x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er koffiezetapparaten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Graef koffiezetapparaat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in koffiezetapparaat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Graef FK703 Red
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135698411.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135698346.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117435457.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135698401.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135698465.jpg
      Graef Graef FK703 Red FK703 Red FK703 Red Kaffeezubereitung wie von Hand, dank innovativem "Direct Brew" Brühverfahren - mit der Graef FK 703 Filterkaffeemaschine in zeitlos, funktionalem Design. Der 10 Tassen fassende Wassertank verfügt über Wasserstandsensoren, wodurch das Abschätzen der verfügbaren Menge entfällt. Die Blooming-Funktion brüht den Kaffee für 30 Sekunden vor und der Edelstahl-Brühkopf mit 8 "Brew Spots" sorgt für großflächige Kaffeemehlbenetzung sowie optimales Herauslösen der Kaffeearomen. Der Aroma-Trichter der Gla... (3)
      Graef FK703 Red
      • 04001627013462
      • FK703EU
      3
      deal
      129.00 EUR
    • Graef FK 702
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119008694.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132251380.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145584002.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135698744.jpg
      Graef Graef FK 702 FK 702 FK 702 Bestel Koffiezetapparaat Graef Fk702 Zwart online. Bekijk alle Keukenmachines van het merk Graef bij Etrias. (6)
      Graef FK 702
      • 04001627012120
      • FK702EU
      1
      deal
      129.00 EUR
    • Graef ES850 Marchesa Halfautomatische Espressomachine
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145195465.jpg
      Graef Graef ES850 Marchesa Halfautomatische Espressomachine ES850 Marchesa Halfautomatische Espressomachine ES850 Marchesa Halfautomatische Espressomachine Bestel Graef ES850 Marchesa Halfautomatische Espressomachine online bij fonQ. Alle Graef Koffie pistonmachines uit voorraad leverbaar. Voor 23:00 besteld, morgen in huis (1)
      Graef ES850 Marchesa Halfautomatische Espressomachine
      • 04001627015886
      2
      539.00 EUR
    • Graef FK701EU
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119008697.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132251469.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144863594.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135097681.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135698767.jpg
      Graef Graef FK701EU FK701EU FK701EU Bestel Koffiezetapparaat Graef Fk701 Wit online. Bekijk alle Keukenmachines van het merk Graef bij Etrias. (1)
      Graef FK701EU
      • 04001627012113
      • FK701EU
      2
      99.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Illy DEFAULT
        • illy
      • Delonghi DEFAULT
        • delonghi
      • Krups DEFAULT
        • krups
      • Siemens DEFAULT
        • siemens
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Douwe Egberts (douwe_egberts)
      • Philips (philips)
      • Siemens (siemens)
      • Melitta (melitta)
      • Braun (braun)
      • AEG (aeg)
      • Aerolatte (aerolatte)
      • Alessi (alessi)
      • Animo (animo)
      • Ariete (ariete)
      • Beko (beko)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Bialetti (bialetti)
      • Blomus (blomus)
      • Boretti (boretti)
      • Bosch (bosch)
      • Bravilor (bravilor)
      • Bravilor Bonamat (bravilor_bonamat)
      • Buffalo (buffalo)
      • Caso (caso)
      • Chemex (chemex)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Domo (domo)
      • Efbe-Schott (efbe_schott)
      • Electrolux (electrolux)
      • Emerio (emerio)
      • ESPRESSIONS (espressions)
      • Fritel (fritel)
      • G.A.T. Italy (g_a_t_italy)
      • Gaggia (gaggia)
      • GEFU (gefu)
      • Graef (graef)
      • GSI Outdoors (gsi_outdoors)
      • Hendi (hendi)
      • Illy (illy)
      • Inventum (inventum)
      • Kenwood (kenwood)
      • KitchenAid (kitchenaid)
      • Krups (krups)
      • Magimix (magimix)
      • Medion (medion)
      • Moccamaster (moccamaster)
      • Moulinex (moulinex)
      • Nedis (nedis)
      • NEFF (neff)
      • Olympia (olympia)
      • Oxo (oxo)
      • Petra (petra)
      • Princess (princess)
      • ProfiCook (proficook)
      • Proline (proline)
      • Ritter (ritter)
      • Rowenta (rowenta)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Saeco (saeco)
      • Sage (sage)
      • Salewa (salewa)
      • Saro (saro)
      • Sencor (sencor)
      • Severin (severin)
      • Smeg (smeg)
      • Stelton (stelton)
      • Tefal (tefal)
      • Tristar (tristar)
      • TurboTronic (turbotronic)
      • Umbra (umbra)
      • Unold (unold)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wilfa (wilfa)
      • WMF (wmf)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €100 (low)
      • €100 - €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Type koffie (koffie_invoertype):
      • Filterkoffie (filterkoffie)
      • Koffie capsule (koffie_capsule)
      • Koffiebonen (koffiebonen)
      • Koffiepad (koffiepad)
    • Ingebouwd melkopschuimer (ingebouwd_melkopschuimer):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Reservoir voor gezette koffie (reservoir_voor_gezette_koffie):
      • Beker (beker)
      • Kan (kan)
      • Thermoskan (thermoskan)
    • Aantal kopjes (capaciteit_in_kopjes):
      • < 2 Kopjes (<_2_cups)
      • 2 Kopjes - 10 Kopjes (2_cups_-_10_cups)
      • 10 Kopjes - 12 Kopjes (10_cups_-_12_cups)
      • > 12 Kopjes (>_12_cups)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Zilver (zilver)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Beige (beige)
      • Wit (wit)
    • Drank types (drank_types):
      • Americano (americano)
      • Caffe crema (caffe_crema)
      • Caffe Latte (caffe_latte)
      • Cappuccino (cappuccino)
      • Espresso (espresso)
      • Koffie (koffie)
      • Latte Macchiato (latte_macchiato)
      • Ristretto (ristretto)
      • Thee (thee)
    • Capaciteit watertank (capaciteit_watertank):
      • 0 L (capaciteit_watertank_0.0)
      • 1 L (capaciteit_watertank_1.0)
      • 2 L (capaciteit_watertank_2.0)
      • 4 L (capaciteit_watertank_4.0)
    • Pompdruk (pompdruk):
      • 1.0 bar (pompdruk_1.0)
      • 1.2 bar (pompdruk_1.2)
      • 1.9 bar (pompdruk_1.9)
      • 15.0 bar (pompdruk_15.0)
      • 19.0 bar (pompdruk_19.0)
    • Geïntegreerde timer (gei_ntegreerde_timer):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Afneembare watertank (afneembare_watertank):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Aluminium (aluminium)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • RVS (rvs)
    • Antikalkfilter (antikalkfilter):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare koffie sterkte (verstelbare_koffie_sterkte):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Warmwatersysteem (warmwatersysteem):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Warmhoud functie (warmhoud_functie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Anti-druppelfunctie (anti_druppelfunctie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Automatisch uitschakelen (automatisch_uitschakelen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Koffiezetapparaat type (koffiezetapparaat_type):
      • Capsule koffiemachine (capsule_koffiemachine)
      • Coffee maker (coffee_maker)
      • Espressomachines (espressomachines)
      • Handmatig (handmatig)
      • Perculator (perculator)
      • Pistonmachine (pistonmachine)
      • Volautomaat (volautomaat)
    • Varianten (group):
      • DeLonghi ECAM (delonghi_ecam)
      • DeLonghi Nespresso (delonghi_nespresso)
      • Dolce Gusto Genio2 (dolce_gusto_genio2)
      • Dolce Gusto Lumio (dolce_gusto_lumio)
      • Dolce Gusto MiniMe (dolce_gusto_minime)
      • Dolce Gusto Piccolo (dolce_gusto_piccolo)
      • Illy Espresso & Coffee (illy_espresso_coffee)
      • Illy Francis (illy_francis)
      • Krups Dolce Gusto (krups_dolce_gusto)
      • Krups Nespresso (krups_nespresso)
      • Magimix Nespresso (magimix_nespresso)
      • Microsoft Wireless (microsoft_wireless)
      • Moccamaster Cup-One (moccamaster_cup_one)
      • Moccamaster KBG741 (moccamaster_kbg741)
      • Moccamaster Thermos (moccamaster_thermos)
      • Nespresso CitiZ (nespresso_citiz)
      • Nespresso Essenza (mini) (nespresso_essenza_mini_)
      • Nespresso Expert (nespresso_expert)
      • Nespresso Inissia (nespresso_inissia)
      • Nespresso KitchenAid (nespresso_kitchenaid)
      • Nespresso Lattissima (nespresso_lattissima)
      • Nespresso Pixie (nespresso_pixie)
      • Philips Café Gourmet (philips_cafe_gourmet)
      • Philips Senseo (philips_senseo)
      • Russell Hobbs Retro (russell_hobbs_retro)
      • Saeco Latte Duo (saeco_latte_duo)
      • Saeco Original (saeco_original)
      • Saeco Quadrante (saeco_quadrante)
      • Saeco Switch (saeco_switch)
      • Saeco Viva (saeco_viva)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl