x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er koffiezetapparaten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    KitchenAid koffiezetapparaat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in koffiezetapparaat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • KitchenAid 5KCM1209EOB Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161286582.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161282702.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161639459.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181272928.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161639623.jpg
      KitchenAid KitchenAid 5KCM1209EOB Zwart 5KCM1209EOB Zwart 5KCM1209EOB Zwart Koffiezetapparaat van KitchenAid, vervaardigd in zwarte kunststof met accenten van roestvrij staal en uitgevoerd in het kenmerkende afgeronde KitchenAid design. Zet tot 1,7 liter (maximaal 12 kopjes) superlekkere koffie en houdt hem warm; hoe laat, hoe sterk en hoe heet je maar wil. - De unieke sproeikop met 29 openingen zorgt met zijn spiraalvormige sproeistraal voor een optimale verdeling van aroma en temperatuur - 24-uursprogrammering om vooraf zetbeurten in te stellen met een intuïtieve p... (2)
      KitchenAid 5KCM1209EOB Zwart
      • 08003437601583
      • 5KCM1209EOB
      • 8003437601583
      17
      138.11 EUR
    • KitchenAid Koffiezet Onyx Zwart 5KCM1208EOB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151861107.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182819987.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200859646.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151861108.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/179630670.jpg
      KitchenAid KitchenAid Koffiezet Onyx Zwart 5KCM1208EOB Koffiezet Onyx Zwart 5KCM1208EOB Koffiezet Onyx Zwart 5KCM1208EOB KitchenAid filterkoffieapparaat KitchenAid 5KCM1208EOB, 1,7 l, CLASSIC Drip-koffiezetapparaat met spiraalvormige watertuit (1)
      KitchenAid Koffiezet Onyx Zwart 5KCM1208EOB
      • 08003437601354
      • 5KCM1208EOB
      • 8003437601354
      • 6949197
      6
      112.86 EUR
    • KitchenAid 5KCM1209EER Rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158897373.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158897660.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158335935.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162046459.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158897662.jpg
      KitchenAid KitchenAid 5KCM1209EER Rood 5KCM1209EER Rood 5KCM1209EER Rood Maak het leven eenvoudiger met heerlijke filterkoffieZet de perfecte koffie met het ultieme filterkoffiezetapparaat. Het is eenvoudig om op elk moment van de dag heerlijke koffie te zetten.Niets van de smaak gaat verlorenDe unieke spiraalvormige sproeistraal met 29 openingen zorgt voor een uitzonderlijke smaak. Het water trekt hierdoor gelijkmatig door de koffie.Je hoeft niet meer te gokken.Dankzij de handige doseermarkeringen op de herbruikbare filter en de tabel op het waterreservoir zijn d... (2)
      KitchenAid 5KCM1209EER Rood
      • 08003437606960
      • 5KCM1209EER
      • 8003437606960
      8
      139.00 EUR
    • KitchenAid Koffiezet Amandelwit 5KCM1209EAC
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169993136.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169993144.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154261411.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169993145.jpg
      KitchenAid KitchenAid Koffiezet Amandelwit 5KCM1209EAC Koffiezet Amandelwit 5KCM1209EAC Koffiezet Amandelwit 5KCM1209EAC filterkoffiezetapparaat 5KCM1209 Amandelwit (1)
      KitchenAid Koffiezet Amandelwit 5KCM1209EAC
      • 08003437607004
      • 5KCM1209EAC
      • 8003437607004
      3
      139.00 EUR
    • KitchenAid 5KCM1209 Filterkoffiezetapparaat 1,7 l Half automatisch
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150212763.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187736987.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/179630675.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/179630673.jpg
      KitchenAid KitchenAid 5KCM1209 Filterkoffiezetapparaat 1,7 l Half automatisch 5KCM1209 Filterkoffiezetapparaat 1,7 l Half automatisch 5KCM1209 Filterkoffiezetapparaat 1,7 l Half automatisch KitchenAid 5KCM1209 Filterkoffiezetapparaat 1,7 l Half automatisch (1)
      KitchenAid 5KCM1209 Filterkoffiezetapparaat 1,7 l Half automatisch
      • 08003437601620
      • 5KCM1209EDG
      1
      139.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Senseo DEFAULT
        • philips_senseo
      • Delonghi DEFAULT
        • delonghi
      • Krups DEFAULT
        • krups
      • Siemens DEFAULT
        • siemens
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Filterkoffie DEFAULT
        • filterkoffie
      • Koffie capsule DEFAULT
        • koffie_capsule
      • Koffiepad DEFAULT
        • koffiepad
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Philips (philips)
      • Siemens (siemens)
      • Melitta (melitta)
      • Braun (braun)
      • 24hShop (24hshop)
      • Adler (adler)
      • AEG (aeg)
      • Aeropress (aeropress)
      • Alessi (alessi)
      • All Ride (all_ride)
      • Alpina (alpina)
      • Amica (amica)
      • Animo (animo)
      • Arcelik (arcelik)
      • Ariete (ariete)
      • Arzum (arzum)
      • Asobu (asobu)
      • Bartscher (bartscher)
      • BEEM (beem)
      • Beko (beko)
      • Beper (beper)
      • Bestron (bestron)
      • Bialetti (bialetti)
      • Bisetti (bisetti)
      • Bodum (bodum)
      • Bomann (bomann)
      • Boretti (boretti)
      • Bosch (bosch)
      • Bourgini (bourgini)
      • BRA (bra)
      • Bravilor (bravilor)
      • Bravilor Bonamat (bravilor_bonamat)
      • Buffalo (buffalo)
      • C3 (c3)
      • Cafflano (cafflano)
      • Camry (camry)
      • Carpoint (carpoint)
      • Caso (caso)
      • Casselin (casselin)
      • Caterchef (caterchef)
      • Cecotec (cecotec)
      • Chemex (chemex)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • COMELEC (comelec)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Dometic (dometic)
      • Domo (domo)
      • Dunlop (dunlop)
      • Electrolux (electrolux)
      • Emerio (emerio)
      • ESPRESSIONS (espressions)
      • Finum (finum)
      • Fixapart (fixapart)
      • Fritel (fritel)
      • Gaggia (gaggia)
      • Gastroback (gastroback)
      • GoldMaster (goldmaster)
      • Graef (graef)
      • Grundig (grundig)
      • GSI (gsi)
      • H.Koenig (h_koenig)
      • Hario (hario)
      • Hendi (hendi)
      • Howa (howa)
      • Inventum (inventum)
      • Jata (jata)
      • Jura (jura)
      • Kalorik (kalorik)
      • Kenwood (kenwood)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • KitchenAid (kitchenaid)
      • Klein (klein)
      • KOENIC (koenic)
      • Korona (korona)
      • Krups (krups)
      • L'OR (l_or)
      • Lacor (lacor)
      • Lavazza (lavazza)
      • Lelit (lelit)
      • Magimix (magimix)
      • Makita (makita)
      • Maxima (maxima)
      • Medion (medion)
      • Mestic (mestic)
      • Miele (miele)
      • Moccamaster (moccamaster)
      • Morphy Richards (morphy_richards)
      • Moulinex (moulinex)
      • MUSTERKIND (musterkind)
      • Nedis (nedis)
      • Ninja (ninja)
      • OBH Nordica (obh_nordica)
      • Princess (princess)
      • ProfiCook (proficook)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Ritter (ritter)
      • Riviera & Bar (riviera_bar)
      • Rok (rok)
      • Rommelsbacher (rommelsbacher)
      • Rowenta (rowenta)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Saeco (saeco)
      • Sage (sage)
      • San Ignacio (san_ignacio)
      • Saro (saro)
      • Scanpart (scanpart)
      • SEB (seb)
      • Sencor (sencor)
      • Severin (severin)
      • Sinbo (sinbo)
      • Smeg (smeg)
      • Solac (solac)
      • Stelton (stelton)
      • Taurus (taurus)
      • Tavola (tavola)
      • Techwood (techwood)
      • Tefal (tefal)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tristar (tristar)
      • Ufesa (ufesa)
      • Wacaco (wacaco)
      • Westfalia (westfalia)
      • Westmark (westmark)
      • Wilfa (wilfa)
      • WMF (wmf)
      • Xavax (xavax)
    • Prijs (price):
      • < € 45 (budget)
      • € 45 - € 75 (price_2)
      • € 75 - € 170 (price_3)
      • ≥ € 170 (price_4)
    • Type koffie (koffie_invoertype):
      • Filterkoffie (filterkoffie)
      • Koffie capsule (koffie_capsule)
      • Koffiebonen (koffiebonen)
      • Koffiepad (koffiepad)
    • Drank types (drank_types):
      • Americano (americano)
      • Caffè crema (caffe_crema)
      • Caffè Latte (caffe_latte)
      • Caffè lungo (caffe_lungo)
      • Caffè mocha (caffe_mocha)
      • Cappuccino (cappuccino)
      • Espresso (espresso)
      • Espresso Macchiato (espresso_macchiato)
      • Filterkoffie (filterkoffie)
      • Flat white (flat_white)
      • Heet water (heet_water)
      • Hete Chocolademelk (hete_chocolademelk)
      • Koffie (koffie)
      • Latte Macchiato (latte_macchiato)
      • Ristretto (ristretto)
      • Thee (thee)
      • Warme melk (warme_melk)
    • Reservoir voor gezette koffie (reservoir_voor_gezette_koffie):
      • Beker (beker)
      • Kan (kan)
      • Thermoskan (thermoskan)
    • Aantal kopjes (capaciteit_in_kopjes):
      • < 2 Kopjes (<_2_cups)
      • 2 Kopjes - 10 Kopjes (2_cups_-_10_cups)
      • 10 Kopjes - 12 Kopjes (10_cups_-_12_cups)
      • > 12 Kopjes (>_12_cups)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Zilver (zilver)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Beige (beige)
      • Wit (wit)
    • Ingebouwd melkopschuimer (ingebouwd_melkopschuimer):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Capaciteit watertank (capaciteit_watertank):
      • < 1 L (capaciteit_watertank_1)
      • 1 L - 1.3 L (capaciteit_watertank_2)
      • 1.3 L - 1.4 L (capaciteit_watertank_3)
      • ≥ 1.4 L (capaciteit_watertank_4)
    • Geïntegreerde timer (gei_ntegreerde_timer):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Afneembare watertank (afneembare_watertank):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Antikalksysteem (automatisch_antikalksysteem):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare koffie sterkte (verstelbare_koffie_sterkte):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Warmhoud functie (warmhoud_functie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Anti-druppelfunctie (anti_druppelfunctie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Automatisch uitschakelen (automatisch_uitschakelen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Koffiezetapparaat type (koffiezetapparaat_type):
      • Cafetière (cafetie_re)
      • Capsule koffiemachine (capsule_koffiemachine)
      • Coffee pan (coffee_pan)
      • combinatiekoffiemachine (combinatiekoffiemachine)
      • Koffiemachines (koffiemachines)
      • Koffiepadmachine (koffiepadmachine)
      • Koffiezetapparaat (koffiezetapparaat)
      • Perculator (perculator)
      • Pistonmachines (pistonmachines)
    • Varianten (group):
      • DeLonghi ECAM (delonghi_ecam)
      • Dolce Gusto MiniMe (dolce_gusto_minime)
      • Krups Dolce Gusto (krups_dolce_gusto)
      • Krups Nespresso (krups_nespresso)
      • Magimix Nespresso (magimix_nespresso)
      • Microsoft Wireless (microsoft_wireless)
      • Moccamaster KBG741 (moccamaster_kbg741)
      • Moccamaster Thermos (moccamaster_thermos)
      • Nespresso Essenza (mini) (nespresso_essenza_mini_)
      • Nespresso Expert (nespresso_expert)
      • Nespresso Inissia (nespresso_inissia)
      • Philips Café Gourmet (philips_cafe_gourmet)
      • Philips Senseo (philips_senseo)
      • Russell Hobbs Retro (russell_hobbs_retro)
      • Saeco Original (saeco_original)
      • Saeco Quadrante (saeco_quadrante)
      • Saeco Switch (saeco_switch)
      • Saeco Viva (saeco_viva)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl