x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er koffiezetapparaten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Douwe Egberts koffiezetapparaat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in koffiezetapparaat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Douwe Egberts Moccamaster koffiezetapparaat - KBG 741 - chroom
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/6/4/5/douwe-egberts-moccamaster-koffiezetapparaat-78037645.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/3/0/4/douwe-egberts-moccamaster-koffiezetapparaat-kbg-741-chroom-94160304.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/1/0/4/4/douwe-egberts-moccamaster-koffiezetapparaat-kbg-741-chroom-110151044.jpg
      Douwe Egberts Moccamaster koffiezetapparaat - KBG 741 - chroom (4)
      Douwe Egberts Moccamaster koffiezetapparaat - KBG 741 - chroom
      Blokker.nl Blokker.nl
      7.592693677677212 (786)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      179.0000, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Blokker.nl Blokker.nl
      7.592693677677212 (786)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      179.0000, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
      deal
    • Douwe Egberts Moccamaster koffiezetapparaat - KBG 741 - antraciet
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/4/7/5/douwe-egberts-technivorm-moccamaster-excellent-douwe-egberts-anthraciet-78036475.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/3/0/2/douwe-egberts-moccamaster-koffiezetapparaat-kbg-741-antraciet-94160302.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/3/0/3/douwe-egberts-moccamaster-koffiezetapparaat-kbg-741-antraciet-94160303.jpg
      Douwe Egberts Moccamaster koffiezetapparaat - KBG 741 - antraciet (2)
      Douwe Egberts Moccamaster koffiezetapparaat - KBG 741 - antraciet
      Blokker.nl Blokker.nl
      7.592693677677212 (786)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      179.0000, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Blokker.nl Blokker.nl
      7.592693677677212 (786)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      179.0000, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
      deal
    • Douwe Egberts Moccamaster koffiezetapparaat - KBG 741 - roze
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/2/4/1/douwe-egberts-moccamasterkoffiezetapparaat-kbg-741-77025241.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/9/4/5/5/douwe-egberts-moccamasterkoffiezetapparaat-kbg-741-78019455.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/2/9/0/douwe-egberts-moccamaster-koffiezetapparaat-kbg-741-roze-94160290.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/2/9/1/douwe-egberts-moccamaster-koffiezetapparaat-kbg-741-roze-94160291.jpg
      Douwe Egberts Moccamaster koffiezetapparaat - KBG 741 - roze (1)
      Douwe Egberts Moccamaster koffiezetapparaat - KBG 741 - roze
      Blokker.nl Blokker.nl
      7.592693677677212 (786)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      189, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Blokker.nl Blokker.nl
      7.592693677677212 (786)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      189, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nespresso DEFAULT
        • nespresso
      • Illy DEFAULT
        • illy
      • Delonghi DEFAULT
        • delonghi
      • Krups DEFAULT
        • krups
      • Siemens DEFAULT
        • siemens
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Douwe Egberts (douwe_egberts)
      • Philips (philips)
      • Siemens (siemens)
      • Melitta (melitta)
      • AEG (aeg)
      • Alessi (alessi)
      • Ariete (ariete)
      • BAS (bas)
      • Beko (beko)
      • Bestron (bestron)
      • Bialetti (bialetti)
      • Bodum (bodum)
      • Boretti (boretti)
      • Bosch (bosch)
      • Braun (braun)
      • Bravilor (bravilor)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Domo (domo)
      • Efbe-Schott (efbe_schott)
      • Emerio (emerio)
      • ESPRESSIONS (espressions)
      • FrancisFrancis! (francisfrancis_)
      • Fritel (fritel)
      • Gaggia (gaggia)
      • Grundig (grundig)
      • Ibili (ibili)
      • Illy (illy)
      • Inventum (inventum)
      • Jura (jura)
      • Kenwood (kenwood)
      • KitchenAid (kitchenaid)
      • Krups (krups)
      • Magimix (magimix)
      • Microsoft (microsoft)
      • Miele (miele)
      • Moccamaster (moccamaster)
      • Morphy Richards (morphy_richards)
      • Moulinex (moulinex)
      • Nespresso (nespresso)
      • Nivona (nivona)
      • Nostalgia Electrics (nostalgia_electrics)
      • Princess (princess)
      • ProfiCook (proficook)
      • Ritter (ritter)
      • Rowenta (rowenta)
      • Russel Hobbs (russel_hobbs)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Saeco (saeco)
      • Sencor (sencor)
      • Severin (severin)
      • Solis (solis)
      • Stelton (stelton)
      • Technivorm (technivorm)
      • Tefal (tefal)
      • Tomado (tomado)
      • Tristar (tristar)
      • Unold (unold)
      • WMF (wmf)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €100 (low)
      • €100 - €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Zilver (zilver)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Beige (beige)
    • Koffie technologie (koffie_technologie):
      • filter (filter)
      • Gasplaat (gasplaat)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) (acrylonitrielbutadieenstyreen_abs_)
      • Aluminium (aluminium)
      • Glas (glas)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Metal (metal)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polycarbonaat (polycarbonaat)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • RVS (rvs)
      • Staal (staal)
      • Synthetische (synthetische)
    • Varianten (group):
      • DeLonghi CitiZ (delonghi_citiz)
      • DeLonghi Essenza (mini) (delonghi_essenza_mini_)
      • DeLonghi Lattissima (delonghi_lattissima)
      • DeLonghi Pixie (delonghi_pixie)
      • Illy Espresso & Coffee (illy_espresso_coffee)
      • KitchenAid KitchenAid (kitchenaid_kitchenaid)
      • Krups CitiZ (krups_citiz)
      • Krups Expert (krups_expert)
      • Krups Genio2 (krups_genio2)
      • Krups Lumio (krups_lumio)
      • Krups MiniMe (krups_minime)
      • Krups Piccolo (krups_piccolo)
      • Krups Pixie (krups_pixie)
      • Magimix CitiZ (magimix_citiz)
      • Magimix Essenza (mini) (magimix_essenza_mini_)
      • Magimix Expert (magimix_expert)
      • Magimix Pixie (magimix_pixie)
      • Moccamaster Cup-One (moccamaster_cup_one)
      • Moccamaster KBG741 (moccamaster_kbg741)
      • Moccamaster Thermos (moccamaster_thermos)
      • Nespresso Inissia (nespresso_inissia)
      • Nespresso KitchenAid (nespresso_kitchenaid)
      • Philips Café Gourmet (philips_cafe_gourmet)
      • Philips Switch (philips_switch)
      • Philips Viva (philips_viva)
      • Russell Hobbs Retro (russell_hobbs_retro)
      • Saeco Latte Duo (saeco_latte_duo)
      • Saeco Original (saeco_original)
      • Saeco Quadrante (saeco_quadrante)
      • Saeco Viva (saeco_viva)
      • Technivorm KBG741 (technivorm_kbg741)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl