x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er koffiezetapparaten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Beko koffiezetapparaat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in koffiezetapparaat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Beko FCM1321W Koffiezetapparaten - Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/130898664.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142980726.jpg
      Beko Beko FCM1321W Koffiezetapparaten - Wit FCM1321W Koffiezetapparaten - Wit FCM1321W Koffiezetapparaten - Wit De FCM1321Wis een wit koffiezetapparaat van Beko met een vermogen van 1000 Watt. Met dit koffiefilterapparaat zet u tot 10 kopjes koffie in één keer. De koffie kunt u warm houden met de warmhoudfunctie. Het apparaat heeft een glazen kan, een afneembaar koffiefilter en een afneembare watertank. Het koffiezetapparaat is gemakkelijk te bedienen met de aan/uit knop en de aroma selector. (2)
      Beko FCM1321W Koffiezetapparaten - Wit
      • 08690842172380
      2
      deal
      45.95 EUR
    • Beko Koffiezet BEKO CFM 4350 R
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144499546.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/130898670.jpg
      Beko Beko Koffiezet BEKO CFM 4350 R Koffiezet BEKO CFM 4350 R Koffiezet BEKO CFM 4350 R Beko CFM4350R Koffiezetapparaten - Rood (2)
      Beko Koffiezet BEKO CFM 4350 R
      • 08690842164071
      1
      most_sold
      33.00 EUR
    • Beko CFM4350B zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142980931.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133171710.jpg
      Beko Beko CFM4350B zwart CFM4350B zwart CFM4350B zwart De CFM4350B is een zwart koffiezetapparaat van Beko met een vermogen van 900 Watt. Met dit koffiefilterapparaat zet u tot 10 kopjes koffie in één keer. De koffie kunt u warm houden met de warmhoudfunctie. Het apparaat heeft een glazen kan en een afneembaar koffiefilter. (1)
      Beko CFM4350B zwart
      • 08690842095108
      2
      deal
      28.95 EUR
    • Beko Koffiezetapparaat Inox CFM6350I
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140612637.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/130582616.jpg
      Beko Beko Koffiezetapparaat Inox CFM6350I Koffiezetapparaat Inox CFM6350I Koffiezetapparaat Inox CFM6350I Beko CFM6350I Koffiezetapparaten - Zilver (1)
      Beko Koffiezetapparaat Inox CFM6350I
      • 08690842095030
      2
      39.00 EUR
    • Beko Koffiezetter CFD6151W
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/88596517.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/88596520.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/88596519.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/88596518.jpg
      Beko Beko Koffiezetter CFD6151W Koffiezetter CFD6151W Koffiezetter CFD6151W Specificaties voor BEKO Koffiezetter CFD6151W * Vermogen (W): 1000 * Inhoud (L): 1.8 * Automatische uitschakeling * Warmhoudplaat instelbaar * Aromakeuze * Digitale programmatie * LCD (1)
      Beko Koffiezetter CFD6151W
      • 08690842038129
      • 8832883200
      1
      73.90 EUR
    • Beko CEG5331X
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144885550.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144498620.jpg
      Beko Beko CEG5331X CEG5331X CEG5331X DeBeko CEG5331X is een espressomachine met handige touchbediening. Het apparaat beschikt over een ingebouwde verlichte display en de capaciteit van de watertank bedraagt 1,5 liter. De voordelen van de Beko CEG5331X: Verlichte display / handige touchbediening Capaciteit watertank bedraagt 1,5 liter Vermogen bedraagt 1350 Watt Afneembare watertank / waterniveau-indicator Watertank met waterniveau-indicator en een melkreservoir De invoertype voor de koffie is gemalen koffie en koffiebonen. Een m... (1)
      Beko CEG5331X
      • 08690842202070
      1
      539.00 EUR
    • Beko Koffiezetter CFM6151W
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103918080.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103918082.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103918083.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103918084.jpg
      Beko Beko Koffiezetter CFM6151W Koffiezetter CFM6151W Koffiezetter CFM6151W Specificaties voor BEKO Koffiezetter CFM6151W * Vermogen (W): 1000 * Inhoud (L): 1.8 * Automatische uitschakeling * Warmhoudplaat instelbaar * Aromakeuze * Glazen koffiekan * Anti-drip (1)
      Beko Koffiezetter CFM6151W
      • 08690842038136
      • 8832893200
      1
      63.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Illy DEFAULT
        • illy
      • Delonghi DEFAULT
        • delonghi
      • Krups DEFAULT
        • krups
      • Siemens DEFAULT
        • siemens
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Douwe Egberts (douwe_egberts)
      • Philips (philips)
      • Siemens (siemens)
      • Melitta (melitta)
      • Braun (braun)
      • AEG (aeg)
      • Aerolatte (aerolatte)
      • Alessi (alessi)
      • Animo (animo)
      • Ariete (ariete)
      • Beko (beko)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Bialetti (bialetti)
      • Blomus (blomus)
      • Boretti (boretti)
      • Bosch (bosch)
      • Bravilor (bravilor)
      • Bravilor Bonamat (bravilor_bonamat)
      • Buffalo (buffalo)
      • Caso (caso)
      • Chemex (chemex)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Domo (domo)
      • Efbe-Schott (efbe_schott)
      • Electrolux (electrolux)
      • Emerio (emerio)
      • ESPRESSIONS (espressions)
      • Fritel (fritel)
      • G.A.T. Italy (g_a_t_italy)
      • Gaggia (gaggia)
      • GEFU (gefu)
      • Graef (graef)
      • GSI Outdoors (gsi_outdoors)
      • Hendi (hendi)
      • Illy (illy)
      • Inventum (inventum)
      • Kenwood (kenwood)
      • KitchenAid (kitchenaid)
      • Krups (krups)
      • Magimix (magimix)
      • Medion (medion)
      • Moccamaster (moccamaster)
      • Moulinex (moulinex)
      • Nedis (nedis)
      • NEFF (neff)
      • Olympia (olympia)
      • Oxo (oxo)
      • Petra (petra)
      • Princess (princess)
      • ProfiCook (proficook)
      • Proline (proline)
      • Ritter (ritter)
      • Rowenta (rowenta)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Saeco (saeco)
      • Sage (sage)
      • Salewa (salewa)
      • Saro (saro)
      • Sencor (sencor)
      • Severin (severin)
      • Smeg (smeg)
      • Stelton (stelton)
      • Tefal (tefal)
      • Tristar (tristar)
      • TurboTronic (turbotronic)
      • Umbra (umbra)
      • Unold (unold)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wilfa (wilfa)
      • WMF (wmf)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €100 (low)
      • €100 - €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Type koffie (koffie_invoertype):
      • Filterkoffie (filterkoffie)
      • Koffie capsule (koffie_capsule)
      • Koffiebonen (koffiebonen)
      • Koffiepad (koffiepad)
    • Ingebouwd melkopschuimer (ingebouwd_melkopschuimer):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Reservoir voor gezette koffie (reservoir_voor_gezette_koffie):
      • Beker (beker)
      • Kan (kan)
      • Thermoskan (thermoskan)
    • Aantal kopjes (capaciteit_in_kopjes):
      • < 2 Kopjes (<_2_cups)
      • 2 Kopjes - 10 Kopjes (2_cups_-_10_cups)
      • 10 Kopjes - 12 Kopjes (10_cups_-_12_cups)
      • > 12 Kopjes (>_12_cups)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Zilver (zilver)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Beige (beige)
      • Wit (wit)
    • Drank types (drank_types):
      • Americano (americano)
      • Caffe crema (caffe_crema)
      • Caffe Latte (caffe_latte)
      • Cappuccino (cappuccino)
      • Espresso (espresso)
      • Koffie (koffie)
      • Latte Macchiato (latte_macchiato)
      • Ristretto (ristretto)
      • Thee (thee)
    • Capaciteit watertank (capaciteit_watertank):
      • 0 L (capaciteit_watertank_0.0)
      • 1 L (capaciteit_watertank_1.0)
      • 2 L (capaciteit_watertank_2.0)
      • 4 L (capaciteit_watertank_4.0)
    • Pompdruk (pompdruk):
      • 1.0 bar (pompdruk_1.0)
      • 1.2 bar (pompdruk_1.2)
      • 1.9 bar (pompdruk_1.9)
      • 15.0 bar (pompdruk_15.0)
      • 19.0 bar (pompdruk_19.0)
    • Geïntegreerde timer (gei_ntegreerde_timer):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Afneembare watertank (afneembare_watertank):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Aluminium (aluminium)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • RVS (rvs)
    • Antikalkfilter (antikalkfilter):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare koffie sterkte (verstelbare_koffie_sterkte):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Warmwatersysteem (warmwatersysteem):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Warmhoud functie (warmhoud_functie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Anti-druppelfunctie (anti_druppelfunctie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Automatisch uitschakelen (automatisch_uitschakelen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Koffiezetapparaat type (koffiezetapparaat_type):
      • Capsule koffiemachine (capsule_koffiemachine)
      • Coffee maker (coffee_maker)
      • Espressomachines (espressomachines)
      • Handmatig (handmatig)
      • Perculator (perculator)
      • Pistonmachine (pistonmachine)
      • Volautomaat (volautomaat)
    • Varianten (group):
      • DeLonghi ECAM (delonghi_ecam)
      • DeLonghi Nespresso (delonghi_nespresso)
      • Dolce Gusto Genio2 (dolce_gusto_genio2)
      • Dolce Gusto Lumio (dolce_gusto_lumio)
      • Dolce Gusto MiniMe (dolce_gusto_minime)
      • Dolce Gusto Piccolo (dolce_gusto_piccolo)
      • Illy Espresso & Coffee (illy_espresso_coffee)
      • Illy Francis (illy_francis)
      • Krups Dolce Gusto (krups_dolce_gusto)
      • Krups Nespresso (krups_nespresso)
      • Magimix Nespresso (magimix_nespresso)
      • Microsoft Wireless (microsoft_wireless)
      • Moccamaster Cup-One (moccamaster_cup_one)
      • Moccamaster KBG741 (moccamaster_kbg741)
      • Moccamaster Thermos (moccamaster_thermos)
      • Nespresso CitiZ (nespresso_citiz)
      • Nespresso Essenza (mini) (nespresso_essenza_mini_)
      • Nespresso Expert (nespresso_expert)
      • Nespresso Inissia (nespresso_inissia)
      • Nespresso KitchenAid (nespresso_kitchenaid)
      • Nespresso Lattissima (nespresso_lattissima)
      • Nespresso Pixie (nespresso_pixie)
      • Philips Café Gourmet (philips_cafe_gourmet)
      • Philips Senseo (philips_senseo)
      • Russell Hobbs Retro (russell_hobbs_retro)
      • Saeco Latte Duo (saeco_latte_duo)
      • Saeco Original (saeco_original)
      • Saeco Quadrante (saeco_quadrante)
      • Saeco Switch (saeco_switch)
      • Saeco Viva (saeco_viva)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl