x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kopjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    HAY kopjes

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kopjes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • HAY Borosilicate kopje 23 cl set van 2
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206054218.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186410764.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184986902.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187374149.jpg
      HAY HAY Borosilicate kopje 23 cl set van 2 Borosilicate kopje 23 cl set van 2 Borosilicate kopje 23 cl set van 2 De twee glazen kopjes van Hay zijn handgemaakt en hebben een wit gestreept kolkend patroon. Met deze kopjes serveer je een heerlijk kopje koffie. (1)
      HAY Borosilicate kopje 23 cl set van 2
      • 05710441286332
      1
      42.95 EUR
    • HAY Kopje 35 cl set van 2
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206063098.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186426361.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187374135.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187718486.jpg
      HAY HAY Kopje 35 cl set van 2 Kopje 35 cl set van 2 Kopje 35 cl set van 2 Deze kopjes van HAY zijn gemaakt van gekleurd borosilicaatglas en hebben een inhoud van 35 cl. Geschikt voor de vaatwasser en magnetron. (1)
      HAY Kopje 35 cl set van 2
      • 05710441286363
      1
      52.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Hk Living DEFAULT
        • hk_living
      • Douwe Egberts DEFAULT
        • douwe_egberts
      • Bloomingville DEFAULT
        • bloomingville
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • HK Living (hk_living)
      • Douwe Egberts (douwe_egberts)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Loveramics (loveramics)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • Abysse Corp (abysse_corp)
      • Abystyle (abystyle)
      • AC/DC (ac_dc)
      • Activision (activision)
      • Aerts (aerts)
      • Aidapt (aidapt)
      • Ajax (ajax)
      • Alessi (alessi)
      • Almepro (almepro)
      • Amorim cork (amorim_cork)
      • Aps (aps)
      • Arabia (arabia)
      • Arcoroc (arcoroc)
      • Arzberg (arzberg)
      • ASA (asa)
      • Asa selection (asa_selection)
      • Asobu (asobu)
      • Assassin's creed (assassin_s_creed)
      • Athena hotelware (athena_hotelware)
      • Back To The Future (back_to_the_future)
      • Balvi (balvi)
      • Bamboo (bamboo)
      • Barista & Co (barista_co)
      • Bellatio (bellatio)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bethesda (bethesda)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bitossi Home (bitossi_home)
      • Bitz (bitz)
      • Blaze (blaze)
      • Blomus (blomus)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Blu-ray (blu_ray)
      • Bodum (bodum)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • Boland (boland)
      • Bormioli Rocco (bormioli_rocco)
      • Bredemeijer (bredemeijer)
      • Brisa (brisa)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Bunzlau Castle (bunzlau_castle)
      • Cabanaz (cabanaz)
      • Call of Duty (call_of_duty)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • CONTIGO (contigo)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • DC Comics (dc_comics)
      • DC Originals (dc_originals)
      • Depa (depa)
      • Design Letters (design_letters)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Diversen (diversen)
      • Doctor who (doctor_who)
      • Doiy (doiy)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Dragon Ball (dragon_ball)
      • Dragon Ball Z (dragon_ball_z)
      • Duni (duni)
      • Dupont (dupont)
      • Dutch rose (dutch_rose)
      • E-my (e_my)
      • Easy life (easy_life)
      • Easyline (easyline)
      • EMSA (emsa)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Fellow (fellow)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Fizz Creations (fizz_creations)
      • GADGY (gadgy)
      • Gaggia (gaggia)
      • Game Of Thrones (game_of_thrones)
      • Games (games)
      • Gastro by Ron Blaauw (gastro_by_ron_blaauw)
      • Gaya Entertainment (gaya_entertainment)
      • GB eye (gb_eye)
      • Gift Republic (gift_republic)
      • God Of War (god_of_war)
      • Goodyear (goodyear)
      • Grafix (grafix)
      • GSI (gsi)
      • Guzzini (guzzini)
      • Half Moon Bay (half_moon_bay)
      • Handpresso (handpresso)
      • HandyCup (handycup)
      • Hario (hario)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Haushalt (haushalt)
      • HAY (hay)
      • Hisab Joker (hisab_joker)
      • Hole in the Wall (hole_in_the_wall)
      • Hollandsche Waaren (hollandsche_waaren)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Hovac (hovac)
      • Iittala (iittala)
      • Invotis (invotis)
      • J!NX (j_nx)
      • Jackies Bay (jackies_bay)
      • JINX (jinx)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Jura (jura)
      • K3 (k3)
      • Kahla (kahla)
      • KeepCup (keepcup)
      • Kela (kela)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kilner (kilner)
      • Kitchen Trend (kitchen_trend)
      • Kitsch Kitchen (kitsch_kitchen)
      • Kockums Jernverk (kockums_jernverk)
      • Kupilka (kupilka)
      • La Cafetière (la_cafetie_re)
      • Laura Ashley (laura_ashley)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leopold Vienna (leopold_vienna)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Looney Tunes (looney_tunes)
      • Loooqs (loooqs)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Luminarc (luminarc)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Magisso (magisso)
      • Marimekko (marimekko)
      • Marjolein bastin (marjolein_bastin)
      • Marvel (marvel)
      • Mass Effect (mass_effect)
      • Masters of the Universe (masters_of_the_universe)
      • Matix (matix)
      • Mato (mato)
      • Maxwell & Williams (maxwell_williams)
      • Mepal (mepal)
      • Merchandising (merchandising)
      • Metallica (metallica)
      • MFH (mfh)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • Mikamax (mikamax)
      • Miko (miko)
      • Moccamaster (moccamaster)
      • Monster (monster)
      • Moses (moses)
      • Muhammad Ali (muhammad_ali)
      • Mustard (mustard)
      • My Little Day (my_little_day)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nicolas Vahé (nicolas_vahe_)
      • Nintendo (nintendo)
      • Noble Collection (noble_collection)
      • Non-License (non_license)
      • Nostalgic Art (nostalgic_art)
      • Numskull (numskull)
      • Olympia (olympia)
      • One Piece (one_piece)
      • Orange85 (orange85)
      • Out of the blue (out_of_the_blue)
      • Overwatch (overwatch)
      • Pac-Man (pac_man)
      • Paladone (paladone)
      • Pantone (pantone)
      • PANTONE Living (pantone_living)
      • Paper Dreams (paper_dreams)
      • Pasabahce (pasabahce)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • PIB (pib)
      • Pink floyd (pink_floyd)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Planetary Design (planetary_design)
      • Play (play)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Primus (primus)
      • Prohap (prohap)
      • Psv (psv)
      • Puik Art (puik_art)
      • Pyramid (pyramid)
      • QDO (qdo)
      • Queen (queen)
      • Resident Evil (resident_evil)
      • Rice (rice)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rock Off (rock_off)
      • Rolling Stones (rolling_stones)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Royal Boch (royal_boch)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rubytec (rubytec)
      • Run DMC (run_dmc)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Saeco (saeco)
      • Sagaform (sagaform)
      • SALT EN PEPPER S&P -AERTS (salt_en_pepper_s_p_aerts)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Samadoyo (samadoyo)
      • Scanpart (scanpart)
      • Schott zwiesel (schott_zwiesel)
      • Sebra (sebra)
      • Serax (serax)
      • Sex Pistols (sex_pistols)
      • Shamila (shamila)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Sony (sony)
      • Spinning Hat (spinning_hat)
      • Spode (spode)
      • Star Trek (star_trek)
      • Star wars (star_wars)
      • Stelton (stelton)
      • Steven Rhodes (steven_rhodes)
      • Stojo (stojo)
      • Studio 100 (studio_100)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Super mario (super_mario)
      • Super Wings (super_wings)
      • Superman (superman)
      • Tassen (tassen)
      • The Legend of Zelda (the_legend_of_zelda)
      • The Lion King (the_lion_king)
      • Thema party (thema_party)
      • Themaparty (themaparty)
      • Thomas (thomas)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tina (tina)
      • Tokyo Design Studio (tokyo_design_studio)
      • Transformers (transformers)
      • Trendglas Jena (trendglas_jena)
      • Trudeau (trudeau)
      • Uncharted (uncharted)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • Utopia (utopia)
      • Valerie Objects (valerie_objects)
      • Vice Versa (vice_versa)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & boch (villeroy_boch)
      • Vitility (vitility)
      • Vitra (vitra)
      • Viva (viva)
      • Viva Scandinavia (viva_scandinavia)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Walra (walra)
      • Watch Dogs (watch_dogs)
      • We Might Be Tiny (we_might_be_tiny)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • Wiebe van der zee (wiebe_van_der_zee)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • WunderBarry (wunderbarry)
      • XD Design (xd_design)
      • Yong (yong)
      • York (york)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zack (zack)
      • Zak!Designs (zak_designs)
      • Zoku (zoku)
      • Zwilling (zwilling)
      • Övriga varumärken (o_vriga_varuma_rken)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €30 (medium)
      • > €30 (high)
    • Soort kopje (soort_kopje):
      • Cappuccino cup (cappuccino_cup)
      • Espressokop (espressokop)
      • Koffiekop (koffiekop)
      • Kop en schotel (kop_en_schotel)
      • Latte cup (latte_cup)
      • Mok (mok)
      • Reusable coffee mug (reusable_coffee_mug)
      • Schotel (schotel)
      • Theekop (theekop)
    • Capaciteit (capaciteit_liter):
      • tot 0.25 liter (capaciteit_0.25)
      • 0.25 tot 0.35 liter (capaciteit_0.25_0.35)
      • Vanaf 0.35 liter (capaciteit_0.35)
    • Aantal per doos (aantal_stuks):
      • < 2 Stuks (aantal_stuks_1)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Oranje (oranje)
      • Transparant (transparant)
      • Roze (roze)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Paars (paars)
      • Powder (powder)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Bamboe (bamboe)
      • Borosicilicaatglas (borosicilicaatglas)
      • Chroom (chroom)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kristal (kristal)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Papier (papier)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Steengoed (steengoed)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Zilver (zilver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl