x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

ProfiCook KSW1093 Koffiemolen

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews ProfiCook KSW1093 Koffiemolen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties ProfiCook KSW1093 Koffiemolen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
ProfiCook KSW1093 Koffiemolen
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102376460.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224779834.jpg?ts=1
ProfiCook ProfiCook KSW1093 Koffiemolen KSW1093 Koffiemolen KSW1093 Koffiemolen ProfiCook KSW 1093 - Koffiemolen (1)
  • 04006160010930
  • 420213
  • 904991
  • 4003953
  • PC-KSW 1093
3
  • Technische details
    • Vermogen: 160 Watt
  • Algemene kenmerken
    • Bediening: Elektrisch
    • Garantie: 2 jaar
  • Design
    • Kleur: Zwart, Zilver
    • Materiaal: Roestvrijstaal
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 800 g
  • 24.95 32.73 EUR 3
    3
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      ProfiCook KSW 1093 - Koffiemolen24.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      De ProfiCook KSW 1093; een compacte koffiemolen met slagwerk en RVS behuizing.25.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Vida XL.nl Vida XL.nl
      3.808662856186269 (6)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Dankzij de ProfiCook PC-KSW 1093 160 W koffiemolen met roestvrijstalen messen kan je altijd genieten van een perfect, versgemalen kopje k...
      32.73, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Solis Eureka Mignon 1663B
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176043037.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176043045.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176043044.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95170331.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143156752.jpg?ts=1
      Solis Solis Eureka Mignon 1663B Eureka Mignon 1663B Eureka Mignon 1663B Solis Eureka Mignon Grinder 1663 Koffiemolen - Koffiemaler - Zwart (1)
      Solis Eureka Mignon 1663B
      • 07611210960775
      • 07611210960799
      • 480806
      • 7611210960799
      • S960.77
      • 900051
      • 960.77
      2
    • Bastian Koffiemolen, Luchtdicht, 500 ml – Weis
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142275162.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189622952.jpg?ts=1
      Bastian Bastian Koffiemolen, Luchtdicht, 500 ml – Weis Koffiemolen, Luchtdicht, 500 ml – Weis Koffiemolen, Luchtdicht, 500 ml – Weis Koffiemolen, Luchtdicht, 500 ml Weis (1)
      Bastian Koffiemolen, Luchtdicht, 500 ml – Weis
      • 04010411169926
      1
    • HorecaTraders Koffiemolen met Doseerder | 1 kg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133900698.jpg?ts=1
      HorecaTraders HorecaTraders Koffiemolen met Doseerder | 1 kg Koffiemolen met Doseerder | 1 kg Koffiemolen met Doseerder | 1 kg Specificaties: Inhoud klok: 1 kg. Doseerregeling van 5 tot 12 g. Messen Ø 60 mm. Tijdsspanne continue gebruik 30 min. Veiligheidsgraad IP 21. N.B.: akoestische geluidswaarde (80 dB). Afmetingen:180x310x(H)560 kW : 0,3 Voltage: 230/1N 50Hz Gewicht: 8 kg M³ : 0,08 (2)
      HorecaTraders Koffiemolen met Doseerder | 1 kg
      1
      deal
    • HorecaTraders Koffiemolen met Doseerder
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133902403.jpg?ts=1
      HorecaTraders HorecaTraders Koffiemolen met Doseerder Koffiemolen met Doseerder Koffiemolen met Doseerder Koffiemolen voor het malen van hele koffiebonen. Door uw koffiebonen zelf te malen zal uw koffie nog verser smaken. Specificaties: Antitrilling onderstel. Inhoud klok: 1,5 kg. Doseerregeling van 5 tot 12 g. Messen Ø 65 mm. Tijdsspanne continue gebruik: 30 min. Veiligheidsgraad IP 21. NB: akoestische geluidswaarde (63 dB). Afmetingen: 270x460x(H)630 mm kW : 0,5 Volt : 230/1N 50Hz Gewicht: 13 kg M³ : 0,16 (1)
      HorecaTraders Koffiemolen met Doseerder
      1
      deal
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 33.75
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 24.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 24.95
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 24.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 24.95
    • partner@vergelijk.nl