x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kopjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Rosendahl kopjes

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kopjes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Rosendahl GC Espressokopje 9,0 cl wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127907790.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152817005.jpg
      Rosendahl Rosendahl GC Espressokopje 9,0 cl wit GC Espressokopje 9,0 cl wit GC Espressokopje 9,0 cl wit Een sterke espressokop kan zowel de perfecte afsluiting van een goede maaltijd en een begin van de dag zijn. Dit eenvoudige en functionele bereik benadrukt voedsel Biedt praktische kookbases die een leven duren en gemakkelijk te combineren is met andere gerechten. Capaciteit 9 cl (1)
      Rosendahl GC Espressokopje 9,0 cl wit
      • 05709513203629
      2
      22.44 EUR
    • Rosendahl Grand Cru Soft Koffiekop met schotel 28 cl wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127907782.jpg
      Rosendahl Rosendahl Grand Cru Soft Koffiekop met schotel 28 cl wit Grand Cru Soft Koffiekop met schotel 28 cl wit Grand Cru Soft Koffiekop met schotel 28 cl wit Grand Cru Soft Koffiekop met schotel 28 cl wit van Rosendahl (1)
      Rosendahl Grand Cru Soft Koffiekop met schotel 28 cl wit
      • 05709513205517
      1
      27.18 EUR
    • Rosendahl GC Theekop met schotel 28 cl wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147756166.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156238444.jpg
      Rosendahl Rosendahl GC Theekop met schotel 28 cl wit GC Theekop met schotel 28 cl wit GC Theekop met schotel 28 cl wit GC Theekop met schotel 28 cl wit van Rosendahl (1)
      Rosendahl GC Theekop met schotel 28 cl wit
      • 05709513204510
      1
      30.63 EUR
    • Rosendahl Grand Cru Mok 34 cl wit 2 st..
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147756155.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142271662.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152318074.jpg
      Rosendahl Rosendahl Grand Cru Mok 34 cl wit 2 st.. Grand Cru Mok 34 cl wit 2 st.. Grand Cru Mok 34 cl wit 2 st.. Grand Cru Mok 34 cl wit 2 st.. van Rosendahl (1)
      Rosendahl Grand Cru Mok 34 cl wit 2 st..
      • 05709513203810
      1
      31.96 EUR
    • Rosendahl GC Soft Thermomok 22 cl wit 2 st..
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127907178.jpg
      Rosendahl Rosendahl GC Soft Thermomok 22 cl wit 2 st.. GC Soft Thermomok 22 cl wit 2 st.. GC Soft Thermomok 22 cl wit 2 st.. GC Soft Thermomok 22 cl wit 2 st.. van Rosendahl (1)
      Rosendahl GC Soft Thermomok 22 cl wit 2 st..
      • 05709513205562
      1
      38.74 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Hk Living DEFAULT
        • hk_living
      • Douwe Egberts DEFAULT
        • douwe_egberts
      • Bloomingville DEFAULT
        • bloomingville
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • HK Living (hk_living)
      • Douwe Egberts (douwe_egberts)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bialetti (bialetti)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • &Klevering (_klevering)
      • Abystyle (abystyle)
      • AC/DC (ac_dc)
      • Activision (activision)
      • Aida (aida)
      • Aidapt (aidapt)
      • Ajax (ajax)
      • Alessi (alessi)
      • Alexander Herrmann (alexander_herrmann)
      • Almedahls (almedahls)
      • Aps (aps)
      • Arabia (arabia)
      • Arzberg (arzberg)
      • ASA (asa)
      • Asa selection (asa_selection)
      • Asobu (asobu)
      • Assassin's creed (assassin_s_creed)
      • Back To The Future (back_to_the_future)
      • Balvi (balvi)
      • Barista & Co (barista_co)
      • Bellatio (bellatio)
      • Berghoff (berghoff)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bitz (bitz)
      • Björn Wiinblad (bjo_rn_wiinblad)
      • Blomus (blomus)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Bodum (bodum)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • Boland (boland)
      • Bormioli Rocco (bormioli_rocco)
      • Bredemeijer (bredemeijer)
      • Brisa (brisa)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Bunzlau Castle (bunzlau_castle)
      • Cabanaz (cabanaz)
      • Chelsea fc (chelsea_fc)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • CONTIGO (contigo)
      • Coolblue (coolblue)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Death Note (death_note)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Disney (disney)
      • Dragon Ball Z (dragon_ball_z)
      • Dutch rose (dutch_rose)
      • E-my (e_my)
      • EMSA (emsa)
      • ERNST (ernst)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • FDB Møbler (fdb_m_bler)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fizz Creations (fizz_creations)
      • Gaggia (gaggia)
      • Game Of Thrones (game_of_thrones)
      • GB eye (gb_eye)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • GSI (gsi)
      • Guzzini (guzzini)
      • Half Moon Bay (half_moon_bay)
      • Handpresso (handpresso)
      • Hario (hario)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • HAY (hay)
      • Hole in the Wall (hole_in_the_wall)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Höganäs (ho_gana_s)
      • Höganäs keramik (ho_gana_s_keramik)
      • Iittala (iittala)
      • Invotis (invotis)
      • Jura (jura)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kockums Jernverk (kockums_jernverk)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kupilka (kupilka)
      • La Cafetière (la_cafetie_re)
      • Laura Ashley (laura_ashley)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leopold Vienna (leopold_vienna)
      • Loooqs (loooqs)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Luminarc (luminarc)
      • Lyngby (lyngby)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Magisso (magisso)
      • Mammoet (mammoet)
      • Marimekko (marimekko)
      • Marjolein bastin (marjolein_bastin)
      • Marvel (marvel)
      • Masters of the Universe (masters_of_the_universe)
      • Maxwell & Williams (maxwell_williams)
      • Mepal (mepal)
      • Merchandising (merchandising)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • Mikamax (mikamax)
      • Miko (miko)
      • Moses (moses)
      • Mustard (mustard)
      • My Little Day (my_little_day)
      • Nicolas Vahé (nicolas_vahe_)
      • Nintendo (nintendo)
      • Olympia (olympia)
      • Out of the blue (out_of_the_blue)
      • Paladone (paladone)
      • Pantone (pantone)
      • Paper Dreams (paper_dreams)
      • Pasabahce (pasabahce)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • Primus (primus)
      • Prohap (prohap)
      • Psv (psv)
      • Puik Art (puik_art)
      • Pyramid (pyramid)
      • QDO (qdo)
      • Queen (queen)
      • Rice (rice)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rock Off (rock_off)
      • Rolling Stones (rolling_stones)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rubytec (rubytec)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Samadoyo (samadoyo)
      • Scanpart (scanpart)
      • Sebra (sebra)
      • Serax (serax)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Sony (sony)
      • Spode (spode)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stelton (stelton)
      • Stojo (stojo)
      • Studio 100 (studio_100)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Super mario (super_mario)
      • Take dis (take_dis)
      • Tassen (tassen)
      • Teenage Mutant Ninja Turtles (teenage_mutant_ninja_turtles)
      • Thema party (thema_party)
      • Thomas (thomas)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tokyo Design Studio (tokyo_design_studio)
      • Uncharted (uncharted)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Vice Versa (vice_versa)
      • Villeroy & boch (villeroy_boch)
      • Vitility (vitility)
      • Viva Scandinavia (viva_scandinavia)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Walra (walra)
      • We Might Be Tiny (we_might_be_tiny)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • Wesco (wesco)
      • Wiebe van der zee (wiebe_van_der_zee)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • WunderBarry (wunderbarry)
      • XD Design (xd_design)
      • Yong (yong)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zack (zack)
      • Zak!Designs (zak_designs)
      • Zuperzozial (zuperzozial)
      • Zwilling (zwilling)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €30 (medium)
      • > €30 (high)
    • Soort kopje (soort_kopje):
      • Cappuccino cup (cappuccino_cup)
      • Espressokop (espressokop)
      • Koffiekop (koffiekop)
      • Kop en schotel (kop_en_schotel)
      • Latte cup (latte_cup)
      • Mok (mok)
      • Reusable coffee mug (reusable_coffee_mug)
      • Schotel (schotel)
      • Theekop (theekop)
    • Capaciteit (capaciteit_liter):
      • tot 0.25 liter (capaciteit_0.25)
      • 0.25 tot 0.35 liter (capaciteit_0.25_0.35)
      • Vanaf 0.35 liter (capaciteit_0.35)
    • Aantal per doos (aantal_stuks):
      • < 1.3 Stuks (aantal_stuks_1)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Oranje (oranje)
      • Transparant (transparant)
      • Roze (roze)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Paars (paars)
      • Powder (powder)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Bamboe (bamboe)
      • Borosicilicaatglas (borosicilicaatglas)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Steengoed (steengoed)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl