x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kopjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    GB eye kopjes

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kopjes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • GB eye Warmtemok Queen: Crest Zwart 300 Ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159574329.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/179471985.jpg
      GB eye GB eye Warmtemok Queen: Crest Zwart 300 Ml Warmtemok Queen: Crest Zwart 300 Ml Warmtemok Queen: Crest Zwart 300 Ml De mok verandert van kleur wanneer hete vloeistof wordt gegoten. 100% volledig gelicentieerd product Een fantastische mok om je koffiepauze op te vrolijken! Verpakt in een stevige doos om in perfecte staat aan te komen Geïnspireerd door jou. Gemaakt door ons. (1)
      GB eye Warmtemok Queen: Crest Zwart 300 Ml
      • 05028486393374
      3
      deal
      20.90 EUR
    • GB eye Harry Potter Cauldron 3D Mok
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/130525481.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107085501.jpg
      GB eye GB eye Harry Potter Cauldron 3D Mok Harry Potter Cauldron 3D Mok Harry Potter Cauldron 3D Mok Harry Potter mok Brouw je eigen lekkere kop koffie of thee met deze Harry Potter 3D-mok in de vorm van een ketel. Op deze zwarte mok staat een afbeelding van het wapen van Zweinsteins Hogeschool voor Hekserij en Hocus-Pocus en het motto 'Draco dormiens nunquam titillandus' (Kietel nooit een slapende draak). Een ideale mok voor de echte Harry Potter-fan! Specificaties: Kleur: zwart Geslacht: junior, unisex Materiaal: keramiek Inhoud: 400 ml Diameter: 9 cm Hoogte: 8 cm Deze mok is niet vaatwass... (1)
      GB eye Harry Potter Cauldron 3D Mok
      • 05028486372706
      3
      deal
      20.90 EUR
    • GB eye Cast Mok
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153217605.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134997367.jpg
      GB eye GB eye Cast Mok Cast Mok Cast Mok The Big Bang Theory Cast Mok (1)
      GB eye Cast Mok
      • 05028486342143
      2
      12.99 EUR
    • GB eye warmtemok It: Pennywise zwart 300 ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166581840.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133936168.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134970398.jpg
      GB eye GB eye warmtemok It: Pennywise zwart 300 ml warmtemok It: Pennywise zwart 300 ml warmtemok It: Pennywise zwart 300 ml GB eye IT: Pennywise warmtemok Deze superakelige mok van horrorfilm IT laat Pennywise tevoorschijn komen als je er een warm drankje in doet! De mok komt in een gaaf doosje, waardoor het een mooi cadeau is om te geven. Specificaties: Kleur: zwart Geslacht: junior, unisex Materiaal: keramiek Inhoud: 300 ml Diameter: 8 cm Hoogte: 9,5 cm Deze mok is niet vaatwasser- en magnetronbestendig (1)
      GB eye warmtemok It: Pennywise zwart 300 ml
      • 05028486398027
      1
      deal
      19.90 EUR
    • GB eye Warmtemok Kratos God Of War Zwart 300 Ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154792744.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158753786.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158753785.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159697017.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135015204.jpg
      GB eye GB eye Warmtemok Kratos God Of War Zwart 300 Ml Warmtemok Kratos God Of War Zwart 300 Ml Warmtemok Kratos God Of War Zwart 300 Ml GB eye Kratos God of War warmtemok Deze mok van Kratos verandert als je er een warm drankje in doet! De mok komt in een gaaf doosje, waardoor het een mooi cadeau is om te geven. Specificaties: Kleur: zwart Geslacht: unisex Materiaal: keramiek Inhoud: 300 ml Diameter: 8 cm Hoogte: 9,5 cm Deze mok is niet vaatwasser- en magnetronbestendig (1)
      GB eye Warmtemok Kratos God Of War Zwart 300 Ml
      • 05028486377657
      1
      deal
      22.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Douwe Egberts DEFAULT
        • douwe_egberts
      • Hk Living DEFAULT
        • hk_living
      • Bloomingville DEFAULT
        • bloomingville
      • Bialetti DEFAULT
        • bialetti
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • HK Living (hk_living)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bialetti (bialetti)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Jura (jura)
      • Abystyle (abystyle)
      • Activision (activision)
      • Aida (aida)
      • Ajax (ajax)
      • Alessi (alessi)
      • Alexander Herrmann (alexander_herrmann)
      • Almedahls (almedahls)
      • Arabia (arabia)
      • Arzberg (arzberg)
      • ASA (asa)
      • Asa selection (asa_selection)
      • Asobu (asobu)
      • Balvi (balvi)
      • Bitz (bitz)
      • Björn Wiinblad (bjo_rn_wiinblad)
      • Blomus (blomus)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Bodum (bodum)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • Bredemeijer (bredemeijer)
      • Brisa (brisa)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Bunzlau Castle (bunzlau_castle)
      • Chelsea fc (chelsea_fc)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • CONTIGO (contigo)
      • Coolblue (coolblue)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Disney (disney)
      • Douwe Egberts (douwe_egberts)
      • Dragon Ball Z (dragon_ball_z)
      • Dutch rose (dutch_rose)
      • E-my (e_my)
      • ERNST (ernst)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • FDB Møbler (fdb_m_bler)
      • Fellow (fellow)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fizz Creations (fizz_creations)
      • Friends (friends)
      • Game Of Thrones (game_of_thrones)
      • Gaya Entertainment (gaya_entertainment)
      • GB eye (gb_eye)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Ghibli (ghibli)
      • Gowi (gowi)
      • GSI (gsi)
      • Handpresso (handpresso)
      • Hario (hario)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • HAY (hay)
      • Hole in the Wall (hole_in_the_wall)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Höganäs (ho_gana_s)
      • Höganäs keramik (ho_gana_s_keramik)
      • Iittala (iittala)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kupilka (kupilka)
      • La Cafetière (la_cafetie_re)
      • Laura Ashley (laura_ashley)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leopold Vienna (leopold_vienna)
      • Loooqs (loooqs)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Luminarc (luminarc)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Marimekko (marimekko)
      • Marvel (marvel)
      • Maxwell & Williams (maxwell_williams)
      • Mepal (mepal)
      • Merchandising (merchandising)
      • Mikamax (mikamax)
      • Minecraft (minecraft)
      • Monster (monster)
      • Moses (moses)
      • Mustard (mustard)
      • Nicolas Vahé (nicolas_vahe_)
      • Nintendo (nintendo)
      • Olympia (olympia)
      • One Piece (one_piece)
      • Ootb (ootb)
      • Out of the blue (out_of_the_blue)
      • Paladone (paladone)
      • Pantone (pantone)
      • Paper Dreams (paper_dreams)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • Primus (primus)
      • Pyramid (pyramid)
      • Rice (rice)
      • Rolling Stones (rolling_stones)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rubytec (rubytec)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Scanpart (scanpart)
      • Serax (serax)
      • Sony (sony)
      • Spode (spode)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stelton (stelton)
      • Stojo (stojo)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Tassen (tassen)
      • Thomas (thomas)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tokyo Design Studio (tokyo_design_studio)
      • Trendglas Jena (trendglas_jena)
      • Vice Versa (vice_versa)
      • Villeroy & boch (villeroy_boch)
      • Vitility (vitility)
      • Viva Scandinavia (viva_scandinavia)
      • Walra (walra)
      • We Might Be Tiny (we_might_be_tiny)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • Wesco (wesco)
      • Wiebe van der zee (wiebe_van_der_zee)
      • WunderBarry (wunderbarry)
      • XD Design (xd_design)
      • Yong (yong)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zack (zack)
      • Zak!Designs (zak_designs)
      • Zuperzozial (zuperzozial)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €30 (medium)
      • > €30 (high)
    • Soort kopje (soort_kopje):
      • Cappuccino cup (cappuccino_cup)
      • Espressokop (espressokop)
      • Koffiekop (koffiekop)
      • Kop en schotel (kop_en_schotel)
      • Latte cup (latte_cup)
      • Mok (mok)
      • Reusable coffee mug (reusable_coffee_mug)
      • Schotel (schotel)
      • Theekop (theekop)
    • Capaciteit (capaciteit_liter):
      • tot 0.25 liter (capaciteit_0.25)
      • 0.25 tot 0.35 liter (capaciteit_0.25_0.35)
      • Vanaf 0.35 liter (capaciteit_0.35)
    • Aantal per doos (aantal_stuks):
      • 1 Stuks (aantal_stuks_1.0)
      • 2 Stuks (aantal_stuks_2.0)
      • 4 Stuks (aantal_stuks_4.0)
      • 6 Stuks (aantal_stuks_6.0)
      • 10 Stuks (aantal_stuks_10.0)
      • 2000 Stuks (aantal_stuks_2000.0)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Oranje (oranje)
      • Transparant (transparant)
      • Roze (roze)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Paars (paars)
      • Powder (powder)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Bamboe (bamboe)
      • Borosicilicaatglas (borosicilicaatglas)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Steengoed (steengoed)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl