x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Krups F203

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Krups F203
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Krups F203
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Krups F203
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158341823.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158341821.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158341824.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158341822.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143154709.jpg?ts=1
Krups Krups F203 F203 F203 Voorgemalen ""kan en klare"" filterkoffie? De echte koffieliefhebber maalt zijn of haar koffiebonen veel liever zelf. Er gaat immers niets boven een kopje koffie, zelfgemaakt van begin tot einde! (10)
6.4 (1)
  • 00010942104384
  • 149577
  • F20342
  • 4000044
  • F203
6
good_buy
  • Technische details
    • Koffiebonen capaciteit: 75 g
    • Vermogen: 200 Watt
    • Anti-slip rubberen voetjes: Nee
    • Aan-/uitschakelaar: Ja
    • Aantal malersinstellingen: 1
    • Geïntegreerde timer: Nee
    • Lid veiligheids switch: Ja
    • Timerfunctie: Nee
  • Algemene kenmerken
    • Bediening: Elektrisch
    • Machine-wasbaar: Nee
    • Geslacht: Unisex
    • Koffie invoertype: Koffiebonen
  • Functies & -programma's
    • Aantal snelheden: 0
    • Automatisch uitschakelen: Nee
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Kunststof
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 1.4 kg
    • Hoogte: 15.3 cm
  • 24.99 47.49 EUR 6
    6
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Uniek mesontwerp en roestvrijstalen beker: voor snel en normaal malen Een inhoud van tot wel 75 g: koffie, zaden, kruiden of gedroogd fru...24.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Tefal Koffiemolen24.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • BCC BCC
      8.727883165257968 (4634)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Wat klinkt er beter dan versgemalen koffie? De KRUPS koffiemolen F20342 zorgt voor aromatische, heerlijke resultaten, op een snelle en ef...29.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Wehkamp Wehkamp
      8.574051124180603 (700)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Wat klinkt er beter dan versgemalen koffie? De KRUPS koffiemolen F20342 zorgt voor aromatische, heerlijke resultaten, op een snelle en ef...29.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • MediaMarkt MediaMarkt
      8.387116350036353 (4943)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Krups F203 is een koffiemolen van formaat! Hij beschikt over een aan/uit-schakelaar, deksel met veiligheidssluiting en kan per keer to...32.98, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      Voorgemalen ""kan en klare"" filterkoffie? De echte koffieliefhebber maalt zijn of haar koffiebonen veel liever zelf. Er gaat immers niet...47.49, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 1 1
    • Goede aanschaf
      Een goed apparaat om dingen te malen. Alleen door de vorm wat moeilijk schoon te maken. Had liever een ronde gehad.
      6.3
      0 10
    • Solis Eureka Mignon 1663B
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176043037.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176043045.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176043044.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95170331.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143156752.jpg?ts=1
      Solis Solis Eureka Mignon 1663B Eureka Mignon 1663B Eureka Mignon 1663B Solis Eureka Mignon Grinder 1663 Koffiemolen - Koffiemaler - Zwart (1)
      Solis Eureka Mignon 1663B
      • 07611210960775
      • 07611210960799
      • 480806
      • 7611210960799
      • S960.77
      • 900051
      • 960.77
      2
    • Bastian Koffiemolen, Luchtdicht, 500 ml – Weis
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142275162.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189622952.jpg?ts=1
      Bastian Bastian Koffiemolen, Luchtdicht, 500 ml – Weis Koffiemolen, Luchtdicht, 500 ml – Weis Koffiemolen, Luchtdicht, 500 ml – Weis Koffiemolen, Luchtdicht, 500 ml Weis (1)
      Bastian Koffiemolen, Luchtdicht, 500 ml – Weis
      • 04010411169926
      1
    • ECM S-Automatik 64 Koffiemolen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122115217.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84528570.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178389989.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84528572.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84528573.jpg?ts=1
      ECM ECM S-Automatik 64 Koffiemolen S-Automatik 64 Koffiemolen S-Automatik 64 Koffiemolen De snelste bonemaler in zijn klasse Slechts 3,8 seconden nodig om 7 gram koffiete malen De ECM Molen S-Aurtomatik 64 is de meest indrukwekkende molen voor thuis De molen iserg eenvoudig in gebruik Bent u op zoek naar een ECM en wilt u meer informatie? Kom dan eens proeven en ervarenbijons in de winkel op City Plaza in Nieuwegein. (1)
      ECM S-Automatik 64 Koffiemolen
      • 04260013824130
      • E89150
      1
    • HorecaTraders Koffiemolen met Doseerder | 1 kg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133900698.jpg?ts=1
      HorecaTraders HorecaTraders Koffiemolen met Doseerder | 1 kg Koffiemolen met Doseerder | 1 kg Koffiemolen met Doseerder | 1 kg Specificaties: Inhoud klok: 1 kg. Doseerregeling van 5 tot 12 g. Messen Ø 60 mm. Tijdsspanne continue gebruik 30 min. Veiligheidsgraad IP 21. N.B.: akoestische geluidswaarde (80 dB). Afmetingen:180x310x(H)560 kW : 0,3 Voltage: 230/1N 50Hz Gewicht: 8 kg M³ : 0,08 (2)
      HorecaTraders Koffiemolen met Doseerder | 1 kg
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 27.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 27.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 27.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 27.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 27.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 27.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 27.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 27.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 27.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 27.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 27.95
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 27.95
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 24.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 27.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 27.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 27.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 27.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 27.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 27.95
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 27.95
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 27.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 27.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 27.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 27.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 27.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 21.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 21.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 21.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 21.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 21.99
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 21.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 21.99
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 21.99
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 21.99
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 21.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 21.99
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 21.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 21.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 31.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 31.99
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 31.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 31.99
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 31.99
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 31.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 31.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 31.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 31.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 24.99
    • partner@vergelijk.nl