x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kopjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Spiegelau kopjes

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kopjes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Spiegelau Espressoglas Spiegelau Perfect Serve Collection 80 ml (4-delig)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131223066.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141959683.jpg
      Spiegelau Spiegelau Espressoglas Spiegelau Perfect Serve Collection 80 ml (4-delig) Espressoglas Spiegelau Perfect Serve Collection 80 ml (4-delig) Espressoglas Spiegelau Perfect Serve Collection 80 ml (4-delig) Dit prachtig koffieglas van het Duitse kwaliteitsmerk Spiegelau is afkomstig uit de Perfect Serve collectie en wordt gekenmerkt door de gegraveerde lijnen v... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Spiegelau Espressoglas Spiegelau Perfect Serve Collection 80 ml (4-delig)
      • 04003322281511
      • 624026
      2
      23.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Hk Living DEFAULT
        • hk_living
      • Bloomingville DEFAULT
        • bloomingville
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Hk Living (hk_living)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • &Klevering (_klevering)
      • Acme (acme)
      • Alessi (alessi)
      • Alexander Herrmann (alexander_herrmann)
      • Aps (aps)
      • Asobu (asobu)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bitz (bitz)
      • Blomus (blomus)
      • Cabanaz (cabanaz)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Dutch rose (dutch_rose)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • GSI (gsi)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Iittala (iittala)
      • Janny van der Heijden (janny_van_der_heijden)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Jura (jura)
      • Koziol (koziol)
      • Laura Ashley (laura_ashley)
      • Made.com (made_com)
      • Maxwell & Williams (maxwell_williams)
      • Mepal (mepal)
      • Moses (moses)
      • Olympia (olympia)
      • Oxo (oxo)
      • Oyoy (oyoy)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Puhlmann (puhlmann)
      • QDO (qdo)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • Royal (royal)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rubytec (rubytec)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Serax (serax)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Stelton (stelton)
      • Stoneline (stoneline)
      • Tokyo Design Studio (tokyo_design_studio)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • Villeroy & boch (villeroy_boch)
      • Vitility (vitility)
      • Viva Scandinavia (viva_scandinavia)
      • Walra (walra)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zack (zack)
      • Zuperzozial (zuperzozial)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €30 (medium)
      • > €30 (high)
    • Soort kopje (soort_kopje):
      • Espressokop (espressokop)
      • Koffiekop (koffiekop)
      • Kop en schotel (kop_en_schotel)
      • Kopje (kopje)
      • Mok (mok)
      • Theekop (theekop)
      • Thermomok (thermomok)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Oranje (oranje)
      • Transparant (transparant)
      • Roze (roze)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Multi (multi)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Keramiek (keramiek)
      • Kunststof (kunststof)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
    • Aantal per doos (aantal_per_doos):
      • 1 Stuks (aantal_per_doos_1.0)
      • 2 Stuks (aantal_per_doos_2.0)
      • 4 Stuks (aantal_per_doos_4.0)
      • 6 Stuks (aantal_per_doos_6.0)
    • Capaciteit (capaciteit_liter):
      • tot 0.25 liter (capaciteit_0.25)
      • 0.25 tot 0.35 liter (capaciteit_0.25_0.35)
      • Vanaf 0.35 liter (capaciteit_0.35)
      • < 0.23 L (capaciteit_liter_0.23)
      • 0.23 L - 0.3 L (capaciteit_liter_0.23_0.3)
      • 0.3 L - 0.35 L (capaciteit_liter_0.3_0.35)
      • ≥ 0.35 L (capaciteit_liter_0.35)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl