x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

KitchenAid KCG0702 Koffiemolen Onyx Black

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews KitchenAid KCG0702 Koffiemolen Onyx Black
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties KitchenAid KCG0702 Koffiemolen Onyx Black
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
KitchenAid KCG0702 Koffiemolen Onyx Black
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146574909.jpg?ts=1
KitchenAid KitchenAid KCG0702 Koffiemolen Onyx Black KCG0702 Koffiemolen Onyx Black KCG0702 Koffiemolen Onyx Black KitchenAid KCG0702 Koffiemolen Onyx Black (1)
  • 05413184701376
  • 5KCG0702EOB
  • 859742001020
1
  • Technische details
    • Koffiebonen capaciteit: 198 g
    • Vermogen: 240 Watt
    • Verstelbare malingsinstellingen: Ja
    • Anti-slip rubberen voetjes: Ja
    • Materiaal blad: RVS
    • Aan-/uitschakelaar: Ja
    • Aantal malersinstellingen: 15
    • Timerfunctie: Nee
  • Algemene kenmerken
    • Bediening: Elektrisch
    • Machine-wasbaar: Nee
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Glas, Staal, Metaal
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Aanpasbare maalgraad, Anti slip
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 4500 g
    • Breedte (cm): 25.4 cm
    • Gewicht: 4.5 kg
    • Hoogte: 24.9 cm
  • 229.00 229.00 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      KitchenAid KCG0702 Koffiemolen Onyx Black229.00, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • ECM S-Automatik 64 Koffiemolen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122115217.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84528570.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178389989.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84528572.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84528573.jpg?ts=1
      ECM ECM S-Automatik 64 Koffiemolen S-Automatik 64 Koffiemolen S-Automatik 64 Koffiemolen De snelste bonemaler in zijn klasse Slechts 3,8 seconden nodig om 7 gram koffiete malen De ECM Molen S-Aurtomatik 64 is de meest indrukwekkende molen voor thuis De molen iserg eenvoudig in gebruik Bent u op zoek naar een ECM en wilt u meer informatie? Kom dan eens proeven en ervarenbijons in de winkel op City Plaza in Nieuwegein. (1)
      ECM S-Automatik 64 Koffiemolen
      • 04260013824130
      • E89150
      1
    • HorecaTraders Koffiemolen met Doseerder | 1 kg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133900698.jpg?ts=1
      HorecaTraders HorecaTraders Koffiemolen met Doseerder | 1 kg Koffiemolen met Doseerder | 1 kg Koffiemolen met Doseerder | 1 kg Specificaties: Inhoud klok: 1 kg. Doseerregeling van 5 tot 12 g. Messen Ø 60 mm. Tijdsspanne continue gebruik 30 min. Veiligheidsgraad IP 21. N.B.: akoestische geluidswaarde (80 dB). Afmetingen:180x310x(H)560 kW : 0,3 Voltage: 230/1N 50Hz Gewicht: 8 kg M³ : 0,08 (2)
      HorecaTraders Koffiemolen met Doseerder | 1 kg
      1
      deal
    • HorecaTraders Koffiemolen met Doseerder
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133902403.jpg?ts=1
      HorecaTraders HorecaTraders Koffiemolen met Doseerder Koffiemolen met Doseerder Koffiemolen met Doseerder Koffiemolen voor het malen van hele koffiebonen. Door uw koffiebonen zelf te malen zal uw koffie nog verser smaken. Specificaties: Antitrilling onderstel. Inhoud klok: 1,5 kg. Doseerregeling van 5 tot 12 g. Messen Ø 65 mm. Tijdsspanne continue gebruik: 30 min. Veiligheidsgraad IP 21. NB: akoestische geluidswaarde (63 dB). Afmetingen: 270x460x(H)630 mm kW : 0,5 Volt : 230/1N 50Hz Gewicht: 13 kg M³ : 0,16 (1)
      HorecaTraders Koffiemolen met Doseerder
      1
      deal
    • Alpina SF-2818 elektrische koffiemolen 28 gram/ 90 Watt
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124364352.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214424608.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180691766.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180691767.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180691759.jpg?ts=1
      Alpina Alpina SF-2818 elektrische koffiemolen 28 gram/ 90 Watt SF-2818 elektrische koffiemolen 28 gram/ 90 Watt SF-2818 elektrische koffiemolen 28 gram/ 90 Watt Alpina Koffiemolen/ Kruidenmolen - Elektrisch - voor Bonen, Specerijen, Noten en Gedroogd Fruit - 90 Watt - RVS - Zwart (1)
      Alpina SF-2818 elektrische koffiemolen 28 gram/ 90 Watt
      • 04895069704336
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 465.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 465.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 465.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 465.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 465.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 465.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 465.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 465.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 465.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 465.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 465.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 465.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 465.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 465.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 465.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 465.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 465.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 465.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 465.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 465.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 465.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 465.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 465.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 465.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 465.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 465.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 465.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 465.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 465.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 465.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 465.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 465.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 465.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 465.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 465.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 465.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 319.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 465.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 465.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 465.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 465.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 465.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 465.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 465.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 465.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 465.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 465.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 465.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 465.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 465.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 465.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 229.00
    • partner@vergelijk.nl