x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er koffiezetapparaten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Medion koffiezetapparaat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in koffiezetapparaat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Medion MD 17229
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125271303.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125271305.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125271304.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115189236.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124946264.jpg
      Medion Medion MD 17229 MD 17229 MD 17229 Een eerlijke en verse bak koffie, wie wil dat nou niet ? Capaciteit 10 kopjes / 1,25 L. watertank Vermogen max. 870 Watt Netto inhoud ca. 1,25 liter Applicaties van rvs Aanduiding waterniveau Uitzwenkende filterhouder Voor papieren koffiefilters 1x4 Warmhoudfunctie Anti-druppelfunctie Beveiliging tegen oververhitting Aan/uit schakelaar met bedrijfslampje Rubbervoetjes voor veilige plaatsing (7)
      Medion MD 17229
      • 04015625172298
      • 04055432164659
      • 50057175A1
      • 50056110
      1
      deal
      19.95 EUR
    • Medion Koffiezetapparaat voor bonen MD 15486
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141152435.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141152437.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141152438.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115182082.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115182084.jpg
      Medion Medion Koffiezetapparaat voor bonen MD 15486 Koffiezetapparaat voor bonen MD 15486 Koffiezetapparaat voor bonen MD 15486 U staat op en u ruikt al een verse bak koffie gebrouwen uit vers gemalen koffie-bonen, wie wil dat nou niet ? Of u gebruikt gewone filterkoffie door de koffiemolen eenvoudig uit te zetten, u kunt het allemaal instellen op de meest luxe koffiezetter van Medion, uitgevoerd in een strakke design RVS behuizing is deze stijlvolle koffiezetter een aanwinst voor uw keuken uitrusting. Capaciteit 12 kopjes / 1,5 L. watertank Koffiebonen compartiment van ca.260g Anti-druppelsysteem Warmhoudplaat Uitnee... (5)
      Medion Koffiezetapparaat voor bonen MD 15486
      • 04015625154867
      • 04061275045963
      • 04061275019520
      • 04055432155466
      • 50053578A1
      • 50057585
      • 50056173
      1
      deal
      99.95 EUR
    • Medion MD 16230
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133034420.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133034423.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115189248.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133034422.jpg
      Medion Medion MD 16230 MD 16230 MD 16230 Je staat op en ruikt al een verse bak koffie, wie wil dat nou niet ? Hij gebruikt alle gewone filterkoffie, is uitgevoerd in een strakke design RVS behuizing en is daarmee een aanwinst voor de keuken. Capaciteit 12 kopjes / 1,5 L. watertank Anti-druppelsysteem Warmhoudplaat Uitneembare permanentfilter 1080 Watt vermogen Helder LC-Display 24 uurs-klok met programmeerbare Timer (Sta op met echt verse koffie) (2)
      Medion MD 16230
      • 04055432163843
      • 04015625162305
      • 50056111
      1
      deal
      34.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Illy DEFAULT
        • illy
      • Delonghi DEFAULT
        • delonghi
      • Krups DEFAULT
        • krups
      • Siemens DEFAULT
        • siemens
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Douwe Egberts (douwe_egberts)
      • Philips (philips)
      • Siemens (siemens)
      • Melitta (melitta)
      • Braun (braun)
      • AEG (aeg)
      • Aerolatte (aerolatte)
      • Alessi (alessi)
      • Animo (animo)
      • Ariete (ariete)
      • Beko (beko)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Bialetti (bialetti)
      • Blomus (blomus)
      • Boretti (boretti)
      • Bosch (bosch)
      • Bravilor (bravilor)
      • Bravilor Bonamat (bravilor_bonamat)
      • Buffalo (buffalo)
      • Caso (caso)
      • Chemex (chemex)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Domo (domo)
      • Efbe-Schott (efbe_schott)
      • Electrolux (electrolux)
      • Emerio (emerio)
      • ESPRESSIONS (espressions)
      • Fritel (fritel)
      • G.A.T. Italy (g_a_t_italy)
      • Gaggia (gaggia)
      • GEFU (gefu)
      • Graef (graef)
      • GSI Outdoors (gsi_outdoors)
      • Hendi (hendi)
      • Illy (illy)
      • Inventum (inventum)
      • Kenwood (kenwood)
      • KitchenAid (kitchenaid)
      • Krups (krups)
      • Magimix (magimix)
      • Medion (medion)
      • Moccamaster (moccamaster)
      • Moulinex (moulinex)
      • Nedis (nedis)
      • NEFF (neff)
      • Olympia (olympia)
      • Oxo (oxo)
      • Petra (petra)
      • Princess (princess)
      • ProfiCook (proficook)
      • Proline (proline)
      • Ritter (ritter)
      • Rowenta (rowenta)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Saeco (saeco)
      • Sage (sage)
      • Salewa (salewa)
      • Saro (saro)
      • Sencor (sencor)
      • Severin (severin)
      • Smeg (smeg)
      • Stelton (stelton)
      • Tefal (tefal)
      • Tristar (tristar)
      • TurboTronic (turbotronic)
      • Umbra (umbra)
      • Unold (unold)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wilfa (wilfa)
      • WMF (wmf)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €100 (low)
      • €100 - €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Type koffie (koffie_invoertype):
      • Filterkoffie (filterkoffie)
      • Koffie capsule (koffie_capsule)
      • Koffiebonen (koffiebonen)
      • Koffiepad (koffiepad)
    • Ingebouwd melkopschuimer (ingebouwd_melkopschuimer):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Reservoir voor gezette koffie (reservoir_voor_gezette_koffie):
      • Beker (beker)
      • Kan (kan)
      • Thermoskan (thermoskan)
    • Aantal kopjes (capaciteit_in_kopjes):
      • < 2 Kopjes (<_2_cups)
      • 2 Kopjes - 10 Kopjes (2_cups_-_10_cups)
      • 10 Kopjes - 12 Kopjes (10_cups_-_12_cups)
      • > 12 Kopjes (>_12_cups)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Zilver (zilver)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Beige (beige)
      • Wit (wit)
    • Drank types (drank_types):
      • Americano (americano)
      • Caffe crema (caffe_crema)
      • Caffe Latte (caffe_latte)
      • Cappuccino (cappuccino)
      • Espresso (espresso)
      • Koffie (koffie)
      • Latte Macchiato (latte_macchiato)
      • Ristretto (ristretto)
      • Thee (thee)
    • Capaciteit watertank (capaciteit_watertank):
      • 0 L (capaciteit_watertank_0.0)
      • 1 L (capaciteit_watertank_1.0)
      • 2 L (capaciteit_watertank_2.0)
      • 4 L (capaciteit_watertank_4.0)
    • Pompdruk (pompdruk):
      • 1.0 bar (pompdruk_1.0)
      • 1.2 bar (pompdruk_1.2)
      • 1.9 bar (pompdruk_1.9)
      • 15.0 bar (pompdruk_15.0)
      • 19.0 bar (pompdruk_19.0)
    • Geïntegreerde timer (gei_ntegreerde_timer):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Afneembare watertank (afneembare_watertank):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Aluminium (aluminium)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • RVS (rvs)
    • Antikalkfilter (antikalkfilter):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare koffie sterkte (verstelbare_koffie_sterkte):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Warmwatersysteem (warmwatersysteem):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Warmhoud functie (warmhoud_functie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Anti-druppelfunctie (anti_druppelfunctie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Automatisch uitschakelen (automatisch_uitschakelen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Koffiezetapparaat type (koffiezetapparaat_type):
      • Capsule koffiemachine (capsule_koffiemachine)
      • Coffee maker (coffee_maker)
      • Espressomachines (espressomachines)
      • Handmatig (handmatig)
      • Perculator (perculator)
      • Pistonmachine (pistonmachine)
      • Volautomaat (volautomaat)
    • Varianten (group):
      • DeLonghi ECAM (delonghi_ecam)
      • DeLonghi Nespresso (delonghi_nespresso)
      • Dolce Gusto Genio2 (dolce_gusto_genio2)
      • Dolce Gusto Lumio (dolce_gusto_lumio)
      • Dolce Gusto MiniMe (dolce_gusto_minime)
      • Dolce Gusto Piccolo (dolce_gusto_piccolo)
      • Illy Espresso & Coffee (illy_espresso_coffee)
      • Illy Francis (illy_francis)
      • Krups Dolce Gusto (krups_dolce_gusto)
      • Krups Nespresso (krups_nespresso)
      • Magimix Nespresso (magimix_nespresso)
      • Microsoft Wireless (microsoft_wireless)
      • Moccamaster Cup-One (moccamaster_cup_one)
      • Moccamaster KBG741 (moccamaster_kbg741)
      • Moccamaster Thermos (moccamaster_thermos)
      • Nespresso CitiZ (nespresso_citiz)
      • Nespresso Essenza (mini) (nespresso_essenza_mini_)
      • Nespresso Expert (nespresso_expert)
      • Nespresso Inissia (nespresso_inissia)
      • Nespresso KitchenAid (nespresso_kitchenaid)
      • Nespresso Lattissima (nespresso_lattissima)
      • Nespresso Pixie (nespresso_pixie)
      • Philips Café Gourmet (philips_cafe_gourmet)
      • Philips Senseo (philips_senseo)
      • Russell Hobbs Retro (russell_hobbs_retro)
      • Saeco Latte Duo (saeco_latte_duo)
      • Saeco Original (saeco_original)
      • Saeco Quadrante (saeco_quadrante)
      • Saeco Switch (saeco_switch)
      • Saeco Viva (saeco_viva)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl