x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er koffiezetapparaten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Saeco koffiezetapparaat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in koffiezetapparaat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Saeco 10005230
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103937564.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124834320.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135686699.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135686713.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124942286.jpg
      Saeco Saeco 10005230 10005230 10005230 Saeco Royal Gran Crema. Kastontwerp: Vrijstaand, Producttype: Filterkoffiezetapparaat. Capaciteit watertank: 2,2 l, Capaciteit in kopjes: 2 kopjes, Koffiezet apparaat type: Volledig automatisch, Ko (2)
      Saeco 10005230
      • 08016712035690
      • 10005230
      2
      most_sold
      644.99 EUR
    • Saeco koffiezetapparaat original HD6554/40 blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95064984.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128380667.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95064982.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127006002.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95064983.jpg
      Saeco Saeco koffiezetapparaat original HD6554/40 blauw koffiezetapparaat original HD6554/40 blauw koffiezetapparaat original HD6554/40 blauw Mit der Senseo Original HD6554/40 holt man sich bewährte Qualität von Philips in die heimische Küche. Mit ihren weichen Formen bietet sie leckere Kaffeespezialitäten im schicken Design. Sie intensiviert dank der innovativen Senseo Kaffee Boost Technologie den Genuss. Durch 45 Aroma-Düsen wird das heiße Wasser optimal über das Pad verteilt, damit der Geschmack aus jedem Gramm Kaffee extrahiert wird. Dank Crema Plus erhält man zudem Kaffee mit einer feinen, samtigen Crema-Schicht - Tasse für Ta... (1)
      Saeco koffiezetapparaat original HD6554/40 blauw
      • 08710103822752
      • HD 6554/40, HD6554/40, HD 6554/40, HD6554/40
      • HD6554/40
      • 4005707
      3
      59.90 EUR
    • Saeco 10005233
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125281500.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125281499.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124834321.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133893194.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135688222.jpg
      Saeco Saeco 10005233 10005233 10005233 De Saeco Aulika Office Evo is heeft een modern ontwerp en een ongeëvenaarde technologie: dubbel hydraulisch circuit, conische messen en grote water- en koffiecapaciteit. Al deze kenmerken maak (1)
      Saeco 10005233
      • 08016712035683
      • 10005233
      2
      888.98 EUR
    • Saeco 10005231
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119008796.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124844313.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121622304.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119008797.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135688199.jpg
      Saeco Saeco 10005231 10005231 10005231 Saeco Aulika Focus. Kastontwerp: Vrijstaand, Producttype: Filterkoffiezetapparaat. Capaciteit watertank: 2,2 l, Capaciteit in kopjes: 2 kopjes, Koffie invoertype: Koffiebonen, Ingebouwde molen. Ver (1)
      Saeco 10005231
      • 08016712035676
      • 10005231
      2
      739.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Illy DEFAULT
        • illy
      • Delonghi DEFAULT
        • delonghi
      • Krups DEFAULT
        • krups
      • Siemens DEFAULT
        • siemens
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Douwe Egberts (douwe_egberts)
      • Philips (philips)
      • Siemens (siemens)
      • Melitta (melitta)
      • Braun (braun)
      • AEG (aeg)
      • Aerolatte (aerolatte)
      • Alessi (alessi)
      • Animo (animo)
      • Ariete (ariete)
      • Beko (beko)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Bialetti (bialetti)
      • Blomus (blomus)
      • Boretti (boretti)
      • Bosch (bosch)
      • Bravilor (bravilor)
      • Bravilor Bonamat (bravilor_bonamat)
      • Buffalo (buffalo)
      • Caso (caso)
      • Chemex (chemex)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Domo (domo)
      • Efbe-Schott (efbe_schott)
      • Electrolux (electrolux)
      • Emerio (emerio)
      • ESPRESSIONS (espressions)
      • Fritel (fritel)
      • G.A.T. Italy (g_a_t_italy)
      • Gaggia (gaggia)
      • GEFU (gefu)
      • Graef (graef)
      • GSI Outdoors (gsi_outdoors)
      • Hendi (hendi)
      • Illy (illy)
      • Inventum (inventum)
      • Kenwood (kenwood)
      • KitchenAid (kitchenaid)
      • Krups (krups)
      • Magimix (magimix)
      • Medion (medion)
      • Moccamaster (moccamaster)
      • Moulinex (moulinex)
      • Nedis (nedis)
      • NEFF (neff)
      • Olympia (olympia)
      • Oxo (oxo)
      • Petra (petra)
      • Princess (princess)
      • ProfiCook (proficook)
      • Proline (proline)
      • Ritter (ritter)
      • Rowenta (rowenta)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Saeco (saeco)
      • Sage (sage)
      • Salewa (salewa)
      • Saro (saro)
      • Sencor (sencor)
      • Severin (severin)
      • Smeg (smeg)
      • Stelton (stelton)
      • Tefal (tefal)
      • Tristar (tristar)
      • TurboTronic (turbotronic)
      • Umbra (umbra)
      • Unold (unold)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wilfa (wilfa)
      • WMF (wmf)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €100 (low)
      • €100 - €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Type koffie (koffie_invoertype):
      • Filterkoffie (filterkoffie)
      • Koffie capsule (koffie_capsule)
      • Koffiebonen (koffiebonen)
      • Koffiepad (koffiepad)
    • Ingebouwd melkopschuimer (ingebouwd_melkopschuimer):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Reservoir voor gezette koffie (reservoir_voor_gezette_koffie):
      • Beker (beker)
      • Kan (kan)
      • Thermoskan (thermoskan)
    • Aantal kopjes (capaciteit_in_kopjes):
      • < 2 Kopjes (<_2_cups)
      • 2 Kopjes - 10 Kopjes (2_cups_-_10_cups)
      • 10 Kopjes - 12 Kopjes (10_cups_-_12_cups)
      • > 12 Kopjes (>_12_cups)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Zilver (zilver)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Beige (beige)
      • Wit (wit)
    • Drank types (drank_types):
      • Americano (americano)
      • Caffe crema (caffe_crema)
      • Caffe Latte (caffe_latte)
      • Cappuccino (cappuccino)
      • Espresso (espresso)
      • Koffie (koffie)
      • Latte Macchiato (latte_macchiato)
      • Ristretto (ristretto)
      • Thee (thee)
    • Capaciteit watertank (capaciteit_watertank):
      • 0 L (capaciteit_watertank_0.0)
      • 1 L (capaciteit_watertank_1.0)
      • 2 L (capaciteit_watertank_2.0)
      • 4 L (capaciteit_watertank_4.0)
    • Pompdruk (pompdruk):
      • 1.0 bar (pompdruk_1.0)
      • 1.2 bar (pompdruk_1.2)
      • 1.9 bar (pompdruk_1.9)
      • 15.0 bar (pompdruk_15.0)
      • 19.0 bar (pompdruk_19.0)
    • Geïntegreerde timer (gei_ntegreerde_timer):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Afneembare watertank (afneembare_watertank):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Aluminium (aluminium)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • RVS (rvs)
    • Antikalkfilter (antikalkfilter):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare koffie sterkte (verstelbare_koffie_sterkte):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Warmwatersysteem (warmwatersysteem):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Warmhoud functie (warmhoud_functie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Anti-druppelfunctie (anti_druppelfunctie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Automatisch uitschakelen (automatisch_uitschakelen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Koffiezetapparaat type (koffiezetapparaat_type):
      • Capsule koffiemachine (capsule_koffiemachine)
      • Coffee maker (coffee_maker)
      • Espressomachines (espressomachines)
      • Handmatig (handmatig)
      • Perculator (perculator)
      • Pistonmachine (pistonmachine)
      • Volautomaat (volautomaat)
    • Varianten (group):
      • DeLonghi ECAM (delonghi_ecam)
      • DeLonghi Nespresso (delonghi_nespresso)
      • Dolce Gusto Genio2 (dolce_gusto_genio2)
      • Dolce Gusto Lumio (dolce_gusto_lumio)
      • Dolce Gusto MiniMe (dolce_gusto_minime)
      • Dolce Gusto Piccolo (dolce_gusto_piccolo)
      • Illy Espresso & Coffee (illy_espresso_coffee)
      • Illy Francis (illy_francis)
      • Krups Dolce Gusto (krups_dolce_gusto)
      • Krups Nespresso (krups_nespresso)
      • Magimix Nespresso (magimix_nespresso)
      • Microsoft Wireless (microsoft_wireless)
      • Moccamaster Cup-One (moccamaster_cup_one)
      • Moccamaster KBG741 (moccamaster_kbg741)
      • Moccamaster Thermos (moccamaster_thermos)
      • Nespresso CitiZ (nespresso_citiz)
      • Nespresso Essenza (mini) (nespresso_essenza_mini_)
      • Nespresso Expert (nespresso_expert)
      • Nespresso Inissia (nespresso_inissia)
      • Nespresso KitchenAid (nespresso_kitchenaid)
      • Nespresso Lattissima (nespresso_lattissima)
      • Nespresso Pixie (nespresso_pixie)
      • Philips Café Gourmet (philips_cafe_gourmet)
      • Philips Senseo (philips_senseo)
      • Russell Hobbs Retro (russell_hobbs_retro)
      • Saeco Latte Duo (saeco_latte_duo)
      • Saeco Original (saeco_original)
      • Saeco Quadrante (saeco_quadrante)
      • Saeco Switch (saeco_switch)
      • Saeco Viva (saeco_viva)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl