x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er koffiezetapparaten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bravilor koffiezetapparaat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in koffiezetapparaat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Bravilor Bonamat Mondo 2
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/99342573.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/126184423.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/96446830.jpg
      Bravilor Bonamat Mondo 2 (1)
      Bravilor Bonamat Mondo 2
      Petdirect.nl Petdirect.nl
      8.938330681665981 (10)
      418.14, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Petdirect.nl Petdirect.nl
      8.938330681665981 (10)
      418.14, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      3
    • Bravilor Novo Vrijstaand Filterkoffiezetapparaat 1.7l Zwart, Zilver
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/21810071.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/21810074.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/25284144.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/25284145.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/101114422.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/101516684.jpg
      Bravilor Novo Vrijstaand Filterkoffiezetapparaat 1.7l Zwart, Zilver (1)
      Bravilor Novo Vrijstaand Filterkoffiezetapparaat 1.7l Zwart, Zilver
      Office Deals Office Deals
      7.557004830917873 (2)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.81.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      198.57, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Office Deals Office Deals
      7.557004830917873 (2)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.81.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      198.57, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      3
    • Bravilor Koffiezetapparaat ISO inclusief thermoskan
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/99342568.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/125984762.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/96444923.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/96521010.jpg
      Bravilor Koffiezetapparaat ISO inclusief thermoskan (1)
      Bravilor Koffiezetapparaat ISO inclusief thermoskan
      Petdirect.nl Petdirect.nl
      8.938330681665981 (10)
      254.22, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Petdirect.nl Petdirect.nl
      8.938330681665981 (10)
      254.22, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      3
    • Bravilor Koffiezetapparaat th rvs
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/99342578.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/96448608.jpg
      Bravilor Koffiezetapparaat th rvs (1)
      Bravilor Koffiezetapparaat th rvs
      Petdirect.nl Petdirect.nl
      8.938330681665981 (10)
      383.59, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Petdirect.nl Petdirect.nl
      8.938330681665981 (10)
      383.59, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      2
      most_sold
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nespresso DEFAULT
        • nespresso
      • Illy DEFAULT
        • illy
      • Delonghi DEFAULT
        • delonghi
      • Krups DEFAULT
        • krups
      • Siemens DEFAULT
        • siemens
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Douwe Egberts (douwe_egberts)
      • Philips (philips)
      • Siemens (siemens)
      • Melitta (melitta)
      • Braun (braun)
      • AEG (aeg)
      • Aerolatte (aerolatte)
      • Alessi (alessi)
      • Ariete (ariete)
      • BAS (bas)
      • Beko (beko)
      • Beper (beper)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Bialetti (bialetti)
      • Bodum (bodum)
      • Boretti (boretti)
      • Bosch (bosch)
      • Bourgini (bourgini)
      • Bravilor (bravilor)
      • Carpoint (carpoint)
      • Caso (caso)
      • Chemex (chemex)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Cuisinier (cuisinier)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Domo (domo)
      • Efbe-Schott (efbe_schott)
      • Emerio (emerio)
      • ESPRESSIONS (espressions)
      • Fritel (fritel)
      • G.A.T. Italy (g_a_t_italy)
      • Gaggia (gaggia)
      • Gourmetmaxx (gourmetmaxx)
      • Graef (graef)
      • Grundig (grundig)
      • GSI (gsi)
      • Illy (illy)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Inventum (inventum)
      • Kenwood (kenwood)
      • KitchenAid (kitchenaid)
      • Korona (korona)
      • Krups (krups)
      • Magimix (magimix)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • Moccamaster (moccamaster)
      • Morphy Richards (morphy_richards)
      • Moulinex (moulinex)
      • Nespresso (nespresso)
      • Oxo (oxo)
      • Panasonic (panasonic)
      • Petra (petra)
      • Petra electric (petra_electric)
      • Princess (princess)
      • ProfiCook (proficook)
      • QuickMill (quickmill)
      • Ritter (ritter)
      • Rowenta (rowenta)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Saeco (saeco)
      • Sencor (sencor)
      • Severin (severin)
      • Smeg (smeg)
      • Stelton (stelton)
      • Tefal (tefal)
      • Trisa (trisa)
      • Tristar (tristar)
      • Umbra (umbra)
      • Unold (unold)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wilfa (wilfa)
      • WMF (wmf)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €100 (low)
      • €100 - €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Zilver (zilver)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Beige (beige)
    • Type koffie (koffie_invoertype):
      • Coffee beans (coffee_beans)
      • Coffee capsules (coffee_capsules)
      • Filter coffee (filter_coffee)
      • Gemalen koffie (gemalen_koffie)
      • Koffiebonen (koffiebonen)
      • Koffiecapsule (koffiecapsule)
      • Koffiepad (koffiepad)
    • Koffie technologie (koffie_technologie):
      • Capsules (capsules)
      • Espresso machine (espresso_machine)
      • filter (filter)
    • Aantal kopjes (capaciteit_in_kopjes):
      • < 8 (capaciteit_in_kopjes_8)
      • 8 - 10 (capaciteit_in_kopjes_8_10)
      • 10 - 12 (capaciteit_in_kopjes_10_12)
      • ≥ 12 (capaciteit_in_kopjes_12)
    • Automatisch uitschakelen (automatisch_uitschakelen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Capaciteit watertank (capaciteit_watertank):
      • < 0.9 liter (capaciteit_watertank_0.9)
      • 0.9 liter - 1 liter (capaciteit_watertank_0.9_1)
      • 1 liter - 1.2 liter (capaciteit_watertank_1_1.2)
      • ≥ 1.2 liter (capaciteit_watertank_1.2)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) (acrylonitrielbutadieenstyreen_abs_)
      • Aluminium (aluminium)
      • Glas (glas)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Metal (metal)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • RVS (rvs)
      • Synthetische (synthetische)
    • Varianten (group):
      • DeLonghi CitiZ (delonghi_citiz)
      • DeLonghi Lattissima (delonghi_lattissima)
      • DeLonghi Pixie (delonghi_pixie)
      • Illy Espresso & Coffee (illy_espresso_coffee)
      • Illy Francis (illy_francis)
      • KitchenAid KitchenAid (kitchenaid_kitchenaid)
      • Krups CitiZ (krups_citiz)
      • Krups Genio2 (krups_genio2)
      • Krups Lumio (krups_lumio)
      • Krups MiniMe (krups_minime)
      • Krups Piccolo (krups_piccolo)
      • Magimix CitiZ (magimix_citiz)
      • Magimix Essenza (mini) (magimix_essenza_mini_)
      • Magimix Expert (magimix_expert)
      • Magimix Pixie (magimix_pixie)
      • Moccamaster Cup-One (moccamaster_cup_one)
      • Moccamaster KBG741 (moccamaster_kbg741)
      • Moccamaster Thermos (moccamaster_thermos)
      • Nespresso Inissia (nespresso_inissia)
      • Nespresso KitchenAid (nespresso_kitchenaid)
      • Philips Café Gourmet (philips_cafe_gourmet)
      • Philips Switch (philips_switch)
      • Philips Viva (philips_viva)
      • Russell Hobbs Retro (russell_hobbs_retro)
      • Saeco Latte Duo (saeco_latte_duo)
      • Saeco Original (saeco_original)
      • Saeco Quadrante (saeco_quadrante)
      • Saeco Viva (saeco_viva)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl