x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er krachtstation verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Best Fitness krachtstation

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in krachtstation categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Best Fitness Sportsman Gym BFMG20 - 68 kg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138846841.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/88874042.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138847794.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138847925.jpg
      Best Fitness Best Fitness Sportsman Gym BFMG20 - 68 kg Sportsman Gym BFMG20 - 68 kg Sportsman Gym BFMG20 - 68 kg Body - Solid Sportsmans Gym De Body - Solid Sportsmans Gym is een compleet maar ook een compacte gym. De drukarmen zijn voorzien van kussen en simuleren de exacte beweging van bankdrukken. De kabels van de Sportsmans Gym hebben een weerstand van maar liefts 1000 kg. De katrollen zijn gemaakt van glasvezel en voorzien van kogellagers. Je kan veel verschillende oefeningen doen zonder van kabels te hoeven wisselen. Mogelijke oefeningen voor de Sportsmans Gym: - Bench Press - Pectoral Fly - Front... (2)
      Best Fitness Sportsman Gym BFMG20 - 68 kg
      • 00638448002685
      3
      most_sold
      595.00 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Kettler DEFAULT
        • kettler
      • Weimar DEFAULT
        • weimar
      • Body Solid DEFAULT
        • body_solid
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merkvoorkeur (brand):
      • Body Solid (body_solid)
      • Tunturi (tunturi)
      • Precor (precor)
      • Finnlo (finnlo)
      • Hammer (hammer)
      • Kettler (kettler)
      • 5 Minute Shaper (5_minute_shaper)
      • Adidas (adidas)
      • Best Fitness (best_fitness)
      • BH Fitness (bh_fitness)
      • Bowflex (bowflex)
      • Christopeit Sport (christopeit_sport)
      • Crossmaxx (crossmaxx)
      • First degree fitness (first_degree_fitness)
      • Focus fitness (focus_fitness)
      • Gorilla Sports (gorilla_sports)
      • Gymstick (gymstick)
      • Hammer Fitness (hammer_fitness)
      • Horizon Fitness (horizon_fitness)
      • Hyperwear (hyperwear)
      • Insportline (insportline)
      • Life Fitness (life_fitness)
      • Lifemaxx (lifemaxx)
      • Nohrd (nohrd)
      • NordicTrack (nordictrack)
      • Powerline (powerline)
      • Powertec (powertec)
      • Rock gym (rock_gym)
      • Rs Sports (rs_sports)
      • Tryon (tryon)
      • U.N.O. Fitness (u_n_o_fitness)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VirtuFit (virtufit)
      • Vision Fitness (vision_fitness)
      • Weider (weider)
      • Weimar (weimar)
    • Budget (price):
      • < €500 (budget)
      • €500 - €1000 (low)
      • €1000 - €2500 (medium)
      • > €2500 (high)
    • Aanbevolen gebruik (aanbevolen_gebruik):
      • Intensief thuisgebruik (intensief_thuisgebruik)
      • Professioneel (professioneel)
      • Semi professioneel (semi_professioneel)
      • Thuisgebruik (thuisgebruik)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • 120 cm (hoogte_cm_120.0)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • 99 cm (breedte_cm_99.0)
      • 101 cm (breedte_cm_101.0)
    • Kleur (kleur):
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Rood (rood)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Inclusief gewichten (inclusief_gewichten):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • In hoogte verstelbaar (in_hoogte_verstelbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl