x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er krachtstation verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Weider krachtstation

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in krachtstation categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Weider Pro Power Tower
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128778775.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/104329768.jpg
      Weider Weider Pro Power Tower Pro Power Tower Pro Power Tower Train je lichaam naar perfectie met de Weider Pro Power Tower. Dit stevige apparaat is gemaakt van extra dikke stalen buizen, en voorzien van duurzame comfortabele kussens. Een goede keuze voor intensief thuisgebruik, ontworpen om lang mee te gaan en fanatiek op te trainen. De Weider Power Tower is een veelzijdig apparaat om de spieren in je hele bovenlichaam flink onder handen te nemen. Je kiest zelf je eigen trainingsbalans door de verschillende onderdelen van de power tower te combineren: ... (1)
      Weider Pro Power Tower
      • 00043619554588
      4
      deal
      189.00 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Kettler DEFAULT
        • kettler
      • Weimar DEFAULT
        • weimar
      • Body Solid DEFAULT
        • body_solid
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merkvoorkeur (brand):
      • Body Solid (body_solid)
      • Tunturi (tunturi)
      • Precor (precor)
      • Finnlo (finnlo)
      • Hammer (hammer)
      • Kettler (kettler)
      • 5 Minute Shaper (5_minute_shaper)
      • Adidas (adidas)
      • Best Fitness (best_fitness)
      • BH Fitness (bh_fitness)
      • Bowflex (bowflex)
      • Christopeit Sport (christopeit_sport)
      • Crossmaxx (crossmaxx)
      • First degree fitness (first_degree_fitness)
      • Focus fitness (focus_fitness)
      • Gorilla Sports (gorilla_sports)
      • Gymstick (gymstick)
      • Hammer Fitness (hammer_fitness)
      • Horizon Fitness (horizon_fitness)
      • Hyperwear (hyperwear)
      • Insportline (insportline)
      • Life Fitness (life_fitness)
      • Lifemaxx (lifemaxx)
      • Nohrd (nohrd)
      • NordicTrack (nordictrack)
      • Powerline (powerline)
      • Powertec (powertec)
      • Rock gym (rock_gym)
      • Rs Sports (rs_sports)
      • Tryon (tryon)
      • U.N.O. Fitness (u_n_o_fitness)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VirtuFit (virtufit)
      • Vision Fitness (vision_fitness)
      • Weider (weider)
      • Weimar (weimar)
    • Budget (price):
      • < €500 (budget)
      • €500 - €1000 (low)
      • €1000 - €2500 (medium)
      • > €2500 (high)
    • Aanbevolen gebruik (aanbevolen_gebruik):
      • Intensief thuisgebruik (intensief_thuisgebruik)
      • Professioneel (professioneel)
      • Semi professioneel (semi_professioneel)
      • Thuisgebruik (thuisgebruik)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • 120 cm (hoogte_cm_120.0)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • 99 cm (breedte_cm_99.0)
      • 101 cm (breedte_cm_101.0)
    • Kleur (kleur):
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Rood (rood)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Inclusief gewichten (inclusief_gewichten):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • In hoogte verstelbaar (in_hoogte_verstelbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl