x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er laptop tassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Acer laptop tassen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in laptop tas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Acer 15,6'' Notebook starter kit
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/2/4/9/acer-15-6-notebook-starter-kit-belly-b-109893249.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/7/2/8/acer-15-6-notebook-starter-kit-belly-b-114470728.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/4/5/1/acer-15-6-starter-kit-laptop-115687451.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/5/3/8/acer-notebook-starter-kit-15-6-15-6-aktetas-zwart-115852538.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/8/4/3/acer-notebook-starter-kit-15-6-15-6-aktetas-zwart-124912843.jpg
      Acer 15,6'' Notebook starter kit (1)
      Acer 15,6'' Notebook starter kit
      Amazon Amazon
      7.2 (1)
      28.39, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Amazon Amazon
      7.2 (1)
      28.39, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      2
      most_sold
    • Snel filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Targus DEFAULT
        • targus
      • Dell DEFAULT
        • dell
      • Herschel DEFAULT
        • herschel
    • Type tas (type_tas):
      • Aktetas (aktetas)
      • Laptop cover (laptop_cover)
      • Rugtas (rugtas)
      • Schoudertas (schoudertas)
      • Trolley (trolley)
    • Merk (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • Case Logic (case_logic)
      • Targus (targus)
      • Burkely (burkely)
      • HP (hp)
      • Plevier (plevier)
      • Incase (incase)
      • Knomo (knomo)
      • Acer (acer)
      • Adidas (adidas)
      • Alassio (alassio)
      • All Out (all_out)
      • Alumaxx (alumaxx)
      • American tourister (american_tourister)
      • Anna field (anna_field)
      • Apple (apple)
      • Asus (asus)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bagan (bagan)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Belkin (belkin)
      • Berba (berba)
      • Bergans (bergans)
      • Billingham (billingham)
      • Blu-Basic (blu_basic)
      • Bodenschatz (bodenschatz)
      • Booq (booq)
      • BRAMANTE (bramante)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bristol (bristol)
      • Brooks (brooks)
      • Bulaggi (bulaggi)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Canon (canon)
      • Caselogic (caselogic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chabo Bags (chabo_bags)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Crumpler (crumpler)
      • Dakine (dakine)
      • D Bramante (d_bramante)
      • Dbramante1928 (dbramante1928)
      • Decoded (decoded)
      • Dell (dell)
      • Delsey (delsey)
      • Dermata (dermata)
      • Dicota (dicota)
      • Dstrct (dstrct)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Elba (elba)
      • Eminent (eminent)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Enter (enter)
      • Even&odd (even_odd)
      • Everki (everki)
      • Ewent (ewent)
      • F-Stop (f_stop)
      • Fellowes (fellowes)
      • Feuerwear (feuerwear)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Freecom (freecom)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Gabol (gabol)
      • Gecko (gecko)
      • Genesis (genesis)
      • Golla (golla)
      • Goobay (goobay)
      • Greenland Nature (greenland_nature)
      • Griffin (griffin)
      • H.j. de rooy (h_j_de_rooy)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hama (hama)
      • Hartmann (hartmann)
      • Herschel (herschel)
      • HEX (hex)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • I-stay (i_stay)
      • Ideal Of Sweden (ideal_of_sweden)
      • Incipio (incipio)
      • Intronics (intronics)
      • ISY (isy)
      • ITB (itb)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Juescha (juescha)
      • Jump (jump)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • Kapten and Son (kapten_and_son)
      • Kensington (kensington)
      • Kipling (kipling)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lightpak (lightpak)
      • Logitech (logitech)
      • Lowepro (lowepro)
      • Mammut (mammut)
      • Manfield (manfield)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Manhattan (manhattan)
      • Marington (marington)
      • MAROO (maroo)
      • Marxter (marxter)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • Moshi (moshi)
      • MSI (msi)
      • Mujjo (mujjo)
      • MW (mw)
      • MyK. (myk_)
      • Myomy (myomy)
      • Nanuk (nanuk)
      • Natec (natec)
      • Natec Genesis (natec_genesis)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Nitro (nitro)
      • Olivia (olivia)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Osprey (osprey)
      • Pacor pamero (pacor_pamero)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Parfois (parfois)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pedea (pedea)
      • Peli (peli)
      • PICARD (picard)
      • Piquadro (piquadro)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Port Designs (port_designs)
      • Profuomo (profuomo)
      • Rains (rains)
      • Razer (razer)
      • Rivacase (rivacase)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Sacha (sacha)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sigel (sigel)
      • Sirui (sirui)
      • SKB (skb)
      • Speck (speck)
      • Speck Products (speck_products)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Strellson (strellson)
      • Tech21 (tech21)
      • Tenba (tenba)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Think Tank (think_tank)
      • Thule (thule)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Travelite (travelite)
      • TruBlue (trublue)
      • Trust (trust)
      • Tucano (tucano)
      • Tumi (tumi)
      • TwelveSouth (twelvesouth)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Valenta (valenta)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Verbatim (verbatim)
      • Victorinox (victorinox)
      • Visconti (visconti)
      • Vivanco (vivanco)
      • Volcom (volcom)
      • Wenger (wenger)
      • Wimona (wimona)
      • Wou-Wou (wou_wou)
      • XD Design (xd_design)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Geschikt voor schermmaat (geschikt_voor_schermmaten):
      • < 13 inch (geschikt_voor_schermmaten_13)
      • 13 inch - 13,9 inch (geschikt_voor_schermmaten_13_13_9)
      • 14 inch - 14,9 inch (geschikt_voor_schermmaten_14)
      • 15 inch - 15,9 inch (geschikt_voor_schermmaten_15_15_9)
      • 16 inch - 16,9 inch (geschikt_voor_schermmaten_16_16_9)
      • 17 inch - 17.9 inch (geschikt_voor_schermmaten_17_17_9)
      • > 18 inch (geschikt_voor_schermmaten_18)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €85 (price_40_85)
      • €85 - €160 (price_85_160)
      • > €160 (price_160)
    • Gewicht (gewicht_product):
      • < 200 g (gewicht_product_200)
      • 200 g - 290 g (gewicht_product_200_290)
      • 290 g - 525 g (gewicht_product_290_530)
      • ≥ 525 g (gewicht_product_530)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Creme (cre_me)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Koraal (koraal)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
    • Hardcase of softcase (hardcase_of_softcase):
      • Hardcase (hardcase)
      • Softcase (softcase)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Clipsluiting (clipsluiting)
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Klittenband (klittenband)
      • Magneet (magneet)
      • Rits (rits)
      • Schuifsluiting (schuifsluiting)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • EVA (Ethyleen-vinyl-acetaat) (eva_ethyleen_vinyl_acetaat_)
      • Fleece (fleece)
      • Gel (gel)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lederlook (lederlook)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • neoprene (neoprene)
      • Neoprene CR (neoprene_cr)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Stof (stof)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Twill (twill)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
    • Waterbestendig of -dicht (waterbestendig_of_dicht):
      • Geen van beide (geen_van_beide)
      • Waterdicht (waterdicht)
    • Met voorvak (voorvak):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Populairste producten (group):
      • Alassio Handtassen (alassio_handtassen)
      • Alassio Trolleys (alassio_trolleys)
      • Alumaxx Trolleys (alumaxx_trolleys)
      • American tourister Schoudertassen (american_tourister_schoudertassen)
      • American tourister Trolleys (american_tourister_trolleys)
      • Belkin Schoudertassen (belkin_schoudertassen)
      • Belkin Sleeves (belkin_sleeves)
      • Blu-Basic Sleeves (blu_basic_sleeves)
      • Bodenschatz Schoudertassen (bodenschatz_schoudertassen)
      • Booq Rugzakken (booq_rugzakken)
      • Booq Sleeves (booq_sleeves)
      • BRAMANTE Handtassen (bramante_handtassen)
      • Bree Handtassen (bree_handtassen)
      • Bree Rugzakken (bree_rugzakken)
      • Bree Schoudertassen (bree_schoudertassen)
      • Brooks Rugzakken (brooks_rugzakken)
      • Brooks Sleeves (brooks_sleeves)
      • Burkely Handtassen (burkely_handtassen)
      • Burkely Schoudertassen (burkely_schoudertassen)
      • Burkely Sleeves (burkely_sleeves)
      • Case Logic Handtassen (case_logic_handtassen)
      • Case Logic Rugzakken (case_logic_rugzakken)
      • Case Logic Schoudertassen (case_logic_schoudertassen)
      • Case Logic Sleeves (case_logic_sleeves)
      • Castelijn & beerens Handtassen (castelijn_beerens_handtassen)
      • Castelijn & beerens Rugzakken (castelijn_beerens_rugzakken)
      • Castelijn & beerens Sleeves (castelijn_beerens_sleeves)
      • Chesterfield Handtassen (chesterfield_handtassen)
      • Chesterfield Sleeves (chesterfield_sleeves)
      • D. Bramante Sleeves (d_bramante_sleeves)
      • Dbramante1928 Handtassen (dbramante1928_handtassen)
      • Dbramante1928 Schoudertassen (dbramante1928_schoudertassen)
      • D Bramante Handtassen (d_bramante_handtassen)
      • Decoded Sleeves (decoded_sleeves)
      • Dell Sleeves (dell_sleeves)
      • Delsey Handtassen (delsey_handtassen)
      • Delsey Rugzakken (delsey_rugzakken)
      • Dermata Trolleys (dermata_trolleys)
      • Dicota Sleeves (dicota_sleeves)
      • Dstrct Handtassen (dstrct_handtassen)
      • Dstrct Schoudertassen (dstrct_schoudertassen)
      • Eastpak Schoudertassen (eastpak_schoudertassen)
      • Eminent Handtassen (eminent_handtassen)
      • Eminent Sleeves (eminent_sleeves)
      • Everki Rugzakken (everki_rugzakken)
      • Ewent Rugzakken (ewent_rugzakken)
      • Ewent Sleeves (ewent_sleeves)
      • F-Stop Sleeves (f_stop_sleeves)
      • Freecom Rugzakken (freecom_rugzakken)
      • Freecom Trolleys (freecom_trolleys)
      • Fujitsu Sleeves (fujitsu_sleeves)
      • Gecko Sleeves (gecko_sleeves)
      • Golla Handtassen (golla_handtassen)
      • Golla Schoudertassen (golla_schoudertassen)
      • Golla Sleeves (golla_sleeves)
      • Hama Handtassen (hama_handtassen)
      • Hama Schoudertassen (hama_schoudertassen)
      • Hama Sleeves (hama_sleeves)
      • Hartmann Handtassen (hartmann_handtassen)
      • Herschel Sleeves (herschel_sleeves)
      • HEX Sleeves (hex_sleeves)
      • HP Rugzakken (hp_rugzakken)
      • HP Schoudertassen (hp_schoudertassen)
      • HP Sleeves (hp_sleeves)
      • Incase Sleeves (incase_sleeves)
      • Incipio Sleeves (incipio_sleeves)
      • ITB Sleeves (itb_sleeves)
      • Jost Rugzakken (jost_rugzakken)
      • Juescha Handtassen (juescha_handtassen)
      • Jump Handtassen (jump_handtassen)
      • Kensington Sleeves (kensington_sleeves)
      • Kipling Handtassen (kipling_handtassen)
      • Knomo Handtassen (knomo_handtassen)
      • Knomo Rugzakken (knomo_rugzakken)
      • Knomo Schoudertassen (knomo_schoudertassen)
      • Knomo Sleeves (knomo_sleeves)
      • Lenovo Sleeves (lenovo_sleeves)
      • Leonhard heyden Handtassen (leonhard_heyden_handtassen)
      • Lightpak Handtassen (lightpak_handtassen)
      • Lightpak Trolleys (lightpak_trolleys)
      • Logitech Schoudertassen (logitech_schoudertassen)
      • Lowepro Rugzakken (lowepro_rugzakken)
      • Manfrotto Rugzakken (manfrotto_rugzakken)
      • MAROO Sleeves (maroo_sleeves)
      • Marxter Schoudertassen (marxter_schoudertassen)
      • MicMacbags Handtassen (micmacbags_handtassen)
      • Mujjo Sleeves (mujjo_sleeves)
      • Mujjo Trolleys (mujjo_trolleys)
      • National Geographic Schoudertassen (national_geographic_schoudertassen)
      • O MY BAG Sleeves (o_my_bag_sleeves)
      • PICARD Schoudertassen (picard_schoudertassen)
      • Piquadro Handtassen (piquadro_handtassen)
      • Piquadro Rugzakken (piquadro_rugzakken)
      • Piquadro Schoudertassen (piquadro_schoudertassen)
      • Plevier Handtassen (plevier_handtassen)
      • Plevier Schoudertassen (plevier_schoudertassen)
      • Plevier Sleeves (plevier_sleeves)
      • Porsche Design Handtassen (porsche_design_handtassen)
      • Porsche Design Rugzakken (porsche_design_rugzakken)
      • Porsche Design Schoudertassen (porsche_design_schoudertassen)
      • Port Designs Handtassen (port_designs_handtassen)
      • Port Designs Rugzakken (port_designs_rugzakken)
      • Port Designs Schoudertassen (port_designs_schoudertassen)
      • Port Designs Sleeves (port_designs_sleeves)
      • Port Designs Trolleys (port_designs_trolleys)
      • Profuomo Schoudertassen (profuomo_schoudertassen)
      • Royal Republic Handtassen (royal_republic_handtassen)
      • Samsonite Handtassen (samsonite_handtassen)
      • Samsonite Rugzakken (samsonite_rugzakken)
      • Samsonite Schoudertassen (samsonite_schoudertassen)
      • Samsonite Sleeves (samsonite_sleeves)
      • Samsonite Trolleys (samsonite_trolleys)
      • Sandqvist Handtassen (sandqvist_handtassen)
      • Sandqvist Rugzakken (sandqvist_rugzakken)
      • Sirui Rugzakken (sirui_rugzakken)
      • SKB Sleeves (skb_sleeves)
      • Speck Sleeves (speck_sleeves)
      • Targus Handtassen (targus_handtassen)
      • Targus Rugzakken (targus_rugzakken)
      • Targus Schoudertassen (targus_schoudertassen)
      • Targus Sleeves (targus_sleeves)
      • Targus Trolleys (targus_trolleys)
      • Tenba Handtassen (tenba_handtassen)
      • Think Tank Schoudertassen (think_tank_schoudertassen)
      • Thule Rugzakken (thule_rugzakken)
      • Thule Schoudertassen (thule_schoudertassen)
      • Thule Sleeves (thule_sleeves)
      • Thule Trolleys (thule_trolleys)
      • Trust Handtassen (trust_handtassen)
      • Trust Schoudertassen (trust_schoudertassen)
      • Trust Sleeves (trust_sleeves)
      • Tucano Handtassen (tucano_handtassen)
      • Tucano Sleeves (tucano_sleeves)
      • Tumi Handtassen (tumi_handtassen)
      • Tumi Sleeves (tumi_sleeves)
      • TwelveSouth Sleeves (twelvesouth_sleeves)
      • Vaude Handtassen (vaude_handtassen)
      • Vaude Trolleys (vaude_trolleys)
      • Verbatim Schoudertassen (verbatim_schoudertassen)
      • Victorinox Rugzakken (victorinox_rugzakken)
      • Visconti Schoudertassen (visconti_schoudertassen)
      • Wenger Rugzakken (wenger_rugzakken)
      • Wenger Schoudertassen (wenger_schoudertassen)
      • Wenger Sleeves (wenger_sleeves)
      • Wenger Trolleys (wenger_trolleys)
      • Wimona Handtassen (wimona_handtassen)
      • Wou-Wou Schoudertassen (wou_wou_schoudertassen)
      • Yoursurprise Sleeves (yoursurprise_sleeves)
    • Familie (family):
      • InvisibleShield (invisibleshield)
      • Oceanside (oceanside)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl