x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er koffiezetapparaten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    AEG koffiezetapparaat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in koffiezetapparaat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • AEG CM7-1-4MTM
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163263710.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160498472.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163263713.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167101983.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167089441.jpg
      AEG AEG CM7-1-4MTM CM7-1-4MTM CM7-1-4MTM AEG CM7-1-4MTM Gourmet 7 koffiezetapparaat (1)
      AEG CM7-1-4MTM
      • 07332543724109
      • 950 008 660
      223
      147.46 EUR
    • AEG KF3300 Koffiezet - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101867851.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146876743.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/94160169.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/94160172.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/94160171.jpg
      AEG AEG KF3300 Koffiezet - Zwart KF3300 Koffiezet - Zwart KF3300 Koffiezet - Zwart De start van een perfecte dag met een perfect ontbijt dankzij de PerfectMorning Ontbijtset Geen stress De automatische uitschakeling schakelt het apparaat automatisch uit na 40 minuten waardoor u zich geen zorgen hoeft te maken wanneer u niet thuis bent. En het bespaart energie. Eenvoudig te reinigen Met de anti-druppelklep kunt u de koffiekan pakken tijdens het koffie zetten zonder dat er druppels op de hete plaat komen. Dit maakt het schoonmaken van het apparaat eenvoudig en zorgt ervoor da... (1)
      AEG KF3300 Koffiezet - Zwart
      • 07332543438648
      • KF3300
      • 000000000000237467
      • 2834717
      • 950074381
      • 950 074 381
      • 4005303
      152
      42.69 EUR
    • AEG KKE884500M
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152155647.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168621543.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168621535.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158366462.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136497929.jpg
      AEG AEG KKE884500M KKE884500M KKE884500M AEG KKE884500M - Inbouw espressomachine - RVS (4)
      AEG KKE884500M
      • 07332543501168
      • KKE884500M
      • 4319394
      1
      1499.00 EUR
    • AEG KF3700 Koffiezet - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101192123.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/94160181.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/94160182.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/94160175.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/94160180.jpg
      AEG AEG KF3700 Koffiezet - Zwart KF3700 Koffiezet - Zwart KF3700 Koffiezet - Zwart AEG KF3700 - Koffiezetapparaat (1)
      AEG KF3700 Koffiezet - Zwart
      • 07332543438686
      • 000000000000237466
      • 950 074 389
      • 4005302
      1
      34.50 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Senseo DEFAULT
        • philips_senseo
      • Delonghi DEFAULT
        • delonghi
      • Krups DEFAULT
        • krups
      • Siemens DEFAULT
        • siemens
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Filterkoffie DEFAULT
        • filterkoffie
      • Koffie capsule DEFAULT
        • koffie_capsule
      • Koffiepad DEFAULT
        • koffiepad
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Philips (philips)
      • Siemens (siemens)
      • Melitta (melitta)
      • Braun (braun)
      • 24hShop (24hshop)
      • Adler (adler)
      • AEG (aeg)
      • Aeropress (aeropress)
      • Alessi (alessi)
      • All Ride (all_ride)
      • Alpina (alpina)
      • Amica (amica)
      • Animo (animo)
      • Arcelik (arcelik)
      • Ariete (ariete)
      • Arzum (arzum)
      • Asobu (asobu)
      • Bartscher (bartscher)
      • BEEM (beem)
      • Beko (beko)
      • Beper (beper)
      • Bestron (bestron)
      • Bialetti (bialetti)
      • Bisetti (bisetti)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Blokker (blokker)
      • Bodum (bodum)
      • Bomann (bomann)
      • Boretti (boretti)
      • Bosch (bosch)
      • Bourgini (bourgini)
      • Bravilor (bravilor)
      • Bravilor Bonamat (bravilor_bonamat)
      • Buffalo (buffalo)
      • C3 (c3)
      • Cafflano (cafflano)
      • Camry (camry)
      • Carpoint (carpoint)
      • Caso (caso)
      • Casselin (casselin)
      • Caterchef (caterchef)
      • Cecotec (cecotec)
      • Chemex (chemex)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • COMELEC (comelec)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Dometic (dometic)
      • Domo (domo)
      • Dunlop (dunlop)
      • Efbe-Schott (efbe_schott)
      • Electrolux (electrolux)
      • Emerio (emerio)
      • ESPRESSIONS (espressions)
      • Finum (finum)
      • Fixapart (fixapart)
      • Fritel (fritel)
      • Gaggia (gaggia)
      • Gastroback (gastroback)
      • GoldMaster (goldmaster)
      • Graef (graef)
      • Grundig (grundig)
      • GSI (gsi)
      • H.Koenig (h_koenig)
      • Hario (hario)
      • Hendi (hendi)
      • Howa (howa)
      • Inventum (inventum)
      • Jata (jata)
      • Jura (jura)
      • Kalorik (kalorik)
      • Kenwood (kenwood)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • KitchenAid (kitchenaid)
      • Klein (klein)
      • KOENIC (koenic)
      • Korona (korona)
      • Krups (krups)
      • L'OR (l_or)
      • Lacor (lacor)
      • Lavazza (lavazza)
      • Lelit (lelit)
      • Magimix (magimix)
      • Makita (makita)
      • Maxima (maxima)
      • Medion (medion)
      • Mestic (mestic)
      • Miele (miele)
      • Moccamaster (moccamaster)
      • Morphy Richards (morphy_richards)
      • Moulinex (moulinex)
      • MUSTERKIND (musterkind)
      • Nedis (nedis)
      • Nespresso (nespresso)
      • Ninja (ninja)
      • OBH Nordica (obh_nordica)
      • Princess (princess)
      • ProfiCook (proficook)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Ritter (ritter)
      • Riviera & Bar (riviera_bar)
      • Rok (rok)
      • Rommelsbacher (rommelsbacher)
      • Rowenta (rowenta)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Saeco (saeco)
      • Sage (sage)
      • San Ignacio (san_ignacio)
      • Saro (saro)
      • Scanpart (scanpart)
      • SEB (seb)
      • Sencor (sencor)
      • Severin (severin)
      • Sinbo (sinbo)
      • Smeg (smeg)
      • Solac (solac)
      • Stelton (stelton)
      • Taurus (taurus)
      • Tavola (tavola)
      • Techwood (techwood)
      • Tefal (tefal)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tristar (tristar)
      • Ufesa (ufesa)
      • Wacaco (wacaco)
      • Westfalia (westfalia)
      • Westmark (westmark)
      • Wilfa (wilfa)
      • WMF (wmf)
      • Xavax (xavax)
    • Prijs (price):
      • < € 45 (budget)
      • € 45 - € 75 (price_2)
      • € 75 - € 170 (price_3)
      • ≥ € 170 (price_4)
    • Type koffie (koffie_invoertype):
      • Filterkoffie (filterkoffie)
      • Koffie capsule (koffie_capsule)
      • Koffiebonen (koffiebonen)
      • Koffiepad (koffiepad)
    • Drank types (drank_types):
      • Americano (americano)
      • Caffè crema (caffe_crema)
      • Caffè Latte (caffe_latte)
      • Caffè lungo (caffe_lungo)
      • Caffè mocha (caffe_mocha)
      • Cappuccino (cappuccino)
      • Espresso (espresso)
      • Espresso Macchiato (espresso_macchiato)
      • Filterkoffie (filterkoffie)
      • Flat white (flat_white)
      • Heet water (heet_water)
      • Hete Chocolademelk (hete_chocolademelk)
      • Koffie (koffie)
      • Latte Macchiato (latte_macchiato)
      • Ristretto (ristretto)
      • Thee (thee)
      • Warme melk (warme_melk)
    • Reservoir voor gezette koffie (reservoir_voor_gezette_koffie):
      • Beker (beker)
      • Kan (kan)
      • Thermoskan (thermoskan)
    • Aantal kopjes (capaciteit_in_kopjes):
      • < 2 Kopjes (<_2_cups)
      • 2 Kopjes - 10 Kopjes (2_cups_-_10_cups)
      • 10 Kopjes - 12 Kopjes (10_cups_-_12_cups)
      • > 12 Kopjes (>_12_cups)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Zilver (zilver)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Beige (beige)
      • Wit (wit)
    • Ingebouwd melkopschuimer (ingebouwd_melkopschuimer):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Capaciteit watertank (capaciteit_watertank):
      • < 1 L (capaciteit_watertank_1)
      • 1 L - 1.3 L (capaciteit_watertank_2)
      • 1.3 L - 1.4 L (capaciteit_watertank_3)
      • ≥ 1.4 L (capaciteit_watertank_4)
    • Geïntegreerde timer (gei_ntegreerde_timer):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Afneembare watertank (afneembare_watertank):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Antikalksysteem (automatisch_antikalksysteem):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare koffie sterkte (verstelbare_koffie_sterkte):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Warmhoud functie (warmhoud_functie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Anti-druppelfunctie (anti_druppelfunctie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Automatisch uitschakelen (automatisch_uitschakelen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Koffiezetapparaat type (koffiezetapparaat_type):
      • Cafetière (cafetie_re)
      • Capsule koffiemachine (capsule_koffiemachine)
      • Coffee pan (coffee_pan)
      • combinatiekoffiemachine (combinatiekoffiemachine)
      • Koffiemachines (koffiemachines)
      • Koffiepadmachine (koffiepadmachine)
      • Koffiezetapparaat (koffiezetapparaat)
      • Perculator (perculator)
      • Pistonmachines (pistonmachines)
    • Varianten (group):
      • DeLonghi ECAM (delonghi_ecam)
      • Dolce Gusto MiniMe (dolce_gusto_minime)
      • Krups Dolce Gusto (krups_dolce_gusto)
      • Krups Nespresso (krups_nespresso)
      • Magimix Nespresso (magimix_nespresso)
      • Microsoft Wireless (microsoft_wireless)
      • Moccamaster KBG741 (moccamaster_kbg741)
      • Moccamaster Thermos (moccamaster_thermos)
      • Nespresso CitiZ (nespresso_citiz)
      • Nespresso Essenza (mini) (nespresso_essenza_mini_)
      • Nespresso Expert (nespresso_expert)
      • Nespresso Inissia (nespresso_inissia)
      • Philips Café Gourmet (philips_cafe_gourmet)
      • Philips Senseo (philips_senseo)
      • Russell Hobbs Retro (russell_hobbs_retro)
      • Saeco Original (saeco_original)
      • Saeco Quadrante (saeco_quadrante)
      • Saeco Switch (saeco_switch)
      • Saeco Viva (saeco_viva)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl