x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kopjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Rörstrand kopjes

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kopjes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Rörstrand - Ostindia - Theekop 0,27l los
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142274660.jpg
      Rörstrand Rörstrand - Ostindia - Theekop 0,27l los - Ostindia - Theekop 0,27l los - Ostindia - Theekop 0,27l los RORSTRAND - Ostindia - Theekop 0,27l los (5)
      Rörstrand - Ostindia - Theekop 0,27l los
      • 07320061140372
      1
      25.27 EUR
    • Rörstrand Ostindia Mok 30 cl 2 st.
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142272709.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135053998.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143800153.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159294526.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142329943.jpg
      Rörstrand Rörstrand Ostindia Mok 30 cl 2 st. Ostindia Mok 30 cl 2 st. Ostindia Mok 30 cl 2 st. Rorstrand Bekers Ostindia Beker met oor, set/2 0,3l (2)
      Rörstrand Ostindia Mok 30 cl 2 st.
      • 07320061140327
      1
      34.38 EUR
    • Rörstrand - Ostindia Floris - Beker 0,40l
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141968627.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189571635.jpg
      Rörstrand Rörstrand - Ostindia Floris - Beker 0,40l - Ostindia Floris - Beker 0,40l - Ostindia Floris - Beker 0,40l RORSTRAND - Ostindia Floris - Beker 0,40l (1)
      Rörstrand - Ostindia Floris - Beker 0,40l
      • 07320062027153
      1
      24.60 EUR
    • Rörstrand - Mon Amie - Beker met oor 0,34l
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161522996.jpg
      Rörstrand Rörstrand - Mon Amie - Beker met oor 0,34l - Mon Amie - Beker met oor 0,34l - Mon Amie - Beker met oor 0,34l RORSTRAND - Mon Amie - Beker met oor 0,34l (1)
      Rörstrand - Mon Amie - Beker met oor 0,34l
      • 07320062026217
      1
      23.89 EUR
    • Rörstrand Bekers Ostindia Beker met oor 0,4 liter
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141967265.jpg
      Rörstrand Rörstrand Bekers Ostindia Beker met oor 0,4 liter Bekers Ostindia Beker met oor 0,4 liter Bekers Ostindia Beker met oor 0,4 liter Rorstrand Bekers Ostindia Beker met oor 0,4 liter (1)
      Rörstrand Bekers Ostindia Beker met oor 0,4 liter
      • 07320062027061
      1
      24.70 EUR
    • Rörstrand - Ostindia - Espressokop 0,16l los
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174838603.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140714615.jpg
      Rörstrand Rörstrand - Ostindia - Espressokop 0,16l los - Ostindia - Espressokop 0,16l los - Ostindia - Espressokop 0,16l los RORSTRAND - Ostindia - Espressokop 0,16l los (1)
      Rörstrand - Ostindia - Espressokop 0,16l los
      • 07320061140259
      1
      21.10 EUR
    • Rörstrand - Ostindia - Beker 0,30l
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141968071.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143313748.jpg
      Rörstrand Rörstrand - Ostindia - Beker 0,30l - Ostindia - Beker 0,30l - Ostindia - Beker 0,30l RORSTRAND - Ostindia - Beker 0,30l (1)
      Rörstrand - Ostindia - Beker 0,30l
      • 07320061140334
      1
      22.15 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Hk Living DEFAULT
        • hk_living
      • Douwe Egberts DEFAULT
        • douwe_egberts
      • Bloomingville DEFAULT
        • bloomingville
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • HK Living (hk_living)
      • Douwe Egberts (douwe_egberts)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bialetti (bialetti)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • Abysse Corp (abysse_corp)
      • Abystyle (abystyle)
      • Activision (activision)
      • Aidapt (aidapt)
      • Ajax (ajax)
      • Alessi (alessi)
      • Aps (aps)
      • Arabia (arabia)
      • Arzberg (arzberg)
      • ASA (asa)
      • Asa selection (asa_selection)
      • Asobu (asobu)
      • Assassin's creed (assassin_s_creed)
      • Athena hotelware (athena_hotelware)
      • Back To The Future (back_to_the_future)
      • Balvi (balvi)
      • Barista & Co (barista_co)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Bellatio (bellatio)
      • Berghoff (berghoff)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bitz (bitz)
      • Blomus (blomus)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Bodum (bodum)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • Boland (boland)
      • Bormioli Rocco (bormioli_rocco)
      • Bredemeijer (bredemeijer)
      • Brisa (brisa)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Bunzlau Castle (bunzlau_castle)
      • Cabanaz (cabanaz)
      • Chelsea fc (chelsea_fc)
      • Chemex (chemex)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coolblue (coolblue)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Death Note (death_note)
      • Design Letters (design_letters)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Dragon Ball (dragon_ball)
      • Dragon Ball Z (dragon_ball_z)
      • Duralex (duralex)
      • Dutch rose (dutch_rose)
      • E-my (e_my)
      • Easyline (easyline)
      • EMSA (emsa)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Fellow (fellow)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Gaggia (gaggia)
      • Game Of Thrones (game_of_thrones)
      • Games (games)
      • Gaya Entertainment (gaya_entertainment)
      • GB eye (gb_eye)
      • GBEYE (gbeye)
      • GSI (gsi)
      • Guzzini (guzzini)
      • Half Moon Bay (half_moon_bay)
      • Handpresso (handpresso)
      • HandyCup (handycup)
      • Hario (hario)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • HAY (hay)
      • Henro Tek (henro_tek)
      • Hisab Joker (hisab_joker)
      • Hole in the Wall (hole_in_the_wall)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Hovac (hovac)
      • Iittala (iittala)
      • Invotis (invotis)
      • Jackies Bay (jackies_bay)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • JINX (jinx)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Jura (jura)
      • K3 (k3)
      • KeepCup (keepcup)
      • Kela (kela)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kitsch Kitchen (kitsch_kitchen)
      • Kockums Jernverk (kockums_jernverk)
      • Kupilka (kupilka)
      • La Cafetière (la_cafetie_re)
      • Laura Ashley (laura_ashley)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leopold Vienna (leopold_vienna)
      • Loooqs (loooqs)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Luminarc (luminarc)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Magisso (magisso)
      • Marimekko (marimekko)
      • Marjolein bastin (marjolein_bastin)
      • Marvel (marvel)
      • Mato (mato)
      • Maxwell & Williams (maxwell_williams)
      • Mepal (mepal)
      • Merchandising (merchandising)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • Mikamax (mikamax)
      • Miko (miko)
      • Minecraft (minecraft)
      • Monster (monster)
      • Moses (moses)
      • Mustard (mustard)
      • My Little Day (my_little_day)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nicolas Vahé (nicolas_vahe_)
      • Nintendo (nintendo)
      • Non-License (non_license)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Nostalgic Art (nostalgic_art)
      • Numskull (numskull)
      • Olympia (olympia)
      • One Piece (one_piece)
      • Orange85 (orange85)
      • Out of the blue (out_of_the_blue)
      • Overwatch (overwatch)
      • Paladone (paladone)
      • Pantone (pantone)
      • PANTONE Living (pantone_living)
      • Paper Dreams (paper_dreams)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Primus (primus)
      • Prohap (prohap)
      • Psv (psv)
      • Puik Art (puik_art)
      • Pyramid (pyramid)
      • QDO (qdo)
      • Queen (queen)
      • Red Hot Chili Peppers (red_hot_chili_peppers)
      • Revol (revol)
      • Rice (rice)
      • Ritzenhoff (ritzenhoff)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rock Off (rock_off)
      • Rolling Stones (rolling_stones)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Royal Boch (royal_boch)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rubytec (rubytec)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Saeco (saeco)
      • Sagaform (sagaform)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Samadoyo (samadoyo)
      • Scanpart (scanpart)
      • Schott zwiesel (schott_zwiesel)
      • SD Toys (sd_toys)
      • Sebra (sebra)
      • Serax (serax)
      • Shamila (shamila)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Sony (sony)
      • Spencer & Fleetwood (spencer_fleetwood)
      • Spider-man (spider_man)
      • Spinning Hat (spinning_hat)
      • Star Trek (star_trek)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stelton (stelton)
      • Stojo (stojo)
      • Studio 100 (studio_100)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Super mario (super_mario)
      • Superman (superman)
      • Tassen (tassen)
      • Teenage Mutant Ninja Turtles (teenage_mutant_ninja_turtles)
      • The Legend of Zelda (the_legend_of_zelda)
      • The simpsons (the_simpsons)
      • Thema party (thema_party)
      • Thomas (thomas)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tina (tina)
      • Tokyo Design Studio (tokyo_design_studio)
      • Trendglas Jena (trendglas_jena)
      • Trudeau (trudeau)
      • Uncharted (uncharted)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • Valerie Objects (valerie_objects)
      • Vargo (vargo)
      • Vice Versa (vice_versa)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vitility (vitility)
      • Vitra (vitra)
      • Viva (viva)
      • Viva Scandinavia (viva_scandinavia)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Walra (walra)
      • Watch Dogs (watch_dogs)
      • We Might Be Tiny (we_might_be_tiny)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • Wiebe van der zee (wiebe_van_der_zee)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • WunderBarry (wunderbarry)
      • XD Design (xd_design)
      • Yong (yong)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zack (zack)
      • Zak!Designs (zak_designs)
      • Zeon (zeon)
      • Zoku (zoku)
      • Zwilling (zwilling)
      • Övriga varumärken (o_vriga_varuma_rken)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €30 (medium)
      • > €30 (high)
    • Soort kopje (soort_kopje):
      • Cappuccino cup (cappuccino_cup)
      • Espressokop (espressokop)
      • Koffiekop (koffiekop)
      • Kop en schotel (kop_en_schotel)
      • Latte cup (latte_cup)
      • Mok (mok)
      • Reusable coffee mug (reusable_coffee_mug)
      • Schotel (schotel)
      • Theekop (theekop)
    • Capaciteit (capaciteit_liter):
      • tot 0.25 liter (capaciteit_0.25)
      • 0.25 tot 0.35 liter (capaciteit_0.25_0.35)
      • Vanaf 0.35 liter (capaciteit_0.35)
    • Aantal per doos (aantal_stuks):
      • < 2 Stuks (aantal_stuks_1)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Oranje (oranje)
      • Transparant (transparant)
      • Roze (roze)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Paars (paars)
      • Powder (powder)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Bamboe (bamboe)
      • Borosicilicaatglas (borosicilicaatglas)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Steengoed (steengoed)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl