x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er korte broeken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Kappa korte broek

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in korte broek categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Kappa Broek 'BOULA'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137706702.jpg
      Kappa Kappa Broek 'BOULA' Broek 'BOULA' Broek 'BOULA' Materiaal: Overige materialen; Motief: Logoprint; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Gevoerde zoom/rand, Beenopening, Elastische inzetstukken; Pasvorm: Regular; Lengte: Kort/mini; Taillehoogte: Mid waist; Elasticiteit: Licht elastisch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 30°C, Niet geschikt voor de droger, Niet stomen, Niet heet strijken, Niet bleken (1)
      Kappa Broek 'BOULA'
      • 08022058305403
      • KPP0052001000004
      1
      deal
      17.90 EUR
    • Kappa Broek 'BOULA'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137706702.jpg
      Kappa Kappa Broek 'BOULA' Broek 'BOULA' Broek 'BOULA' Materiaal: Overige materialen; Motief: Logoprint; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Gevoerde zoom/rand, Beenopening, Elastische inzetstukken; Pasvorm: Regular; Lengte: Kort/mini; Taillehoogte: Mid waist; Elasticiteit: Licht elastisch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 30°C, Niet geschikt voor de droger, Niet stomen, Niet heet strijken, Niet bleken (1)
      Kappa Broek 'BOULA'
      • 08022058305434
      • KPP0052001000001
      1
      deal
      17.90 EUR
    • Kappa Broek 'BOULA'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137706702.jpg
      Kappa Kappa Broek 'BOULA' Broek 'BOULA' Broek 'BOULA' Materiaal: Overige materialen; Motief: Logoprint; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Gevoerde zoom/rand, Beenopening, Elastische inzetstukken; Pasvorm: Regular; Lengte: Kort/mini; Taillehoogte: Mid waist; Elasticiteit: Licht elastisch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 30°C, Niet geschikt voor de droger, Niet stomen, Niet heet strijken, Niet bleken (1)
      Kappa Broek 'BOULA'
      • 08022058305410
      • KPP0052001000002
      1
      deal
      17.90 EUR
    • Kappa Broek 'BOULA'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137706702.jpg
      Kappa Kappa Broek 'BOULA' Broek 'BOULA' Broek 'BOULA' Materiaal: Overige materialen; Motief: Logoprint; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Gevoerde zoom/rand, Beenopening, Elastische inzetstukken; Pasvorm: Regular; Lengte: Kort/mini; Taillehoogte: Mid waist; Elasticiteit: Licht elastisch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 30°C, Niet geschikt voor de droger, Niet stomen, Niet heet strijken, Niet bleken (1)
      Kappa Broek 'BOULA'
      • 08002390493556
      • KPP0052001000003
      1
      deal
      17.90 EUR
    • Kappa Broek 'BOULA'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137706702.jpg
      Kappa Kappa Broek 'BOULA' Broek 'BOULA' Broek 'BOULA' Materiaal: Overige materialen; Motief: Logoprint; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Gevoerde zoom/rand, Beenopening, Elastische inzetstukken; Pasvorm: Regular; Lengte: Kort/mini; Taillehoogte: Mid waist; Elasticiteit: Licht elastisch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 30°C, Niet geschikt voor de droger, Niet stomen, Niet heet strijken, Niet bleken (1)
      Kappa Broek 'BOULA'
      • 08022058305427
      • KPP0052001000005
      1
      deal
      17.90 EUR
    • Kappa sweatshort »SHORTS ELISE«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143675049.jpg
      Kappa Kappa sweatshort »SHORTS ELISE« sweatshort »SHORTS ELISE« sweatshort »SHORTS ELISE« Short van Kappa, met logoborduursel voor en contrasterend logotape. Band met rijgkoord. Met steekzakken aan beide kanten opzij. Aansluitend model. Van gemakkelijk te onderhouden materiaal. (1)
      Kappa sweatshort »SHORTS ELISE«
      • 04056142439310
      1
      33.94 EUR
    • Kappa short »SHORTS EMILIO«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142966222.jpg
      Kappa Kappa short »SHORTS EMILIO« short »SHORTS EMILIO« short »SHORTS EMILIO« Materiaalsamenstelling: Materiaal: 80% katoen, 20% polyester; Onderhoudsadvies: Machinewas; Stijl: Sportief (1)
      Kappa short »SHORTS EMILIO«
      • 04056142435275
      1
      38.94 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • G-Star DEFAULT
        • g_star
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Only DEFAULT
        • only
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Colourfulrebel DEFAULT
        • colourful_rebel
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Unisex (unisex)
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
    • Merken (brand):
      • G-Star (g_star)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Levi's (levi_s)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Only (only)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Diesel (diesel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Indicode Jeans (indicode_jeans)
      • Esprit (esprit)
      • O'Neill (o_neill)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • s. Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Dr. Denim (dr_denim)
      • Arizona (arizona)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Gap (gap)
      • 2nd day (2nd_day)
      • !Solid (_solid)
      • A Fish Named Fred (a_fish_named_fred)
      • Aaiko (aaiko)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • ADIA (adia)
      • Adidas (adidas)
      • AGOLDE (agolde)
      • Airforce (airforce)
      • Ajc (ajc)
      • Alife & Kickin (alife_kickin)
      • Almgwand (almgwand)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • America Today (america_today)
      • America Today Junior (america_today_junior)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Aniston (aniston)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Armedangels (armedangels)
      • Armor Lux (armor_lux)
      • Asics (asics)
      • B.young (b_young)
      • Babista (babista)
      • Babolat (babolat)
      • Babyface (babyface)
      • Baker Bridge (baker_bridge)
      • Bampidano (bampidano)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Beach time (beach_time)
      • Bench (bench)
      • Bergans (bergans)
      • Betty Barclay (betty_barclay)
      • Bianco (bianco)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blend (blend)
      • Blend She (blend_she)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Bomont (bomont)
      • Bondi (bondi)
      • Boohoo (boohoo)
      • Boss Business (boss_business)
      • Boston Park (boston_park)
      • Boysen's (boysen_s)
      • Brave Soul (brave_soul)
      • Brax (brax)
      • Bright jeans (bright_jeans)
      • BROADWAY NYC FASHION (broadway_nyc_fashion)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Brunotti (brunotti)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • C&A (c_a)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Canyon (canyon)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Carter's (carter_s)
      • Cartoon (cartoon)
      • Cassis (cassis)
      • Cast iron (cast_iron)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cecil (cecil)
      • Champion (champion)
      • Chasin' (chasin_)
      • Cheap monday (cheap_monday)
      • Cheer (cheer)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Cinque (cinque)
      • Cipo & Baxx (cipo_baxx)
      • Circle of trust (circle_of_trust)
      • Ciso (ciso)
      • Cks (cks)
      • CMP (cmp)
      • Coccara (coccara)
      • Colorado Denim (colorado_denim)
      • Colors for life (colors_for_life)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Commander (commander)
      • Converse (converse)
      • Cosma (cosma)
      • Country line (country_line)
      • Craft (craft)
      • Cream (cream)
      • Cross jeans (cross_jeans)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Denham (denham)
      • Desigual (desigual)
      • Desires (desires)
      • Dickies (dickies)
      • DIDI (didi)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • DJ Dutchjeans (dj_dutchjeans)
      • Dockers (dockers)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dstrezzed (dstrezzed)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eight2nine (eight2nine)
      • Eksept (eksept)
      • Ellesse (ellesse)
      • Enjoy (enjoy)
      • Erima (erima)
      • Even&odd (even_odd)
      • Expresso (expresso)
      • Falcon (falcon)
      • Falke (falke)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • FILA (fila)
      • First (first)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Free People (free_people)
      • Freequent (freequent)
      • Fresh Made (fresh_made)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • G.I.G.A. by Killtec (g_i_g_a_by_killtec)
      • G.i.g.a. dx (g_i_g_a_dx)
      • Gabbiano (gabbiano)
      • Gang (gang)
      • Gant (gant)
      • Garcia (garcia)
      • Gebe (gebe)
      • Geisha (geisha)
      • Glamorous (glamorous)
      • Gore (gore)
      • GUESS (guess)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • Gwynedds (gwynedds)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hailys (hailys)
      • Haze & Finn (haze_finn)
      • HEINE (heine)
      • Hema (hema)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Hollister (hollister)
      • IBlues (iblues)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • Il dolce (il_dolce)
      • Imps&elfs (imps_elfs)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • Ivyrevel (ivyrevel)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jake Fischer (jake_fischer)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • Joe browns (joe_browns)
      • John devin (john_devin)
      • Jordan (jordan)
      • Josh V (josh_v)
      • Joy (joy)
      • Junarose (junarose)
      • Juvia (juvia)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Khujo (khujo)
      • Kiddo (kiddo)
      • Kidsworld (kidsworld)
      • Killtec (killtec)
      • King Kerosin (king_kerosin)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Koeka (koeka)
      • Krüger Collection (kru_ger_collection)
      • Kultivate (kultivate)
      • La Martina (la_martina)
      • Lacoste (lacoste)
      • LASCANA (lascana)
      • Laura scott (laura_scott)
      • Lcee (lcee)
      • Le Temps des Cerises (le_temps_des_cerises)
      • Lee (lee)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lerros (lerros)
      • Levi's Line 8 (levi_s_line_8)
      • Lief (lief)
      • Lief! (lief_)
      • Life-line (life_line)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • Love & Divine (love_divine)
      • Love2Wait (love2wait)
      • LTB (ltb)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • M.A.C (m_a_c)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Man'S World (man_s_world)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marika (marika)
      • Marjo (marjo)
      • Matinique (matinique)
      • Mavi (mavi)
      • Mazine (mazine)
      • Mbym (mbym)
      • Melrose (melrose)
      • MELT (melt)
      • Men Plus (men_plus)
      • Mey (mey)
      • Minimum (minimum)
      • Minkpink (minkpink)
      • Mint&berry (mint_berry)
      • Miss etam (miss_etam)
      • Missguided (missguided)
      • Modstrom (modstrom)
      • MONDKINI (mondkini)
      • Monta (monta)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Moves (moves)
      • Mustang (mustang)
      • Mymo (mymo)
      • Nakd (nakd)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Native youth (native_youth)
      • New Era (new_era)
      • New Look (new_look)
      • New zealand auckland (new_zealand_auckland)
      • NickJean (nickjean)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nike (nike)
      • Nikkie (nikkie)
      • No Secret (no_secret)
      • No-excess (no_excess)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Norrøna (norr_na)
      • Nowadays (nowadays)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • One teaspoon (one_teaspoon)
      • Oneill (oneill)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Orange stars (orange_stars)
      • Paprika (paprika)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Petite fleur (petite_fleur)
      • Pieces (pieces)
      • Pier one (pier_one)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pionier (pionier)
      • PLEASE (please)
      • Please Jeans (please_jeans)
      • Pme (pme)
      • Produkt (produkt)
      • Promiss (promiss)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Purewhite (purewhite)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quapi (quapi)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rag&Bone (rag_bone)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Re.draft (re_draft)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Regatta (regatta)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Review (review)
      • Rhode island (rhode_island)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Roxy (roxy)
      • Rusty neal (rusty_neal)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Sanetta (sanetta)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sheego (sheego)
      • Shisha (shisha)
      • SikSilk (siksilk)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Sloggi (sloggi)
      • Small Rags (small_rags)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sparkz (sparkz)
      • Spieth & Wensky (spieth_wensky)
      • STACCATO (staccato)
      • Stitch & Soul (stitch_soul)
      • Stockerpoint (stockerpoint)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Studio coletti (studio_coletti)
      • Sublevel (sublevel)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • The Future Is Ours (the_future_is_ours)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tigha (tigha)
      • Timberland (timberland)
      • Timezone (timezone)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Triangle (triangle)
      • Trigema (trigema)
      • True Religion (true_religion)
      • Trueprodigy (trueprodigy)
      • Tumble 'n dry (tumble_n_dry)
      • Twinlife (twinlife)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • Umbro (umbro)
      • Una Noa (una_noa)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Urban Surface (urban_surface)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vans (vans)
      • Venice beach (venice_beach)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Vivance (vivance)
      • We fashion (we_fashion)
      • Whkmp'S Own (whkmp_s_own)
      • Wilson (wilson)
      • Witt Weiden (witt_weiden)
      • Wrangler (wrangler)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Yoek (yoek)
      • YOURTURN (yourturn)
      • Z8 (z8)
      • Zhenzi (zhenzi)
      • Zizzi (zizzi)
    • Kleur Korte Broek (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 2XL (xxl)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €30 (budget)
      • €30 tot €60 (low)
      • €60 tot €90 (medium)
      • Meer dan €90 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Nylon (nylon)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Kunststof (kunststof)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl