x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er koffiezetapparaten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Ritter koffiezetapparaat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in koffiezetapparaat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Ritter koffiefiltermachine Cafena5 zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162033128.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127492722.jpg
      Ritter Ritter koffiefiltermachine Cafena5 zwart koffiefiltermachine Cafena5 zwart koffiefiltermachine Cafena5 zwart Ritter filter-koffiezetapparaat cafena 5 zwart, papieren filter 1x4 (1)
      Ritter koffiefiltermachine Cafena5 zwart
      • 04004822640006
      1
      deal
      382.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Senseo DEFAULT
        • philips_senseo
      • Delonghi DEFAULT
        • delonghi
      • Krups DEFAULT
        • krups
      • Siemens DEFAULT
        • siemens
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Filterkoffie DEFAULT
        • filterkoffie
      • Koffie capsule DEFAULT
        • koffie_capsule
      • Koffiepad DEFAULT
        • koffiepad
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Douwe Egberts (douwe_egberts)
      • Philips (philips)
      • Siemens (siemens)
      • Melitta (melitta)
      • Braun (braun)
      • Adler (adler)
      • AEG (aeg)
      • Alessi (alessi)
      • All Ride (all_ride)
      • Alpina (alpina)
      • Animo (animo)
      • Ariete (ariete)
      • Arzum (arzum)
      • Asobu (asobu)
      • BEEM (beem)
      • Beko (beko)
      • Beper (beper)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Bialetti (bialetti)
      • Bomann (bomann)
      • Boretti (boretti)
      • Bosch (bosch)
      • Bravilor (bravilor)
      • Buffalo (buffalo)
      • Cambro (cambro)
      • Camry (camry)
      • Caso (caso)
      • Casselin (casselin)
      • Caterlite (caterlite)
      • Cecotec (cecotec)
      • Chemex (chemex)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Domo (domo)
      • Domoclip (domoclip)
      • Dunlop (dunlop)
      • Electrolux (electrolux)
      • Emerio (emerio)
      • ESPRESSIONS (espressions)
      • G.A.T. Italy (g_a_t_italy)
      • Gaggia (gaggia)
      • Gastroback (gastroback)
      • Graef (graef)
      • Grundig (grundig)
      • Hario (hario)
      • Hendi (hendi)
      • Ibili (ibili)
      • Inventum (inventum)
      • Jata (jata)
      • Kalorik (kalorik)
      • Kenwood (kenwood)
      • KitchenAid (kitchenaid)
      • Korona (korona)
      • Krups (krups)
      • Magimix (magimix)
      • Makita (makita)
      • Medion (medion)
      • Miele (miele)
      • Moccamaster (moccamaster)
      • Moulinex (moulinex)
      • MPM (mpm)
      • Nedis (nedis)
      • Nivona (nivona)
      • OBH Nordica (obh_nordica)
      • Olympia (olympia)
      • Petra (petra)
      • Princess (princess)
      • ProfiCook (proficook)
      • Ritter (ritter)
      • Rommelsbacher (rommelsbacher)
      • Rowenta (rowenta)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Saeco (saeco)
      • Sage (sage)
      • Saro (saro)
      • Scanpart (scanpart)
      • Sencor (sencor)
      • Severin (severin)
      • Simeo (simeo)
      • Smeg (smeg)
      • Solac (solac)
      • Taurus (taurus)
      • Tavola (tavola)
      • Tefal (tefal)
      • Tristar (tristar)
      • Ufesa (ufesa)
      • Unold (unold)
      • Wacaco (wacaco)
      • Wilfa (wilfa)
      • WMF (wmf)
      • Xavax (xavax)
      • Zack (zack)
    • Prijs (price):
      • < € 45 (budget)
      • € 45 - € 70 (price_2)
      • € 70 - € 160 (price_3)
      • ≥ € 160 (price_4)
    • Type koffie (koffie_invoertype):
      • Filterkoffie (filterkoffie)
      • Koffie capsule (koffie_capsule)
      • Koffiebonen (koffiebonen)
      • Koffiepad (koffiepad)
    • Drank types (drank_types):
      • Americano (americano)
      • Caffè crema (caffe_crema)
      • Caffè Latte (caffe_latte)
      • Caffè lungo (caffe_lungo)
      • Caffè mocha (caffe_mocha)
      • Cappuccino (cappuccino)
      • Espresso (espresso)
      • Espresso Macchiato (espresso_macchiato)
      • Filterkoffie (filterkoffie)
      • Heet water (heet_water)
      • Hete Chocolademelk (hete_chocolademelk)
      • Koffie (koffie)
      • Latte Macchiato (latte_macchiato)
      • Ristretto (ristretto)
      • Thee (thee)
      • Warme melk (warme_melk)
    • Reservoir voor gezette koffie (reservoir_voor_gezette_koffie):
      • Beker (beker)
      • Kan (kan)
      • Thermoskan (thermoskan)
    • Aantal kopjes (capaciteit_in_kopjes):
      • < 2 Kopjes (<_2_cups)
      • 2 Kopjes - 10 Kopjes (2_cups_-_10_cups)
      • 10 Kopjes - 12 Kopjes (10_cups_-_12_cups)
      • > 12 Kopjes (>_12_cups)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Zilver (zilver)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Beige (beige)
      • Wit (wit)
    • Ingebouwd melkopschuimer (ingebouwd_melkopschuimer):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Capaciteit watertank (capaciteit_watertank):
      • < 1 L (capaciteit_watertank_1)
      • 1 L - 1.3 L (capaciteit_watertank_2)
      • 1.3 L - 1.4 L (capaciteit_watertank_3)
      • ≥ 1.4 L (capaciteit_watertank_4)
    • Geïntegreerde timer (gei_ntegreerde_timer):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Afneembare watertank (afneembare_watertank):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Antikalksysteem (automatisch_antikalksysteem):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare koffie sterkte (verstelbare_koffie_sterkte):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Warmhoud functie (warmhoud_functie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Anti-druppelfunctie (anti_druppelfunctie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Automatisch uitschakelen (automatisch_uitschakelen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Koffiezetapparaat type (koffiezetapparaat_type):
      • Cafetière (cafetie_re)
      • Capsule koffiemachine (capsule_koffiemachine)
      • Combi coffee maker (combi_coffee_maker)
      • Espresso pot (espresso_pot)
      • Koffiemachines (koffiemachines)
      • Koffiepadmachine (koffiepadmachine)
      • Koffiezetapparaat (koffiezetapparaat)
      • Perculator (perculator)
      • Pistonmachines (pistonmachines)
    • Varianten (group):
      • DeLonghi Nespresso (delonghi_nespresso)
      • Dolce Gusto MiniMe (dolce_gusto_minime)
      • Krups Nespresso (krups_nespresso)
      • Magimix Nespresso (magimix_nespresso)
      • Microsoft Wireless (microsoft_wireless)
      • Moccamaster Cup-One (moccamaster_cup_one)
      • Moccamaster KBG741 (moccamaster_kbg741)
      • Moccamaster Thermos (moccamaster_thermos)
      • Nespresso CitiZ (nespresso_citiz)
      • Nespresso Essenza (mini) (nespresso_essenza_mini_)
      • Philips Café Gourmet (philips_cafe_gourmet)
      • Philips Senseo (philips_senseo)
      • Russell Hobbs Retro (russell_hobbs_retro)
      • Saeco Original (saeco_original)
      • Saeco Quadrante (saeco_quadrante)
      • Saeco Switch (saeco_switch)
      • Saeco Viva (saeco_viva)
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl