x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er koffiezetapparaten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    AEG koffiezetapparaat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in koffiezetapparaat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • AEG KF3300
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/111267333.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/94160169.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/94160170.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/94160173.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136498245.jpg
      AEG AEG KF3300 KF3300 KF3300 Dit AEG KF3300 koffiezetapparaat uit de 3 Serie, heeft een glazen kan met maataanduiding en een inhoud van 1,4 liter. Jouw vers gezette koffie wordt gedurende 40 minuten warm gehouden op de warmhoudplaat met anti-aanbaklaag. DeKF3300is voorzien van een auto-off functie waardoor de machine na40 minuten automatisch uitschakelt.Beste koopDit artikel heeft in september 2017 het predicaat 'Beste Koop' van de consumentenbond ontvangen.Specificaties:- Inhoud waterreservoir: 1,4 liter- Vermogen:1100 ... (32)
      AEG KF3300
      • 07332543438648
      • KF3300
      • KF3300, 950 074 381
      • 2834717
      • 950 074 381
      • 4005303
      7
      good_buy
      deal
      37.95 EUR
    • AEG KF7900
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/111268535.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84998518.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84998520.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84998521.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84998519.jpg
      AEG AEG KF7900 KF7900 KF7900 Het AEG KF7900 koffiezetapparaat heeft een timer waarmee u tot 24 uur het zetten van koffie kunt uitstellen, zodat u wakker kunt worden met de geur van verse koffie. De instellingen zet u middels het LCD-scherm. Ook kunt u de koffiesterkte bepalen. Het waterfilter verwijdert kalk en verbetert zo de smaak en beschermt het apparaat tegen kalkaanslag. Bovendien is de watertank afneembaar en heeft 1,3 liter inhoud. In de thermoskan wordt de koffie extra lang warm gehouden. (4)
      AEG KF7900
      • 07332543331796
      • KF7900
      • 1330331
      • 950 074 343
      4
      108.51 EUR
    • AEG KF 7800 Zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/111253863.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84729564.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136498060.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136497969.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136498032.jpg
      AEG AEG KF 7800 Zilver KF 7800 Zilver KF 7800 Zilver Het AEG KF7800 koffiezetapparaat heeft een timer waarmee u tot 24 uur het zetten van koffie kunt uitstellen, zodat u wakker kunt worden met de geur van verse koffie. De instellingen zet u middels het LCD-scherm. Ook kunt u de koffiesterkte bepalen. Het waterfilter verwijdert kalk en verbetert zo de smaak en beschermt het apparaat tegen kalkaanslag. Bovendien is de watertank afneembaar en heeft genoeg inhoud voor het zetten van maximaal 12 kopjes. (1)
      AEG KF 7800 Zilver
      • 07332543331833
      • KF7800
      • 950 074 341
      • 1330270
      • KF 7800, 950074341
      2
      84.99 EUR
    • AEG koffiezetapparaat met maalwerk KAM400
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142394065.jpg
      AEG AEG koffiezetapparaat met maalwerk KAM400 koffiezetapparaat met maalwerk KAM400 koffiezetapparaat met maalwerk KAM400 Artikelbeschrijving Verdere kenmerken Maalgrofheid: 9 persoonlijke instellingen van de maalgrofheid van fijn tot grof. Programmeerbaar: begin van het koffiezetten tot 24 uur van tevoren te (1)
      AEG koffiezetapparaat met maalwerk KAM400
      • 07332543607433
      2
      119.99 EUR
    • AEG KAM 300
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132261512.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135491194.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/82428759.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135491191.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135491172.jpg
      AEG AEG KAM 300 KAM 300 KAM 300 Kenmerken Ingebouwde grinder Koffie input type coffee beans, ground coffee Koffiebonen capaciteit 250 g Snoeropslag Automatische uitschakeling Beeldscherm &n (1)
      AEG KAM 300
      • 07332543214426
      • 950 074 190
      • KAM 300, 950074190, 950 074 190
      • 950 074 190, 950074190, KAM 300, KAM300, 1207487
      1
      169.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Illy DEFAULT
        • illy
      • Delonghi DEFAULT
        • delonghi
      • Krups DEFAULT
        • krups
      • Siemens DEFAULT
        • siemens
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Douwe Egberts (douwe_egberts)
      • Philips (philips)
      • Siemens (siemens)
      • Melitta (melitta)
      • Braun (braun)
      • AEG (aeg)
      • Aerolatte (aerolatte)
      • Alessi (alessi)
      • Animo (animo)
      • Ariete (ariete)
      • Beko (beko)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Bialetti (bialetti)
      • Blomus (blomus)
      • Bomann (bomann)
      • Boretti (boretti)
      • Bosch (bosch)
      • Bravilor (bravilor)
      • Bravilor Bonamat (bravilor_bonamat)
      • Buffalo (buffalo)
      • Caso (caso)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Cuisinier (cuisinier)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Domo (domo)
      • Efbe-Schott (efbe_schott)
      • Electrolux (electrolux)
      • Emerio (emerio)
      • ESPRESSIONS (espressions)
      • Finum (finum)
      • Fritel (fritel)
      • G.A.T. Italy (g_a_t_italy)
      • Gaggia (gaggia)
      • GEFU (gefu)
      • Graef (graef)
      • Grundig (grundig)
      • GSI Outdoors (gsi_outdoors)
      • Hendi (hendi)
      • Illy (illy)
      • Inventum (inventum)
      • Kenwood (kenwood)
      • KitchenAid (kitchenaid)
      • Krups (krups)
      • Magimix (magimix)
      • Medion (medion)
      • Moccamaster (moccamaster)
      • Morphy Richards (morphy_richards)
      • Moulinex (moulinex)
      • NEFF (neff)
      • Olympia (olympia)
      • Oxo (oxo)
      • Petra (petra)
      • Princess (princess)
      • ProfiCook (proficook)
      • Proline (proline)
      • Ritter (ritter)
      • Rok (rok)
      • Rommelsbacher (rommelsbacher)
      • Rowenta (rowenta)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Saeco (saeco)
      • Sage (sage)
      • Saro (saro)
      • Sencor (sencor)
      • Severin (severin)
      • Smeg (smeg)
      • Stelton (stelton)
      • Tavola (tavola)
      • Tefal (tefal)
      • Tristar (tristar)
      • Umbra (umbra)
      • Unold (unold)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wilfa (wilfa)
      • WMF (wmf)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €100 (low)
      • €100 - €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Type koffie (koffie_invoertype):
      • Filterkoffie (filterkoffie)
      • Koffie capsule (koffie_capsule)
      • Koffiebonen (koffiebonen)
      • Koffiepad (koffiepad)
    • Ingebouwd melkopschuimer (ingebouwd_melkopschuimer):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aantal kopjes (capaciteit_in_kopjes):
      • < 2 Cups (capaciteit_in_kopjes_2)
      • 2 Cups - 10 Cups (capaciteit_in_kopjes_2_10)
      • ≥ 10 Cups (capaciteit_in_kopjes_10)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Zilver (zilver)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Beige (beige)
      • Wit (wit)
    • Drank types (drank_types):
      • Americano (americano)
      • Caffe crema (caffe_crema)
      • Caffe Latte (caffe_latte)
      • Cappuccino (cappuccino)
      • Espresso (espresso)
      • Koffie (koffie)
      • Latte Macchiato (latte_macchiato)
      • Ristretto (ristretto)
      • Thee (thee)
    • Capaciteit watertank (capaciteit_watertank):
      • 0 L (capaciteit_watertank_0.0)
      • 1 L (capaciteit_watertank_1.0)
      • 2 L (capaciteit_watertank_2.0)
      • 4 L (capaciteit_watertank_4.0)
    • Pompdruk (pompdruk):
      • 1.0 bar (pompdruk_1.0)
      • 1.2 bar (pompdruk_1.2)
      • 1.9 bar (pompdruk_1.9)
      • 15.0 bar (pompdruk_15.0)
      • 19.0 bar (pompdruk_19.0)
    • Reservoir voor gezette koffie (reservoir_voor_gezette_koffie):
      • Beker (beker)
      • Kan (kan)
      • Thermoskan (thermoskan)
    • Afneembare watertank (afneembare_watertank):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Aluminium (aluminium)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • RVS (rvs)
    • Antikalkfilter (antikalkfilter):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare koffie sterkte (verstelbare_koffie_sterkte):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Warmwatersysteem (warmwatersysteem):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Warmhoud functie (warmhoud_functie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Anti-druppelfunctie (anti_druppelfunctie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Automatisch uitschakelen (automatisch_uitschakelen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Koffiezetapparaat type (koffiezetapparaat_type):
      • Capsule koffiemachine (capsule_koffiemachine)
      • Coffee maker (coffee_maker)
      • Espressomachines (espressomachines)
      • Handmatig (handmatig)
      • Perculator (perculator)
      • Pistonmachine (pistonmachine)
      • Volautomaat (volautomaat)
    • Varianten (group):
      • DeLonghi ECAM (delonghi_ecam)
      • DeLonghi Nespresso (delonghi_nespresso)
      • Dolce Gusto Genio2 (dolce_gusto_genio2)
      • Dolce Gusto Lumio (dolce_gusto_lumio)
      • Dolce Gusto Piccolo (dolce_gusto_piccolo)
      • Illy Espresso & Coffee (illy_espresso_coffee)
      • Illy Francis (illy_francis)
      • Krups Dolce Gusto (krups_dolce_gusto)
      • Krups Nespresso (krups_nespresso)
      • Magimix Nespresso (magimix_nespresso)
      • Microsoft Wireless (microsoft_wireless)
      • Moccamaster Cup-One (moccamaster_cup_one)
      • Moccamaster KBG741 (moccamaster_kbg741)
      • Moccamaster Thermos (moccamaster_thermos)
      • Nespresso CitiZ (nespresso_citiz)
      • Nespresso Essenza (mini) (nespresso_essenza_mini_)
      • Nespresso Expert (nespresso_expert)
      • Nespresso Inissia (nespresso_inissia)
      • Nespresso KitchenAid (nespresso_kitchenaid)
      • Nespresso Lattissima (nespresso_lattissima)
      • Nespresso Pixie (nespresso_pixie)
      • Philips Café Gourmet (philips_cafe_gourmet)
      • Philips Senseo (philips_senseo)
      • Russell Hobbs Retro (russell_hobbs_retro)
      • Saeco Latte Duo (saeco_latte_duo)
      • Saeco Original (saeco_original)
      • Saeco Quadrante (saeco_quadrante)
      • Saeco Switch (saeco_switch)
      • Saeco Viva (saeco_viva)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl