x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er koffiezetapparaten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Boretti koffiezetapparaat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in koffiezetapparaat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Boretti Koffiezet Digitaal 1,5L Zw B410
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141997321.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/111323404.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110614870.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134611833.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134611835.jpg
      Boretti Boretti Koffiezet Digitaal 1,5L Zw B410 Koffiezet Digitaal 1,5L Zw B410 Koffiezet Digitaal 1,5L Zw B410 Bestel Boretti Caffé Americano Filter Koffiezetapparaat online bij fonQ. Alle Boretti Koffie snelfilterapparaten uit voorraad leverbaar. Voor 23:00 besteld, morgen in huis (2)
      Boretti Koffiezet Digitaal 1,5L Zw B410
      • 05411397114761
      • 5411397114761
      • B410
      2
      110.36 EUR
    • Boretti Koffiezet Digitaal 1,5L Rd B411
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133166238.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116366244.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147887185.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134611850.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147887186.jpg
      Boretti Boretti Koffiezet Digitaal 1,5L Rd B411 Koffiezet Digitaal 1,5L Rd B411 Koffiezet Digitaal 1,5L Rd B411 Bestel Boretti Caffé Americano Filter Koffiezetapparaat online bij fonQ. Alle Boretti Koffie snelfilterapparaten uit voorraad leverbaar. Vandaag besteld, maandag in huis (2)
      Boretti Koffiezet Digitaal 1,5L Rd B411
      • 05411397114792
      • 5411397114792
      • B411
      1
      114.99 EUR
    • Boretti B412 Digitaal
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/111306416.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99248536.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127492346.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134611570.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134611571.jpg
      Boretti Boretti B412 Digitaal B412 Digitaal B412 Digitaal Bestel Boretti Caffé Americano Filter Koffiezetapparaat online bij fonQ. Alle Boretti Koffie snelfilterapparaten uit voorraad leverbaar. Vandaag besteld, maandag in huis (1)
      Boretti B412 Digitaal
      • 05411397114808
      • B412
      1
      115.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Senseo DEFAULT
        • philips_senseo
      • Nespresso DEFAULT
        • delonghi_nespresso
        • krups_nespresso
        • magimix_nespresso
        • nespresso_citiz
        • nespresso_essenza_mini_
        • nespresso_expert
        • nespresso_inissia
        • nespresso_kitchenaid
        • nespresso_lattissima
        • nespresso_pixie
      • Illy DEFAULT
        • illy
      • Delonghi DEFAULT
        • delonghi
      • Krups DEFAULT
        • krups
      • Siemens DEFAULT
        • siemens
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Filterkoffie DEFAULT
        • filterkoffie
      • Koffie capsule DEFAULT
        • koffie_capsule
      • Koffiepad DEFAULT
        • koffiepad
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Douwe Egberts (douwe_egberts)
      • Philips (philips)
      • Siemens (siemens)
      • Melitta (melitta)
      • Braun (braun)
      • AEG (aeg)
      • Alessi (alessi)
      • Animo (animo)
      • Ariete (ariete)
      • Asobu (asobu)
      • Beko (beko)
      • Bestron (bestron)
      • Bialetti (bialetti)
      • Bomann (bomann)
      • Boretti (boretti)
      • Bosch (bosch)
      • Bravilor (bravilor)
      • Bravilor Bonamat (bravilor_bonamat)
      • Caso (caso)
      • Chemex (chemex)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Daalderop (daalderop)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Domo (domo)
      • Efbe-Schott (efbe_schott)
      • Electrolux (electrolux)
      • Emerio (emerio)
      • ESPRESSIONS (espressions)
      • Fritel (fritel)
      • Gaggia (gaggia)
      • GEFU (gefu)
      • Gourmetmaxx (gourmetmaxx)
      • Graef (graef)
      • Grundig (grundig)
      • GSI Outdoors (gsi_outdoors)
      • Hendi (hendi)
      • Huismerk (huismerk)
      • Illy (illy)
      • Inventum (inventum)
      • Kenwood (kenwood)
      • KitchenAid (kitchenaid)
      • Krups (krups)
      • Magimix (magimix)
      • Medion (medion)
      • Moccamaster (moccamaster)
      • Moulinex (moulinex)
      • Nedis (nedis)
      • Oxo (oxo)
      • Petra (petra)
      • Princess (princess)
      • ProfiCook (proficook)
      • Proline (proline)
      • Ritter (ritter)
      • Rowenta (rowenta)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Saeco (saeco)
      • Sage (sage)
      • Salewa (salewa)
      • Saro (saro)
      • Sencor (sencor)
      • Severin (severin)
      • Smeg (smeg)
      • Stelton (stelton)
      • Tefal (tefal)
      • Tristar (tristar)
      • Umbra (umbra)
      • Unold (unold)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wilfa (wilfa)
      • WMF (wmf)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €100 (low)
      • €100 - €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Type koffie (koffie_invoertype):
      • Filterkoffie (filterkoffie)
      • Koffie capsule (koffie_capsule)
      • Koffiebonen (koffiebonen)
      • Koffiepad (koffiepad)
    • Drank types (drank_types):
      • Americano (americano)
      • Caffe crema (caffe_crema)
      • Caffe Latte (caffe_latte)
      • Cappuccino (cappuccino)
      • Espresso (espresso)
      • Koffie (koffie)
      • Latte Macchiato (latte_macchiato)
      • Ristretto (ristretto)
      • Thee (thee)
    • Reservoir voor gezette koffie (reservoir_voor_gezette_koffie):
      • Beker (beker)
      • Kan (kan)
      • Thermoskan (thermoskan)
    • Aantal kopjes (capaciteit_in_kopjes):
      • < 2 Kopjes (<_2_cups)
      • 2 Kopjes - 10 Kopjes (2_cups_-_10_cups)
      • 10 Kopjes - 12 Kopjes (10_cups_-_12_cups)
      • > 12 Kopjes (>_12_cups)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Zilver (zilver)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Beige (beige)
      • Wit (wit)
    • Ingebouwd melkopschuimer (ingebouwd_melkopschuimer):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Capaciteit watertank (capaciteit_watertank):
      • < 0.96 L (capaciteit_watertank_0.96)
      • 0.96 L - 1 L (capaciteit_watertank_0.96_1)
      • 1 L - 1.3 L (capaciteit_watertank_1_1.3)
      • ≥ 1.3 L (capaciteit_watertank_1.3)
    • Pompdruk (pompdruk):
      • 1.0 bar (pompdruk_1.0)
      • 1.2 bar (pompdruk_1.2)
      • 15.0 bar (pompdruk_15.0)
      • 19.0 bar (pompdruk_19.0)
    • Geïntegreerde timer (gei_ntegreerde_timer):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Afneembare watertank (afneembare_watertank):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Aluminium (aluminium)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • RVS (rvs)
    • Antikalkfilter (antikalkfilter):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare koffie sterkte (verstelbare_koffie_sterkte):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Warmwatersysteem (warmwatersysteem):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Warmhoud functie (warmhoud_functie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Anti-druppelfunctie (anti_druppelfunctie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Automatisch uitschakelen (automatisch_uitschakelen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Koffiezetapparaat type (koffiezetapparaat_type):
      • Cafetière (cafetie_re)
      • Capsule koffiemachine (capsule_koffiemachine)
      • Coffee maker (coffee_maker)
      • Espressomachines (espressomachines)
      • Handmatig (handmatig)
      • Perculator (perculator)
      • Pistonmachine (pistonmachine)
      • Volautomaat (volautomaat)
    • Varianten (group):
      • DeLonghi Nespresso (delonghi_nespresso)
      • Dolce Gusto Lumio (dolce_gusto_lumio)
      • Dolce Gusto MiniMe (dolce_gusto_minime)
      • Dolce Gusto Piccolo (dolce_gusto_piccolo)
      • Illy Anniversary (illy_anniversary)
      • Illy Espresso & Coffee (illy_espresso_coffee)
      • Illy Francis (illy_francis)
      • Krups Dolce Gusto (krups_dolce_gusto)
      • Krups Nespresso (krups_nespresso)
      • Magimix Nespresso (magimix_nespresso)
      • Microsoft Wireless (microsoft_wireless)
      • Moccamaster Cup-One (moccamaster_cup_one)
      • Moccamaster KBG741 (moccamaster_kbg741)
      • Moccamaster Thermos (moccamaster_thermos)
      • Nespresso CitiZ (nespresso_citiz)
      • Nespresso Essenza (mini) (nespresso_essenza_mini_)
      • Nespresso Expert (nespresso_expert)
      • Nespresso Inissia (nespresso_inissia)
      • Nespresso KitchenAid (nespresso_kitchenaid)
      • Nespresso Lattissima (nespresso_lattissima)
      • Nespresso Pixie (nespresso_pixie)
      • Philips Café Gourmet (philips_cafe_gourmet)
      • Philips Senseo (philips_senseo)
      • Russell Hobbs Retro (russell_hobbs_retro)
      • Saeco Latte Duo (saeco_latte_duo)
      • Saeco Original (saeco_original)
      • Saeco Quadrante (saeco_quadrante)
      • Saeco Switch (saeco_switch)
      • Saeco Viva (saeco_viva)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl