x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Lelit Coffee grinder Lelit "William PL71"

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Lelit Coffee grinder Lelit "William PL71"
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Lelit Coffee grinder Lelit "William PL71"
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Lelit Coffee grinder Lelit "William PL71"
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210042193.jpg?ts=1
Lelit Lelit Coffee grinder Lelit "William PL71" Coffee grinder Lelit "William PL71" Coffee grinder Lelit "William PL71" Modern, semi-professional coffee grinder line Lelit William is characterised by impeccable grinding and royal design. Clear, graceful lines and materials of the highest quality leave an indelible impression.- Micrometric grinding adjustment- Height-adjustable coffee chute- Broad tray for ground coffee spills- Stainless-steel support for the filter holder- Switch for adjusting grinding duration- Body made from satin stainless steel- Flat mills with a diameter of 50 mm- Productivity: espresso ... (2)
  • 08009437001835
2
  • Algemene kenmerken
    • Bediening: Elektrisch
  • Design
    • Kleur: Zilver
  • 379.00 449.00 EUR 2
    2
    • Coffeefriend.nl Coffeefriend.nl
      8.460231343193172 (6)
      Modern, semi-professional coffee grinder line Lelit William is characterised by impeccable grinding and royal design. Clear, graceful lin...379.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Lelit PL71T 'Fred' Professionele elektrische koffiemolen met Koepoort Koffiebonen449.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • ECM S-Automatik 64 Koffiemolen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122115217.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84528570.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178389989.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84528572.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84528573.jpg?ts=1
      ECM ECM S-Automatik 64 Koffiemolen S-Automatik 64 Koffiemolen S-Automatik 64 Koffiemolen De snelste bonemaler in zijn klasse Slechts 3,8 seconden nodig om 7 gram koffiete malen De ECM Molen S-Aurtomatik 64 is de meest indrukwekkende molen voor thuis De molen iserg eenvoudig in gebruik Bent u op zoek naar een ECM en wilt u meer informatie? Kom dan eens proeven en ervarenbijons in de winkel op City Plaza in Nieuwegein. (1)
      ECM S-Automatik 64 Koffiemolen
      • 04260013824130
      • E89150
      1
    • HorecaTraders Koffiemolen met Doseerder | 1 kg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133900698.jpg?ts=1
      HorecaTraders HorecaTraders Koffiemolen met Doseerder | 1 kg Koffiemolen met Doseerder | 1 kg Koffiemolen met Doseerder | 1 kg Specificaties: Inhoud klok: 1 kg. Doseerregeling van 5 tot 12 g. Messen Ø 60 mm. Tijdsspanne continue gebruik 30 min. Veiligheidsgraad IP 21. N.B.: akoestische geluidswaarde (80 dB). Afmetingen:180x310x(H)560 kW : 0,3 Voltage: 230/1N 50Hz Gewicht: 8 kg M³ : 0,08 (2)
      HorecaTraders Koffiemolen met Doseerder | 1 kg
      1
      deal
    • HorecaTraders Koffiemolen met Doseerder
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133902403.jpg?ts=1
      HorecaTraders HorecaTraders Koffiemolen met Doseerder Koffiemolen met Doseerder Koffiemolen met Doseerder Koffiemolen voor het malen van hele koffiebonen. Door uw koffiebonen zelf te malen zal uw koffie nog verser smaken. Specificaties: Antitrilling onderstel. Inhoud klok: 1,5 kg. Doseerregeling van 5 tot 12 g. Messen Ø 65 mm. Tijdsspanne continue gebruik: 30 min. Veiligheidsgraad IP 21. NB: akoestische geluidswaarde (63 dB). Afmetingen: 270x460x(H)630 mm kW : 0,5 Volt : 230/1N 50Hz Gewicht: 13 kg M³ : 0,16 (1)
      HorecaTraders Koffiemolen met Doseerder
      1
      deal
    • DeLonghi KG79 - Koffiemolen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128004816.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137491822.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157582429.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157582430.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157582432.jpg?ts=1
      DeLonghi DeLonghi KG79 - Koffiemolen KG79 - Koffiemolen KG79 - Koffiemolen De DeLonghi KG79 is een elektrische koffiemolen die in een handomdraai koffiebonen omtovert in gemalen koffie voor een heerlijk geurend kopje verse koffie. De maalgraad is eenvoudig instelbaar van fijn tot grof en de hoeveelheid... (4)
      DeLonghi KG79 - Koffiemolen
      • 08004399324541
      • 915412
      • 0177111025
      • 177111025
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 359.20
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 359.20
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 359.20
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 359.20
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 359.20
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 359.20
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 359.20
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 359.20
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 359.20
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 359.20
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 359.20
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 359.20
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 359.20
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 359.20
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 359.20
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 359.20
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 359.20
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 359.20
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 359.20
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 359.20
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 359.20
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 359.20
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 359.20
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 359.20
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 359.20
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 359.20
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 359.20
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 359.20
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 387.59
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 387.59
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 387.59
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 387.59
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 387.59
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 387.59
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 387.59
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 387.59
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 389.58
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 389.58
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 389.58
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 389.58
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 389.58
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 389.58
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 389.58
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 389.58
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 389.58
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 389.58
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 389.58
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 389.58
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 389.58
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 389.58
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 389.58
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 389.58
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 389.58
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 389.58
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 389.58
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 389.58
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 389.58
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 389.58
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 389.58
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 389.58
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 389.58
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 389.58
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 389.58
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 389.58
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 389.58
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 387.59
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 387.59
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 379.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 379.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 379.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 379.00
    • partner@vergelijk.nl