x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kopjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Cabanaz kopjes

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kopjes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Cabanaz mok - Stapelbaar - 180 ml - Groen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145615513.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125139912.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139000613.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200913437.jpg
      Cabanaz Cabanaz mok - Stapelbaar - 180 ml - Groen mok - Stapelbaar - 180 ml - Groen mok - Stapelbaar - 180 ml - Groen Cabanaz mok - Stapelbaar - 180 ml - Groen (1)
      Cabanaz mok - Stapelbaar - 180 ml - Groen
      • 08717371227791
      2
      11.00 EUR
    • Cabanaz - mok, keramiek, H 8,5, 250ml, funky orange
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145622552.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116244948.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138999682.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138999759.jpg
      Cabanaz Cabanaz - mok, keramiek, H 8,5, 250ml, funky orange - mok, keramiek, H 8,5, 250ml, funky orange - mok, keramiek, H 8,5, 250ml, funky orange Cabanaz - mok - keramiek - 250ml - funky orange (1)
      Cabanaz - mok, keramiek, H 8,5, 250ml, funky orange
      • 08717371226473
      1
      12.65 EUR
    • Cabanaz mok - Stapelbaar - 180 ml - Blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145615513.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125139907.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138999530.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200913398.jpg
      Cabanaz Cabanaz mok - Stapelbaar - 180 ml - Blauw mok - Stapelbaar - 180 ml - Blauw mok - Stapelbaar - 180 ml - Blauw Cabanaz mok - Stapelbaar - 180 ml - Blauw (1)
      Cabanaz mok - Stapelbaar - 180 ml - Blauw
      • 08717371227821
      1
      11.29 EUR
    • Cabanaz koffie/thee mok - 250 ml - Oud roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145612117.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116244578.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138837360.jpg
      Cabanaz Cabanaz koffie/thee mok - 250 ml - Oud roze koffie/thee mok - 250 ml - Oud roze koffie/thee mok - 250 ml - Oud roze Cabanaz koffie/thee mok - 250 ml - Oud roze (1)
      Cabanaz koffie/thee mok - 250 ml - Oud roze
      • 08717371224127
      1
      12.50 EUR
    • Cabanaz koffie/thee mok - 250 ml - Geel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145618209.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160567474.jpg
      Cabanaz Cabanaz koffie/thee mok - 250 ml - Geel koffie/thee mok - 250 ml - Geel koffie/thee mok - 250 ml - Geel Cabanaz koffie/thee mok - 250 ml - Geel (1)
      Cabanaz koffie/thee mok - 250 ml - Geel
      • 08717371223717
      1
      12.50 EUR
    • Cabanaz koffie/thee mok - 250 ml - Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148180087.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115066686.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138839616.jpg
      Cabanaz Cabanaz koffie/thee mok - 250 ml - Wit koffie/thee mok - 250 ml - Wit koffie/thee mok - 250 ml - Wit Cabanaz koffie/thee mok - 250 ml - Wit (1)
      Cabanaz koffie/thee mok - 250 ml - Wit
      • 08717371224103
      1
      12.87 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Hk Living DEFAULT
        • hk_living
      • Douwe Egberts DEFAULT
        • douwe_egberts
      • Bloomingville DEFAULT
        • bloomingville
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • HK Living (hk_living)
      • Douwe Egberts (douwe_egberts)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Loveramics (loveramics)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • Able 2 (able_2)
      • Abysse Corp (abysse_corp)
      • Abystyle (abystyle)
      • AC/DC (ac_dc)
      • Activision (activision)
      • Aerts (aerts)
      • Aidapt (aidapt)
      • Ajax (ajax)
      • Alessi (alessi)
      • Almepro (almepro)
      • Amorim cork (amorim_cork)
      • Aps (aps)
      • Arabia (arabia)
      • Arcoroc (arcoroc)
      • Arzberg (arzberg)
      • ASA (asa)
      • Asa selection (asa_selection)
      • Asobu (asobu)
      • Assassin's creed (assassin_s_creed)
      • Athena hotelware (athena_hotelware)
      • Back To The Future (back_to_the_future)
      • Balvi (balvi)
      • Bamboo (bamboo)
      • Barista & Co (barista_co)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Bellatio (bellatio)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bethesda (bethesda)
      • Big Mouth Toys (big_mouth_toys)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bitossi Home (bitossi_home)
      • Bitz (bitz)
      • Black Sabbath (black_sabbath)
      • Blaze (blaze)
      • Blomus (blomus)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Blu-ray (blu_ray)
      • Bodum (bodum)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • Boland (boland)
      • Bormioli Rocco (bormioli_rocco)
      • Bredemeijer (bredemeijer)
      • Brisa (brisa)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Bunzlau Castle (bunzlau_castle)
      • Cabanaz (cabanaz)
      • Call of Duty (call_of_duty)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • CONTIGO (contigo)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • David Bowie (david_bowie)
      • DC Comics (dc_comics)
      • DC Originals (dc_originals)
      • Depa (depa)
      • Design Letters (design_letters)
      • Disney (disney)
      • Diversen (diversen)
      • Doctor who (doctor_who)
      • Doiy (doiy)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Doom (doom)
      • Dragon Ball (dragon_ball)
      • Dragon Ball Z (dragon_ball_z)
      • Duni (duni)
      • Dutch rose (dutch_rose)
      • E-my (e_my)
      • Easy life (easy_life)
      • Easyline (easyline)
      • EMSA (emsa)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Fellow (fellow)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Firebox (firebox)
      • Five Nights At Freddy's (five_nights_at_freddy_s)
      • Fizz Creations (fizz_creations)
      • GADGY (gadgy)
      • Gaggia (gaggia)
      • Game Of Thrones (game_of_thrones)
      • Games (games)
      • Gastro by Ron Blaauw (gastro_by_ron_blaauw)
      • Gaya Entertainment (gaya_entertainment)
      • GB eye (gb_eye)
      • GBEYE (gbeye)
      • Gift Republic (gift_republic)
      • God Of War (god_of_war)
      • Goodyear (goodyear)
      • Grafix (grafix)
      • GSI (gsi)
      • Guzzini (guzzini)
      • Half Moon Bay (half_moon_bay)
      • Handpresso (handpresso)
      • HandyCup (handycup)
      • Hario (hario)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Haushalt (haushalt)
      • HAY (hay)
      • Henro Tek (henro_tek)
      • Hisab Joker (hisab_joker)
      • Hole in the Wall (hole_in_the_wall)
      • Hollandsche Waaren (hollandsche_waaren)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Hovac (hovac)
      • Iittala (iittala)
      • Invotis (invotis)
      • J!NX (j_nx)
      • Jackies Bay (jackies_bay)
      • JINX (jinx)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Jura (jura)
      • K3 (k3)
      • Kahla (kahla)
      • KeepCup (keepcup)
      • Kela (kela)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kilner (kilner)
      • Kitchen Trend (kitchen_trend)
      • Kitsch Kitchen (kitsch_kitchen)
      • Kockums Jernverk (kockums_jernverk)
      • Kupilka (kupilka)
      • La Cafetière (la_cafetie_re)
      • Laura Ashley (laura_ashley)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leopold Vienna (leopold_vienna)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Longlife (longlife)
      • Looney Tunes (looney_tunes)
      • Loooqs (loooqs)
      • Lord of the Rings (lord_of_the_rings)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Luminarc (luminarc)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Magisso (magisso)
      • Marimekko (marimekko)
      • Marjolein bastin (marjolein_bastin)
      • Marvel (marvel)
      • Mass Effect (mass_effect)
      • Masters of the Universe (masters_of_the_universe)
      • Matix (matix)
      • Mato (mato)
      • Maxwell & Williams (maxwell_williams)
      • Mepal (mepal)
      • Merchandising (merchandising)
      • Metallica (metallica)
      • MFH (mfh)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • Mikamax (mikamax)
      • Miko (miko)
      • Moccamaster (moccamaster)
      • Monster (monster)
      • Monty Python (monty_python)
      • Moses (moses)
      • Mustard (mustard)
      • My Little Day (my_little_day)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nicolas Vahé (nicolas_vahe_)
      • Nintendo (nintendo)
      • Non-License (non_license)
      • Nostalgic Art (nostalgic_art)
      • Numskull (numskull)
      • Olympia (olympia)
      • One Piece (one_piece)
      • Orange85 (orange85)
      • Out of the blue (out_of_the_blue)
      • Overwatch (overwatch)
      • Pac-Man (pac_man)
      • Paladone (paladone)
      • Pantera (pantera)
      • Pantone (pantone)
      • PANTONE Living (pantone_living)
      • Paper Dreams (paper_dreams)
      • Pasabahce (pasabahce)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • PIB (pib)
      • Pink floyd (pink_floyd)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Planetary Design (planetary_design)
      • Play (play)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Primus (primus)
      • Prohap (prohap)
      • Psv (psv)
      • Puik Art (puik_art)
      • Pyramid (pyramid)
      • QDO (qdo)
      • Quake (quake)
      • Queen (queen)
      • Resident Evil (resident_evil)
      • Revol (revol)
      • Rice (rice)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rock Off (rock_off)
      • Rolling Stones (rolling_stones)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Royal Boch (royal_boch)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rubytec (rubytec)
      • Run DMC (run_dmc)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Saeco (saeco)
      • SALT EN PEPPER S&P -AERTS (salt_en_pepper_s_p_aerts)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Samadoyo (samadoyo)
      • Sass & Belle (sass_belle)
      • Scanpart (scanpart)
      • Schott zwiesel (schott_zwiesel)
      • Sebra (sebra)
      • Selena gomez (selena_gomez)
      • Serax (serax)
      • Sex Pistols (sex_pistols)
      • Shamila (shamila)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Sony (sony)
      • Spider-man (spider_man)
      • Spinning Hat (spinning_hat)
      • Spode (spode)
      • Star Trek (star_trek)
      • Star wars (star_wars)
      • Stelton (stelton)
      • Steven Rhodes (steven_rhodes)
      • Stojo (stojo)
      • Studio 100 (studio_100)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Super mario (super_mario)
      • Super Wings (super_wings)
      • Superman (superman)
      • Tassen (tassen)
      • Teenage Mutant Ninja Turtles (teenage_mutant_ninja_turtles)
      • The Beatles (the_beatles)
      • The Big Bang Theory (the_big_bang_theory)
      • The Legend of Zelda (the_legend_of_zelda)
      • The Lion King (the_lion_king)
      • Thema party (thema_party)
      • Themaparty (themaparty)
      • Thomas (thomas)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tina (tina)
      • Tokyo Design Studio (tokyo_design_studio)
      • Transformers (transformers)
      • Trendglas Jena (trendglas_jena)
      • Trudeau (trudeau)
      • Uncharted (uncharted)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • Utopia (utopia)
      • Valerie Objects (valerie_objects)
      • Vice Versa (vice_versa)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & boch (villeroy_boch)
      • Vitility (vitility)
      • Vitra (vitra)
      • Viva (viva)
      • Viva Scandinavia (viva_scandinavia)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Walra (walra)
      • Watch Dogs (watch_dogs)
      • We Might Be Tiny (we_might_be_tiny)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • Wiebe van der zee (wiebe_van_der_zee)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • WunderBarry (wunderbarry)
      • XD Design (xd_design)
      • Yong (yong)
      • York (york)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zack (zack)
      • Zak!Designs (zak_designs)
      • Zoku (zoku)
      • Zwilling (zwilling)
      • Övriga varumärken (o_vriga_varuma_rken)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €30 (medium)
      • > €30 (high)
    • Soort kopje (soort_kopje):
      • Cappuccino cup (cappuccino_cup)
      • Espressokop (espressokop)
      • Koffiekop (koffiekop)
      • Kop en schotel (kop_en_schotel)
      • Latte cup (latte_cup)
      • Mok (mok)
      • Reusable coffee mug (reusable_coffee_mug)
      • Schotel (schotel)
      • Theekop (theekop)
    • Capaciteit (capaciteit_liter):
      • tot 0.25 liter (capaciteit_0.25)
      • 0.25 tot 0.35 liter (capaciteit_0.25_0.35)
      • Vanaf 0.35 liter (capaciteit_0.35)
    • Aantal per doos (aantal_stuks):
      • < 2 Stuks (aantal_stuks_1)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Oranje (oranje)
      • Transparant (transparant)
      • Roze (roze)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Paars (paars)
      • Powder (powder)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Bamboe (bamboe)
      • Borosicilicaatglas (borosicilicaatglas)
      • Chroom (chroom)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kristal (kristal)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Papier (papier)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Steengoed (steengoed)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Zilver (zilver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl