x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kokerjurken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    kokerjurk

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kokerjurk categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Innercalm by Bridget satijnen jurk Zwart/geel 42 (XL)
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/4/3/7/innercalm-by-bridget-satijnen-jurk-zwart-geel-42-xl--104828437.jpg
      Innercalm by Bridget satijnen jurk Zwart/geel 42 (XL) (1)
      Innercalm by Bridget satijnen jurk Zwart/geel 42 (XL)
      Wehkamp Wehkamp
      8.767465970702098 (644)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      95.96, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.767465970702098 (644)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      95.96, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
      most_sold
    • Innercalm by Bridget satijnen jurk Zwart/geel 38 (M)
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/4/8/8/innercalm-by-bridget-satijnen-jurk-zwart-geel-38-m--104828488.jpg
      Innercalm by Bridget satijnen jurk Zwart/geel 38 (M) (1)
      Innercalm by Bridget satijnen jurk Zwart/geel 38 (M)
      Wehkamp Wehkamp
      8.767465970702098 (644)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      95.96, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.767465970702098 (644)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      95.96, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Innercalm by Bridget satijnen jurk Zwart/geel 36 (S)
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/4/9/4/innercalm-by-bridget-satijnen-jurk-zwart-geel-36-s--104828494.jpg
      Innercalm by Bridget satijnen jurk Zwart/geel 36 (S) (1)
      Innercalm by Bridget satijnen jurk Zwart/geel 36 (S)
      Wehkamp Wehkamp
      8.767465970702098 (644)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      95.96, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.767465970702098 (644)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      95.96, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Innercalm by Bridget satijnen jurk Zwart/geel 40 (L)
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/4/9/6/innercalm-by-bridget-satijnen-jurk-zwart-geel-40-l--104828496.jpg
      Innercalm by Bridget satijnen jurk Zwart/geel 40 (L) (1)
      Innercalm by Bridget satijnen jurk Zwart/geel 40 (L)
      Wehkamp Wehkamp
      8.767465970702098 (644)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      95.96, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.767465970702098 (644)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      95.96, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Innercalm by Bridget satijnen jurk Zwart/geel 34 (XS)
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/5/0/7/innercalm-by-bridget-satijnen-jurk-zwart-geel-34-xs--104828507.jpg
      Innercalm by Bridget satijnen jurk Zwart/geel 34 (XS) (1)
      Innercalm by Bridget satijnen jurk Zwart/geel 34 (XS)
      Wehkamp Wehkamp
      8.767465970702098 (644)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      95.96, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.767465970702098 (644)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      95.96, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Quick filters (quick_questions):
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Roze DEFAULT
        • roze
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Aaiko (aaiko)
      • About You (about_you)
      • Ajc (ajc)
      • Alchemist (alchemist)
      • Ana alcazar (ana_alcazar)
      • Anna field (anna_field)
      • Armedangels (armedangels)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • B.C. Best Connections (b_c_best_connections)
      • Bardot (bardot)
      • Betty&co (betty_co)
      • BETTY BARCLAY (betty_barclay)
      • Boysen's (boysen_s)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • C&A (c_a)
      • Cartoon (cartoon)
      • Cassis (cassis)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cheer (cheer)
      • Cinque (cinque)
      • Claire Woman (claire_woman)
      • Claudia sträter (claudia_stra_ter)
      • Closet London (closet_london)
      • Comma (comma)
      • Desigual (desigual)
      • DIDI (didi)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Drykorn (drykorn)
      • Esprit (esprit)
      • Esprit collection (esprit_collection)
      • Expresso (expresso)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Four flavor (four_flavor)
      • Freequent (freequent)
      • G-Star RAW (g_star_raw)
      • Geisha (geisha)
      • GUESS (guess)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Innercalm by Bridget (innercalm_by_bridget)
      • Inwear (inwear)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • Josh V (josh_v)
      • Junarose (junarose)
      • Just female (just_female)
      • Kaffe (kaffe)
      • Lady (lady)
      • La Ligna (la_ligna)
      • Laura scott (laura_scott)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Lipsy (lipsy)
      • Mango (mango)
      • Melrose (melrose)
      • Modstrom (modstrom)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Moscow (moscow)
      • New Look (new_look)
      • Nikkie (nikkie)
      • Object (object)
      • Only (only)
      • Patrizia Dini By Heine (patrizia_dini_by_heine)
      • Pieces (pieces)
      • Promiss (promiss)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • S.oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sandwich (sandwich)
      • Scotch & soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Set® (set_)
      • Sheego (sheego)
      • Sheegotit (sheegotit)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Smashed Lemon (smashed_lemon)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • ST. studio (st_studio)
      • Talk About (talk_about)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Triangle (triangle)
      • Trigema (trigema)
      • Vera Mont (vera_mont)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vivance (vivance)
      • Wal G. (wal_g_)
      • We fashion (we_fashion)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Zizzi (zizzi)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Blauw, Grijs (blauw_grijs)
      • Blauw, Wit (blauw_wit)
      • Blauw, Zwart (blauw_zwart)
      • Bruin (bruin)
      • Crème (cre_me)
      • Crème, Taupe (cre_me_taupe)
      • Crème, Zwart (cre_me_zwart)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Grijs, Grijs (grijs_grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Rood, Zwart, Wit (rood_zwart_wit)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (maat):
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
    • Prijs (price):
      • €65 of minder (budget)
      • €65 - €85 (low)
      • €85 - €100 (medium)
      • €100 of meer (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acetat (acetat)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Viscose (viscose)
      • Zijde (zijde)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl