x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er koffiezetapparaten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Stelton koffiezetapparaat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in koffiezetapparaat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Stelton Theo koffiemaker
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144466414.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127906923.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144553974.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135083374.jpg
      Stelton Stelton Theo koffiemaker Theo koffiemaker Theo koffiemaker Bestel Stelton Theo Koffiemaker online bij fonq. Alle Stelton producten uit voorraad leverbaar. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. (5)
      Stelton Theo koffiemaker
      • 05709846018471
      4
      most_sold
      46.18 EUR
    • Stelton EM cafetière
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108298171.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132246631.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141969877.jpg
      Stelton Stelton EM cafetière EM cafetière EM cafetière Bestel Cafetière Stelton EM77 White 1 L online. Bekijk alle Keukenmachines van het merk Stelton bij Etrias. (2)
      Stelton EM cafetière
      • 05709846010819
      3
      39.57 EUR
    • Stelton EM cafetière
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118785900.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122121262.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142277565.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144466418.jpg
      Stelton Stelton EM cafetière EM cafetière EM cafetière Bestel Stelton EM77 Press Cafetière 1 L online bij fonq. Alle Stelton producten uit voorraad leverbaar. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. (2)
      Stelton EM cafetière
      • 05709846023802
      3
      47.99 EUR
    • Stelton EM cafetière
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115062878.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132246638.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142329452.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135064227.jpg
      Stelton Stelton EM cafetière EM cafetière EM cafetière Wat is eencafetière? Een cafetière is een kan met een filter waarin je grofgemalen koffie en heet water giet. De koffie trekt ongeveer vier minuten, waarna de filter van boven naar beneden door de pot wordt gedrukt. Het goed aansluitende filter drukt de gemalen koffie die in het hete water zweeft, naar de bodem. Boven in de pot zit dan verse, hete koffie die direct uitgeschonken kan worden. Ideaal voor als je visite hebt! Zeven kopjes overheerlijke koffie De Stelton EM koffiemaker is gebaseer... (1)
      Stelton EM cafetière
      • 05709846010802
      3
      92.75 EUR
    • Stelton EM cafetière
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115076569.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116830160.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/111065442.jpg
      Stelton Stelton EM cafetière EM cafetière EM cafetière De Stelton EM cafetière werd in 2010door Stelton ontworpen en lijkt qua design op de thermoskan van Erik Magnussen. Bij de Stelton EM cafetière gaat het om een zogenaamde French press. De bereiding is eenvoudig:Je doet gemalen koffie in de pot en giet er heet water over.Na de gewenste trektijd druk je met de plunjer het koffiedik naar de bodem en klaar is je heerlijke verse koffie. In de cafetière van Stelton kunnen tot 8 kopjes worden gezet.De 21cm hoge Stelton cafetière kan middels een draa... (1)
      Stelton EM cafetière
      • 05709846022935
      2
      46.02 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Illy DEFAULT
        • illy
      • Delonghi DEFAULT
        • delonghi
      • Krups DEFAULT
        • krups
      • Siemens DEFAULT
        • siemens
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Douwe Egberts (douwe_egberts)
      • Philips (philips)
      • Siemens (siemens)
      • Melitta (melitta)
      • Braun (braun)
      • AEG (aeg)
      • Aerolatte (aerolatte)
      • Alessi (alessi)
      • Animo (animo)
      • Ariete (ariete)
      • Beko (beko)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Bialetti (bialetti)
      • Blomus (blomus)
      • Bomann (bomann)
      • Boretti (boretti)
      • Bosch (bosch)
      • Bravilor (bravilor)
      • Bravilor Bonamat (bravilor_bonamat)
      • Buffalo (buffalo)
      • Caso (caso)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Cuisinier (cuisinier)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Domo (domo)
      • Efbe-Schott (efbe_schott)
      • Electrolux (electrolux)
      • Emerio (emerio)
      • ESPRESSIONS (espressions)
      • Finum (finum)
      • Fritel (fritel)
      • G.A.T. Italy (g_a_t_italy)
      • Gaggia (gaggia)
      • GEFU (gefu)
      • Graef (graef)
      • Grundig (grundig)
      • GSI Outdoors (gsi_outdoors)
      • Hendi (hendi)
      • Illy (illy)
      • Inventum (inventum)
      • Kenwood (kenwood)
      • KitchenAid (kitchenaid)
      • Krups (krups)
      • Magimix (magimix)
      • Medion (medion)
      • Moccamaster (moccamaster)
      • Morphy Richards (morphy_richards)
      • Moulinex (moulinex)
      • NEFF (neff)
      • Olympia (olympia)
      • Oxo (oxo)
      • Petra (petra)
      • Princess (princess)
      • ProfiCook (proficook)
      • Proline (proline)
      • Ritter (ritter)
      • Rok (rok)
      • Rommelsbacher (rommelsbacher)
      • Rowenta (rowenta)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Saeco (saeco)
      • Sage (sage)
      • Saro (saro)
      • Sencor (sencor)
      • Severin (severin)
      • Smeg (smeg)
      • Stelton (stelton)
      • Tavola (tavola)
      • Tefal (tefal)
      • Tristar (tristar)
      • Umbra (umbra)
      • Unold (unold)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wilfa (wilfa)
      • WMF (wmf)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €100 (low)
      • €100 - €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Type koffie (koffie_invoertype):
      • Filterkoffie (filterkoffie)
      • Koffie capsule (koffie_capsule)
      • Koffiebonen (koffiebonen)
      • Koffiepad (koffiepad)
    • Ingebouwd melkopschuimer (ingebouwd_melkopschuimer):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aantal kopjes (capaciteit_in_kopjes):
      • < 2 Cups (capaciteit_in_kopjes_2)
      • 2 Cups - 10 Cups (capaciteit_in_kopjes_2_10)
      • 10 Cups - 11 Cups (capaciteit_in_kopjes_10_11)
      • ≥ 11 Cups (capaciteit_in_kopjes_11)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Zilver (zilver)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Beige (beige)
      • Wit (wit)
    • Drank types (drank_types):
      • Americano (americano)
      • Caffe crema (caffe_crema)
      • Caffe Latte (caffe_latte)
      • Cappuccino (cappuccino)
      • Espresso (espresso)
      • Koffie (koffie)
      • Latte Macchiato (latte_macchiato)
      • Ristretto (ristretto)
      • Thee (thee)
    • Capaciteit watertank (capaciteit_watertank):
      • 0 L (capaciteit_watertank_0.0)
      • 1 L (capaciteit_watertank_1.0)
      • 2 L (capaciteit_watertank_2.0)
      • 4 L (capaciteit_watertank_4.0)
    • Pompdruk (pompdruk):
      • 1.0 bar (pompdruk_1.0)
      • 1.2 bar (pompdruk_1.2)
      • 1.9 bar (pompdruk_1.9)
      • 15.0 bar (pompdruk_15.0)
      • 19.0 bar (pompdruk_19.0)
    • Reservoir voor gezette koffie (reservoir_voor_gezette_koffie):
      • Beker (beker)
      • Kan (kan)
      • Thermoskan (thermoskan)
    • Afneembare watertank (afneembare_watertank):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Aluminium (aluminium)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • RVS (rvs)
    • Antikalkfilter (antikalkfilter):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare koffie sterkte (verstelbare_koffie_sterkte):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Warmwatersysteem (warmwatersysteem):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Warmhoud functie (warmhoud_functie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Anti-druppelfunctie (anti_druppelfunctie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Automatisch uitschakelen (automatisch_uitschakelen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Koffiezetapparaat type (koffiezetapparaat_type):
      • Capsule koffiemachine (capsule_koffiemachine)
      • Coffee maker (coffee_maker)
      • Espressomachines (espressomachines)
      • Handmatig (handmatig)
      • Perculator (perculator)
      • Pistonmachine (pistonmachine)
      • Volautomaat (volautomaat)
    • Varianten (group):
      • DeLonghi ECAM (delonghi_ecam)
      • DeLonghi Nespresso (delonghi_nespresso)
      • Dolce Gusto Genio2 (dolce_gusto_genio2)
      • Dolce Gusto Lumio (dolce_gusto_lumio)
      • Dolce Gusto Piccolo (dolce_gusto_piccolo)
      • Illy Espresso & Coffee (illy_espresso_coffee)
      • Illy Francis (illy_francis)
      • Krups Dolce Gusto (krups_dolce_gusto)
      • Krups Nespresso (krups_nespresso)
      • Magimix Nespresso (magimix_nespresso)
      • Microsoft Wireless (microsoft_wireless)
      • Moccamaster Cup-One (moccamaster_cup_one)
      • Moccamaster KBG741 (moccamaster_kbg741)
      • Moccamaster Thermos (moccamaster_thermos)
      • Nespresso CitiZ (nespresso_citiz)
      • Nespresso Essenza (mini) (nespresso_essenza_mini_)
      • Nespresso Expert (nespresso_expert)
      • Nespresso Inissia (nespresso_inissia)
      • Nespresso KitchenAid (nespresso_kitchenaid)
      • Nespresso Lattissima (nespresso_lattissima)
      • Nespresso Pixie (nespresso_pixie)
      • Philips Café Gourmet (philips_cafe_gourmet)
      • Philips Senseo (philips_senseo)
      • Russell Hobbs Retro (russell_hobbs_retro)
      • Saeco Latte Duo (saeco_latte_duo)
      • Saeco Original (saeco_original)
      • Saeco Quadrante (saeco_quadrante)
      • Saeco Switch (saeco_switch)
      • Saeco Viva (saeco_viva)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl