x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er laptop tassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Acer laptop tassen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in laptop tas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Acer Predator Gaming Rolltop Backpack
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103734382.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125795390.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125795384.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125795399.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125795385.jpg
      Acer Acer Predator Gaming Rolltop Backpack Predator Gaming Rolltop Backpack Predator Gaming Rolltop Backpack De Acer Predator Gaming Rolltop Backpack is de rugzak die speciaal gemaakt is voor jouw gaminglaptop. De tas is handig ingericht waardoor er genoeg ruimte is voor jouw 15.6 inch laptop, toetsenbord, muis en headset. De verschillende vakken in de tas hebben een dikke voering en zijn krasbestendig. Het dragen van deze tas is comfortabel dankzij de zachte padding in de schouderbanden en verstelbare band bij je buik. Dankzij een militaire kwaliteit coating aan de voorkant van de tas, is de tas be... (1)
      Acer Predator Gaming Rolltop Backpack
      • 04713883000017
      • NP.BAG1A.255
      • 5014658
      2
      most_sold
      116.55 EUR
    • Snel filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Targus DEFAULT
        • targus
      • Dell DEFAULT
        • dell
      • Herschel DEFAULT
        • herschel
    • Type tas (type_tas):
      • Aktetas (aktetas)
      • Crossbodytas (crossbodytas)
      • Laptop cover (laptop_cover)
      • Rugtas (rugtas)
      • Schoudertas (schoudertas)
      • Trolley (trolley)
    • Merk (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • Case Logic (case_logic)
      • Targus (targus)
      • Burkely (burkely)
      • HP (hp)
      • Plevier (plevier)
      • Incase (incase)
      • Knomo (knomo)
      • ABUS (abus)
      • Acer (acer)
      • Alumaxx (alumaxx)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Apple (apple)
      • Artwizz (artwizz)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bagan (bagan)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Baseus (baseus)
      • Bear design (bear_design)
      • Belkin (belkin)
      • Berba (berba)
      • Bergans (bergans)
      • Bestway (bestway)
      • Billingham (billingham)
      • Blu-Basic (blu_basic)
      • Bodenschatz (bodenschatz)
      • Booq (booq)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bristol (bristol)
      • Brooks (brooks)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bulaggi (bulaggi)
      • Burton (burton)
      • By Loulou (by_loulou)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Canon (canon)
      • Carelli Italia (carelli_italia)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chabo Bags (chabo_bags)
      • Charm (charm)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Dakine (dakine)
      • Dbramante1928 (dbramante1928)
      • Decent (decent)
      • Decoded (decoded)
      • Dell (dell)
      • Delsey (delsey)
      • Dermata (dermata)
      • Dicota (dicota)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dstrct (dstrct)
      • Duifhuizen (duifhuizen)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Eduplay (eduplay)
      • Emily & Noah (emily_noah)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Enter (enter)
      • Even&odd (even_odd)
      • Everki (everki)
      • Ewent (ewent)
      • F-Stop (f_stop)
      • Fellowes (fellowes)
      • Feuerwear (feuerwear)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Gabol (gabol)
      • Gecko (gecko)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Golla (golla)
      • Goobay (goobay)
      • Hama (hama)
      • Hama Est. 1923 (hama_est_1923)
      • Harold's (harold_s)
      • Herschel (herschel)
      • HEX (hex)
      • Ideal Of Sweden (ideal_of_sweden)
      • Incipio (incipio)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • ISY (isy)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jost (jost)
      • Jump (jump)
      • Kapten and Son (kapten_and_son)
      • Kensington (kensington)
      • Kipling (kipling)
      • Laut (laut)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lightpak (lightpak)
      • Logilink (logilink)
      • Lou-Lou (lou_lou)
      • Mammut (mammut)
      • Manfield (manfield)
      • Marington (marington)
      • MAROO (maroo)
      • Marxter (marxter)
      • Mercury (mercury)
      • Mesh (mesh)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • Moshi (moshi)
      • MSI (msi)
      • Mujjo (mujjo)
      • Muvit (muvit)
      • MW (mw)
      • MyK. (myk_)
      • Myomy (myomy)
      • Nitro (nitro)
      • Nomad (nomad)
      • O'Neill (o_neill)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Ogio (ogio)
      • Old West (old_west)
      • Olivia (olivia)
      • ORANGE FIRE (orange_fire)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • PanzerGlass (panzerglass)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pedea (pedea)
      • Peli (peli)
      • PICARD (picard)
      • Piké (pike_)
      • Piquadro (piquadro)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Port Designs (port_designs)
      • Presly & Sun (presly_sun)
      • Qialino (qialino)
      • Rains (rains)
      • Real madrid c.f. (real_madrid_c_f_)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Richmond & Finch (richmond_finch)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Ruitertassen (ruitertassen)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • SBS (sbs)
      • Smartphonehoesjes.nl (smartphonehoesjes_nl)
      • Speck (speck)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Spiral (spiral)
      • Strellson (strellson)
      • Supertrash (supertrash)
      • Sweex (sweex)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Tarvike (tarvike)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tech21 (tech21)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenba (tenba)
      • Tenson (tenson)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • The Pack Society (the_pack_society)
      • Thule (thule)
      • Timberland (timberland)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tony Perotti (tony_perotti)
      • Toolpack (toolpack)
      • TruBlue (trublue)
      • Trust (trust)
      • Tucano (tucano)
      • Tumi (tumi)
      • TwelveSouth (twelvesouth)
      • Uag (uag)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Urban Armor Gear (urban_armor_gear)
      • Vaude (vaude)
      • Verbatim (verbatim)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vilenca (vilenca)
      • Volcom (volcom)
      • Wacom (wacom)
      • Wenger (wenger)
      • Wimona (wimona)
      • Woodcessories (woodcessories)
      • Wou-Wou (wou_wou)
      • Wouf (wouf)
      • XCCESS (xccess)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Geschikt voor schermmaat (geschikt_voor_schermmaten):
      • < 13 inch (geschikt_voor_schermmaten_13)
      • 13 inch - 13,9 inch (geschikt_voor_schermmaten_13_13_9)
      • 14 inch - 14,9 inch (geschikt_voor_schermmaten_14)
      • 15 inch - 15,9 inch (geschikt_voor_schermmaten_15_15_9)
      • 16 inch - 16,9 inch (geschikt_voor_schermmaten_16_16_9)
      • 17 inch - 17.9 inch (geschikt_voor_schermmaten_17_17_9)
      • > 18 inch (geschikt_voor_schermmaten_18)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €85 (price_40_85)
      • €85 - €160 (price_85_160)
      • > €160 (price_160)
    • Gewicht (gewicht_product):
      • < 360 g (gewicht_product_360)
      • 360 g - 595 g (gewicht_product_360_600)
      • 595 g - 920 g (gewicht_product_600_920)
      • ≥ 920 g (gewicht_product_920)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
    • Hardcase of softcase (hardcase_of_softcase):
      • Hardcase (hardcase)
      • Softcase (softcase)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Kliksluiting (kliksluiting)
      • Klittenband (klittenband)
      • Koordsluiting (koordsluiting)
      • Magneet (magneet)
      • Rits (rits)
      • Schuifsluiting (schuifsluiting)
      • Veters (veters)
      • Voorkantsluiting (voorkantsluiting)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Ethylene vinyl acetate EVA (ethylene_vinyl_acetate_eva)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Microfiber (microfiber)
      • neoprene (neoprene)
      • Neoprene CR (neoprene_cr)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Stof (stof)
      • Suade (suade)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Viscose (viscose)
    • Waterbestendig of -dicht (waterbestendig_of_dicht):
      • Spatwaterdicht (spatwaterdicht)
    • Populairste producten (group):
      • Acer Predator (acer_predator)
      • Eastpak Back To Work (eastpak_back_to_work)
      • Eastpak BUST (eastpak_bust)
      • Eastpak CIERA (eastpak_ciera)
      • Eastpak Evanz (eastpak_evanz)
      • Eastpak Hutson (eastpak_hutson)
      • Eastpak London (eastpak_london)
      • Eastpak Out of Office (eastpak_out_of_office)
      • Eastpak Padded Pak'r (eastpak_padded_pak_r)
      • Eastpak Provider (eastpak_provider)
      • Eastpak Ultimate (eastpak_ultimate)
      • Eastpak Volker (eastpak_volker)
      • Eastpak Wyoming (eastpak_wyoming)
      • Fja¤llra¤ven Greenland Backpack Small (fja_llra_ven_greenland_backpack_small)
      • Herschel Classic (herschel_classic)
      • Herschel Heritage (herschel_heritage)
      • Herschel Little America (herschel_little_america)
      • Herschel Retreat (herschel_retreat)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Samsonite Paradiver Light (samsonite_paradiver_light)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Trust Handbags (trust_handbags)
      • Trust Handtassen (trust_handtassen)
      • Trust Käsilaukut (trust_ka_silaukut)
      • Trust Messenger Bags (trust_messenger_bags)
      • Trust Olkalaukut (trust_olkalaukut)
      • Trust Reput (trust_reput)
      • Trust Rugzakken (trust_rugzakken)
      • Trust Schoudertassen (trust_schoudertassen)
      • Trust Sleeves (trust_sleeves)
      • Trust Suojapussit (trust_suojapussit)
      • Trust Trolleys (trust_trolleys)
    • Familie (family):
      • Zagg InvisibleShield (zagg_invisibleshield)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl