x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kopjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    House Doctor kopjes

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kopjes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • House Doctor Mok Imma grijs bruin 10cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145976342.jpg
      House Doctor House Doctor Mok Imma grijs bruin 10cm Mok Imma grijs bruin 10cm Mok Imma grijs bruin 10cm House Doctor Mok Imma grijs bruin 10cm (1)
      House Doctor Mok Imma grijs bruin 10cm
      • 05707644549722
      2
      15.90 EUR
    • House Doctor Kartonnen bekers To go Stripes Groen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152509965.jpg
      House Doctor House Doctor Kartonnen bekers To go Stripes Groen Kartonnen bekers To go Stripes Groen Kartonnen bekers To go Stripes Groen Kartonnen bekers To go Stripes Groen van House Doctor (1)
      House Doctor Kartonnen bekers To go Stripes Groen
      • 05707644698475
      1
      deal
      22.99 EUR
    • House Doctor - Set van 4 koffiemokken Rustic - 25cl
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167426968.jpg
      House Doctor House Doctor - Set van 4 koffiemokken Rustic - 25cl - Set van 4 koffiemokken Rustic - 25cl - Set van 4 koffiemokken Rustic - 25cl House Doctor Koffiemok Rustic - Set van 4 - 25cl (1)
      House Doctor - Set van 4 koffiemokken Rustic - 25cl
      • 07438209618659
      1
      30.95 EUR
    • House Doctor Mok Made Ivory - 2 Stuks
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141966574.jpg
      House Doctor House Doctor Mok Made Ivory - 2 Stuks Mok Made Ivory - 2 Stuks Mok Made Ivory - 2 Stuks House Doctor Mok Made Ivory - 2 Stuks (1)
      House Doctor Mok Made Ivory - 2 Stuks
      • 05707644487246
      1
      22.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Hk Living DEFAULT
        • hk_living
      • Douwe Egberts DEFAULT
        • douwe_egberts
      • Bloomingville DEFAULT
        • bloomingville
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • HK Living (hk_living)
      • Douwe Egberts (douwe_egberts)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bialetti (bialetti)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • Abysse Corp (abysse_corp)
      • Abystyle (abystyle)
      • Activision (activision)
      • Aidapt (aidapt)
      • Ajax (ajax)
      • Alessi (alessi)
      • Almedahls (almedahls)
      • Aps (aps)
      • Arabia (arabia)
      • Arzberg (arzberg)
      • ASA (asa)
      • Asa selection (asa_selection)
      • Asobu (asobu)
      • Assassin's creed (assassin_s_creed)
      • Athena hotelware (athena_hotelware)
      • Back To The Future (back_to_the_future)
      • Balvi (balvi)
      • Barista & Co (barista_co)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Batman (batman)
      • Bellatio (bellatio)
      • Berghoff (berghoff)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bitz (bitz)
      • Björn Wiinblad (bjo_rn_wiinblad)
      • Bjørn Wiinblad (bj_rn_wiinblad)
      • Blomus (blomus)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Bodum (bodum)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • Boland (boland)
      • Bormioli Rocco (bormioli_rocco)
      • Bredemeijer (bredemeijer)
      • Brisa (brisa)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Bunzlau Castle (bunzlau_castle)
      • Cabanaz (cabanaz)
      • Catchii (catchii)
      • Chelsea fc (chelsea_fc)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • CONTIGO (contigo)
      • Coolblue (coolblue)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Death Note (death_note)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Dorre (dorre)
      • Dragon Ball (dragon_ball)
      • Dragon Ball Z (dragon_ball_z)
      • Dutch rose (dutch_rose)
      • E-my (e_my)
      • Easyline (easyline)
      • ERNST (ernst)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • FDB Møbler (fdb_m_bler)
      • Fellow (fellow)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Gaggia (gaggia)
      • Game Of Thrones (game_of_thrones)
      • Games (games)
      • Gaya Entertainment (gaya_entertainment)
      • GB eye (gb_eye)
      • GBEYE (gbeye)
      • Goebel (goebel)
      • GSI (gsi)
      • Handpresso (handpresso)
      • HandyCup (handycup)
      • Hario (hario)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • HAY (hay)
      • Henro Tek (henro_tek)
      • Hisab Joker (hisab_joker)
      • Hole in the Wall (hole_in_the_wall)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Hovac (hovac)
      • Höganäs (ho_gana_s)
      • Höganäs keramik (ho_gana_s_keramik)
      • Iittala (iittala)
      • Invotis (invotis)
      • Jackies Bay (jackies_bay)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Jura (jura)
      • K3 (k3)
      • KeepCup (keepcup)
      • Kela (kela)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kitsch Kitchen (kitsch_kitchen)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kupilka (kupilka)
      • Kähler (ka_hler)
      • La Cafetière (la_cafetie_re)
      • Laura Ashley (laura_ashley)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leopold Vienna (leopold_vienna)
      • Loooqs (loooqs)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Luminarc (luminarc)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Magisso (magisso)
      • Marimekko (marimekko)
      • Marjolein bastin (marjolein_bastin)
      • Marvel (marvel)
      • Masters of the Universe (masters_of_the_universe)
      • Maxwell & Williams (maxwell_williams)
      • Mepal (mepal)
      • Merchandising (merchandising)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • Mikamax (mikamax)
      • Miko (miko)
      • Minecraft (minecraft)
      • Monster (monster)
      • Moses (moses)
      • Mustard (mustard)
      • My Little Day (my_little_day)
      • Nicolas Vahé (nicolas_vahe_)
      • Nintendo (nintendo)
      • Nordal (nordal)
      • Nostalgic Art (nostalgic_art)
      • Numskull (numskull)
      • Olympia (olympia)
      • One Piece (one_piece)
      • Out of the blue (out_of_the_blue)
      • Paladone (paladone)
      • Pantone (pantone)
      • PANTONE Living (pantone_living)
      • Paper Dreams (paper_dreams)
      • Pasabahce (pasabahce)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Primus (primus)
      • Prohap (prohap)
      • Psv (psv)
      • Puik Art (puik_art)
      • Pyramid (pyramid)
      • QDO (qdo)
      • Quake (quake)
      • Queen (queen)
      • Revol (revol)
      • Rice (rice)
      • Ritzenhoff (ritzenhoff)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rock Off (rock_off)
      • Rolling Stones (rolling_stones)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rubytec (rubytec)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Samadoyo (samadoyo)
      • Scanpart (scanpart)
      • Sebra (sebra)
      • Serax (serax)
      • Shamila (shamila)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Sony (sony)
      • Spencer & Fleetwood (spencer_fleetwood)
      • Spider-man (spider_man)
      • Spinning Hat (spinning_hat)
      • Spode (spode)
      • Star Trek (star_trek)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stelton (stelton)
      • Stojo (stojo)
      • Studio 100 (studio_100)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Superman (superman)
      • Take dis (take_dis)
      • Tassen (tassen)
      • Teenage Mutant Ninja Turtles (teenage_mutant_ninja_turtles)
      • The Legend of Zelda (the_legend_of_zelda)
      • Thema party (thema_party)
      • Thomas (thomas)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tina (tina)
      • Tokyo Design Studio (tokyo_design_studio)
      • Trendglas Jena (trendglas_jena)
      • Trudeau (trudeau)
      • Uncharted (uncharted)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • Utopia (utopia)
      • Vargo (vargo)
      • Vice Versa (vice_versa)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vitility (vitility)
      • Vitra (vitra)
      • Viva (viva)
      • Viva Scandinavia (viva_scandinavia)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Walra (walra)
      • Watch Dogs (watch_dogs)
      • We Might Be Tiny (we_might_be_tiny)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • Wiebe van der zee (wiebe_van_der_zee)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • WunderBarry (wunderbarry)
      • XD Design (xd_design)
      • Yong (yong)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zack (zack)
      • Zak!Designs (zak_designs)
      • Zeon (zeon)
      • Zoku (zoku)
      • Zuperzozial (zuperzozial)
      • Zwilling (zwilling)
      • Övriga varumärken (o_vriga_varuma_rken)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €30 (medium)
      • > €30 (high)
    • Soort kopje (soort_kopje):
      • Cappuccino cup (cappuccino_cup)
      • Espressokop (espressokop)
      • Koffiekop (koffiekop)
      • Kop en schotel (kop_en_schotel)
      • Latte cup (latte_cup)
      • Mok (mok)
      • Reusable coffee mug (reusable_coffee_mug)
      • Schotel (schotel)
      • Theekop (theekop)
    • Capaciteit (capaciteit_liter):
      • tot 0.25 liter (capaciteit_0.25)
      • 0.25 tot 0.35 liter (capaciteit_0.25_0.35)
      • Vanaf 0.35 liter (capaciteit_0.35)
    • Aantal per doos (aantal_stuks):
      • < 2 Stuks (aantal_stuks_1)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Oranje (oranje)
      • Transparant (transparant)
      • Roze (roze)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Paars (paars)
      • Powder (powder)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Bamboe (bamboe)
      • Borosicilicaatglas (borosicilicaatglas)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Papier (papier)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Steengoed (steengoed)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl