x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er krachtstation verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    NordicTrack krachtstation

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in krachtstation categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • NordicTrack Fusion CST Kabelstation
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133412622.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122413318.jpg
      NordicTrack NordicTrack Fusion CST Kabelstation Fusion CST Kabelstation Fusion CST Kabelstation Smart Fitness begint hier. De NordicTrack Fusion CST geeft je een revolutionaire combinatie van interactieve krachttraining en cardio. Train je armen, je buik, je benen en de rest van je lichaam met drie paar katrollen. Wissel je buikspieroefening af met een H.I.I.T. training en ontwerp je eigen extreme workouts. Vergroot je spierkracht en je uithoudingsvermogen met de vloeiende en variabele weerstand. Kies voor de voordelen van een complete fitness ruimte in één apparaat. Train professioneel... (1)
      NordicTrack Fusion CST Kabelstation
      • 00043619355055
      3
      2499.00 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Kettler DEFAULT
        • kettler
      • Weimar DEFAULT
        • weimar
      • Body Solid DEFAULT
        • body_solid
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merkvoorkeur (brand):
      • Body Solid (body_solid)
      • Tunturi (tunturi)
      • Precor (precor)
      • Finnlo (finnlo)
      • Hammer (hammer)
      • Kettler (kettler)
      • 5 Minute Shaper (5_minute_shaper)
      • Adidas (adidas)
      • Best Fitness (best_fitness)
      • BH Fitness (bh_fitness)
      • Bowflex (bowflex)
      • Bruce Lee (bruce_lee)
      • Christopeit Sport (christopeit_sport)
      • Crossmaxx (crossmaxx)
      • First degree fitness (first_degree_fitness)
      • Focus fitness (focus_fitness)
      • Gorilla Sports (gorilla_sports)
      • Gymstick (gymstick)
      • Hammer Fitness (hammer_fitness)
      • Horizon Fitness (horizon_fitness)
      • Hyperwear (hyperwear)
      • Insportline (insportline)
      • Life Fitness (life_fitness)
      • Lifemaxx (lifemaxx)
      • MOTIVE FITNESS by U.N.O. (motive_fitness_by_u_n_o_)
      • Nohrd (nohrd)
      • NordicTrack (nordictrack)
      • Powerline (powerline)
      • Powertec (powertec)
      • Rock gym (rock_gym)
      • Rs Sports (rs_sports)
      • Toorx (toorx)
      • U.N.O. Fitness (u_n_o_fitness)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VirtuFit (virtufit)
      • Vision Fitness (vision_fitness)
      • Weider (weider)
      • Weimar (weimar)
    • Budget (price):
      • < €500 (budget)
      • €500 - €1000 (low)
      • €1000 - €2500 (medium)
      • > €2500 (high)
    • Aanbevolen gebruik (aanbevolen_gebruik):
      • Intensief thuisgebruik (intensief_thuisgebruik)
      • Professioneel (professioneel)
      • Semi professioneel (semi_professioneel)
      • Thuisgebruik (thuisgebruik)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 145 cm (hoogte_cm_150)
      • 145 cm - 205 cm (hoogte_cm_150_210)
      • 205 cm - 215 cm (hoogte_cm_210_220)
      • ≥ 215 cm (hoogte_cm_220)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 90 cm (breedte_cm_90)
      • 90 cm - 115 cm (breedte_cm_90_120)
      • 115 cm - 165 cm (breedte_cm_120_170)
      • ≥ 165 cm (breedte_cm_170)
    • Kleur (kleur):
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Rood (rood)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Inclusief gewichten (inclusief_gewichten):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • In hoogte verstelbaar (in_hoogte_verstelbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl