x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kopjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Broste Copenhagen kopjes

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kopjes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 14
    • Broste Copenhagen Nordic Sea mok 250 ml aardewerk blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183928155.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141958869.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142897881.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183991704.jpg
      Broste Copenhagen Broste Copenhagen Nordic Sea mok 250 ml aardewerk blauw Nordic Sea mok 250 ml aardewerk blauw Nordic Sea mok 250 ml aardewerk blauw Bestel Broste Copenhagen Nordic Sea Mok 0,25 L online bij vtwonen. Alle Broste Copenhagen Servies uit voorraad leverbaar. Voor 23:00 besteld, morgen in huis (1)
      Broste Copenhagen Nordic Sea mok 250 ml aardewerk blauw
      • 05709895363829
      • 14441076
      2
      12.95 EUR
    • Broste Copenhagen - T Nordic Sea mega mug 40cl
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200626610.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203711298.jpg
      Broste Copenhagen Broste Copenhagen - T Nordic Sea mega mug 40cl - T Nordic Sea mega mug 40cl - T Nordic Sea mega mug 40cl De mok is gemaakt van aardewerk De kleuren in de serie Nordic Sea zijn net als de Noordzee: varianten tussen lichtgrijs en donkerblauw zijn mogelijk Het is echter altijd voorzien van fijne strepen Elk deel is uniek, gebaseerd op de breedte en diepte van de zee en zijn golven De beker heeft een hoogte van 11,5 cm (1)
      Broste Copenhagen - T Nordic Sea mega mug 40cl
      • 05710688153350
      2
      15.74 EUR
    • Broste Copenhagen Koffiemok Nordic Sea 15 cl
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141968523.jpg
      Broste Copenhagen Broste Copenhagen Koffiemok Nordic Sea 15 cl Koffiemok Nordic Sea 15 cl Koffiemok Nordic Sea 15 cl Deze mok met schotel uit de serviesserie "Nordic Sea" van Broste Copenhagen betovert met zijn glazuur in blauw-grijs-groene handgemaakte look De mok en schotel zijn met de hand gemaakt van geglazuurd steengoed Zoals de naam al laat vermoeden, is het met de hand aangebrachte glazuur geïnspireerd op het kleurenspectrum van de Noordzee Elk stuk is uniek en maakt de gedekte tafel tot een aanblik van vakmanschap De inhoud van de mok bedraagt 15 cl (1)
      Broste Copenhagen Koffiemok Nordic Sea 15 cl
      • 05710688119271
      2
      19.60 EUR
    • Broste Copenhagen Nordic Sand beker met oor ø 8 cm aardewerk wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/85677486.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126909657.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183928155.jpg
      Broste Copenhagen Broste Copenhagen Nordic Sand beker met oor ø 8 cm aardewerk wit Nordic Sand beker met oor ø 8 cm aardewerk wit Nordic Sand beker met oor ø 8 cm aardewerk wit Bestel Broste Copenhagen Nordic Sand Mok 0,25 L online bij vtwonen. Alle Broste Copenhagen Servies uit voorraad leverbaar. Voor 23:00 besteld, morgen in huis (1)
      Broste Copenhagen Nordic Sand beker met oor ø 8 cm aardewerk wit
      • 05710688077762
      • 14533030
      2
      15.95 EUR
    • Broste Copenhagen SALT kop en schotel 15 cl
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141971948.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125919749.jpg
      Broste Copenhagen Broste Copenhagen SALT kop en schotel 15 cl SALT kop en schotel 15 cl SALT kop en schotel 15 cl Deze mok (inbegrepen in de levering) uit de serviesserie "Salt" van Broste Copenhagen betovert met rustieke handgemaakte look De mok met schotel is gemaakt van porselein Het witte glazuur wordt smaakvol aangevuld met een discrete, zwarte rand, die handmatig wordt aangebracht. Daarmee is elk exemplaar uniek en wordt de gedekte tafel een aanblik van uitstekend vakmanschap. De inhoud van de beker bedraagt 0,15 l. (1)
      Broste Copenhagen SALT kop en schotel 15 cl
      • 05710688136360
      2
      22.00 EUR
    • Broste Copenhagen Nordic Sand beker ø 8 cm aardewerk wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183928155.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142269135.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126909601.jpg
      Broste Copenhagen Broste Copenhagen Nordic Sand beker ø 8 cm aardewerk wit Nordic Sand beker ø 8 cm aardewerk wit Nordic Sand beker ø 8 cm aardewerk wit Bestel Broste Copenhagen Nordic Sand Mok 0,25 L online bij vtwonen. Alle Broste Copenhagen Servies uit voorraad leverbaar. Voor 23:00 besteld, morgen in huis (1)
      Broste Copenhagen Nordic Sand beker ø 8 cm aardewerk wit
      • 05710688040643
      • 14533015
      2
      14.85 EUR
    • Broste Copenhagen - Set van 4 espresso mokken
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/179457004.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177229268.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126911556.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183991704.jpg
      Broste Copenhagen Broste Copenhagen - Set van 4 espresso mokken - Set van 4 espresso mokken - Set van 4 espresso mokken Bestel Broste Copenhagen Nordic Sea Espressokop 0,1 L online bij vtwonen. Alle Broste Copenhagen Servies uit voorraad leverbaar. Voor 23:00 besteld, morgen in huis (1)
      Broste Copenhagen - Set van 4 espresso mokken
      • 05709895875377
      2
      11.50 EUR
    • Broste Copenhagen Nordic Coal beker met oor 250 ml aardewerk bruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142269084.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126912679.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126912681.jpg
      Broste Copenhagen Broste Copenhagen Nordic Coal beker met oor 250 ml aardewerk bruin Nordic Coal beker met oor 250 ml aardewerk bruin Nordic Coal beker met oor 250 ml aardewerk bruin Broste Copenhagen koffiemok Charcoal - 1 stuk (1)
      Broste Copenhagen Nordic Coal beker met oor 250 ml aardewerk bruin
      • 05710688118809
      • 14533095
      2
      14.95 EUR
    • Broste Copenhagen Nordic Sand beker ø 6,5 cm aardewerk wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/179456994.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103354381.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183928155.jpg
      Broste Copenhagen Broste Copenhagen Nordic Sand beker ø 6,5 cm aardewerk wit Nordic Sand beker ø 6,5 cm aardewerk wit Nordic Sand beker ø 6,5 cm aardewerk wit Broste Copenhagen - V Nordic Sand Espresso Mug (1)
      Broste Copenhagen Nordic Sand beker ø 6,5 cm aardewerk wit
      • 05710688040650
      • 14533016
      2
      12.70 EUR
    • Broste Copenhagen Grød Espresso Mok 0,15 L
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200626892.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199326874.jpg
      Broste Copenhagen Broste Copenhagen Grød Espresso Mok 0,15 L Grød Espresso Mok 0,15 L Grød Espresso Mok 0,15 L Bestel Broste Copenhagen Grød Espresso Mok 0,15 L online bij vtwonen. Alle Broste Copenhagen Servies uit voorraad leverbaar. Vandaag besteld, maandag in huis (1)
      Broste Copenhagen Grød Espresso Mok 0,15 L
      • 05710688141562
      1
      15.75 EUR
    • Broste Copenhagen Nordic Coal mok 250 ml aardewerk bruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142271352.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90813028.jpg
      Broste Copenhagen Broste Copenhagen Nordic Coal mok 250 ml aardewerk bruin Nordic Coal mok 250 ml aardewerk bruin Nordic Coal mok 250 ml aardewerk bruin Broste Copenhagen mok - nordic charcoal (1)
      Broste Copenhagen Nordic Coal mok 250 ml aardewerk bruin
      • 05710688118816
      • 14533096
      1
      14.95 EUR
    • Broste Copenhagen SALT kopje en schotel 10cl
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141965931.jpg
      Broste Copenhagen Broste Copenhagen SALT kopje en schotel 10cl SALT kopje en schotel 10cl SALT kopje en schotel 10cl Broste Copenhagen SALT kopje en schotel 10cl (1)
      Broste Copenhagen SALT kopje en schotel 10cl
      • 05710688136353
      1
      17.00 EUR
    • Broste Copenhagen Nordic Sea beker ø 8 cm aardewerk blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142272151.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178952512.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183991704.jpg
      Broste Copenhagen Broste Copenhagen Nordic Sea beker ø 8 cm aardewerk blauw Nordic Sea beker ø 8 cm aardewerk blauw Nordic Sea beker ø 8 cm aardewerk blauw Broste Copenhagen Nordic Sea - mok met oor (1)
      Broste Copenhagen Nordic Sea beker ø 8 cm aardewerk blauw
      • 05710688027408
      • 14531565
      1
      13.00 EUR
    • Broste Copenhagen Nordic Sand Mok 0,4 L
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141963158.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199307178.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199305996.jpg
      Broste Copenhagen Broste Copenhagen Nordic Sand Mok 0,4 L Nordic Sand Mok 0,4 L Nordic Sand Mok 0,4 L Bestel Broste Copenhagen Nordic Sand Mok 0,4 L online bij vtwonen. Alle Broste Copenhagen Servies uit voorraad leverbaar. Voor 23:00 besteld, morgen in huis (1)
      Broste Copenhagen Nordic Sand Mok 0,4 L
      • 05710688153367
      1
      17.75 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Hk Living DEFAULT
        • hk_living
      • Douwe Egberts DEFAULT
        • douwe_egberts
      • Bloomingville DEFAULT
        • bloomingville
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • HK Living (hk_living)
      • Douwe Egberts (douwe_egberts)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bialetti (bialetti)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • Abysse Corp (abysse_corp)
      • Abystyle (abystyle)
      • Activision (activision)
      • Ajax (ajax)
      • Alessi (alessi)
      • Aps (aps)
      • Arabia (arabia)
      • Arzberg (arzberg)
      • ASA (asa)
      • Asa selection (asa_selection)
      • Asobu (asobu)
      • Assassin's creed (assassin_s_creed)
      • Athena hotelware (athena_hotelware)
      • Back To The Future (back_to_the_future)
      • Balvi (balvi)
      • Barista & Co (barista_co)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Bellatio (bellatio)
      • Berghoff (berghoff)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bitz (bitz)
      • Blomus (blomus)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Bodum (bodum)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • Boland (boland)
      • Bormioli Rocco (bormioli_rocco)
      • Bredemeijer (bredemeijer)
      • Brisa (brisa)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Bunzlau Castle (bunzlau_castle)
      • Cabanaz (cabanaz)
      • Chelsea fc (chelsea_fc)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Death Note (death_note)
      • Design Letters (design_letters)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Doiy (doiy)
      • Dragon Ball (dragon_ball)
      • Dragon Ball Z (dragon_ball_z)
      • Dutch rose (dutch_rose)
      • E-my (e_my)
      • Easyline (easyline)
      • EMSA (emsa)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Fellow (fellow)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Gaggia (gaggia)
      • Game Of Thrones (game_of_thrones)
      • Games (games)
      • Gaya Entertainment (gaya_entertainment)
      • GB eye (gb_eye)
      • GBEYE (gbeye)
      • GSI (gsi)
      • Guzzini (guzzini)
      • Half Moon Bay (half_moon_bay)
      • Handpresso (handpresso)
      • HandyCup (handycup)
      • Hario (hario)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • HAY (hay)
      • Henro Tek (henro_tek)
      • Hisab Joker (hisab_joker)
      • Hole in the Wall (hole_in_the_wall)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Hovac (hovac)
      • Iittala (iittala)
      • Invotis (invotis)
      • Jackies Bay (jackies_bay)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • JINX (jinx)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Jura (jura)
      • K3 (k3)
      • Kahla (kahla)
      • KeepCup (keepcup)
      • Kela (kela)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kitsch Kitchen (kitsch_kitchen)
      • Kockums Jernverk (kockums_jernverk)
      • Kupilka (kupilka)
      • La Cafetière (la_cafetie_re)
      • Laura Ashley (laura_ashley)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leopold Vienna (leopold_vienna)
      • Loooqs (loooqs)
      • Loveramics (loveramics)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Luminarc (luminarc)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Magisso (magisso)
      • Marimekko (marimekko)
      • Marjolein bastin (marjolein_bastin)
      • Marvel (marvel)
      • Mato (mato)
      • Maxwell & Williams (maxwell_williams)
      • Mepal (mepal)
      • Merchandising (merchandising)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • Mikamax (mikamax)
      • Miko (miko)
      • Minecraft (minecraft)
      • Monster (monster)
      • Moses (moses)
      • Mustard (mustard)
      • My Little Day (my_little_day)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nicolas Vahé (nicolas_vahe_)
      • Nintendo (nintendo)
      • Non-License (non_license)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Nostalgic Art (nostalgic_art)
      • Numskull (numskull)
      • Olympia (olympia)
      • One Piece (one_piece)
      • Orange85 (orange85)
      • Out of the blue (out_of_the_blue)
      • Overwatch (overwatch)
      • Paladone (paladone)
      • Pantone (pantone)
      • PANTONE Living (pantone_living)
      • Paper Dreams (paper_dreams)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Primus (primus)
      • Prohap (prohap)
      • Psv (psv)
      • Puik Art (puik_art)
      • Pyramid (pyramid)
      • QDO (qdo)
      • Queen (queen)
      • Red Hot Chili Peppers (red_hot_chili_peppers)
      • Revol (revol)
      • Rice (rice)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Ritzenhoff (ritzenhoff)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rock Off (rock_off)
      • Rolling Stones (rolling_stones)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Royal Boch (royal_boch)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rubytec (rubytec)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Saeco (saeco)
      • Sagaform (sagaform)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Samadoyo (samadoyo)
      • Scanpart (scanpart)
      • Schott zwiesel (schott_zwiesel)
      • SD Toys (sd_toys)
      • Sebra (sebra)
      • Serax (serax)
      • Shamila (shamila)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Sony (sony)
      • Spencer & Fleetwood (spencer_fleetwood)
      • Spider-man (spider_man)
      • Spinning Hat (spinning_hat)
      • Star Trek (star_trek)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stelton (stelton)
      • Stojo (stojo)
      • Studio 100 (studio_100)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Superman (superman)
      • Tassen (tassen)
      • Teenage Mutant Ninja Turtles (teenage_mutant_ninja_turtles)
      • The Legend of Zelda (the_legend_of_zelda)
      • The simpsons (the_simpsons)
      • Thema party (thema_party)
      • Thomas (thomas)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tina (tina)
      • Tokyo Design Studio (tokyo_design_studio)
      • Trendglas Jena (trendglas_jena)
      • Trudeau (trudeau)
      • Uncharted (uncharted)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • Valerie Objects (valerie_objects)
      • Vargo (vargo)
      • Vice Versa (vice_versa)
      • Villeroy & boch (villeroy_boch)
      • Vitility (vitility)
      • Vitra (vitra)
      • Viva (viva)
      • Viva Scandinavia (viva_scandinavia)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Walra (walra)
      • Watch Dogs (watch_dogs)
      • We Might Be Tiny (we_might_be_tiny)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • Wiebe van der zee (wiebe_van_der_zee)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • WunderBarry (wunderbarry)
      • XD Design (xd_design)
      • Yong (yong)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zack (zack)
      • Zak!Designs (zak_designs)
      • Zeon (zeon)
      • Zoku (zoku)
      • Zwilling (zwilling)
      • Övriga varumärken (o_vriga_varuma_rken)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €30 (medium)
      • > €30 (high)
    • Soort kopje (soort_kopje):
      • Cappuccino cup (cappuccino_cup)
      • Espressokop (espressokop)
      • Koffiekop (koffiekop)
      • Kop en schotel (kop_en_schotel)
      • Latte cup (latte_cup)
      • Mok (mok)
      • Reusable coffee mug (reusable_coffee_mug)
      • Schotel (schotel)
      • Theekop (theekop)
    • Capaciteit (capaciteit_liter):
      • tot 0.25 liter (capaciteit_0.25)
      • 0.25 tot 0.35 liter (capaciteit_0.25_0.35)
      • Vanaf 0.35 liter (capaciteit_0.35)
    • Aantal per doos (aantal_stuks):
      • < 2 Stuks (aantal_stuks_1)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Oranje (oranje)
      • Transparant (transparant)
      • Roze (roze)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Paars (paars)
      • Powder (powder)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Bamboe (bamboe)
      • Borosicilicaatglas (borosicilicaatglas)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Steengoed (steengoed)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl