x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Rhinowares Coffee Hand Grinder - Koffiemolen - Zilver - Makkelijk voor onderweg

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Rhinowares Coffee Hand Grinder - Koffiemolen - Zilver - Makkelijk voor onderweg
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Rhinowares Coffee Hand Grinder - Koffiemolen - Zilver - Makkelijk voor onderweg
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Rhinowares Coffee Hand Grinder - Koffiemolen - Zilver - Makkelijk voor onderweg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172508936.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206665732.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246515491.jpg?ts=1
Rhinowares Rhinowares Coffee Hand Grinder - Koffiemolen - Zilver - Makkelijk voor onderweg Coffee Hand Grinder - Koffiemolen - Zilver - Makkelijk voor onderweg Coffee Hand Grinder - Koffiemolen - Zilver - Makkelijk voor onderweg Rhinowares Coffee Hand Grinder - Koffiemolen - Zilver - Makkelijk voor onderweg (3)
  • 00799439358003
2
  • Algemene kenmerken
    • Bediening: Handmatig
  • Design
    • Kleur: Zwart, Grijs
    • Materiaal: Roestvrijstaal
  • 55.62 55.99 EUR 2
    2
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Anti-slip rubberen grip Kegelvormige molen van keramiek blijft langer scherp en zorgt voor gelijkmatig gemalen koffie. Grote inhoud van ...55.62, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Rhinowares Coffee Hand Grinder - Koffiemolen - Zilver - Makkelijk voor onderweg55.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Caso Coffee Flavour
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/130343109.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84732837.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/54442643.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84732835.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147636226.jpg?ts=1
      Caso Caso Coffee Flavour Coffee Flavour Coffee Flavour CASO Coffee Flavour - Elektrische koffiemolen (2)
      Caso Coffee Flavour
      • 04038437018301
      • 1830
      • 908020
      3
    • KitchenAid Koffiemolen 5KCG8433EDG
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223176844.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229879168.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229863011.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230808014.jpg?ts=1
      KitchenAid KitchenAid Koffiemolen 5KCG8433EDG Koffiemolen 5KCG8433EDG Koffiemolen 5KCG8433EDG Met de KitchenAid-koffiemolen bereik je een uitzonderlijke maalprecisie voor je thuis gezette koffie. Dankzij de compacte en slanke machine krijg je een consistente maalgrootte voor elke koffiezetmethode. Kies uit 70 nauwkeurige instellingen, van grof voor French Press tot fijn voor espresso, en geniet van de ultieme smaakbeleving. Commerciële roestvrijstalen maalschijven zorgen voor een superieure maling.Dankzij de automatische doseertechnologie past de molen zich automatisch aan de hoeveelheid en consistentie aan voor jouw zetmethode en het aantal shots of koppen. Geniet van schoon en volled (3)
      KitchenAid Koffiemolen 5KCG8433EDG
      • 08003437607790
      • 8003437607790
      2
    • Hario Handmatige koffiemolen Hario "Skerton PRO"
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161519237.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162122803.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202402367.jpg?ts=1
      Hario Hario Handmatige koffiemolen Hario "Skerton PRO" Handmatige koffiemolen Hario "Skerton PRO" Handmatige koffiemolen Hario "Skerton PRO" De Hario "Skerton PRO" handmatige koffiemolen is de nieuwste versie van de zeer populaire Hario Skerton molen. Door de verbeterde vormgeving is het handvat veel gemakkelijker los te maken, terwijl de extra stabilisator in de molen het mogelijk maakt om consistentere maalresultaten te bereiken. Ook de afstelling van de koffiemolen is verbeterd: het is nu nog eenvoudiger om dit te doen. GEMAKKELIJK INSTELBARE KERAMISCHE MALERS Keramische malers zorgen voor een gelijkmatige maling, zijn duurzaam en beïnvloeden de smaak van de koffie niet. Het instellen is heel eenvoudig: draai gewoon aan de knop onder de malers. Het maalproces verloopt nog vlotter dankzij de extra stabilisator die binnenin is geïnstalleerd. GEMAKKELIJK TE GEBRUIKEN Het handvat van de koffiemolen is nu nog gemakkelijker te verwijderen. Het glazen gedeelte wordt bovendien beschermd door een antislip rubberen oppervlak aan de onder- en bovenkant. Een apart deksel voor het gemalen koffiereservoir wordt meegeleverd. CAPACITEIT (1)
      Hario Handmatige koffiemolen Hario "Skerton PRO"
      • 04977642707740
      • MMCS-2B
      3
    • Bodum Bonenmaler Bistro Elektrisch Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230427154.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197365928.jpg?ts=1
      Bodum Bodum Bonenmaler Bistro Elektrisch Zwart Bonenmaler Bistro Elektrisch Zwart Bonenmaler Bistro Elektrisch Zwart 12 maalstanden: fijn (voor espresso) met grove korrels (ideaal voor een koffiezetapparaat). Met kegelmaalwerk, zodat de korrels snel, voorzichtig en gelijkmatig worden gemalen. Dit ruimtebesparende kleine apparaat maakt ook grotere hoeveelheden mogelijk met zijn inhoud van 220 gram. Met een instelbare timerfunctie voor nog eenvoudiger gebruik. Opvangbak van antistatisch borosilicaatglas, zodat het fijne koffiepoeder niet per ongeluk kan verwijderen., Gewicht: 3.527396192 Pond, Fabrikant: BODUM (1)
      Bodum Bonenmaler Bistro Elektrisch Zwart
      • 00699965397005
      2
    • min
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 49.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 56.67
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 56.67
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 56.67
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 62.97
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 56.67
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 56.67
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 56.67
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 56.67
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 56.67
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 56.67
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 56.67
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 55.62
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 55.62
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 55.62
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 55.62
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 55.62
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 55.62
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 55.62
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 55.62
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 55.62
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 55.62
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 55.62
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 55.62
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 55.62
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 55.62
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 55.62
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 55.62
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 55.62
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 55.62
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 55.62
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 55.62
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 55.62
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 55.62
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 55.62
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 55.62
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 55.62
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 55.62
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 55.62
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 55.62
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 60.85
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 59.57
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 59.57
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 60.85
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 60.85
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 60.85
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 60.85
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 60.85
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 59.41
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 59.41
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 55.62
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 59.41
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 59.41
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 59.41
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 60.85
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 60.85
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 60.04
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 59.23
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 60.85
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 60.85
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 60.85
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 60.85
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 60.85
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 60.04
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 59.23
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 60.85
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 60.85
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 60.85
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 60.85
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 60.85
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 60.85
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 60.85
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 60.85
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 60.85
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 60.85
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 60.85
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 60.85
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 58.69
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 58.69
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 58.69
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 58.69
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 58.69
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 58.69
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 58.69
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 55.81
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 57.97
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 57.97
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 60.85
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 60.85
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 60.85
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 60.85
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 55.62
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 60.85
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 60.85
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 60.85
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 59.23
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 56.80
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 55.62
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 55.18
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 55.18
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 55.18
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 55.62
    • partner@vergelijk.nl