pro / MacBook Air Retina 13" Sleeve Midnight Blue Deze Sleeve van Apple is gemaakt van Europees kwaliteitsleer Een zachte voering van microvezel beschermt je MacBook Air of MacBook Pro, waar je 'm ook mee naartoe neemt Compatibiliteit: MacBook Air met Retina-display, 13inch MacBook Pro met Thunderbolt 3 (USBC) (1)
      Apple MacBook Pro / MacBook Air Retina 13" Sleeve Midnight Blue
      • 00190198734846
      • MRQL2ZM/A
      2
      194.81 EUR
    • Apple MacBook 12" Leather Sleeve Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126280918.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134403666.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134404371.jpg
      Apple Apple MacBook 12" Leather Sleeve Black MacBook 12" Leather Sleeve Black MacBook 12" Leather Sleeve Black Deze Sleeve van Apple is gemaakt van Europees kwaliteitsleer Een zachte voering van microvezel beschermt je 12inch MacBook, waar je 'm ook mee naartoe neemt Compatibiliteit: 12inch MacBook Pro (1)
      Apple MacBook 12" Leather Sleeve Black
      • 00190198798299
      • MTEG2ZM/A
      2
      85.08 EUR
    • Apple MacBook Pro 16'' Leather Sleeve Zadelbruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150518594.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149662434.jpg
      Apple Apple MacBook Pro 16'' Leather Sleeve Zadelbruin MacBook Pro 16'' Leather Sleeve Zadelbruin MacBook Pro 16'' Leather Sleeve Zadelbruin Let op: Deze sleeve is alleen geschikt voor MacBook Pro 16 inch (2019). Deze Apple MacBook Pro 16" Leather Sleeve is gemaakt van duurzaam leer en voorzien van een een microvezel binnenkant, die je MacBook Pro van 16 inch goed tegen krassen beschermt. Deze ritsloze laptophoes van Apple past heel precies; met de rubberen pootjes van MacBook is bij deze sleeve bijvoorbeeld speciaal rekening gehouden. Zo is je MacBook Pro goed beschermd en ga je veilig op pad. Dit is een origineel Apple accessoir... (1)
      Apple MacBook Pro 16'' Leather Sleeve Zadelbruin
      • 00190199263208
      • MWV92ZM/A
      2
      200.43 EUR
    • Apple MacBook Pro / MacBook Air Retina 13" Sleeve Saddle Brown
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150538381.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155190173.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117657644.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151758661.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134403744.jpg
      Apple Apple MacBook Pro / MacBook Air Retina 13" Sleeve Saddle Brown MacBook Pro / MacBook Air Retina 13" Sleeve Saddle Brown MacBook Pro / MacBook Air Retina 13" Sleeve Saddle Brown Deze Sleeve van Apple is gemaakt van Europees kwaliteitsleer Een zachte voering van microvezel beschermt je MacBook Air of MacBook Pro, waar je 'm ook mee naartoe neemt Compatibiliteit: MacBook Air met Retina-display, 13inch MacBook Pro met Thunderbolt 3 (USBC) (1)
      Apple MacBook Pro / MacBook Air Retina 13" Sleeve Saddle Brown
      • 00190198734860
      • MRQM2ZM/A
      2
      199.00 EUR
    • Snel filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Targus DEFAULT
        • targus
      • Case Logic DEFAULT
        • case_logic
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Dell DEFAULT
        • dell
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • Acer DEFAULT
        • acer
    • Schermmaat (maximale_compatibiliteit_voor_schermgrootte):
      • < 13 inch (11_12_inch)
      • 13 inch (13_inch)
      • 14 inch (14_inch)
      • 15 inch (15_inch)
      • 16 inch (16_inch)
      • > 17 inch (17_inch)
    • Type tas (type_tas):
      • Aktetas (aktetas)
      • Crossbodytas (crossbodytas)
      • Handtas (handtas)
      • Laptop cover (laptop_cover)
      • Laptoptas (laptoptas)
      • Rugtas (rugtas)
      • Schoudertas (schoudertas)
      • Sportieve schoudertas (sportieve_schoudertas)
      • Trolley (trolley)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €40 (price_40)
      • €40 - €85 (price_40_85)
      • €85 - €160 (price_85_160)
      • > €160 (price_160)
    • Merk (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • Case Logic (case_logic)
      • Targus (targus)
      • Burkely (burkely)
      • HP (hp)
      • Plevier (plevier)
      • Incase (incase)
      • Knomo (knomo)
      • Acer (acer)
      • Acme (acme)
      • Adidas (adidas)
      • Alumaxx (alumaxx)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Apple (apple)
      • Artwizz (artwizz)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bagan (bagan)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Bear design (bear_design)
      • Berba (berba)
      • Billingham (billingham)
      • BLUEBAUM (bluebaum)
      • Booq (booq)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burton (burton)
      • Burton Dg (burton_dg)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Canon (canon)
      • Caselogic (caselogic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chabo Bags (chabo_bags)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Chrome (chrome)
      • Cluty (cluty)
      • Converse (converse)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Crumpler (crumpler)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Dakine (dakine)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Decent (decent)
      • Decoded (decoded)
      • Dell (dell)
      • Delsey (delsey)
      • Dermata (dermata)
      • Dicota (dicota)
      • Douchebags (douchebags)
      • Dstrct (dstrct)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Eminent (eminent)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Esprit (esprit)
      • Esquire (esquire)
      • Everki (everki)
      • Ewent (ewent)
      • F-Stop (f_stop)
      • Filson (filson)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forvert (forvert)
      • Fossil (fossil)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Gabbag (gabbag)
      • Gecko (gecko)
      • Giudi (giudi)
      • Golla (golla)
      • Greenland (greenland)
      • Greenland Nature (greenland_nature)
      • Hama (hama)
      • Hama Est. 1923 (hama_est_1923)
      • Harold's (harold_s)
      • Hauptstadtkoffer (hauptstadtkoffer)
      • Head (head)
      • HEM (hem)
      • Herschel (herschel)
      • HEX (hex)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • ICarer (icarer)
      • IMoshion (imoshion)
      • Jekyll and Hide (jekyll_and_hide)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Ju-Ju-Be (ju_ju_be)
      • Juscha (juscha)
      • Kata GDC (kata_gdc)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kensington (kensington)
      • Kipling (kipling)
      • Laauw (laauw)
      • Lancaster (lancaster)
      • Landleder (landleder)
      • Laut (laut)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Maclocks (maclocks)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manfield (manfield)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Mobilize (mobilize)
      • Moleskine (moleskine)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • MSI (msi)
      • Mujjo (mujjo)
      • MW (mw)
      • MyK. (myk_)
      • Myomy (myomy)
      • Nanuk (nanuk)
      • Nitro (nitro)
      • Nordic Games (nordic_games)
      • O'Neill (o_neill)
      • Ogio (ogio)
      • Ona (ona)
      • Osprey (osprey)
      • Packenger (packenger)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • PanzerGlass (panzerglass)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pedea (pedea)
      • Peli (peli)
      • PICARD (picard)
      • Piké (pike_)
      • Piquadro (piquadro)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Port Designs (port_designs)
      • Property Of... (property_of_)
      • Qialino (qialino)
      • Qwstion (qwstion)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Rivacase (rivacase)
      • Roar (roar)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Samantha Look (samantha_look)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sansibar (sansibar)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Securit (securit)
      • Shop4 (shop4)
      • Smartphonehoesjes.nl (smartphonehoesjes_nl)
      • Socha (socha)
      • Soyan (soyan)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • STM (stm)
      • Strellson (strellson)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Sun-Sniper (sun_sniper)
      • Szuna (szuna)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenba (tenba)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toshiba (toshiba)
      • Trust (trust)
      • Tumi (tumi)
      • TwelveSouth (twelvesouth)
      • Uag (uag)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Urban Armor Gear (urban_armor_gear)
      • V7 (v7)
      • Vaude (vaude)
      • Verbatim (verbatim)
      • Victorinox (victorinox)
      • Wenger (wenger)
      • White Shark (white_shark)
      • Wimona (wimona)
      • Woodcessories (woodcessories)
      • Wou-Wou (wou_wou)
      • Wouf (wouf)
      • X-Zone (x_zone)
      • XCCESS (xccess)
      • XD Design (xd_design)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Creme (creme)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
    • Hardcase of softcase (hardcase_of_softcase):
      • Hardcase (hardcase)
      • Softcase (softcase)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Elastische tailleband (elastische_tailleband)
      • Gesp (gesp)
      • Klittenband (klittenband)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Ethylene vinyl acetate EVA (ethylene_vinyl_acetate_eva)
      • Glas (glas)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Microfiber (microfiber)
      • neoprene (neoprene)
      • Neoprene CR (neoprene_cr)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyetheen PE (polyetheen_pe)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Tweed (tweed)
      • Vilt (vilt)
      • Viscose (viscose)
    • Met voorvak (voorvak):
      • Ja (ja)
    • Populairste producten (group):
      • Eastpak Evanz (eastpak_evanz)
      • Eastpak London (eastpak_london)
      • Eastpak Out of Office (eastpak_out_of_office)
      • Eastpak Provider (eastpak_provider)
      • Eastpak Volker (eastpak_volker)
      • Herschel Classic (herschel_classic)
      • Herschel Heritage (herschel_heritage)
      • Herschel Retreat (herschel_retreat)
      • HP ENVY (hp_envy)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Trust Handtassen (trust_handtassen)
      • Trust Rugzakken (trust_rugzakken)
      • Velbon Ex (velbon_ex)
    • Familie (family):
      • Kingston Technology ValueRAM (kingston_technology_valueram)
      • Knomo InvisibleShield (knomo_invisibleshield)
      • Zagg InvisibleShield (zagg_invisibleshield)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl