x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kopjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Grafix kopjes

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kopjes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Grafix Craft Sensations Beschilder je eigen mok
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159240288.jpg
      Grafix Grafix Craft Sensations Beschilder je eigen mok Craft Sensations Beschilder je eigen mok Craft Sensations Beschilder je eigen mok Craft Sensations Beschilder je eigen mok (1)
      Grafix Craft Sensations Beschilder je eigen mok
      • 05032305692197
      1
      9.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Hk Living DEFAULT
        • hk_living
      • Douwe Egberts DEFAULT
        • douwe_egberts
      • Bloomingville DEFAULT
        • bloomingville
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • HK Living (hk_living)
      • Douwe Egberts (douwe_egberts)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Loveramics (loveramics)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • Able 2 (able_2)
      • Abysse Corp (abysse_corp)
      • Abystyle (abystyle)
      • Activision (activision)
      • Aerts (aerts)
      • Ajax (ajax)
      • Alessi (alessi)
      • Almepro (almepro)
      • Amorim cork (amorim_cork)
      • Aps (aps)
      • Arabia (arabia)
      • Arcoroc (arcoroc)
      • Arte Regal (arte_regal)
      • Arzberg (arzberg)
      • ASA (asa)
      • Asa selection (asa_selection)
      • Asobu (asobu)
      • Assassin's creed (assassin_s_creed)
      • Athena (athena)
      • Athena hotelware (athena_hotelware)
      • Back To The Future (back_to_the_future)
      • Balvi (balvi)
      • Bamboo (bamboo)
      • Banksy (banksy)
      • Barista & Co (barista_co)
      • Bellatio (bellatio)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bethesda (bethesda)
      • Big Mouth Toys (big_mouth_toys)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bitz (bitz)
      • Blaze (blaze)
      • Blomus (blomus)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Blu-ray (blu_ray)
      • Bodum (bodum)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • Boland (boland)
      • Bormioli Rocco (bormioli_rocco)
      • Bredemeijer (bredemeijer)
      • Brisa (brisa)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Bunzlau Castle (bunzlau_castle)
      • Cabanaz (cabanaz)
      • Call of Duty (call_of_duty)
      • Chemex (chemex)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • CONTIGO (contigo)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • DC Comics (dc_comics)
      • DC Originals (dc_originals)
      • Denby (denby)
      • Depa (depa)
      • Depesche (depesche)
      • Design Letters (design_letters)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Diversen (diversen)
      • Doiy (doiy)
      • Duni (duni)
      • Duralex (duralex)
      • Dutch rose (dutch_rose)
      • E-my (e_my)
      • Easy life (easy_life)
      • EMSA (emsa)
      • Esprit (esprit)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Fellow (fellow)
      • Fellowes (fellowes)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fizz Creations (fizz_creations)
      • GADGY (gadgy)
      • Gaggia (gaggia)
      • Game Of Thrones (game_of_thrones)
      • Games (games)
      • Gastro by Ron Blaauw (gastro_by_ron_blaauw)
      • Gaya Entertainment (gaya_entertainment)
      • GB eye (gb_eye)
      • Gift Republic (gift_republic)
      • God Of War (god_of_war)
      • Grafix (grafix)
      • GSI (gsi)
      • Guzzini (guzzini)
      • Half Moon Bay (half_moon_bay)
      • HandyCup (handycup)
      • Hario (hario)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Haushalt (haushalt)
      • HAY (hay)
      • Henro Tek (henro_tek)
      • Hisab Joker (hisab_joker)
      • Hole in the Wall (hole_in_the_wall)
      • Hollandsche Waaren (hollandsche_waaren)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Hovac (hovac)
      • Iittala (iittala)
      • Invotis (invotis)
      • J!NX (j_nx)
      • Jackies Bay (jackies_bay)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • JINX (jinx)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Jura (jura)
      • K3 (k3)
      • Kahla (kahla)
      • KahviKaveri (kahvikaveri)
      • KeepCup (keepcup)
      • kela (kela)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kikkerland Europe (kikkerland_europe)
      • Kilner (kilner)
      • Kinto (kinto)
      • Kitchen Trend (kitchen_trend)
      • Kitsch Kitchen (kitsch_kitchen)
      • Kockums Jernverk (kockums_jernverk)
      • Kruve (kruve)
      • Kupilka (kupilka)
      • La Cafetière (la_cafetie_re)
      • Laura Ashley (laura_ashley)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leopold Vienna (leopold_vienna)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Long Island Living (long_island_living)
      • Longlife (longlife)
      • Looney Tunes (looney_tunes)
      • Loooqs (loooqs)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Luminarc (luminarc)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Magisso (magisso)
      • Marimekko (marimekko)
      • Marjolein bastin (marjolein_bastin)
      • Marvel (marvel)
      • Mass Effect (mass_effect)
      • Masters of the Universe (masters_of_the_universe)
      • Matix (matix)
      • Maxwell & Williams (maxwell_williams)
      • Mepal (mepal)
      • Merchandising (merchandising)
      • Metallica (metallica)
      • MFH (mfh)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • Mikamax (mikamax)
      • Miko (miko)
      • Moccamaster (moccamaster)
      • Monster (monster)
      • Moses (moses)
      • Mustard (mustard)
      • My Little Day (my_little_day)
      • Nicolas Vahé (nicolas_vahe_)
      • Nintendo (nintendo)
      • Nkuku (nkuku)
      • Noble Collection (noble_collection)
      • Non-License (non_license)
      • Nostalgic Art (nostalgic_art)
      • Numskull (numskull)
      • Olympia (olympia)
      • Out of the blue (out_of_the_blue)
      • Overwatch (overwatch)
      • Pac-Man (pac_man)
      • Paladone (paladone)
      • Pantone (pantone)
      • PANTONE Living (pantone_living)
      • Paper Dreams (paper_dreams)
      • Pasabahce (pasabahce)
      • PIB (pib)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • Pink floyd (pink_floyd)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Planetary Design (planetary_design)
      • Play (play)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Primus (primus)
      • Prohap (prohap)
      • Psv (psv)
      • Puik Art (puik_art)
      • Pyramid (pyramid)
      • QDO (qdo)
      • Queen (queen)
      • Red Bull Racing (red_bull_racing)
      • Red Hot Chili Peppers (red_hot_chili_peppers)
      • Resident Evil (resident_evil)
      • Revol (revol)
      • Rice (rice)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rock Off (rock_off)
      • Rolling Stones (rolling_stones)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Royal Boch (royal_boch)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rubytec (rubytec)
      • Run DMC (run_dmc)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • SALT EN PEPPER S&P -AERTS (salt_en_pepper_s_p_aerts)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Samadoyo (samadoyo)
      • Scanpart (scanpart)
      • Sebra (sebra)
      • Serax (serax)
      • Sex Pistols (sex_pistols)
      • Shamila (shamila)
      • Shots toys (shots_toys)
      • SIGG (sigg)
      • Sistema (sistema)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Sony (sony)
      • Spinning Hat (spinning_hat)
      • Spode (spode)
      • Stanley (stanley)
      • Stanley PMI (stanley_pmi)
      • Star Trek (star_trek)
      • Star wars (star_wars)
      • Stelton (stelton)
      • Steven Rhodes (steven_rhodes)
      • Stojo (stojo)
      • Studio 100 (studio_100)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Super mario (super_mario)
      • Super Wings (super_wings)
      • Superman (superman)
      • Tassen (tassen)
      • That's Mine (that_s_mine)
      • The Legend of Zelda (the_legend_of_zelda)
      • The Lion King (the_lion_king)
      • Thema party (thema_party)
      • Themaparty (themaparty)
      • Thomas (thomas)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tokyo Design Studio (tokyo_design_studio)
      • Trendglas Jena (trendglas_jena)
      • Trudeau (trudeau)
      • Uncharted (uncharted)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • Utopia (utopia)
      • Vice Versa (vice_versa)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & boch (villeroy_boch)
      • Vitility (vitility)
      • Viva (viva)
      • Viva Scandinavia (viva_scandinavia)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Watch Dogs (watch_dogs)
      • We Might Be Tiny (we_might_be_tiny)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • Wiebe van der zee (wiebe_van_der_zee)
      • WMF (wmf)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • Wow Gear (wow_gear)
      • WunderBarry (wunderbarry)
      • XD Design (xd_design)
      • York (york)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zack (zack)
      • Zak!Designs (zak_designs)
      • Zeon (zeon)
      • Zoku (zoku)
      • Zwilling (zwilling)
      • Övriga varumärken (o_vriga_varuma_rken)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €30 (medium)
      • > €30 (high)
    • Soort kopje (soort_kopje):
      • Cappuccino cup (cappuccino_cup)
      • Espressokop (espressokop)
      • Koffiekop (koffiekop)
      • Kop en schotel (kop_en_schotel)
      • Latte cup (latte_cup)
      • Mok (mok)
      • Reusable coffee mug (reusable_coffee_mug)
      • Schotel (schotel)
      • Theekop (theekop)
    • Capaciteit (capaciteit_liter):
      • tot 0.25 liter (capaciteit_0.25)
      • 0.25 tot 0.35 liter (capaciteit_0.25_0.35)
      • Vanaf 0.35 liter (capaciteit_0.35)
    • Aantal per doos (aantal_stuks):
      • < 2 Stuks (aantal_stuks_1)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Oranje (oranje)
      • Transparant (transparant)
      • Roze (roze)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Paars (paars)
      • Powder (powder)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Bamboe (bamboe)
      • Borosicilicaatglas (borosicilicaatglas)
      • Chroom (chroom)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Papier (papier)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Steengoed (steengoed)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Zilver (zilver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl