x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er koffiezetapparaten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Electrolux koffiezetapparaat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in koffiezetapparaat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Electrolux koffiezetapparaat EKF 966
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101297096.jpg
      Electrolux Electrolux koffiezetapparaat EKF 966 koffiezetapparaat EKF 966 koffiezetapparaat EKF 966 De Electrolux EKF966: een volle pot koffie in een handomdraai Je huis vol verjaardagsvisite? Met de Electrolux EKF966 zet je in een mum van tijd maar liefst 15 kopjes koffie! En dankzij de slimme timer zet je koffie op elk gewenst moment van de dag! Wil je elke dag genieten van een verse kop smakelijke koffie? Dan is de Electrolux EKF966 een uitstekende keuze. Met dit koffiezetapparaat zet je in een mum van tijd tot maar liefst 15 kopjes koffie. Ideaal dus als je regelmatig veel visite over d... (15)
      Electrolux koffiezetapparaat EKF 966
      • 07332543384853
      2
      most_sold
      59.99 EUR
    • Electrolux EKF976
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125984672.jpg
      Electrolux Electrolux EKF976 EKF976 EKF976 Dit Electrolux koffiezetapparaat EKF976 is geschikt tot 10 kopjes koffie. Uitgevoerd met praktische snufje bedienbaar via het display aan de voorzijde. Zo kun je een timer instellen, zodat je niet alleen van de geur maar ook van een verse kop koffie kunt genieten als je wakker wordt. Het display geeft ook nog eens de tijd weer en heeft verschillende tiptoetsen. Onder andere voor aromakeuze. Heel praktisch zijn de antislipbodem en de transparante uitsparing van het waterreservoir van 1,5 liter... (7)
      Electrolux EKF976
      • 07332543563906
      2
      99.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Illy DEFAULT
        • illy
      • Delonghi DEFAULT
        • delonghi
      • Krups DEFAULT
        • krups
      • Siemens DEFAULT
        • siemens
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Douwe Egberts (douwe_egberts)
      • Philips (philips)
      • Siemens (siemens)
      • Melitta (melitta)
      • Braun (braun)
      • AEG (aeg)
      • Aerolatte (aerolatte)
      • Alessi (alessi)
      • Animo (animo)
      • Ariete (ariete)
      • Beko (beko)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Bialetti (bialetti)
      • Blomus (blomus)
      • Bomann (bomann)
      • Boretti (boretti)
      • Bosch (bosch)
      • Bravilor (bravilor)
      • Bravilor Bonamat (bravilor_bonamat)
      • Buffalo (buffalo)
      • Caso (caso)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Cuisinier (cuisinier)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Domo (domo)
      • Efbe-Schott (efbe_schott)
      • Electrolux (electrolux)
      • Emerio (emerio)
      • ESPRESSIONS (espressions)
      • Finum (finum)
      • Fritel (fritel)
      • G.A.T. Italy (g_a_t_italy)
      • Gaggia (gaggia)
      • GEFU (gefu)
      • Graef (graef)
      • Grundig (grundig)
      • GSI Outdoors (gsi_outdoors)
      • Hendi (hendi)
      • Illy (illy)
      • Inventum (inventum)
      • Kenwood (kenwood)
      • KitchenAid (kitchenaid)
      • Krups (krups)
      • Magimix (magimix)
      • Medion (medion)
      • Moccamaster (moccamaster)
      • Morphy Richards (morphy_richards)
      • Moulinex (moulinex)
      • NEFF (neff)
      • Nivona (nivona)
      • Olympia (olympia)
      • Oxo (oxo)
      • Petra (petra)
      • Princess (princess)
      • ProfiCook (proficook)
      • Proline (proline)
      • Ritter (ritter)
      • Rok (rok)
      • Rommelsbacher (rommelsbacher)
      • Rowenta (rowenta)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Saeco (saeco)
      • Sage (sage)
      • Saro (saro)
      • Sencor (sencor)
      • Severin (severin)
      • Smeg (smeg)
      • Stelton (stelton)
      • Tavola (tavola)
      • Tefal (tefal)
      • Tristar (tristar)
      • Umbra (umbra)
      • Unold (unold)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wilfa (wilfa)
      • WMF (wmf)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €100 (low)
      • €100 - €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Type koffie (koffie_invoertype):
      • Filterkoffie (filterkoffie)
      • Koffie capsule (koffie_capsule)
      • Koffiebonen (koffiebonen)
      • Koffiepad (koffiepad)
    • Ingebouwd melkopschuimer (ingebouwd_melkopschuimer):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aantal kopjes (capaciteit_in_kopjes):
      • < 2 Cups (capaciteit_in_kopjes_2)
      • 2 Cups - 10 Cups (capaciteit_in_kopjes_2_10)
      • 10 Cups - 11 Cups (capaciteit_in_kopjes_10_11)
      • ≥ 11 Cups (capaciteit_in_kopjes_11)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Zilver (zilver)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Beige (beige)
      • Wit (wit)
    • Drank types (drank_types):
      • Americano (americano)
      • Caffe crema (caffe_crema)
      • Caffe Latte (caffe_latte)
      • Cappuccino (cappuccino)
      • Espresso (espresso)
      • Koffie (koffie)
      • Latte Macchiato (latte_macchiato)
      • Ristretto (ristretto)
      • Thee (thee)
    • Capaciteit watertank (capaciteit_watertank):
      • 0 L (capaciteit_watertank_0.0)
      • 1 L (capaciteit_watertank_1.0)
      • 2 L (capaciteit_watertank_2.0)
      • 4 L (capaciteit_watertank_4.0)
    • Pompdruk (pompdruk):
      • 1.0 bar (pompdruk_1.0)
      • 1.2 bar (pompdruk_1.2)
      • 1.9 bar (pompdruk_1.9)
      • 15.0 bar (pompdruk_15.0)
      • 19.0 bar (pompdruk_19.0)
    • Reservoir voor gezette koffie (reservoir_voor_gezette_koffie):
      • Beker (beker)
      • Kan (kan)
      • Thermoskan (thermoskan)
    • Afneembare watertank (afneembare_watertank):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Aluminium (aluminium)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • RVS (rvs)
    • Antikalkfilter (antikalkfilter):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare koffie sterkte (verstelbare_koffie_sterkte):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Warmwatersysteem (warmwatersysteem):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Warmhoud functie (warmhoud_functie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Anti-druppelfunctie (anti_druppelfunctie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Automatisch uitschakelen (automatisch_uitschakelen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Koffiezetapparaat type (koffiezetapparaat_type):
      • Capsule koffiemachine (capsule_koffiemachine)
      • Coffee maker (coffee_maker)
      • Espressomachines (espressomachines)
      • Handmatig (handmatig)
      • Perculator (perculator)
      • Pistonmachine (pistonmachine)
      • Volautomaat (volautomaat)
    • Varianten (group):
      • DeLonghi ECAM (delonghi_ecam)
      • DeLonghi Nespresso (delonghi_nespresso)
      • Dolce Gusto Genio2 (dolce_gusto_genio2)
      • Dolce Gusto Lumio (dolce_gusto_lumio)
      • Dolce Gusto Piccolo (dolce_gusto_piccolo)
      • Illy Espresso & Coffee (illy_espresso_coffee)
      • Illy Francis (illy_francis)
      • Krups Dolce Gusto (krups_dolce_gusto)
      • Krups Nespresso (krups_nespresso)
      • Magimix Nespresso (magimix_nespresso)
      • Microsoft Wireless (microsoft_wireless)
      • Moccamaster Cup-One (moccamaster_cup_one)
      • Moccamaster KBG741 (moccamaster_kbg741)
      • Moccamaster Thermos (moccamaster_thermos)
      • Nespresso CitiZ (nespresso_citiz)
      • Nespresso Essenza (mini) (nespresso_essenza_mini_)
      • Nespresso Expert (nespresso_expert)
      • Nespresso Inissia (nespresso_inissia)
      • Nespresso KitchenAid (nespresso_kitchenaid)
      • Nespresso Lattissima (nespresso_lattissima)
      • Nespresso Pixie (nespresso_pixie)
      • Philips Café Gourmet (philips_cafe_gourmet)
      • Philips Senseo (philips_senseo)
      • Russell Hobbs Retro (russell_hobbs_retro)
      • Saeco Latte Duo (saeco_latte_duo)
      • Saeco Original (saeco_original)
      • Saeco Quadrante (saeco_quadrante)
      • Saeco Switch (saeco_switch)
      • Saeco Viva (saeco_viva)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl