x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er koffiezetapparaten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Smeg koffiezetapparaat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in koffiezetapparaat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Smeg DCF02CREU Filter Koffiezetapparaat
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144634118.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143573546.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144634120.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135313749.jpg
      Smeg Smeg DCF02CREU Filter Koffiezetapparaat DCF02CREU Filter Koffiezetapparaat DCF02CREU Filter Koffiezetapparaat Bestel Smeg DCF02CREU Filter Koffiezetapparaat online bij fonQ. Alle Smeg Koffie snelfilterapparaten uit voorraad leverbaar. Vandaag besteld, maandag in huis (3)
      Smeg DCF02CREU Filter Koffiezetapparaat
      • 08017709280499
      • DCF02CREU
      1
      most_sold
      189.00 EUR
    • Smeg Koffiezet Zwart DCF02BLEU
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144699399.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144699401.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144741320.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135068371.jpg
      Smeg Smeg Koffiezet Zwart DCF02BLEU Koffiezet Zwart DCF02BLEU Koffiezet Zwart DCF02BLEU Bestel Smeg DCF02BLEU Filter Koffiezetapparaat online bij fonQ. Alle Smeg Koffie snelfilterapparaten uit voorraad leverbaar. Vandaag besteld, maandag in huis (2)
      Smeg Koffiezet Zwart DCF02BLEU
      • 08017709280512
      • DCF02BLEU
      1
      189.00 EUR
    • Smeg DCF02WHEU Filter Koffiezetapparaat
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144245322.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135100876.jpg
      Smeg Smeg DCF02WHEU Filter Koffiezetapparaat DCF02WHEU Filter Koffiezetapparaat DCF02WHEU Filter Koffiezetapparaat Bestel Smeg DCF02WHEU Filter Koffiezetapparaat online bij fonQ. Alle Smeg Koffie snelfilterapparaten uit voorraad leverbaar. Voor 23:00 besteld, morgen in huis (2)
      Smeg DCF02WHEU Filter Koffiezetapparaat
      • 08017709280550
      1
      189.00 EUR
    • Smeg DCF02CREU Filter Koffiezetapparaat
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144881099.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143573550.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144885776.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135080706.jpg
      Smeg Smeg DCF02CREU Filter Koffiezetapparaat DCF02CREU Filter Koffiezetapparaat DCF02CREU Filter Koffiezetapparaat Bestel Smeg DCF02CREU Filter Koffiezetapparaat online bij fonQ. Alle Smeg Koffie snelfilterapparaten uit voorraad leverbaar. Vandaag besteld, maandag in huis (1)
      Smeg DCF02CREU Filter Koffiezetapparaat
      • 08017709280505
      1
      189.00 EUR
    • Smeg DCF02CREU Filter Koffiezetapparaat
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145123811.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143762335.jpg
      Smeg Smeg DCF02CREU Filter Koffiezetapparaat DCF02CREU Filter Koffiezetapparaat DCF02CREU Filter Koffiezetapparaat Bestel Smeg DCF02CREU Filter Koffiezetapparaat online bij fonQ. Alle Smeg Koffie snelfilterapparaten uit voorraad leverbaar. Vandaag besteld, maandag in huis (1)
      Smeg DCF02CREU Filter Koffiezetapparaat
      • 08017709280536
      1
      189.00 EUR
    • Smeg DCF02SSEU Filter Koffiezetapparaat
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143573547.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143964297.jpg
      Smeg Smeg DCF02SSEU Filter Koffiezetapparaat DCF02SSEU Filter Koffiezetapparaat DCF02SSEU Filter Koffiezetapparaat Bestel Smeg DCF02SSEU Filter Koffiezetapparaat online bij fonQ. Alle Smeg Koffie snelfilterapparaten uit voorraad leverbaar. Vandaag besteld, maandag in huis (1)
      Smeg DCF02SSEU Filter Koffiezetapparaat
      • 08017709280543
      1
      219.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Illy DEFAULT
        • illy
      • Delonghi DEFAULT
        • delonghi
      • Krups DEFAULT
        • krups
      • Siemens DEFAULT
        • siemens
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Douwe Egberts (douwe_egberts)
      • Philips (philips)
      • Siemens (siemens)
      • Melitta (melitta)
      • Braun (braun)
      • AEG (aeg)
      • Aerolatte (aerolatte)
      • Alessi (alessi)
      • Animo (animo)
      • Ariete (ariete)
      • Beko (beko)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Bialetti (bialetti)
      • Blomus (blomus)
      • Boretti (boretti)
      • Bosch (bosch)
      • Bravilor (bravilor)
      • Bravilor Bonamat (bravilor_bonamat)
      • Buffalo (buffalo)
      • Caso (caso)
      • Chemex (chemex)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Domo (domo)
      • Efbe-Schott (efbe_schott)
      • Electrolux (electrolux)
      • Emerio (emerio)
      • ESPRESSIONS (espressions)
      • Fritel (fritel)
      • G.A.T. Italy (g_a_t_italy)
      • Gaggia (gaggia)
      • GEFU (gefu)
      • Graef (graef)
      • GSI Outdoors (gsi_outdoors)
      • Hendi (hendi)
      • Illy (illy)
      • Inventum (inventum)
      • Kenwood (kenwood)
      • KitchenAid (kitchenaid)
      • Krups (krups)
      • Magimix (magimix)
      • Medion (medion)
      • Moccamaster (moccamaster)
      • Moulinex (moulinex)
      • Nedis (nedis)
      • NEFF (neff)
      • Olympia (olympia)
      • Oxo (oxo)
      • Petra (petra)
      • Princess (princess)
      • ProfiCook (proficook)
      • Proline (proline)
      • Ritter (ritter)
      • Rowenta (rowenta)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Saeco (saeco)
      • Sage (sage)
      • Salewa (salewa)
      • Saro (saro)
      • Sencor (sencor)
      • Severin (severin)
      • Smeg (smeg)
      • Stelton (stelton)
      • Tefal (tefal)
      • Tristar (tristar)
      • TurboTronic (turbotronic)
      • Umbra (umbra)
      • Unold (unold)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wilfa (wilfa)
      • WMF (wmf)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €100 (low)
      • €100 - €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Type koffie (koffie_invoertype):
      • Filterkoffie (filterkoffie)
      • Koffie capsule (koffie_capsule)
      • Koffiebonen (koffiebonen)
      • Koffiepad (koffiepad)
    • Ingebouwd melkopschuimer (ingebouwd_melkopschuimer):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Reservoir voor gezette koffie (reservoir_voor_gezette_koffie):
      • Beker (beker)
      • Kan (kan)
      • Thermoskan (thermoskan)
    • Aantal kopjes (capaciteit_in_kopjes):
      • < 2 Kopjes (<_2_cups)
      • 2 Kopjes - 10 Kopjes (2_cups_-_10_cups)
      • 10 Kopjes - 12 Kopjes (10_cups_-_12_cups)
      • > 12 Kopjes (>_12_cups)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Zilver (zilver)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Beige (beige)
      • Wit (wit)
    • Drank types (drank_types):
      • Americano (americano)
      • Caffe crema (caffe_crema)
      • Caffe Latte (caffe_latte)
      • Cappuccino (cappuccino)
      • Espresso (espresso)
      • Koffie (koffie)
      • Latte Macchiato (latte_macchiato)
      • Ristretto (ristretto)
      • Thee (thee)
    • Capaciteit watertank (capaciteit_watertank):
      • 0 L (capaciteit_watertank_0.0)
      • 1 L (capaciteit_watertank_1.0)
      • 2 L (capaciteit_watertank_2.0)
      • 4 L (capaciteit_watertank_4.0)
    • Pompdruk (pompdruk):
      • 1.0 bar (pompdruk_1.0)
      • 1.2 bar (pompdruk_1.2)
      • 1.9 bar (pompdruk_1.9)
      • 15.0 bar (pompdruk_15.0)
      • 19.0 bar (pompdruk_19.0)
    • Geïntegreerde timer (gei_ntegreerde_timer):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Afneembare watertank (afneembare_watertank):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Aluminium (aluminium)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • RVS (rvs)
    • Antikalkfilter (antikalkfilter):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare koffie sterkte (verstelbare_koffie_sterkte):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Warmwatersysteem (warmwatersysteem):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Warmhoud functie (warmhoud_functie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Anti-druppelfunctie (anti_druppelfunctie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Automatisch uitschakelen (automatisch_uitschakelen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Koffiezetapparaat type (koffiezetapparaat_type):
      • Capsule koffiemachine (capsule_koffiemachine)
      • Coffee maker (coffee_maker)
      • Espressomachines (espressomachines)
      • Handmatig (handmatig)
      • Perculator (perculator)
      • Pistonmachine (pistonmachine)
      • Volautomaat (volautomaat)
    • Varianten (group):
      • DeLonghi ECAM (delonghi_ecam)
      • DeLonghi Nespresso (delonghi_nespresso)
      • Dolce Gusto Genio2 (dolce_gusto_genio2)
      • Dolce Gusto Lumio (dolce_gusto_lumio)
      • Dolce Gusto MiniMe (dolce_gusto_minime)
      • Dolce Gusto Piccolo (dolce_gusto_piccolo)
      • Illy Espresso & Coffee (illy_espresso_coffee)
      • Illy Francis (illy_francis)
      • Krups Dolce Gusto (krups_dolce_gusto)
      • Krups Nespresso (krups_nespresso)
      • Magimix Nespresso (magimix_nespresso)
      • Microsoft Wireless (microsoft_wireless)
      • Moccamaster Cup-One (moccamaster_cup_one)
      • Moccamaster KBG741 (moccamaster_kbg741)
      • Moccamaster Thermos (moccamaster_thermos)
      • Nespresso CitiZ (nespresso_citiz)
      • Nespresso Essenza (mini) (nespresso_essenza_mini_)
      • Nespresso Expert (nespresso_expert)
      • Nespresso Inissia (nespresso_inissia)
      • Nespresso KitchenAid (nespresso_kitchenaid)
      • Nespresso Lattissima (nespresso_lattissima)
      • Nespresso Pixie (nespresso_pixie)
      • Philips Café Gourmet (philips_cafe_gourmet)
      • Philips Senseo (philips_senseo)
      • Russell Hobbs Retro (russell_hobbs_retro)
      • Saeco Latte Duo (saeco_latte_duo)
      • Saeco Original (saeco_original)
      • Saeco Quadrante (saeco_quadrante)
      • Saeco Switch (saeco_switch)
      • Saeco Viva (saeco_viva)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl